Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons / 21.09.2014

SM18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MāraMedneJūrmala85:00:33

VM18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārtiņšEisaksKANDAVAS TEHNIKUMSTUKUMS84:41:19

SM20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JolantaLiepiņaSPORTLATSalacgrīva83:08:46
2. KarīnaHelmane-SoročenkovaVSK NoskrienTukums83:13:05
3. SanitaJaudzemaRiga83:14:28
4. AļinaSokaļskaRīga83:15:18
5. LauraZariņaValmiera83:26:19
6. DiānaOndža83:50:40
7. LīvaVeinbergaRĪGA83:56:55
8. DzintraSkārdaVSK Noskrien - Pēdējā brīdīJaunjelgava, Aizkraukle84:01:30
9. SabīneMikaMadona84:05:18
10. JustīneSavitska84:12:03
11. GuntaNeijaVSK Noskrien84:14:22
12. LīgaLinužaVSK NoskrienAnnasmuiža84:23:10
13. VitaZeltzaķeVSK NoskrienVentspils84:30:11
14. AnastasijaČekriževaRīga84:34:10
15. AneteSkrastiņa84:56:52
- LieneBernsoneVeikals Maratons/AsicsRiga5DNF

VM20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArnisRumbenieksSPORTLAND/NIKE/MARATONA KLUBSVentspils82:33:05
2. NormundsRunčsAdidas & VSK NoskrienOgre82:39:03
3. ArtūrsCaics---Rīga82:44:26
4. LinardsButautsz/s "KRASTMAĻI"Liepāja82:52:17
5. ArnoldsĀriņšSK Metroons/ Nike Riga RunRīga83:08:17
6. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga83:10:07
7. EdgarsKokorevičsValmiera83:12:01
8. KārlisMazursRīga83:16:21
9. VoldemārsLejnieks83:21:48
10. SergejsMaslobojevsRiga83:28:06
11. RomualdsSkvireckisVSK NoskrienValmiera83:28:52
12. ArtūrsJermolovsVSK NoskrienKuldīga83:29:26
13. KristapsBroksVSK Noskrien-Pēdējā brīdīMadona83:30:50
14. RaitisBērziņšVSK NoskrienValmiera83:31:13
15. KasparsAdijānsVichyViļāni83:32:27
16. MārisRumpeRīga83:39:34
17. UldisPormeistersValka83:41:00
18. EduardsRozenbergswww.edds.lvRīga83:42:28
19. TomsKaufmanisMARATONA KLUBSBrenguļi83:42:52
20. EdgarsĀbelītis83:47:58
21. GunārsOzoliņšSPORTLAND/NIKE83:48:17
22. GatisBērziņšVSK NoskrienMārupe83:54:26
23. EdvardsRubezisRSU/Noskrien.lvRiga83:54:37
24. EdgarsBukšsVSK noskrienJelgava83:58:46
25. RitvarsGedrovičssocktoys.lvRīga84:00:50
26. RobertsJurkevicsVentspils84:01:34
27. AndrisBaranovskisValmiera84:03:19
28. PēterisGrīviņšSurikatiRīga84:06:30
29. OskarsVidovskisMIKSMazsalaca84:08:50
30. EdgarsKuģenieksVSK NoskrienRīga84:19:52
31. AinārsAizpurietisfb:riga.walk.runRīga84:22:49
32. AivarsOrenišsRīga84:23:06
33. JurģisVidzisRubeneKocēnu nov.84:49:59
- MārtiņšVargulisRīga4DNF
- IngusŠkibelisMARATONA KLUBSVentspils4DNF

SM30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeldeNeimandeCēsis83:18:01
2. SigitaVāceSwedbankRīga83:32:06
3. KristīneSpriceRīga83:41:56
4. DaceVeipaVSK NoskrienRīga83:47:43
5. IevaCimermaneRīga83:58:29
6. AijaValtmaneĀdažiVeloĀdaži83:58:39
7. LaumaBiteVSK NoskrienRīga84:20:45
8. MaichlSuurPõlva84:27:05
9. AgneseKalniņaVSK Noskrien VāveresSigulda84:29:57
- IevaUpmace-GrīviņaSurikatiRīga6DNF
- LaumaBriškaCēsis - Rīga6DNF
- GundaPlūmanePēdu navMazsalaca4DNF

VM30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RolandsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgres novads82:30:39
2. ValdisŅilovsOGREOgres novads82:40:14
3. RaimondsSiliņšSPORTLATJaunanna82:43:23
4. LaurisRepšaSK METROONSRīga82:51:31
5. RitvarsLērmeM 42Valmiera82:51:38
6. ĢirtsKazminsVsk NoskrienRīga82:56:25
7. IvoIelītisSaldējums Racing TeamRīga83:02:15
8. ArtisDāvidnieksXSPORTS CYCLING TEAMRīga83:03:23
9. JurisJansonsSwedbankRīga83:05:31
10. MārisRudensRIGA IRONMAN TEAMRīga/Mārupe83:07:42
11. ImantsAntužānsVSK NoskrienRīga83:09:44
12. ViktorsVasilenkoRiga83:10:32
13. DmitrijsNičiporsWir Sind Das Volk!Skrunda83:11:01
14. IlmārsKelmersMTGRīga83:12:30
15. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja83:15:24
16. MārtiņšSirmaisNON-ARYANRīga83:20:01
17. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga83:20:33
18. MārcisPērkonsxsports cycling teamrīga83:22:06
19. DainisLimanānsSWEDBANKRīga83:25:58
20. AndrijsKosilokrastmaliDunalka83:28:15
21. IngusŠalmsRīga83:28:30
22. AigarsPilenieksValmiera83:29:19
23. IvarsVertuls83:29:23
24. MareksMeņšikovsSUSLIKIĀgenskalna Priedes83:32:06
25. EdgarsVantersVSK NoskrienRīga83:35:48
26. ValdisKulpeIzturibaIkšķile83:36:24
27. MiksPētersonsRīga83:38:12
28. AleksandrsJansonsRiga83:38:43
29. GvidoBorovskisVSK NoskrienRīga83:39:51
30. TedFarwellColby CrewMorges83:40:11
31. PriitKohaJELD-WEN LatvijaUrvaste83:42:11
32. AigarsČekstersLVM/VSK noskrienRīga83:44:08
33. PēterisCābulisVSK NoskrienValka83:46:01
34. AinārsGudēvics1188/VSK NoskrienJelgava83:46:07
35. KristapsCeriņš83:46:15
36. AldisBriģisJelgava83:50:56
37. MagnusZalstersIecava83:51:38
38. KristapsPilskalnsGCAlūksne83:55:45
39. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga83:57:38
40. OskarsDambrovsRīga83:57:41
41. ArtisRudzītisTukumsTukums83:58:19
42. AigarsKalējsVirsotne/MARMOTCēsis83:59:07
43. JānisKalniņšVangaži84:04:08
44. AigarsKokinsOK MeridiānsCēsis84:05:13
45. MārcisJēgersVSK Noskrien / Psyhopath 13Rīga84:10:32
46. MadarsPurviņšMadona84:11:33
47. AinārsKumpiņšAutenticaRīga84:12:53
48. ArmandsSudrabsVSK NoskrienSigulda84:14:43
49. VitālijsTežeSalaspils84:18:36
50. ĢirtsKaļķisOzolkalnsJūrmala84:25:28
51. JānisVeinbergsĀdažu novads84:25:30
52. OlavMetsG4S SKTallinn84:27:05
53. MārtiņšOliņšActive WheelsRīga84:29:14
54. IvarsReņģe84:30:08
55. DonaldYingDons Overweight Runners KlubNew York84:33:19
56. MatīssVecvagarisSPORTLATLiepāja85:36:01
- JēkabsKrastiņšRīga2DNF

SM40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MichelleMitchellVSK Noskrien83:17:23
2. IngaKāpiņaVSK NoskrienRīga83:25:56
3. AlvitaMireckaTalsu Biatlona klubsTalsu novads83:27:28
4. MaijaPūpolaMARATONA KLUBSAizpute83:39:58
5. DžanitaFreijaTurlava / MARATONA KLUBSKuldīgas novads83:41:43
6. AijaLinēVSK NoskrienRīga83:51:33
7. SintijaAlaineVSK Noskrien/SuslikiJūrmala84:05:55
8. IndraLielkājaVSK Noskrien, Maratona klubsStrenči84:30:08

VM40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VytautasGražysRC NuluzauPaberžė82:48:25
2. MihailsSeļivanovsda-marathonDaugavpils82:55:00
3. NormundsBremze82:57:18
4. AndrisMireckisTalsu Biatlona klubsTalsi83:01:58
5. EdgarsBremzeIzturibaIkšķiles novads83:02:48
6. ImantsSuveizdaDaugavpils83:04:54
7. IvarsJankavsOlaines pag.83:09:16
8. VeikoArdelSooru83:10:11
9. ArnisGromovsRīga83:12:53
10. ValērijsBaranovskisOK StigaDaugavpils83:16:01
11. NikolajsLucānsMonaJūrmala83:16:16
12. ArtursUpenieksOlaineOlaine83:28:44
13. DzintarsPetrovsNoskrien.lvRīga83:34:29
14. AndrisPommersSalaspils zīriņiSalaspils83:35:40
15. MārisTocupsBALTIC DATARīga83:36:49
16. RaimondsVasiļjevsMežaparksRīga83:38:47
17. JānisAndersonsVSK NoskrienRīga83:39:01
18. AndrisPētersonsRīga83:39:15
19. AleksandrsGrotus83:40:45
20. AndulisŠmidlersVSK Noskrien / LSCSalaspils, Rīga83:41:40
21. AinārsZellisVSK NoskrienRīga83:46:16
22. ZintisBrasavs-MuižnieksSK OzolniekiJelgava83:52:15
23. AivarsBirksVSK NoskrienRīga83:55:19
24. MargusKonnulaTartu NAKUrvaste83:55:57
25. MārisŠūpolsVSK NoskrienMadona83:56:23
26. SandrisJaunzemsRīga83:58:15
27. RimantsLiepiņšVSK Noskrien / Engures sportamĶesterciems83:59:07
28. GvidoPrincis3K RīgaRiga84:00:46
29. AndrisIesalnieksSporta ielaJēkabpils84:02:15
30. AldisRocēnsRīga84:06:56
31. IvarsAustersTurboRīga84:11:32
32. ArneŪdris100KMRĪGA84:17:16
33. ValdisRocēnsVSK NoskrienZemgale84:20:33
- ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga6DNF
- RitvarsKalniņšValmiera2DNF

VM50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JurisŠehtelsSIA Rīgas Ūdens - BaltezersĀdaži82:56:19
2. UldisKirtovskisIzturībaSalaspils83:10:34
3. IlgvarsĀboltiņšRūjiena83:13:34
4. JānisAmoliņšVaidava-Raiskums83:21:35
5. AigarsVītiņšRīga83:25:11
6. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienRīga83:33:35
7. ValerijsJegorovsMARATONA KLUBSRīga83:34:17
8. ErwinDe-PooterMechelen83:38:19
9. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava83:46:54
10. AndrisJansonsVSK NoskrienSaulkrasti83:49:33
11. AinarsRencisPaBaso.lvValmiera83:54:15
12. SergejsKuzminsSK MAGNENRēzekne83:56:17
13. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads83:59:08
14. JurisBatarsVSK NoskrienJūrmala84:03:04
15. JurisJansonsLīvānu VKLīvāni84:13:47
16. AivarsGrinbergsTrikātas pag84:14:25
17. VictorHutchinsHercules WimbledonLondon84:16:00
18. AleksejsBaidinsRīga84:20:07
19. DzintarsRudzītisLSC, ValmieraValmiera84:37:25
20. JānisVažņevičsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni84:45:12
- AigarsŽodziņšEzere5DNF
- JānisVidovskisMIKSMazsalaca4DNF

VM60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikolajsSmalovijsLSCRīga83:24:08
2. ViktorsRodionovsLSCOlaine83:26:19
3. ViktorsSuborinsCarnikavas sporta centrsCarnikava83:34:39
4. DainisKauliņšLSCRīga83:47:53
5. ValentīnsPanfjorovsRīga83:52:35
6. ReinPärnTallinn85:07:56