Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons / 21.09.2014

SNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGerasevaJelgava20:46:55
2. ZandaŠķetikaABJSSAlūksne20:47:55
3. KristaKuzņecovaMARATONA KLUBSAizpute20:50:48
4. IlzeRenceSalaspils SSSalaspils20:58:24
5. AgitaDreimaneJelgava21:02:13
6. KatrīnaKarsaSporta skola "Arkādija"Rīga21:02:57
7. Dinija-AnnaPutniņaRubeneKocēnu nov.21:04:20
8. Anna-EmīlijaSutaVPPValmiera21:04:42
9. ZaneJustamenteVaidavaKocēnu nov.21:04:55
10. AleksandraKovaļovaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera21:06:18
11. DiānaJeršovaRubeneKocēnu nov.21:07:18
12. MontaSilenieceSmiltene21:08:04
13. LauraGaugereKocēniKocēnu nov.21:10:06
14. SintijaBāliņaKocēniKocēnu nov.21:10:07
15. RebekaLaureRubeneKocēnu nov.21:12:17
16. KristīnePoļakaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera21:16:58
17. AnnijaVisockaValka21:23:50
- KristianaFederaKocēniKocēnu nov.DNF

VNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RolandsJierkisSK MAGNENRēzekne20:36:06
2. PēterisLazdiņšJēkabpils Sporta skolaJēkabpils20:36:51
3. RuslansSmolonskisSPORTLAT20:38:03
4. AustrisBogdanovsPreiļi20:40:54
5. Kristaps-AnsisBalandiņšS/K Katrīna20:42:09
6. KārlisLūsisCarnikavas Sporta centrsCarnikava20:43:05
7. RūdolfsPaeglisSmiltene20:43:49
8. RihardsVisockisValka20:48:09
9. Rūdolfs-MatīssVimbaValmieras sākumskola/ZVOCValmiera20:48:45
10. RenārsJēkabsonsVaidavaKocénu novads20:49:25
11. KārlisVerpakovskisSEB bankaRīga20:49:57
12. Viestards-VentsLitavnieksSEB bankaRīga20:49:57
13. KlāvsVisockisValka20:50:22
14. RenārsLucijanovsJēkabpils20:50:43
15. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils20:50:46
16. HenrijsLērmeM 42Valmiera20:50:54
17. MārisHeinolsZVOCValmiera20:51:05
18. LaurisBajārunsCēsis/ind.20:53:44
19. JānisĶikutsKocēnu nov.20:53:50
20. ReinisZiediņšRubeneKocēnu nov.20:54:45
21. KristapsCirsisMARATONA KLUBSJelgava20:55:11
22. Kārlis-ReinisUlmanisDogeValmiera20:55:27
23. DāvisZēmelisKocēniKocénu novads20:55:51
24. MatīssCelmsKocēniKocēnu nov.20:55:52
25. GustavsZēmeleRubeneKocēnu nov.20:55:52
26. EduardsVisockisValka20:57:28
27. JānisBogdanovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera20:57:28
28. MārcisNīmantsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera20:57:35
29. TomsZemītisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera20:57:36
30. LaurisKrasovskisSPORTLATRigas raj.20:58:24
31. JānisVidovskis20:58:25
32. SandisButenieksSOS ciematsValmiera20:58:51
33. MatīssPēčsVaidavaKocénu novads20:58:54
34. Ralfs-KristiānsBērziņšValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera20:59:01
35. JēkabsJansonsSwedbankRīga21:00:06
36. RenārsZvārgulisRubeneKocēnu nov.21:00:15
37. MatīssLeitlands21:00:48
38. MatīssVītoliņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera21:01:01
39. MārcisDreimanisŠreksRiga21:01:41
40. ReinisPsjuksRubeneKocēnu nov.21:01:46
41. KristapsAksenoksRīgas 49.vskRiga21:02:21
42. ViktorsSilsLiepāja21:02:44
43. Markus-EduardsPazānsRubeneKocēnu nov.21:03:24
44. RalfsKuģisKocēniKocēnu nov.21:04:45
45. LinardsVanagsValmiera21:06:49
46. Jānis-DansĶikutsKocēnu nov.21:07:24
47. AgnisKrasovskisSPORTLAT21:23:02
48. KasparsKrievsAllaži21:34:41
- Patriks-RičardsDēķensDNF

SN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaMarheleAdidas & VSK Noskrienrīga20:40:31
2. DiānaJakubjaņecaSPORTLAND/NIKE - 220:42:46
3. GintaValtereLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni20:43:29
4. MadaraFrēlihaMARATONA KLUBSVentspils20:45:57
5. SindijaKruveseMARATONA KLUBSRīga20:47:16
6. LindaBrūdereNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:48:50
7. DaceKovaļevskaSK OzolniekiOzolnieki20:49:28
8. VivitaZimbaRūjiena20:49:53
9. EvitaSkruļaAizkraukleKoknese20:50:09
10. LauraČakleMARATONA KLUBSVentspils novads20:50:38
11. DanaMačtamaMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils20:50:54
12. BaibaAuziņaUz viļņaRīga20:51:26
13. AlīnaRenceVSK Noskrien /PaBaso.lvRīga20:52:21
14. IngaPalmaValmiera20:52:22
15. SigitaSaulīte20:52:24
16. ZaneMucenieceIkšķile20:52:47
17. IneseKrickaMAXIMA20:53:25
18. DaceSpalvaKocēnu novads20:53:55
19. DiānaDanceValmiera20:53:55
20. IneseRērihaRīga20:54:07
21. AnitaLebedevaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:54:38
22. VladaBuharovaSporta klubs F1Rīga20:54:51
23. IevaGaileSK MAGNENrēzekne20:56:10
24. BaibaRitumaGrST TeamRīga20:56:18
25. MartaEmpeleValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera20:56:26
26. ElīnaGoldmaneSPORTLAND20:56:26
27. AnnaJēkabsoneValmiera20:56:50
28. EgitaBenefeldeZobu veselībaValmiera20:56:57
29. IngūnaGaileSK MAGNENrēzekne20:57:49
30. ElīnaCeplīteValmiera20:58:14
31. DinaVīganteRīga20:58:27
32. IlzeVindele20:58:44
33. LīgaLiezereRubeneKocénu novads20:59:18
34. LieneKalniņa20:59:30
35. MontaRazgaleNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:59:35
36. AlisaKazarinaNORTH 6621:00:05
37. IevaBuhroteRīga21:00:26
38. LauraMočaPaBaso.lvValmiera21:00:28
39. IlzeNarvaišaRīga21:00:28
40. LieneKrūmiņaValmiera21:00:59
41. ZaneVanagaDarba rūķiIkšķile21:01:23
42. VijaOlteZobu veselībaValmiera21:01:28
43. AnnaGabrāne-Valmiera21:01:33
44. KristīneUogintaMTGSaldus21:02:09
45. TamaraBičkovaRiga21:02:23
46. EdīteBankavaRubeneKocēnu nov.21:02:59
47. LāsmaPelšeSPORTLAND21:03:08
48. RenāteGabrāne-Valmiera21:03:18
49. ElīzaSuharevaValmiera21:03:24
50. VitaGrahovskaĶeguma novads21:03:51
51. InaServuta21:03:58
52. DiānaCeplīteRipoautocentrsValmiera21:04:02
53. PaulaEgleRubeneKocēnu nov.21:04:20
54. ViktorijaVenclovaRīga21:04:50
55. GunitaDarģeleValmiera21:04:50
56. KristineKindaRīga21:05:01
57. MegijaRutuleValmiera21:05:19
58. EvitaBaltiņa21:06:16
59. SandraKrasuckaRīga21:06:16
60. GintaPreiseCAPITALRīga21:06:32
61. LīgaVasariņa21:06:57
62. ZaneZvirbuleVINGROŠANAS STUDIJAValmiera21:07:23
63. RitaRagozinaValmiera21:07:34
64. LaumaSniķereValmiera21:08:09
65. SantaCineRīga21:08:34
66. ZaneDaršaRubeneKocēnu nov.21:08:45
67. GundegaGalindoma21:10:49
68. ElīnaPaegleValmiera21:11:11
69. IlzeDzirkale21:17:26

VN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisGirgensonsSPORTLAND/NIKE - 220:33:49
2. ReinisHartmanisSPORTLAND/NIKE - 220:33:50
3. JānisVišķersSPORTLAND/NIKE - 120:34:10
4. RenārsRozeJRKOgre20:34:41
5. MārtiņšJocisSportlat20:35:24
6. JuliusVažgėlaRCN20:38:49
7. KalvisAlseikaVērgale20:39:39
8. KārlisTreimanisTalsi20:39:55
9. MatīssCauneNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:40:12
10. SvajunasFokasPilsrundāle20:40:17
11. RaivisReinfeldsTalsiTalsi20:40:50
12. AnatolijsPurviņšMAXIMA20:40:58
13. MārtiņšLingartsValmiera20:41:58
14. KārlisŠteinbriksSmiltene20:42:30
15. IngarsMatisonsRubeneKocēnu nov.20:42:38
16. ValdisAņikejevsJūrmala20:43:18
17. MadisSvincovsValmiera20:44:21
18. MatīssBajārsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:44:36
19. AtisStepānsRubeneKocēnu nov.20:45:01
20. AndrisJēkabsonsKocēnu nov.20:45:02
21. ĀdolfsŽunnaSkaņkalnes pag., Valmieras raj.20:45:18
22. JurisZilbertsKocēniKocēnu nov.20:45:42
23. JānisGrundšteinsRubeneKocēnu nov.20:46:01
24. ImantsKozačkovs-Jelgava20:46:11
25. MārisSardikoInčukalns20:46:15
26. VladimirsJekimovsRīga20:46:19
27. ArtisUpenieksPreiļu kraukļiFeimaņi20:46:46
28. JānisLiepiņšMAXIMA20:46:49
29. JānisBeloragsMARATONA KLUBSVentspils20:47:02
30. JānisĀboliņšVaidava20:47:30
31. AivisVaļulisDaugavpils20:47:34
32. ĢirtsŽagarsTalsi20:47:35
33. AndrisOrniņšRīga20:47:46
34. SigitasPranaitisNa, pagauk!Vilnius20:47:54
35. JānisSlaidiņšSolchaCēsis20:48:12
36. RitvarsCarevs20:48:34
37. DenisStolobkovsVSK NoskrienValmiera20:48:47
38. LaurisMadžulsSK MAGNENRēzekne20:48:53
39. JevgenijsDanilovsRiga20:49:26
40. AleksandrsJudkinsRiga20:49:34
41. EduardsPāvulsSPORTLAND20:49:53
42. MārtiņšJēkabsonsVaidavaKocēnu nov.20:49:54
43. IvarsLazdiņšAlūksne20:50:23
44. LaurisAbrickisRīga20:50:44
45. AndrisRozentālbergsRīga20:51:20
46. AlvisZelčsVaidavaKocēnu nov.20:51:51
47. GuntisStrautiņšLiepājas vieglatlētikas klubsLiepāja20:52:40
48. ReinisPraulītisTrek TeamVecpiebalgas nov.20:52:44
49. ĀrisAldiņšVaidavaKocēnu nov.20:53:09
50. MarisStepānovs20:53:14
51. RaivisTauriņš20:53:14
52. GuntarsStahovskisValka20:53:27
53. RaivisDzelzītisRīga20:53:47
54. ĀrisMintālsSPORTLAND/NIKE20:53:56
55. ĻevsReukovskisAloja20:54:24
56. KasparsGrundšteinsRubeneKocēnu nov.20:54:46
57. MārisPilsētnieksTrek TeamVecpiebalga20:55:02
58. JānisKrutovsValmiera20:55:07
59. SergejsZubovsValmiera20:55:30
60. KristapsKaufmanisSPORTLAND/NIKE20:55:59
61. EdgarsBedrītisValmiera20:57:57
62. EdgarsGrigorjevsRīga20:57:58
63. JurisMaileMūrmuiža20:58:12
64. KristapsOzolsVaidavaKocénu novads20:58:35
65. ArtūrsVītolsAloja20:58:38
66. MārcisFrišfeldsKocēni20:58:56
67. ArmandsKalniņšSigulda20:59:55
68. IlvarsKrūmiņšValmiera21:01:00
69. JānisAkermanisHipsteriRīga21:01:03
70. JānisBruševicsRīgas domeSalaspils21:01:58
71. NilsBlūmsAccentureRīga21:02:25
72. MārisKaupeValmiera21:05:38
73. VladimirsTiscenkoRīga21:06:30
74. AigarsBoruksSEB bankaRīga21:08:09

SN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NoraKrevņevaSK Metroons/ Nike Riga RunRīga20:44:34
2. DaceLinaVeikals Maratons/ASICSRīga20:45:34
3. KristinaMarkovičada-marathonDaugavpils20:46:36
4. IvetaCauneOGREIkšķile20:46:38
5. IevaMauliņaizturiba.lvRīga20:47:13
6. RudīteEverteNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:47:24
7. BaibaBrokaSK TēraudsĀdaži20:48:52
8. SandraGaileOgres novads20:50:02
9. EgitaStahovskaValka20:50:39
10. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPiltene20:50:54
11. IlzeRunguleSmiltene20:51:18
12. DiānaLeokeValmieras sākumskolaValmiera20:51:38
13. IvetaKazaineSwedbankSmiltene20:53:14
14. AndaOzoliņaLangstiņi20:54:45
15. IngaMauliņaIkšķile20:54:56
16. AijaPujāteSporta klubs F1Rīga20:55:07
17. AgitaBērzaMārupe20:55:14
18. InetaJursiņa-Videmane20:56:02
19. LieneNikolajevaRubeneKocénu novads20:56:27
20. KristīneLejiņaSK Tērauds20:56:31
21. OlgaRūgumaRīga20:56:31
22. AgneseLaktiņaRīga20:57:40
23. LauraJursoneValmiera20:58:40
24. DaceTomsoneRīga20:58:49
25. EļenaŅikitinaZobu veselībaValmiera20:59:02
26. RenāteRācenājaMežmalas MTBMadona20:59:20
27. BaibaLaganovskaAPOLLO.LV20:59:26
28. AigaVīdmaneJelgava20:59:42
29. IneseLeimaneĀdaži21:00:04
30. AijaBranteTalsi-Rīga21:00:23
31. IlzePužuleBurkānciems&CoValmiera21:00:31
32. AivaKukmilkaRīga21:00:31
33. DainaEglīte-AntonaValmiera21:00:31
34. KristīneBlūmaB44Valmiera21:00:55
35. LindaLapinaHipsteri21:01:02
36. IlzeTomina_StareKrustpils21:01:16
37. ZaneBormane21:02:04
38. ZitaVarovaLielvārdeOgres novads21:02:56
39. LeldeGierkena21:03:32
40. MāraBučeSPORTLAND21:04:48
41. KitijaLīgateZVOCValmiera21:04:52
42. IneseEglīteZilaiskalnsKocénu novads21:06:11
43. LīgaNovikaSK MAGNENRēzekne21:06:51
44. IndraGarāSK TēraudsĀdaži21:07:15
45. IevaLazdāneJēkabpils21:09:00
46. DinaDergunovaZobu veselībaValmiera21:09:06
47. BaibaGaileRīga21:09:49
48. IevaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:09:49
49. ZaneFilatovaValmiera21:11:29
50. ZeltīteBankavaRubeneKocēnu nov.21:12:17
51. ElīnaBrikmaneValmiera21:14:46
52. VizbulīteCelmiņaMARATONA KLUBSRīga21:15:41
53. OlitaPoplavskaSK MAGNENKomanda21:15:53
54. ZaneBērziņaKocēniKocēnu nov.21:26:02
55. IvetaKrievaAllaži21:36:05

VN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpils20:34:57
2. ArmandsTālumsVeikals Maratons/AsicsBērvircava20:35:16
3. AndrejsJeskoVeikals Maratons/ASICSNagļi20:35:42
4. DainisStepeSPORTLAT/KuldīgaTurlava20:36:24
5. MārisPakārklisSportlatRīga20:37:50
6. JānisĢērmanisStāmerienaGulbene20:39:38
7. JānisKrauzeMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils20:40:57
8. AndrisBergmanisSigulda20:41:02
9. AndrejsBondarevsLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni20:41:36
10. EmīlsBroksSK "TĒRAUDS"Ādaži20:42:09
11. ArnoŠķiparsMARATONA KLUBSVentspils20:42:45
12. IngmārsBriedisValmiera20:43:08
13. ValdisŅilovsOGREOgres novads20:44:13
14. MārtiņšRagainisRīga20:45:49
15. ArtisDobulisIzturībaIkšķile20:46:09
16. RaitisMaslovsBASK ApsardzeRīga20:46:34
17. DzintarsAvotsRīga20:46:47
18. IngarsLiedagsDaksha TeamRīga20:46:53
19. DagnisSeilisB44Valmiera20:47:05
20. AleksandrsSerovsSK WENDI20:47:09
21. IntarsOpolaisIzturibaIkšķile20:47:24
22. KasparsMeinuzsPļaviņu novads20:47:55
23. ĒriksLeonovičsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:48:09
24. KārlisLiepkaulsSK TēraudsRīga20:48:53
25. ArtūrsJansonsVentspils marat.klubsKapsēde20:48:53
26. DainisBautristavamsportam.lvRīga20:49:07
27. UldisGlāzersVecpiebalga20:49:44
28. IvarsJēkabsonsVaidavaKocénu novads20:49:58
29. GintsTrēziņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera20:50:17
30. LaurisKlagišsValmiera20:51:02
31. UģisKvēps20:51:04
32. EdgarsGalviņšGalviņi skrienLiepāja20:51:29
33. JānisPūgaAuto Racing TeamĶekava20:52:19
34. ArmandsKrampeLAK 4Riga20:52:29
35. AndrisJonelisSEMAVentspils20:52:37
36. KārlisCinisSwedbank20:53:00
37. JānisBorisevičsValmiera20:53:15
38. AigarsBokaldersVINGROŠANAS STUDIJAValmiera20:53:41
39. DidzisGalauliņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera20:53:44
40. JurisPeršins20:54:27
41. MārtiņšZīvertsZobu veselībaValmiera20:54:39
42. EdgarsBērziņšindividuāliTalsi20:54:40
43. VilisZinkevičsCarnikavas Sporta centrs20:55:21
44. SandisSproģisLattelecomCekule20:55:33
45. RaitisBratka20:55:44
46. DainisDedumietisRauna20:55:44
47. GuntisRasimsRēzeknes novads20:56:08
48. AigarsLočmelisValmiera20:56:28
49. MiksKārkliņšRīga20:56:47
50. JānisKavierisRīga20:57:12
51. UldisAntonsCēsis20:57:33
52. AndrisRozenbergsSigulda20:57:37
53. GintsVaseris20:57:39
54. MārcisGailītisSEB bankaRīga20:57:54
55. ValdisČerpakovskisMārupes novads20:58:00
56. JānisDanevičsValmiera20:58:30
57. EdijsHemmelisValmiera20:58:31
58. IvarsEglītisZilaiskalnsKocénu novads20:59:07
59. ValdisČunkaAldarisRīga20:59:12
60. AigarsEsītisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera20:59:13
61. UldisŪsītisR|īga20:59:35
62. GuntisBergsKocēniKocēnu nov.21:01:39
63. JānisTirzītisSEB bankaRīga21:02:30
64. JānisPaeglis-VilsonsValmiera21:03:12
65. AlvisGalviņšRīga21:03:42
66. RenārsGailisRīga21:09:49
67. HaraldsKrievsAllaži21:34:41
- JurisĢērmanisA2 / CarnikavaCarnikavaDNF
- MārtiņšAlksnisSportlatDNF

SN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraLapiņaVeikals MARATONSSigulda20:46:19
2. IvetaMaltaViļāniViļāni20:46:27
3. BaibaLāceTeikas KalnsRīga20:49:41
4. GintaŠalmaRīga20:49:42
5. DaceTolaRīga20:52:48
6. DzintraPenceTalsi20:53:18
7. IvetaBelousovaPreiļi20:53:30
8. DaceAņiskovecaTalsi20:53:32
9. LāsmaMaltaViļāniViļāni20:54:00
10. SandraKrūmiņaCēsis20:54:11
11. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga20:54:30
12. IngrīdaGreivuleValmieras BSSValmiera20:55:36
13. IvetaLočmeleVaidavaKocénu novads20:56:31
14. DanaCeplīteRipo AutocentrsValmiera20:59:24
15. LigitaLeitlandeJelgava20:59:45
16. VinetaBergaRīga21:00:21
17. AntraEzeraTalsi21:00:36
18. IngaZiediņaAIZKRAUKLEAizkraukle21:02:35
19. IneseSeņkāneRīga21:03:51
20. BaibaApineRīga21:04:43
21. DainuvīteVišķereVINGROŠANAS STUDIJAValmiera21:05:03
22. SandraRieksta21:06:38
23. IngaVīksnaVaidavaKocēnu nov.21:07:14
24. IvetaKļaviņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:07:28
25. SanitaPuriņa21:08:24
26. IvetaSviklāneMēs varamSaulkrasti21:09:52
27. DaceKārkliņaGrST TeamRīga21:12:15
28. GundegaLiepiņaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera21:12:18
29. SintijaRēķe-ŠleivaSwedbankOgre21:19:05

VN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsTūbelisVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubsLiepāja20:37:31
2. AinārsKvedaravičsAIZKRAUKLEAizkraukle20:37:42
3. KasparsKārkliņšIzturibaSigulda20:38:09
4. JānisOzoliņšJaunmārupe20:38:41
5. PēterisTrubačsPreiļu kraukļiPreiļi20:38:56
6. IvarsValtassSK Metroons/ Nike Riga RunMārupe20:39:24
7. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepa20:40:18
8. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava20:40:19
9. EdijsKizenbahsSK Metroons/ Nike Riga RunRīga20:41:12
10. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīga20:42:35
11. AinārsVeģerisTrek TeamRīga20:42:46
12. UldisKalniņšSmiltene20:42:54
13. AlvisKrilovskisIzturibaIkšķile20:43:40
14. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadona20:44:37
15. VjačeslavsGrigorjevsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni20:44:50
16. AinoGošsTārgale20:45:00
17. KasparssMarkssSEB bankaRīga20:45:58
18. ArvilsŠaķisMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils20:46:02
19. AivarsUkinsAglona20:46:20
20. AigarsFeldmanisĒrģeme20:46:21
21. JānisVasksĒrgļi20:46:25
22. AigarsČekanauskisTrojaRīga20:48:08
23. GatisKrasovskisSPORTLAT20:48:25
24. DainisUpenieksSK Ozolnieki IIJelgava20:48:40
25. KasparsKamergrauzisburtnieku nov.Rencēnu pag.20:50:21
26. KasparsAksenoksCSDDRiga20:50:33
27. ĢirtsSalmiņšOK SaldusRīga20:51:13
28. AldisCiukmacisRēzekne20:51:30
29. GuntisZālītisLVSRīga20:52:07
30. ValdisKļaviņšSK MAGNENRēzekne20:52:44
31. AndrejsVisockisValka20:54:06
32. IgorsRadžabovsSkrunda20:55:07
33. VarisVektersParkmali20:55:57
34. GvidoUpenieksVSK / TrojaRīga20:56:39
35. IgorsLedaunieksLNTRīga20:57:27
36. JurisPētersonsRūjiena20:58:57
37. ArnisKārkliņšLimbaži21:00:47
38. JānisBormanisnordic by nature21:01:00
39. ĢirtsPriedītisValmiera21:01:36
40. IvarsLitavnieksSEB bankaRīga21:02:21
41. AinarsZēbergsLatvenergoLiepāja21:02:27
42. JānisAvensMARATONA KLUBSRembate21:02:56
43. JānisBergsRīga21:04:34
44. ArtisKļaviņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera21:07:27
45. AndisPuriņšValmiera21:08:24
46. NormundsKārkliņšGrST TeamRīga21:12:16

SN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūse, Carnikavas Sporta centrsCarnikava20:43:11
2. LudmilaJoceMARATONA KLUBSKuldīgas nov.20:52:41
3. AnitaZālīteind.Sigulda20:53:04
4. LailaCeikaValmiera20:53:19
5. IrinaKizenbahaSK Metroons/ Nike Riga RunRīga20:55:52
6. SantaLorenceOzolniekiJelgava20:56:52
7. DzintraSalmiņaCēsis20:59:02
8. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona20:59:40
9. LeontīneVēzeJēgvideRīga21:04:05
10. VizbulīteRukkalneRagana21:04:06
11. RutaKozlovskaMadona21:06:12
12. AijaOrniņaRīga21:20:39

VN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GundarsOšmucnieksSK Metroons/ Nike Riga Run20:40:02
2. AndrisDudelsda-marathondaugavpils20:40:40
3. RobertsMālnieksLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni20:41:05
4. ValdisTiltsVaidavaKocēnu nov.20:41:47
5. LeonīdsValdonisPreiļi20:44:37
6. JurisRukkalnsRagana20:46:11
7. AivarsŽugrisPreiļiPreiļi20:46:51
8. JurisBroksVSK noskrienViļānu novads20:47:37
9. GuntisJansonsTalsu novads20:48:02
10. JurisČerņadjevsRīga20:48:33
11. JurisKairišsBalvi20:50:35
12. RaitisPuriņšVSK NoskrienSmiltene20:51:57
13. JānisBogdanovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera20:52:44
14. ImantsBergmanisRīgas ūdensValmiera20:54:07
15. EdvīnsBērziņšKalnaveļķiRīga20:54:44
16. JānisLočmelis20:54:52
17. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga20:55:03
18. UldisZīleZiemeļkurzeme OK20:55:59
19. AndrisĀboliņšVaidavaKocēnu nov.20:56:20
20. IlmārsSkujaStaicele20:57:47
21. DidzisCeriņšMARATONA KLUBSValmiera21:00:27
22. ValdisBlūmsB44Valmiera21:01:20
23. JānisKārkiņšRīga21:01:51
24. JānisZagorskisVaidavaKocēnu nov.21:02:21

VN60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RomualdsMinickisJūrmalaJūrmala20:46:04
2. AndrisDainisZIEMEĻLATVIJAValka20:46:31
3. ElmārsEleksisGulbeneGulbene20:46:58
4. PēterisSerovsSporta Klubs WENDICēsis20:47:08
5. VairisKrauklisPrivātbūveSmiltene20:47:32
6. FeoktistsPušņakovsAglona20:49:50
7. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpils20:50:05
8. ĒriksApšenieksBalvi20:51:07
9. JānisAnčsGulbenes r.BJSSGulbene20:51:22
10. RaitisLermeKocēniKocēnu nov.20:53:02
11. ValdisBernhardsRotariRīga20:53:53
12. VladimirsKallassGulbene20:55:23
13. ValdisSprūdsRīga20:56:20
14. IndulisJansonsJūrmala20:56:31
15. LeontijsRutkovskisMARATONA KLUBSCēsis20:56:34
16. GeorgijsSemjonovsVentspils20:58:59
17. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspils21:00:35
18. LaimonisDaugavietisMunaiči21:02:08
19. MārisBaltaisVSK NoskrienOgre21:02:44
20. AldisSprancisValmiera21:03:46
21. GunārsMatsMadonas SVKMadonas novads21:04:31
22. JurisKopasovsda-marathonDaugavpils21:09:55