Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportLat Vaidavas triatlons / 05.07.2014

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneAQUATICS61:04:02.90
2. KristiānaKalniņaAQUATICS61:12:32.50
3. AnastasijaKočmarjovaDTC "Jaunība"61:18:58.20
4. ViktorijaJefimovaDTC „Jaunība”61:22:04.10
5. PatrīcijaKarpaRīga61:50:41.65
6. KristīneSkudrīteDaugmaleDaugmale62:11:16.20

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisBJNSABValmiera60:56:30.35
2. KristapsSiltumēnsAQUATICS61:04:15.70
3. MārcisPīnupsDTC Jaunība61:05:35.30
4. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava61:05:44.30
5. ArtūrsKalnups61:06:15.65
6. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRSRīga61:07:43.20
7. ArtjomsGajevskis61:10:05.20
8. ViestursDūzisAQUATICS61:13:29.00
9. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils61:25:25.55
11. EmīlsGražijsValmiera1DSQ
10. DāvisPlaudisRīga1DSQ

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RūtaPatmalnieceSPORTLATRīga61:24:53.35

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TimursMamedovsDTC Jaunība60:53:32.10
2. RaivisValtersDTC „Jaunība”61:01:54.85
3. ZigmārsKalvānsEngures sportam61:03:47.20
4. GustavsVīksneIndividuāli61:05:59.00
5. ŽanisŠteinertssk Reir dobele61:14:42.85
6. AndrisNeimanisMeridiansCesis61:19:20.30

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeKorneteCĒSISCĒSIS61:18:50.75

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtūrsSpruktsDTC Jaunība60:53:40.20
2. TomsOzoliņšVentspils Triatlona Klubs61:00:27.85
3. AustrisBogdanovsPreiļu kraukļiPreiļi61:01:30.65
4. KalvisVērzemnieksMTB GarkalneSmiltene61:08:14.25
5. JānisVidovskis61:10:14.10

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LindaKatlapaTREK TeamRīga61:05:44.50
2. SindijaSkangaleSwedbankRīga61:06:25.10
3. AnnijaPušņakovaDobele61:07:29.45
4. IvetaKazaineSwedbankSmiltene61:12:25.45
5. ZaneMucenieceIkšķile61:13:19.95
6. SigitaVāceSwedbankRīga61:13:37.70
7. RudīteEverteNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:14:50.05
8. LieneLubūzeCēsis61:16:20.15
9. SimonaAndersoneValmiera61:17:51.80
10. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīga61:18:38.00
11. EvitaŠtāla61:19:05.25
12. ElīnaKrūkleSPORTLATValmiera61:19:22.55
13. MontaRazgaleNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:19:50.45
14. AgateLorenceVidzemes mērnieks / RipoautocentrsRīga61:19:55.55
15. EvitaLeitāneAquatics61:20:37.60
16. LīgaUzkalne61:23:37.65
17. IevaDulmaneSEB61:24:14.45
18. RutaBagdonaviča61:26:11.00
19. SigneBriceIkšķile61:28:52.35
20. LindaKorneteCēsis61:31:29.05
21. KristīneKetova61:36:38.70
22. ViktorijaOvčiņņikovaRīga61:40:26.55
23. ElīzaEglīteDunte61:41:12.60
24. LauraEglīteDunte61:42:38.25

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisBērziņšVidzemes Mērnieks60:54:35.70
2. GintsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsi60:55:15.90
3. JurisDamškalnsTalsi60:55:41.25
4. ZigmārsZučiksTREK TeamRīga60:57:29.75
5. StanislavsVaipans60:58:07.85
6. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmiera60:58:51.70
7. AigarsJudzis60:59:34.60
8. ArtjomsLevickisRiga61:00:21.85
9. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava61:01:13.20
10. UģisKarasevsKSKRubene61:01:15.75
11. ĀrisKundziņšKundziņiRīga61:01:33.80
12. ArtisUpenieksPreiļu kraukļi61:02:09.50
13. AndrejsKrasikovsOSI61:02:31.00
14. RenārsValdonisPreiļu kraukļiPreiļi61:02:39.70
15. IntsJēkabsonsAquaRīga61:03:15.20
16. OskarsVidovskisMazsalaca61:03:29.50
17. MārtiņšApinisVidzemes Mērnieks61:03:30.65
18. MareksJakubovskis3M LatvijaRīga61:03:46.25
19. MatīssBajārsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:03:47.90
20. AndisPušņakovsPreiļu kraukļiDobe-le61:04:30.50
21. MārtiņšGūtmanisEngures sportam61:04:37.05
22. RihardsValtersVentspils Triatlona klubs61:04:55.70
23. DeividasJančiusŠiauliai61:04:57.05
24. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:05:10.35
25. ArmandsKrampeLAK 4Riga61:05:40.90
26. GatisPūcītisSwedbankMārupe61:06:48.10
27. MārisOzolsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:06:49.60
28. KārlisPlakansRadisson Blu cycling teamRīga61:07:09.00
29. ReinisSokolovs61:07:15.10
30. RūdolfsLukstiņšTREK Team61:07:22.20
31. AustrisŠtālsRearentSmiltene61:07:22.95
32. MārtiņšBitenieksB&B MTB teamLīgatne61:07:37.50
33. MareksKrūmiņšJelgava61:08:03.15
34. EdmundsPurviņšDREMELSējas novads61:08:16.30
35. JaroslavsOrbidāns-Vec.JSPS61:08:17.90
36. AigarsLočmelisValmiera61:08:28.15
37. JānisKolontajsLimbaži61:08:40.75
38. JānisBošsmazie metēji!dunte61:09:02.80
39. JānisJenertsjānislvValmiera61:09:05.20
40. IlgvarsEbels2,5 vīri61:09:15.60
41. OskarsBartuševicsBullisJelgava61:09:32.35
42. RomansBarisevs61:09:56.60
43. RaimondsSiliņšSPORTLATJaunanna61:10:25.60
44. EdvīnsTihomirovs61:10:30.40
45. JānisLiepiņš61:10:41.35
46. KārlisMūrnieks61:10:45.65
47. JurisŠalajevsRīga61:10:47.95
48. KārlisČaupalsBauska Triatlons61:11:03.50
49. ArvisGrencbergsRīga61:12:05.50
50. JānisDreiškinsSPORTLAT/Ikšķile VeloIkšķiles novads, Tīnūži61:13:27.00
51. UldisKleinbergsISBS.LV61:13:49.60
52. RobertsJaunzemsRīga61:14:26.50
53. JānisCelmiņšRīga61:14:31.80
54. AgrisReinsRīga61:14:36.40
55. ĢirtsRadčenkoRīga61:15:10.70
56. KristapsCeriņš61:15:46.90
57. RaivisRuskulisRAGNERīga61:16:25.10
58. ArmandsJasānsRīga61:16:39.80
59. JānisPāvuls61:16:54.70
60. DenissStrahovsRiga61:16:58.90
61. RūdolfsBērziņšNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:17:45.55
62. IvarsDimantsSwedbankRīga61:19:28.15
63. ĢirtsKalniņšDarba RūķiRīga61:19:35.05
64. MaksimsKrupeņņikovsRīga61:20:22.30
65. AleksejsBelokopitovsRiga61:21:26.15
66. AndrejsSenkansRiga61:21:31.20
67. EdgarsAtlācisValmiera61:22:04.05
68. ElvisŠvecs61:22:26.55
69. ViestursDriķisEngures sportam61:22:30.45
70. KasparsPoišs61:22:42.50
71. SandisPētersonsSWEDBANKValmiera61:23:41.80
72. AleksejsKondratjevs61:29:44.25
73. ViktorsOvčiņņikovsRīga61:30:32.15
74. StanislavKuzmichRiga61:36:12.00
77. ArmandsRozenbergs1DSQ
76. MārtiņšMarnauzaRīga1DSQ
75. GatisOsisOšu Team1DSQ
- MārisKampenussMr. KampenussValmiera3DNF
- JānisLezdiņš3DNF

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceFūrmane61:05:12.00
2. AntraRogaPiramida/triathlon clubRīga61:07:56.05
3. IvetaPriedīteOgres novads61:13:20.90
4. IevaUstupaBurbulīte un radi61:17:12.65
5. IneseNeilandeVSK noskrienRīga61:33:02.50

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AinārsVeģerisTREK TeamRīga60:57:03.80
2. ValdisUkinsSkanste60:59:03.75
3. AnsisMežulis60:59:03.90
4. SergejsRodionovsCarnikavas sporta centrsCarnikava60:59:59.60
5. ArtisKrievānsPēdu navValmiera61:00:09.80
6. AndrisKnodzeSKANSTE61:00:51.85
7. IlmārsKrampeMadona61:02:17.70
8. AgrisŠipkovsFILTER61:04:05.25
9. EdgarsBremzeIkšķiles novads61:04:08.10
10. AndisPuriņšValmiera61:04:42.30
11. IngarsKasparānsINDROPAŽI61:06:13.75
12. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga61:07:19.65
13. MārisLazdiņšPatisoni61:07:33.30
14. JānisSkolnieksBabītes vislabākie61:08:14.55
15. JānisTēraudsEngures sportam61:08:27.50
16. DmitrijsSemendjajevsRĪga61:08:48.00
17. KasparsAksenoksCSDDRiga61:08:49.80
18. UldisBenhensEngures Triatlona klubs61:08:52.25
19. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubsTalsi61:09:26.00
20. GatisKrasovskisSPORTLAT61:10:06.95
21. AivisGailītisPēdu navBurtnieku novads61:10:18.20
22. GintsLiepiņšIndividuāli61:10:24.20
23. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsi61:10:33.75
24. AndrisIesalnieksSporta iela61:11:14.70
25. MartsKalniņšValmiera61:12:05.20
26. AndrejsSokolovsBaltma-BIS61:12:48.30
27. AinārsLejānsPēternieki61:14:28.65
28. AigarsKājiņš61:17:39.65

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikava60:57:22.00
2. JānisNeimanisTalsu biatlona klubsTalsi61:00:11.35
3. AigarsLūsisTalsu biatlona klubsTalsi61:03:34.95
4. AndrisPivarsizturiba.lvOgre61:04:10.70
5. RobertsDrāke61:05:05.85
6. ValdisTiltsVaidava61:06:24.50
7. ViestursMeijersTalsu biatlona klubsTalsi61:06:54.80
8. ArvilsAndersonscarnikavas sporta centrsCarnikava61:08:37.65
9. JurisRukkalnsRagana61:10:24.95
10. RinaldsGronskisEngures sportam61:10:52.45
11. JānisĀboliņšAtlētikaJelgava61:11:33.25
12. JānisZemturisMIKS61:11:57.80
13. AleksandrsPoplavskis61:12:03.35

F50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GaidaBiteRīga61:18:31.00
2. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona61:27:03.75
3. VizbulīteRukkalneRagana61:29:03.90
- VitaLancenieceSPORTLATRīga3DNF

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PēterisSerovsSporta Klubs WENDICēsis61:06:03.60
2. ElmārsEleksisGulbeneGulbene61:10:07.75
3. JosifsKalveršsSalaspils/ZīriņiSalaspils61:13:57.55
4. VladimirsKļavnieksPiramida triatlon clubRīga61:14:21.65
5. ValdisKornetsCĒSISCĒSIS61:17:53.85
6. VilisMednisindividuāliSmiltene61:18:15.90
- LaimonisDaugavietisMunaiči3DNF