Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSiguldas pusmaratons / 12.10.2013

STC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristaIgenbergaOSCIkšķile20:22:52
2. ElīzaNamnieceRīga20:23:38
3. HanneloraVoicišaOSCOGRE20:24:15
4. KristīneBraunereSigulda20:25:22
5. MartaBādereMARATONA KLUBSAizpute20:26:08
6. UndīneUngereMARATONA KLUBSAizpute20:26:22
7. IevaPūpolaMARATONA KLUBSAizpute20:26:27
8. MadaraPūpolaMARATONA KLUBSAizpute20:26:28
9. MadaraAleckaMARATONA KLUBSKazdanga20:26:35
10. EstereGaileELVIOgresgals20:27:09
11. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera20:27:25
12. ElīnaZvaigzneVSK NoskrienRīga20:27:45
13. Nadīna-KeitaĶemereMARATONA KLUBSAizpute20:28:02
14. IevaLukažaMARATONA KLUBSAizpute20:28:15
15. KateŠķipareSalas vsk.Salas novads20:29:21
16. DārtaStepinaZiemelpols/SSSCesis20:29:55
17. KitijaRulle-TitavaSK Pantera20:30:34
18. LoretaRozeLNTRīga20:31:14
20. Kristiāna-AndraMagdaļonokaSporta skola Arkādija20:31:53
21. DžasmīneBrahmanekuldīga20:33:31
22. Līva-AnceActiņaVSK NoskrienRīga20:33:34
23. AneteActiņa3ASigulda20:33:34
24. SindijaTurauskaSigulda20:34:09
25. NikoletaŠleivaogre20:34:42
26. EvelīnaMažoriņasilava-motoSalaspils20:36:08
27. AneteUpenieceĀdaži20:38:45
28. KristaBalgalveSaldus novads20:39:32
29. LuīzeRuskula20:40:39

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGerasevaJelgava20:22:45
2. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāni20:24:24
3. ElizabeteReinholdeSigulda20:27:43
4. NikolaZemiteRiga20:29:32
5. AivaBalcereMARATONA KLUBSAizpute20:29:47
6. Nikola-AnneAndersoneMARATONA KLUBSAizpute20:29:48
7. EvaDreimaneMARATONA KLUBSAizpute20:31:11
8. ŽaneteGedraCēsis20:32:26
9. MadaraStepiņaZiemeļpols/SSSCēsis20:32:27
10. LoretaĀboliņaSigulda20:32:48
11. UnaKarklinaSigulda20:33:47
12. ElīzaActiņaVSK NoskrienRīga20:34:32
13. MarijaTerlanovaSigulda20:42:13

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. HelēnaDreimanetehautoplacisValmiera20:27:29
2. AnnaKonovalovaVangazi20:29:42
3. KetijaNadežiņkovaRīga20:30:58
4. KetlīnaStrazdiņaSIgulda20:34:11

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZaneSiliņaSK METROONSSigulda20:20:57
2. IngaHeidemaneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga20:22:58
3. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubs/ SK KatrīnaKuldīga20:23:32
4. BrennaBarrattjurmala20:24:58
5. IndraŠtalteMARATONA KLUBSTalsi20:25:46
6. PatriciaEmbidZaragoza20:26:09
7. InetaSenkāneSwedbankRēzekne20:26:33
8. BaibaValentinovičaRīga20:27:03
9. LauraLiepaLAIKS CELT20:27:05
10. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPiltene20:27:07
11. GundegaVancāneNIKE RIGA RUN20:27:13
12. RitaKļaviņaRēzekne20:27:21
13. IngaCirseVSK NoskrienMārupe20:27:24
14. RenāteKalniņaVentspils20:27:28
15. LāsmaMaltaViļāni20:27:41
16. SanitaKlaucane4 burasRīga20:27:59
17. AigaRozenbergaSigulda20:28:02
18. SailaJansoneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga20:28:42
19. LieneVēvereMARATONA KLUBSPiltene20:28:47
20. OlgaBondarevaLīvānu VKLīvāni20:28:52
21. AisteKasakytePuratos20:28:58
22. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmala20:29:11
23. InesePlūmeZaķu mafijaRīga20:29:19
24. IlzeUrtāneSiguldas domeSigulda20:29:32
25. DairaZauereKuldīga20:29:47
26. KristīneVeitaSigulda20:29:47
27. SandraDerviniekaSK MAGNENRēzekne20:29:51
28. LidijaNitišaVSK NoskrienRīga20:30:01
29. LieneKrauzeSPORTLATRīga/Carnikava20:30:23
30. UnaGrīnbergaRīga20:30:38
31. MaijaVišķereBišuksRīgas rajons20:30:54
32. GunaRijkureRīga20:31:13
33. KristīneJansoneDuo StyleRīga20:31:39
34. LitaZelenkevičaAPOLLO.LV20:32:03
35. LeldaZīverteLiepāja20:32:20
36. IlzeAndersoneRīga20:32:35
37. InnaGorbačovaRīga20:32:54
38. AneteJaunzemeLiepāja20:32:55
39. LaumaBērziņaSigulda20:32:59
40. IritaMaculevičaRīga20:33:05
41. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala20:33:12
42. DanaGrotus20:33:27
43. IlzeLiepiņa20:33:39
44. DagnijaPriedeJelgava20:33:59
45. GuntaAparjodeValmiera20:34:00
46. PatriciaEmbidZaragoza20:34:01
47. IlgaBebereRīga20:34:04
48. ArnitaStaskoValmiera20:34:09
49. KarīnaPutniņaSiguldas domeSigulda20:34:11
50. SigneTurauskaSiguldas domeSigulda20:34:11
51. EvaUzulaSigulda20:34:19
52. ElvaVaivareESETRīga20:34:22
53. IngaBalgalveVSk NoskrienSaldus novads20:34:26
54. KristīneRūjaSigulda20:34:56
55. JūlijaMeščerikovaRīga20:35:11
56. MārīteZiemeleAMVLSigulda20:35:49
57. LūcijaKrone20:36:02
58. IevaSīgaSEB banka20:36:12
59. AivaRudāneRīga20:36:35
60. AntraEnkure20:36:42
61. AnitaŽodziņaLiepāja20:36:43
62. LauraVilkaValmiera20:36:51
63. LīgaKalniņaGulbīšiSigulda20:37:05
64. VeltaBruceIecava20:37:08
65. AnnaBērziņa20:37:15
66. MarijaJeskoNagļi, Rēzeknes nov.20:37:19
67. KaterinaLočmeleJelgava20:37:33
68. ZandaTimmaLMSBBJelgava20:37:49
69. IntaAmoliņaRīga20:38:38
70. LīgaPrancāneSigulda20:39:03
71. AijaPilvere20:39:56
72. IngaBalgalveRīga20:40:00
73. LieneJurkāneSiguldas domeSigulda20:43:47
74. DaceRozenberga20:44:02
75. BaibaĢelzeNoķer mani, ja variRīga20:47:20
76. AgritaRubeneLMSBBRīga20:54:40

VTC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RainersTrubačsindividuāliPreiļi20:19:42
2. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga20:22:10
3. ErnestsVīlipsVīleSalaspils20:22:10
4. ElvisJanelsītisSigulda20:23:33
5. MatīssSaulīte20:23:40
6. KristapsCirsisJelgava20:23:54
7. RičardsKalniņšJaunsaules pamatskolaBauska20:23:57
8. KristiānsUpenieksĀdaži20:24:18
9. ArtursMihejevsRīgas raj. Mārupe20:24:52
10. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera20:24:53
11. HelmutsSiliņšJelgava20:25:33
12. MārtiņšAuziņšTuraidaTuraida20:25:44
13. RobertsMitenieksLaiksCeltLiepa20:26:16
14. DāvidsRadžabovsAizpute20:26:18
15. OtoLaivaSiguldas sporta skolaSigulda20:26:23
16. GustavsAuniņšA2Sigulda20:26:24
17. Deivs-DeividsRolovsRīga20:26:24
18. MārcisDreimanisŠreksRiga20:26:24
19. EmīlsSaulīteRīga20:27:00
20. MarkussAustrupsJūrmala20:27:30
21. EdvardsPetrovskisSigulda20:28:46
22. RobertsRutkovskisMARATONA KLUBSRīga20:28:47
23. NikitaBondarevsLīvānu VKLīvāni20:28:47
24. RainersZiobrovskisMARATONA KLUBSAizpute20:29:17
25. GustsRoģisMARATONA KLUBSAizpute20:29:30
26. JēkabsRudzītisRopaži20:29:33
27. OskarsVeitsSigulda20:29:45
28. ValtsZiemelisAMVLSigulda20:30:28
29. Francis-DanielsVeģerisRīga20:30:32
30. TomsJanušsKuldīga20:30:34
31. TomsBalgalvisSaldus novads20:30:40
32. JānisUrtānsSigulda20:30:52
33. Helvijs-JānisKārkliņšA2Sigulda20:31:00
34. RonaldsLūkinsSiguldas domeSigulda20:31:22
35. AgnisKrasovskisSPORTLAT20:33:05
36. RaivisSkripstsCēsu sports skolaCēsis20:33:37
37. DāvisPankoksLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja20:34:08
38. ArtemijsTerlanovsSK ZIEMEĻPOLSSigulda20:36:19
39. RūdolfsBeķerisSK ZiemeļpolsSigulda20:36:22
40. ArtūrsBērziņš20:37:15
41. Mārcis-KristiānSudrabs20:46:31

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBSAizpute20:18:38
2. RenātsRudzītisLīvānu BJSSLīvāni20:21:00
3. RaivoVeļiksSK OzolniekiOzolnieki20:21:05
4. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga20:21:13
5. ViestursVeitsSigulda20:23:24
6. EdijsDreimanisMARATONA KLUBSAizpute20:24:28
7. RinaldsAišpursRīga20:25:56
8. LinardsKrastiņšKaķīškalnsSigulda20:26:07
9. ReinisNungursKoknese20:27:07
10. Arvīds-ŽanisOrlovskisSalaspisl20:27:30
11. NaurisAbzalonsSK PanteraSigulda20:32:43
12. RihardsVeipsVSK Noskrien20:39:47

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsZeilaSK Pantera/SSSSigulda20:20:26
2. HenrijsOsisJūrmala20:20:31
3. LaurisBajārunso_oCēsis20:23:44
4. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņa ģim.Rīga20:29:14

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TomsKunakovsSPORTLATPreiļi20:17:06
2. ArmandsTālumsJaunā SpriedzeBērvircava20:17:10
3. PaulsĀrentsSPORTLAT20:17:13
4. AigarsFeterisSPORTLATZante20:17:16
5. JurisZilversSPORTLATRīga20:17:23
6. UldisBriedisMARATONA KLUBSRīga20:17:28
7. MārtiņšKarlsonsSPORTLAT20:17:42
8. ValērijsGasperovičsLīvāni20:19:32
9. RaivisApsēnsSPORTLATSaldus20:20:33
10. VladislavsJaickisSK METROONS20:21:08
11. IngusBārītisValmiera20:23:02
12. KristapsPilskalnsGCAlūksne20:23:25
13. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži20:23:38
14. MārisVīlipsVīleSalaspils20:23:40
15. JānisGrantsMARATONA KLUBSRīga20:23:51
16. KristapsRogaBrocēnu novads20:23:53
17. ElmārsRudzītisRopaži20:24:36
18. RaimondsPūcisValmiera20:25:06
19. RitvarsKlaparsValmiera20:25:12
20. OjārsDamrozeRīga20:25:42
21. DāvisLiepaBORENIVSRīga20:26:26
22. JurijsŠagunovsVichy20:26:47
23. VisvaldisGercānsJāņa sētaSigulda20:26:53
24. KlāvsKāpiņšRīga20:27:27
25. IgorsVasiļjevsRīga20:27:32
26. SandisSproģisLattelecom20:27:37
27. GundarsUpenieksSPORTLATRīga20:27:39
28. AnsisŠenneNIKE RIGA RUN20:28:41
29. AivarsKrūzeVSK NoskrienJūrmala20:29:17
30. GatisStarcevsLAIKS CELT20:29:23
31. IlgonisKrūmiņšA2Rīga20:29:42
32. KasparsRutkovskisELVICēsis20:30:06
33. AndrisRozenbergsSigulda20:30:15
34. MikusStrazdiņšRīga20:30:33
35. GatisBalgalvisVSK NoskrienSaldus novads20:30:40
36. EinārsUstinovsRīga20:30:55
37. RuslansKarasjovsRīga20:31:00
38. ĢirtsAtslēgaRīga20:31:13
39. EmīlsDālderisRīga20:31:20
40. GuntisLūkinsSigulda20:31:21
41. JānisGalauliņšValmiera20:32:18
42. GundarsBergsAkronaRūjiena20:32:30
43. VladimirsTiscenkoRīga20:32:52
44. ArmandsBergsValmiera20:33:50
45. KasparsZvanisDobele20:34:04
46. VilnisPriedītisSPORTLATRīga20:34:53
47. IvarsŠleinersDundaga20:35:03
48. JānisMažoriņšsilava-motoSalaspils20:36:09
49. IngusCelms20:36:36
50. MārtiņšKarnītisLMSBBRīga20:37:49
51. VidisUpenieksind.Ventspils20:41:10
52. JurģisJurkānsSiguldas domeSigulda20:43:47
53. EdgarsFingersLMSBBDobele20:54:21
54. JānisKalniņšLMSBBRīga20:54:40