Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons / 15.09.2013

STC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PārslaPuriņaSporta klubs AšaisDrabeši10:27:03
2. KarolinaSavkoRCN10:27:48
3. ElīzaNamniece10:28:11
4. Kristena-UnaDadzeValmieras sākumskolaValmiera10:29:39
5. Aija-DenijaTrēziņaValmieras sākumskola10:29:54
6. LuīzeOpolāizturība.lvIkšķile10:30:05
7. Arta-RenāteRulleZVOCValmiera10:30:25
8. SantaSmirnovaSOS BeciņasValmiera10:31:42
9. Anna-EmīlijaSutaVPSValmiera10:31:49
10. KimaKrūmiņaMadonas BJSSMadona10:32:09
11. ZaneZiedoneSOS CeriņiValmiera10:32:35
12. Elizabete-KristaJurašaBurtnieki10:32:50
13. DignaMaldereSalaspils Sporta skolaSalaspils10:33:09
14. Rasma-SandraKnipšeSalaspils Sporta skolaSalaspils10:33:10
15. Ginta-RasmaArtejevaSOS IrbītesValmiera10:33:46
16. MadaraVīre10:33:50
17. LāsmaStepanovaSOS DadzīšiValmiera10:34:30
18. AgneseBuleBurtnieku novads10:34:57
19. VanesaStankevičaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:14
20. ElvitaHorelikaSigulda10:35:40
21. ElizabeteVeinbergaValmieras sākumskolaValmiera10:36:17
22. ĒrikaLeokeValmieras sākumskolaValmiera10:36:18
23. VitaJansoneBS RīgaRīga10:36:37
24. Alīna-LīnaSkalbepatstāvīgiValmiera10:36:38
25. KitijaRozenovaPriekuļi10:37:34
26. Dārta-EstereRozenbahaFBK Valmiera/VIAValmiera10:37:47
27. Līva-MartaPočaValmiera10:37:47
28. Arta-MegijaTaubeValmieras sākumskolaValmiera10:37:48
29. VinetaKraineValmiera10:37:50
30. AlvīneBruņinieceValmiera10:38:05
31. ElzaMelbārdeEŽIValmiera10:38:08
32. OksanaStankevicaSOS GulbīšiValmiera10:38:29
33. Dārta-DanaPodziņaValmiera10:38:30
34. SindijaTurauskaSigulda10:38:30
35. MartaSelgaRīga10:39:25
36. KarlīnaPuķeValmieras sākumskolaValmiera10:39:26
37. Paula-KristiānaLodziņaValmieras sākumskolaValmiera10:39:27
38. NikolaTupuriņaValmieras sākumskolaValmiera10:39:28
39. LindaCeplīteRipoautocentrsValmiera10:39:37
40. DenīzaRakstiņaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:40:22
41. MontaVimbaSOS JasmīniValmiera10:40:28
42. Ance-EttoŠteinereSportlatAlūksne10:40:33
43. Keita-AliseGorelovaĶekava10:41:19
44. SabīneKrūzeSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:41:22
45. AnnaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:29
46. ElīzeBremzeizturībaIkšķiles novads10:41:34
47. LaineLozeValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:38
48. GundaFreidenfeldeSalaspils Sporta skolaSalaspils10:41:48
49. KristīneBriseleValmiera10:41:51
50. LoretaĶikusteSalaspils Sporta skolaSalaspils10:41:51
51. Līva-AnceActiņaVSK NoskrienRīga10:41:52
52. AmandaLočmeleValmiera10:41:52
53. AdelīnaMelbārdeEŽIValmiera10:42:30
54. LeldeDubrovaMūrmuiža10:42:37
55. LauraKrakopaVALMIERA10:42:48
56. SandaGailīteValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:44:29
57. DanaUpeniece10:44:38
58. PaulaĀdamsoneValmiera10:44:39
59. AnceDanenbergaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:45:02
60. KristīneŠteinbergaValmiera10:46:22
61. ZaneJanstovičaSOS HarmonijasValmiera10:46:25
62. AliseStrautmaneRīga10:46:55
63. Katrīna-AnceGasiņaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:52:27
64. MilanaPētersoneSOS BeciņasValmiera10:55:40
65. Laura-DiānaPētersoneSOS BeciņasValmiera10:55:41

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGerasevaJelgava10:26:20
2. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļi10:28:02
3. Nikola-AnneAndersoneMARATONA KLUBSAizpute10:28:16
4. LīvijaGrantiņaLiepājas sssLiepāja10:28:31
5. IevaPūceSS ArkādijaMadona10:28:47
6. SintijaAndrjuhinaSOS KraujasValmiera10:28:47
7. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāni10:28:53
8. ZaneKļaviņaMadonas BJSSMadona10:29:22
9. EmīlijaŠtolcereSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:31:23
10. Karlīna-IevaGasiņaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:33:09
11. PaulaVilkaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:34:38
12. AmandaZūleValmiera10:34:43
13. EvaDreimaneMARATONA KLUBSAizpute10:35:24
14. ErikaOlberkyteAlūksne10:35:27
15. SindijaPuriņa10:35:33
16. EvijaBeļovaMadonas BJSSMadona10:37:16
17. KatrīnaRizunaLiepāja10:38:30
18. IevaLiepiņaValmiera10:40:25
19. IrbeApineRīga10:42:25
20. LuīzeLepiksone10:42:28
21. AgneseZiedoneSOS CeriņiValmiera10:43:46
22. SamiraIvanovaSOS ApogiValmiera10:55:41

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElzaMesterePiramida/triathlon clubJelgava10:29:00
2. HelēnaDreimaneTehautoplacis10:29:24
3. AnnaKonovalovaIndividualiVangazi10:30:25
4. IlzeRenceSalaspils Sporta skolaSalaspils10:31:58
5. LaumaZālīteValmiera10:33:25
6. MartaVaskaĒrgļi10:34:36
7. KitijaZēmeleValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:35:08
8. KristīnePoļakaValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:35:25
9. DiānaJeršovaValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:35:33
10. AdeleSīmaneEŽIValmiera10:36:29
11. Elīna-PaulaLauzeValmieras BSSValmiera10:36:36
12. TeiksmaLaureValmieras BSSValmiera10:36:37
13. Laura-LoretaKantāneValmiera10:37:14
14. LaumaZālīteValmiera10:38:10
15. KetlīnaStrazdiņaGulbīšiSigulda10:38:59
16. LauraMelbārdeEŽIValmiera10:39:39
17. LīvaBērziņaCēsis10:42:20
18. ElīnaBērziņaValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:42:43
19. SanitaRodionovaSOS KraujasValmiera10:44:35
20. KitijaČepuleValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:44:35
21. Daira-AuceVorkuleValmiera10:45:52

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnaTitovaJūrmala/LSCJūrmala10:23:13
2. ZaneSiliņaSK Metroons/ Nike Riga Run10:23:53
3. SintijaKaufeldeNIKE RIGA RUN10:24:56
4. IvetaLiepiņaSK Metroons/ Nike Riga Run10:25:48
5. LauraVaivodePreiļu BJSSPreiļi10:26:52
6. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubs/ SK KatrīnaKuldīga10:27:07
7. GunitaMiķelsoneSalaspils Sporta skolaSalaspils10:27:35
8. IngaHeidemaneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga10:27:42
9. KristaKuzņecovaAizputes vidusskolaAizpute10:28:12
10. DaceAņiskovecaTalsi10:28:17
11. AijaLāceValkaValka10:29:00
12. DzintraPenceTalsi10:29:06
13. InetaSenkāneSwedbankRēzekne10:29:32
14. IvetaKaroleValkaValka10:29:44
15. Marta-LaimaVanaga10:30:05
16. LāsmaGrīvaValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:30:06
17. RitaKļaviņaRēzekne10:30:17
18. LitaBikaviņa10:30:24
19. AneteGeduševaZVOCValmiera10:30:28
20. AntraEzeraTalsi10:30:28
21. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPiltene10:30:31
22. IngaCirseVSK NoskrienMārupe10:30:36
23. EvaJeramiteAS SwedbankValmiera10:30:55
24. LeldeGrāvīteVecpiebalga10:31:06
25. LīgaSaulīteRīga10:31:07
26. IevaGlāzereVecpiebalga10:31:08
27. GuntraTripāneCēsis10:31:48
28. Nika-VeronikaKļaviņaSK MAGNENRēzekne10:31:53
29. GuntaĶikseValmiera10:32:07
30. LāsmaManguleValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:32:29
31. SailaJansoneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga10:32:38
32. IrēnaSkinteja-Āboliņavalmiera10:32:47
33. IlonaKārkliņaA 2Sigulda10:33:00
34. BaibaValentinovičaRīga10:33:04
35. DiānaLeokeValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:33:09
36. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba Rūķi un draugiRīga10:33:10
37. AivaMiķelsoneValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:33:31
38. LauraJanševskaDobeles novads10:33:39
39. ElīnaIndriksoneValmiera10:33:53
40. SanitaDukureSwedbank10:34:00
41. MaijaVišķereSigulda10:34:10
42. BaibaApineRīga10:34:11
43. InesePlūmeZaķu mafijaRīga10:34:11
44. MarikaŠneidereRūjiena10:34:13
45. SimonaAndersoneVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:34:15
46. RasaLūseValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:34:16
47. ElīnaCeplīteRipoautocentrsValmiera10:34:16
48. LīgaKalniņaGulbīšiSigulda10:34:17
49. BaibaVaivade10:34:17
50. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmala10:34:18
51. ZaneDāvidsoneVOCValmiera10:34:32
52. RitaSkrastiņaSmiltene10:34:33
53. AijaStengrevicaMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga10:34:41
54. AneteSpalviņaValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:34:43
55. SantaKazakaEŽIValmiera10:34:45
56. DiānaRudzīteValmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera10:34:47
57. GintaPūceValmiera10:35:18
58. SandraDerviniekaSK MAGNENRēzekne10:35:23
59. AnnaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalga10:35:28
60. SanitaPuriņa10:35:30
61. LieneBabre10:35:31
62. AgneseDegleVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:32
63. DainuvīteVišķereVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:33
64. DaceRastopčinaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:38
65. LolitaZaķeVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:40
66. EvitaBaltiņaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:41
67. LindaJemešovaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:35:49
68. KristīneMarkovaValmiera10:35:54
69. DinaSkrabeVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:35:54
70. LauraOzolaValdekoValmiera10:36:01
71. AgitaMazaļevskaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:36:10
72. DaceVeigureValmieras sākumskolaValmiera10:36:10
73. LitaPurgaileSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:36:12
74. KristīnePujāteSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:36:12
75. IndraLindelabai veselībaiRĪGA10:36:17
76. KristīneMerginaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:36:18
77. IevaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:18
78. EvijaVoitkāneValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:37
79. EvijaCollenkopfaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:36:38
80. VelgaZēmeleValmiera10:36:42
81. LīgaBergholdeSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:36:46
82. LigitaKalniņaSEB banka10:36:55
83. EvijaZiediņaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:37:04
84. JekaterinaGiruckaRīga10:37:08
85. ElīnaPaegleValmiera10:37:15
86. IlzeKārkliņa10:37:25
87. LaineSpuldzenieceValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:37:38
88. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala10:37:43
89. LidijaNitišaVSK NoskrienRīga10:37:50
90. DiānaRožkalneFILTERRīga10:37:56
91. JūlijaMeščerikovaRīga10:38:07
92. BaibaGaile10:38:16
93. KatrīnaKivlenieceRīga10:38:19
94. ZintaPonomarenko10:38:19
95. DainaEglīte-AntonaValmiera10:38:21
96. MonikaMiķelsoneSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:38:22
97. DžanetaSutaValmiera10:38:26
98. IlzeHeinolaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:38:26
99. MadaraRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:38:38
100. LailaZēģeleVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:38:41
101. SanitaVecāVSK NoskrienRīga10:38:49
102. GundaŠmite10:38:58
103. ArtaGoģe-KūsiņaRīga10:38:59
104. IneseBarisaLabai veselībaiRīga10:39:08
105. GundegaGulbeEŽIValmiera10:39:11
106. DaceKārkliņaGrST TeamRīga10:39:16
107. IntaEškinaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:39:19
108. LauraŠtēbeleCēsis10:39:20
109. MargaritaGrīvaValmiera10:39:20
110. LindaEkkerteSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:39:21
111. EvitaVerveikoSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:39:21
112. LauraVilkaValmiera10:39:49
113. KristaZēmeleValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:39:51
114. JutaPastore10:40:03
115. IngaZaļupeSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:40:09
116. AgneseElliņa10:40:12
117. MalvīneMennikamalvine.lvValmiera10:40:20
118. IvetaGasiņaSalaspils10:40:20
119. IlzeBukaLiepāja10:40:22
120. ZiedīteBreģeValmiera10:40:24
121. MaijaBitteSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:40:25
122. IngaGrizāne10:40:32
123. DagnijaPriedeJelgava10:40:36
124. DainaSvarinska10:40:38
125. NatālijaGavrilovaSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:40:44
126. DaceBikaviņaRīga10:40:50
127. SanitaLozeValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:04
128. SigneFreimaneVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:41:09
129. LīgaLandrāteVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:41:20
130. MārīteZiemeleAMVLSigulda10:41:21
131. GuntaPakalniņaRainbow Butt MonkeysRīga10:41:42
132. IneseBrezinskaMēs varamRugāji10:41:49
133. VēsmaKaravaičukaMadona10:41:59
134. AnnijaApineValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:42:08
135. MaijaStankevičaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:42:45
136. KristīneSkudraSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:43:00
137. LindaZvejnieceStrenči10:43:46
138. VitaVērdiņaAlūksne10:44:14
139. AntraĀriņaAA SPORTRīga10:44:14
140. KristīneŠvernaSwedbankValmiera10:44:23
141. IndraVantereValmiera10:44:30
142. JeļenaSemjonovaSemjonoviVentspils10:45:08
143. IngaBleikšaSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:45:30
144. KristīneRibnereJēkabpils10:45:35
145. MarijaJeskoNagļi, Rēzeknes nov.10:45:37
146. MaijaKļaviņaSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:45:40
147. DaigaBrezinskaMēs varamRugāji10:46:36
148. IevaSelgaRiga10:46:41
149. ElīnaKristiņaSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:50:44
150. IlutaKristiņa-EverteSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:50:45
151. JolantaBrezinskaMēs varamRugāji10:55:23
152. AneteNelsoneLMSBBRīga10:56:04
153. LieneBukumaLMSBBValmiera10:56:04
154. MadaraKozuliņaSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:58:41
155. AnnaRamšaSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:58:42
156. OlgaLunkinaApeironsRīga11:00:58
157. IlzeAuznieceApeironsRīga11:00:58
158. ElīnaLagzdājaSmaidošā MAXIMA komandaRīga11:01:07

VTC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RainersTrubačsindividuāliPreiļi10:22:37
2. MarissKarelisAizputes vidusskola/SC LejaskurzemeAizpute10:24:19
3. ErnestsVīlipsVīleSalaspils10:25:06
4. Mārtiņš-PaulsHonsFS METTARĪGA10:25:14
5. Rūdolfs-MatīssVimbaValmieras sākumskolaValmiera10:25:47
6. RaimondsLevickisDobeles Sporta skolaDobele10:26:09
7. AleksejsJakovļevsSOS JasmīniValmiera10:26:33
8. IngarsPulsValmieras sākumskolaValmiera10:26:47
9. EmīlsPutniņšValmiera10:27:12
10. AkselsBlanksSalaspils Sporta skolaSalaspils10:27:16
11. KristersLūsiņšValmieras sākumskolaValmiera10:27:20
12. MatīssLeitlandsEŽIValmiera10:27:24
13. MatvejsSuharževskisPēdu navValmiera10:27:56
14. KristapsCirsisJelgava10:28:34
15. UvisAkmentiņšMadonas Sporta skolaMadona10:28:46
16. GustavsZēmeleValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:29:26
17. DanielsAndrjuhinsSOS KraujasValmiera10:29:38
18. GvidoMiezersIecava10:29:44
19. IrvinsPulsValmieras sākumskolaValmiera10:29:45
20. HaraldsVišņevsksValmieras sākumskolaValmiera10:29:53
21. RobertsVimbaSOS JasmīniValmiera10:29:56
22. EduardsAuziņšMARATONA KLUBSAizpute10:30:00
23. RobertsMitenieksLiepa10:30:12
24. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpils10:30:14
25. ViktorsBlūmsVOCValmiera10:30:30
26. MatīssCelmsKSK KocēniKocēni10:30:32
27. RūdolfsLapsaValmieras Hokeja klubsValmiera10:30:41
28. RihardsUmbraškoValmieras FKValmiera10:30:47
29. KasparsStepanovsSOS DadzīšiValmiera10:30:52
30. KristofersBiteValmieras Hokeja klubsValmiera10:31:03
31. RetsAplociņšValmieras sākumskolaValmiera10:31:05
32. KristapsMiķelsonsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:31:05
33. RaulsAleksējevsVālodzīteValmiera10:31:10
34. KristapsLiborsValmieras Hokeja klubsValmiera10:31:14
35. Alekss-RihardsMatvejevsVALMIERA10:31:25
36. DzintarsJanstovičsSOS HarmonijasValmiera10:31:41
37. Adrians-AleksandrsMagoneSOS ApogiValmiera10:31:45
38. JēkabsLočmelisBurkānciems & CoBurkānciems10:31:56
39. JēkabsSvarinskisIecava10:32:14
40. MarkussAustrupsJūrmala10:32:16
41. ArtūrsTomsonsValmieras Hokeja klubsValmiera10:32:18
42. Tomass-RalfsRiekstiņšValmiera10:32:32
43. RobertsVēverisValmiera10:32:44
44. ElvisDaugulisValmiera10:32:53
45. JēkabsKļaviņšRīga10:33:06
46. LeonardsLeokeValmieras BSSValmiera10:33:08
47. ReinisBurtnieksind.Sigulda10:33:09
48. DāvisPankoksLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja10:33:12
49. DāvisFjodorovsValmiera10:33:16
50. RojsDzilnaMadonas BJSS10:33:28
51. RalfsBērziņšValmieras Hokeja klubsValmiera10:33:38
52. AtvarsApinisRīga10:33:39
53. DžerodsAlksnisValmieras Hokeja klubsValmiera10:33:39
54. BrunoBinovskisTeika-Riteņvasara10:33:48
55. TomassPrikulisRiga10:33:59
56. LinardsJansonsBS RīgaRiga10:34:03
57. JānisIvanovsSOS ApogiValmiera10:34:30
58. Emīls-RalfsZagorskisVaidavaKocēnu nov.10:35:35
59. MarkusŽukovskisValmieras Hokeja klubsValmiera10:35:39
60. RičardsUpenieksOlaineOlaine10:35:46
61. RaivisSkripstscēsu sporta skolacēsis10:35:52
62. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīga10:35:54
63. RobertsĶiksisValmiera10:36:09
64. JustsGrencisVa10:36:09
65. Emīls-HelvijsSemjonovsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:36:20
66. TomsJanušsKuldīga10:36:40
67. RolandsSietnieksSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:36:52
68. AleksisKārkliņš10:38:20
69. RobertsPurmalisValmiera10:38:52
70. RalfsBaldiņšValmiera10:38:55
71. Ralfs-RaitisTiltiņšRīga10:39:10
72. MatīssCinātsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:39:56
73. KarlisPastors10:40:03
74. DāvidsRadžabovsMARATONA KLUBSAizpute10:40:24
75. AndrejsJakovļevsSOS JasmīniValmiera10:40:39
76. Helvijs-JānisKārkliņšA2Sigulda10:41:09
77. RobertsZaķisValmiera10:41:20
78. RūdolfsPaudersKocēni10:41:27
79. KristersBērziņšValmieras sākumskolaValmiera10:41:29
80. Dāvis-LūkassReinsonsSOS LācīšiValmiera10:42:27
81. ArdijsBroulītisVālodzīteValmiera10:42:27
82. KristapsLipatovs-ROJA10:42:38
83. EdžusPamilovsSOS CeriņiValmiera10:42:42
84. Viesturs-LoidsLācisSOS CeriņiValmiera10:42:57
85. AgnisKrasovskisSPORTLAT10:43:48
86. RalfsBitenieksLiepājas rajona sporta skola10:45:07
87. ValdisPivarsizturiba.lvOgre10:48:06
88. TomassKopeikagribuslēpot.lv10:51:08
89. PaulsNākumsgribuslēpot.lv10:51:10
90. Dairis-AnrijsRencisSOS ApogiValmiera10:55:41
91. RobertsBuksRīga11:01:04
92. ElvisBobrovsCēsis11:03:27

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBSAizpute10:21:44
2. KristiānsPotašovsS/K AšaisCēsis10:22:29
3. MareksMigliņšStaiceles vidusskolaStaicele10:22:46
4. SavelijsSuharževskisPēdu navValmiera10:22:57
5. RaimoVīgantsMadonas BJSSMadona10:23:10
6. KrišsMeļņikonisValmiera10:23:27
7. JānisZaicevsMARATONA KLUBSAizpute10:23:52
8. ArtūrsJarullinsSporta klubs AšaisDrabeši10:23:53
9. RihardsSerģisSporta klubs "Ašais"Cēsis10:23:59
10. KlāvsGrosbergsStaiceles vidusskolaStaicele10:24:38
11. MārtiņšRencisSalaspils Sporta skolaSalaspils10:26:04
12. KristersCiglersValmiera10:27:14
13. JēkabsStankevičsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:27:21
14. GregorsMatīssSalaspils Sporta skolaSalaspils10:27:35
15. TomsStraumeSporta skola "Arkādija"Rīga10:28:45
16. KristapsKārkliņšA2Sigulda10:29:19
17. SandisButenieksSOS LācīšiValmiera10:29:50
18. EdijsDreimanisMARATONA KLUBSAizpute10:29:52
19. Mairis-MiksBērziņšValmiera10:30:05
20. KrišjānisKucinsMadonas BJSSMadona10:31:28
21. ElmārsGrugulisSOS GulbīšiValmiera10:32:36
22. KristersPlētiensCēsis10:33:43
23. PēterisŠtālsValmiera10:33:44
24. RolandsReinsonsSOS LācīšiValmiera10:35:20
25. KristiānsMagoneSOS ApogiValmiera10:35:22
26. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRSRīga10:35:27
27. MārcisŠakensValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:31
28. EdvīnsZiedonisSOS CeriņiValmiera10:42:11
29. MārcisSidorčiksSPORTLATOlaine10:42:58

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Zigmārs-JāzepsKļaviņšSK MAGNENRēzekne10:23:19
2. TomsBiernisValmieras BSSValmiera10:23:36
3. KasparsMadžulsSK MagnenRēzekne10:24:13
4. ArtūrsKriviņš10:27:08
5. ElvisJirgensonsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:27:08
6. AldisSārsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:27:32
7. LaurisBajārunsCēsis10:27:33
8. RūdisSīmanisEŽIValmiera10:27:46
9. JānisVidovskis10:27:49
10. KārlisKrastiņšValmiera10:28:00
11. Daniels-JānisBriedītisValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:28:02
12. MatīssPēčsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:29:38
13. TomsZemītisValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:30:52
14. MatīssVītoliņšValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:31:43
15. ĢirtsBurcevsPII "Pienenīte"Valmiera10:35:53
16. AksepsPutniņšValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:36:02

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DmitrijsGalašinsNIKE RIGA RUN10:18:53
2. AlbertsBlajsNIKE RIGA RUN10:19:01
3. TomsKunakovsPreiļi10:20:23
4. UldisBriedisMARATONA KLUBSRīga10:20:26
5. GuntarsInauskisVVKValmiera10:20:43
6. AigarsFeterisSPORTLATZante10:20:48
7. AndrisRonimoissGCRīga10:20:51
8. ArnisOzoliņšNIKE RIGA RUN10:20:53
9. BogdanBortkevičRCN10:21:02
10. RihardsKauliņšValmieras BSSValmiera10:21:18
11. ArnoldsĀriņšSK Metroons/ Nike Riga Run10:21:43
12. EdgarsBērziņšValmiera10:23:41
13. ValērijsGasperovičsRīga10:24:02
14. IngusBārītisValmiera10:25:19
15. MārisVīlipsVīleSalaspils10:26:15
16. RonaldsLiepiņšRīga10:26:36
17. EinārsPotapovsTirza10:26:55
18. GatisPlusniņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:27:19
19. IvarsVorobjovs10:28:13
20. JēkabsKapustsRīga10:28:45
21. JānisSvitkaValmieras Pilsētas pašvaldība10:29:01
22. HaraldsEvertsSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:29:06
23. MārtiņšMeļķisSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:29:15
24. RitvarsKlaparsValmiera10:29:16
25. ElvisPoruksValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:29:21
26. OjārsDamroze10:29:25
27. KristersBriedisValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:29:52
28. EdijsHemmelisValmiera10:29:58
29. ArnisĶibersPēdas mežāRūjiena10:30:02
30. TomsSkujiņšMāra Štromberga aģentūraValmiera10:30:03
31. ArnisLasmanisPar Gugučiem!Rīga10:30:06
32. ĢirtsKalniņšDarba rūķi un draugi10:30:09
33. MārtiņšDejusLiepāja10:30:14
34. EdijsPētersonsSOSValmiera10:30:28
35. RaivisElliņšRīga10:30:45
36. RaitisGlāzersRadi un draugi/SPORT2000Vecpiebalga10:30:56
37. GustsSvarinskis10:31:00
38. ArnoldsMiķelsonsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:31:05
39. SandrisLīdumsLatvijas FinierisValmiera10:31:07
40. JānisLūsisCarnikava10:31:16
41. ArtūrsVītolsCarnikava10:31:19
42. AndisBāliņšValmiera10:31:22
43. GintsVerveikoSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:31:26
44. AndrisDīriņšRīga10:31:33
45. AndrisSemjonovsValmiera10:31:53
46. ArtisLočmelisBurkānciems & CoBurkānciems10:31:56
47. IntsŽukovskisSK KocēniValmiera10:32:28
48. AgrisSpruģelisValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:32:29
49. ValerijsKuračsValmiera10:32:33
50. GeorgijsSemjonovsSemjonoviVentspils10:32:56
51. AndrisSkudrisSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:33:03
52. GatisBormanisSmiltene10:33:10
53. MārcisFrišfeldsKocēni10:33:20
54. AigarsMuķielisValmiera10:33:36
55. AivisCimža10:33:37
56. VladimirsAndrēvičsValmiera10:33:42
57. AivarsBurtnieksind.Sigulda10:33:43
58. AigarsEsītisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:34:07
59. ArnisSkrastiņš10:34:17
60. VilisMednisindividuāliSmiltene10:34:36
61. RaimondsPūcisValmiera10:35:18
62. AndisPuriņšValmiera10:35:30
63. MārisBabrisironman.lvValka10:35:31
64. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži10:35:37
65. NaurisAgrumsVALMIERA10:35:39
66. JānisHoreliksSigulda10:35:40
67. RaitisSīmanisEŽIValmiera10:36:27
68. DmitrijsKossovs10:37:17
69. MārisRozenbahsFBK Valmiera/VIAValmiera10:37:47
70. RuslansKarasjovsRiga10:38:06
71. RenārsGailis10:38:16
72. ArnisKārkliņš10:38:20
73. ValtersSlišānsEŽIValmiera10:39:11
74. SalvisĀbeleSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:39:20
75. KārlisMednisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:39:36
76. MārisSparānsKrustpils10:39:37
77. RomansKarasjovsRiga10:39:43
78. ArmandsGintersTrīs runčiLiepāja10:39:55
79. VilnisVeldeZVOCValmiera10:40:09
80. JānisKalniņšSEB banka10:40:21
81. AtisKrūmiņšVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:40:30
82. ArvisŠteinersSportlatAlūksne10:40:32
83. ArmandsBergsValmiera10:40:45
84. GundarsBergsAkronaRūjiena10:40:45
85. AndisZiemelisAMVLSigulda10:41:21
86. AndrisŠakensValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:41:31
87. VilnisPriedītisSPORTLATRīga10:41:56
88. MārtiņšGrūdups10:42:13
89. JānisMelbārdisEŽIValmiera10:42:30
90. ĢirtsPriedītisValmiera10:44:31
91. RaitisZaļupeSmaidošā MAXIMA komandaRīga10:45:43
92. AndrejsLācisLimbaži10:51:10
93. MārtiņšDuksApeironsRīga11:03:57
- AllaPedčenkoLattelecomRīgaDNF