Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportLat Vaidavas triatlons / 05.07.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiks5. laiks6. laiks
1. EmīlsKrampeRīgaVB2.10:01:19.2011:24:00
2. MiksMeijersVB2.10:01:23.1011:24:04
3. ElīnaUstupaBurbulīte un radiRīgaSB2.10:01:28.8011:24:10
4. MarkussEsītisValmieraVB2.10:01:30.5011:24:12
5. MadaraKļavnieceRiga-CarnikavaRīgaSB2.10:01:31.1011:24:12
6. JaroslavsOrbidānsSK OzolniekiVB110:01:34.8011:20:01
7. JēkabsSkolnieksBabītes vislabākieVB2.10:01:39.3011:24:21
8. AgnisKrasovskisSPORTLATVB2.10:01:41.7011:24:23
9. AliseBezdelīgaValmieraSB2.10:01:43.6011:24:25
10. ElīzaKārklaRīgaSB2.10:01:44.5511:24:26
11. ArīnaBabreSB2.10:01:47.6511:24:29
12. BetijaŠtālaRīgaSB2.10:01:49.0511:24:30
13. KarīnaMellaceRīgaSB2.10:01:49.4011:24:31
14. LoretaBabreSB2.10:01:56.3511:24:38
15. RenardsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVB110:01:56.4511:20:23
16. KārlisBartuševicsBullisJelgavaVB110:01:56.7511:20:23
17. RalfsVazdiķisVaidavaVB110:01:57.4011:20:24
18. DāvisZariņšVaidavaVB110:01:57.4511:20:24
19. Elīza-AnnaValtereRīgaSB2.10:01:57.9511:24:39
20. GustavsBabrisValmieraVB110:01:59.3511:20:25
21. RalfsIrbeValmieraVB2.10:02:00.2011:24:41
22. KristiānaLevickaSB110:02:01.1511:20:27
23. AmandaKundziņaKundziņiRīgaSB2.10:02:02.1511:24:43
24. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmieraSB2.10:02:07.3511:24:49
25. AkselsVeģerisTREK TeamRīgaVB110:02:09.0511:20:35
26. KasparsKrūmiņšMadonaVB2.10:02:09.2511:24:51
27. KristupasJančiusŠiauliaiVB110:02:10.9011:20:37
28. RičardsMamajsSiguldaVB2.10:02:15.0011:24:56
29. MarksKornetsCĒSISCĒSISVB2.10:02:16.5011:24:58
30. AleksandrsMaļcevsVB110:02:17.2511:20:43
31. RaivoBošsRūjienaVB110:02:19.4511:20:46
32. DāvisBartuševicsBullisJelgavaVB110:02:22.9011:20:49
33. ElīzaMarkevicaVaidavaSB110:02:23.8011:20:50
34. KlāvsDūzisAquaticsVB110:02:24.9011:20:51
35. ValtersĶeņģisVentspils triatlona klubsVB110:02:26.4511:20:53
36. ValērijaMaļcevaSB2.10:02:34.1511:25:15
37. KārlisMarkevicsVaidavaVB110:02:50.1011:21:16
38. Elza-AnnaKļavnieceRīgaSB2.10:02:50.5011:25:32
39. GatisKalveitsVB110:02:52.2011:21:18
40. RobertsMarnauzaRīgaVB110:02:56.4011:21:23
41. AlikaBarisevaFocus TeamSB110:02:57.3511:21:23
42. RojsUzkalnsRigaVB110:03:01.1511:21:27
43. Nils-GabrielsKļavnieksRīgaVB110:03:02.7011:21:29
44. LoteKarlivāneSportlatValmieraSB110:03:17.6011:21:44
45. MagnussApinisValmieraVB110:03:19.0011:21:45
46. MaksimusGustsons-KuksVaidavaVB110:03:44.6011:22:11
47. AlbertsIrbeSiguldaVB110:04:06.7511:22:33
48. AliseKundziņaKundziņiRīgaSB110:04:13.4511:22:40
49. ElzaRatnieceSportlatRīgaSB110:05:21.1511:23:47
50. AnnaVīksneSB110:06:28.6011:24:55