Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSiguldas pusmaratons / 12.10.2013

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiksTīrais rez.
1. TomsKunakovsSPORTLATPreiļiVT20:17:060:17:060:17:05.05
2. ArmandsTālumsJaunā SpriedzeBērvircavaVT20:17:100:17:100:17:08.20
3. PaulsĀrentsSPORTLATVT20:17:130:17:130:17:09.60
4. AigarsFeterisSPORTLATZanteVT20:17:160:17:160:17:13.00
5. JurisZilversSPORTLATRīgaVT20:17:230:17:230:17:19.90
6. UldisBriedisMARATONA KLUBSRīgaVT20:17:280:17:280:17:27.00
7. MārtiņšKarlsonsSPORTLATVT20:17:420:17:420:17:38.30
8. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBSAizputeVTB20:18:380:18:380:18:36.80
9. ValērijsGasperovičsLīvāniVT20:19:320:19:320:19:28.70
10. RainersTrubačsindividuāliPreiļiVTC20:19:420:19:420:19:39.25
11. KristapsZeilaSK Pantera/SSSSiguldaVTA20:20:260:20:260:20:18.85
12. HenrijsOsisJūrmalaVTA20:20:310:20:310:20:20.00
13. RaivisApsēnsSPORTLATSaldusVT20:20:330:20:330:20:29.70
14. ZaneSiliņaSK METROONSSiguldaST20:20:570:20:570:20:49.65
15. RenātsRudzītisLīvānu BJSSLīvāniVTB20:21:000:21:000:20:57.80
16. RaivoVeļiksSK OzolniekiOzolniekiVTB20:21:050:21:050:21:00.50
17. VladislavsJaickisSK METROONSVT20:21:080:21:080:21:03.25
18. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdangaVTB20:21:130:21:130:21:10.15
19. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdangaVTC20:22:100:22:100:22:02.10
20. ErnestsVīlipsVīleSalaspilsVTC20:22:100:22:100:22:06.95
21. AnastasijaGerasevaJelgavaSTB20:22:450:22:450:22:42.10
22. KristaIgenbergaOSCIkšķileSTC20:22:520:22:520:22:37.50
23. IngaHeidemaneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīgaST20:22:580:22:580:22:53.75
24. IngusBārītisValmieraVT20:23:020:23:020:22:28.95
25. ViestursVeitsSiguldaVTB20:23:240:23:240:23:16.75
26. KristapsPilskalnsGCAlūksneVT20:23:250:23:250:22:50.10
27. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubs/ SK KatrīnaKuldīgaST20:23:320:23:320:23:27.85
28. ElvisJanelsītisSiguldaVTC20:23:330:23:330:23:19.85
29. DainisKrasovskisSPORTLATĀdažiVT20:23:380:23:380:23:09.75
30. ElīzaNamnieceRīgaSTC20:23:380:23:380:23:35.15
31. MatīssSaulīteVTC20:23:400:23:400:23:37.00
32. MārisVīlipsVīleSalaspilsVT20:23:400:23:400:23:31.75
33. LaurisBajārunso_oCēsisVTA20:23:440:23:440:23:01.10
34. JānisGrantsMARATONA KLUBSRīgaVT20:23:510:23:510:23:28.45
35. KristapsRogaBrocēnu novadsVT20:23:530:23:530:23:07.40
36. KristapsCirsisJelgavaVTC20:23:540:23:540:23:47.55
37. RičardsKalniņšJaunsaules pamatskolaBauskaVTC20:23:570:23:570:23:51.90
38. HanneloraVoicišaOSCOGRESTC20:24:150:24:150:23:58.30
39. KristiānsUpenieksĀdažiVTC20:24:180:24:180:23:47.35
40. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāniSTB20:24:240:24:240:24:21.05
41. EdijsDreimanisMARATONA KLUBSAizputeVTB20:24:280:24:280:24:10.65
42. ElmārsRudzītisRopažiVT20:24:360:24:360:23:50.70
43. ArtursMihejevsRīgas raj. MārupeVTC20:24:520:24:520:24:10.95
44. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmieraVTC20:24:530:24:530:24:18.75
45. BrennaBarrattjurmalaST20:24:580:24:580:24:06.90
46. RaimondsPūcisValmieraVT20:25:060:25:060:24:41.20
47. RitvarsKlaparsValmieraVT20:25:120:25:120:24:31.75
48. KristīneBraunereSiguldaSTC20:25:220:25:220:24:27.15
49. HelmutsSiliņšJelgavaVTC20:25:330:25:330:25:28.10
50. OjārsDamrozeRīgaVT20:25:420:25:420:25:28.40
51. MārtiņšAuziņšTuraidaTuraidaVTC20:25:440:25:440:25:19.35
52. IndraŠtalteMARATONA KLUBSTalsiST20:25:460:25:460:25:36.50
53. RinaldsAišpursRīgaVTB20:25:560:25:560:25:45.35
54. LinardsKrastiņšKaķīškalnsSiguldaVTB20:26:070:26:070:26:00.05
55. MartaBādereMARATONA KLUBSAizputeSTC20:26:080:26:080:25:32.75
56. PatriciaEmbidZaragozaST20:26:090:26:090:25:13.10
57. RobertsMitenieksLaiksCeltLiepaVTC20:26:160:26:160:26:07.30
58. DāvidsRadžabovsAizputeVTC20:26:180:26:180:26:06.15
59. UndīneUngereMARATONA KLUBSAizputeSTC20:26:220:26:220:25:45.85
60. OtoLaivaSiguldas sporta skolaSiguldaVTC20:26:230:26:230:25:56.60
61. GustavsAuniņšA2SiguldaVTC20:26:240:26:240:25:57.50
62. Deivs-DeividsRolovsRīgaVTC20:26:240:26:240:26:19.25
63. MārcisDreimanisŠreksRigaVTC20:26:240:26:240:25:41.90
64. DāvisLiepaBORENIVSRīgaVT20:26:260:26:260:26:04.45
65. IevaPūpolaMARATONA KLUBSAizputeSTC20:26:270:26:270:25:43.30
66. MadaraPūpolaMARATONA KLUBSAizputeSTC20:26:280:26:280:25:44.60
67. InetaSenkāneSwedbankRēzekneST20:26:330:26:330:26:08.20
68. MadaraAleckaMARATONA KLUBSKazdangaSTC20:26:350:26:350:25:58.70
69. JurijsŠagunovsVichyVT20:26:470:26:470:26:34.70
70. VisvaldisGercānsJāņa sētaSiguldaVT20:26:530:26:530:26:29.70
71. EmīlsSaulīteRīgaVTC20:27:000:27:000:26:57.20
72. BaibaValentinovičaRīgaST20:27:030:27:030:26:32.35
73. LauraLiepaLAIKS CELTST20:27:050:27:050:26:40.40
74. ReinisNungursKokneseVTB20:27:070:27:070:26:54.90
75. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPilteneST20:27:070:27:070:26:20.20
76. EstereGaileELVIOgresgalsSTC20:27:090:27:090:26:52.00
77. GundegaVancāneNIKE RIGA RUNST20:27:130:27:130:26:09.00
78. RitaKļaviņaRēzekneST20:27:210:27:210:26:57.75
79. IngaCirseVSK NoskrienMārupeST20:27:240:27:240:27:18.10
80. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmieraSTC20:27:250:27:250:26:50.15
81. KlāvsKāpiņšRīgaVT20:27:270:27:270:26:06.25
82. RenāteKalniņaVentspilsST20:27:280:27:280:27:00.55
83. HelēnaDreimanetehautoplacisValmieraSTA20:27:290:27:290:26:37.00
84. Arvīds-ŽanisOrlovskisSalaspislVTB20:27:300:27:300:26:27.15
85. MarkussAustrupsJūrmalaVTC20:27:300:27:300:26:56.55
86. IgorsVasiļjevsRīgaVT20:27:320:27:320:26:14.85
87. SandisSproģisLattelecomVT20:27:370:27:370:26:39.20
88. GundarsUpenieksSPORTLATRīgaVT20:27:390:27:390:26:57.00
89. LāsmaMaltaViļāniST20:27:410:27:410:26:38.40
90. ElizabeteReinholdeSiguldaSTB20:27:430:27:430:27:16.80
91. ElīnaZvaigzneVSK NoskrienRīgaSTC20:27:450:27:450:26:33.15
92. SanitaKlaucane4 burasRīgaST20:27:590:27:590:27:49.85
93. AigaRozenbergaSiguldaST20:28:020:28:020:26:29.90
94. Nadīna-KeitaĶemereMARATONA KLUBSAizputeSTC20:28:020:28:020:27:18.10
95. IevaLukažaMARATONA KLUBSAizputeSTC20:28:150:28:150:27:30.65
96. AnsisŠenneNIKE RIGA RUNVT20:28:410:28:410:28:23.10
97. SailaJansoneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīgaST20:28:420:28:420:28:28.50
98. EdvardsPetrovskisSiguldaVTC20:28:460:28:460:27:42.75
99. RobertsRutkovskisMARATONA KLUBSRīgaVTC20:28:470:28:470:28:19.35
100. LieneVēvereMARATONA KLUBSPilteneST20:28:470:28:470:27:58.50
101. NikitaBondarevsLīvānu VKLīvāniVTC20:28:470:28:470:27:38.65
102. OlgaBondarevaLīvānu VKLīvāniST20:28:520:28:520:27:44.30
103. AisteKasakytePuratosST20:28:580:28:580:28:31.10
104. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmalaST20:29:110:29:110:28:38.05
105. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņa ģim.RīgaVTA20:29:140:29:140:29:04.65
106. AivarsKrūzeVSK NoskrienJūrmalaVT20:29:170:29:170:28:43.55
107. RainersZiobrovskisMARATONA KLUBSAizputeVTC20:29:170:29:170:29:05.95
108. InesePlūmeZaķu mafijaRīgaST20:29:190:29:190:29:10.00
109. KateŠķipareSalas vsk.Salas novadsSTC20:29:210:29:210:28:25.35
110. GatisStarcevsLAIKS CELTVT20:29:230:29:230:28:57.60
111. GustsRoģisMARATONA KLUBSAizputeVTC20:29:300:29:300:29:17.30
112. IlzeUrtāneSiguldas domeSiguldaST20:29:320:29:320:28:45.65
113. NikolaZemiteRigaSTB20:29:320:29:320:29:15.60
114. JēkabsRudzītisRopažiVTC20:29:330:29:330:29:26.90
115. IlgonisKrūmiņšA2RīgaVT20:29:420:29:420:29:03.00
116. AnnaKonovalovaVangaziSTA20:29:420:29:420:29:35.30
117. OskarsVeitsSiguldaVTC20:29:450:29:450:28:30.05
118. DairaZauereKuldīgaST20:29:470:29:470:28:36.95
119. KristīneVeitaSiguldaST20:29:470:29:470:28:33.20
120. AivaBalcereMARATONA KLUBSAizputeSTB20:29:470:29:470:28:39.70
121. Nikola-AnneAndersoneMARATONA KLUBSAizputeSTB20:29:480:29:480:28:40.30
122. SandraDerviniekaSK MAGNENRēzekneST20:29:510:29:510:28:51.30
123. DārtaStepinaZiemelpols/SSSCesisSTC20:29:550:29:550:29:26.40
124. LidijaNitišaVSK NoskrienRīgaST20:30:010:30:010:28:39.20
125. KasparsRutkovskisELVICēsisVT20:30:060:30:060:29:37.45
126. AndrisRozenbergsSiguldaVT20:30:150:30:150:28:46.30
127. LieneKrauzeSPORTLATRīga/CarnikavaST20:30:230:30:230:29:42.95
128. ValtsZiemelisAMVLSiguldaVTC20:30:280:30:280:29:40.60
129. Francis-DanielsVeģerisRīgaVTC20:30:320:30:320:29:17.50
130. MikusStrazdiņšRīgaVT20:30:330:30:330:30:17.95
131. KitijaRulle-TitavaSK PanteraSTC20:30:340:30:340:29:21.10
132. TomsJanušsKuldīgaVTC20:30:340:30:340:30:25.45
133. UnaGrīnbergaRīgaST20:30:380:30:380:29:51.95
134. GatisBalgalvisVSK NoskrienSaldus novadsVT20:30:400:30:400:29:23.05
135. TomsBalgalvisSaldus novadsVTC20:30:400:30:400:29:24.10
136. JānisUrtānsSiguldaVTC20:30:520:30:520:30:06.80
137. MaijaVišķereBišuksRīgas rajonsST20:30:540:30:540:30:07.30
138. EinārsUstinovsRīgaVT20:30:550:30:550:30:10.60
139. KetijaNadežiņkovaRīgaSTA20:30:580:30:580:30:48.90
140. RuslansKarasjovsRīgaVT20:31:000:31:000:30:15.65
141. Helvijs-JānisKārkliņšA2SiguldaVTC20:31:000:31:000:30:38.90
142. EvaDreimaneMARATONA KLUBSAizputeSTB20:31:110:31:110:30:02.20
143. GunaRijkureRīgaST20:31:130:31:130:30:33.10
144. ĢirtsAtslēgaRīgaVT20:31:130:31:130:30:33.75
145. LoretaRozeLNTRīgaSTC20:31:140:31:140:30:33.15
146. EmīlsDālderisRīgaVT20:31:200:31:200:31:01.75
147. GuntisLūkinsSiguldaVT20:31:210:31:210:30:00.25
148. RonaldsLūkinsSiguldas domeSiguldaVTC20:31:220:31:220:30:01.10
149. KristīneJansoneDuo StyleRīgaST20:31:390:31:390:31:08.65
151. Kristiāna-AndraMagdaļonokaSporta skola ArkādijaSTC20:31:530:31:530:30:52.85
152. LitaZelenkevičaAPOLLO.LVST20:32:030:32:030:31:08.40
153. JānisGalauliņšValmieraVT20:32:180:32:180:31:21.65
154. LeldaZīverteLiepājaST20:32:200:32:200:32:08.40
155. ŽaneteGedraCēsisSTB20:32:260:32:260:31:50.95
156. MadaraStepiņaZiemeļpols/SSSCēsisSTB20:32:270:32:270:31:51.35
157. GundarsBergsAkronaRūjienaVT20:32:300:32:300:31:47.20
158. IlzeAndersoneRīgaST20:32:350:32:350:31:35.30
159. NaurisAbzalonsSK PanteraSiguldaVTB20:32:430:32:430:32:36.10
160. LoretaĀboliņaSiguldaSTB20:32:480:32:480:32:32.10
161. VladimirsTiscenkoRīgaVT20:32:520:32:520:31:49.45
162. InnaGorbačovaRīgaST20:32:540:32:540:31:33.05
163. AneteJaunzemeLiepājaST20:32:550:32:550:31:52.45
164. LaumaBērziņaSiguldaST20:32:590:32:590:31:41.25
165. IritaMaculevičaRīgaST20:33:050:33:050:32:05.50
166. AgnisKrasovskisSPORTLATVTC20:33:050:33:050:32:53.90
167. LīvijaMušaJūrmalaJūrmalaST20:33:120:33:120:32:39.65
168. DanaGrotusST20:33:270:33:270:32:31.85
169. DžasmīneBrahmanekuldīgaSTC20:33:310:33:310:32:34.80
170. Līva-AnceActiņaVSK NoskrienRīgaSTC20:33:340:33:340:32:40.80
171. AneteActiņa3ASiguldaSTC20:33:340:33:340:32:40.80
172. RaivisSkripstsCēsu sports skolaCēsisVTC20:33:370:33:370:33:19.85
173. IlzeLiepiņaST20:33:390:33:390:32:35.45
174. UnaKarklinaSiguldaSTB20:33:470:33:470:33:30.10
175. ArmandsBergsValmieraVT20:33:500:33:500:33:06.75
176. DagnijaPriedeJelgavaST20:33:590:33:590:33:48.30
177. GuntaAparjodeValmieraST20:34:000:34:00.00
178. PatriciaEmbidZaragozaST20:34:010:34:010:33:46.00
179. IlgaBebereRīgaST20:34:040:34:040:32:40.20
180. KasparsZvanisDobeleVT20:34:040:34:040:32:40.05
181. DāvisPankoksLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVTC20:34:080:34:080:34:03.35
182. SindijaTurauskaSiguldaSTC20:34:090:34:090:32:50.40
183. ArnitaStaskoValmieraST20:34:090:34:090:32:53.15
184. KetlīnaStrazdiņaSIguldaSTA20:34:110:34:110:30:03.25
185. KarīnaPutniņaSiguldas domeSiguldaST20:34:110:34:110:32:52.50
186. SigneTurauskaSiguldas domeSiguldaST20:34:110:34:110:32:52.45
187. EvaUzulaSiguldaST20:34:190:34:190:33:11.80
188. ElvaVaivareESETRīgaST20:34:220:34:220:33:03.35
189. IngaBalgalveVSk NoskrienSaldus novadsST20:34:260:34:260:33:10.10
190. ElīzaActiņaVSK NoskrienRīgaSTB20:34:320:34:320:33:14.55
191. NikoletaŠleivaogreSTC20:34:420:34:420:33:55.25
192. VilnisPriedītisSPORTLATRīgaVT20:34:530:34:530:34:12.30
193. KristīneRūjaSiguldaST20:34:560:34:560:33:30.50
194. IvarsŠleinersDundagaVT20:35:030:35:030:31:16.00
195. JūlijaMeščerikovaRīgaST20:35:110:35:110:34:45.05
196. MārīteZiemeleAMVLSiguldaST20:35:490:35:490:35:00.60
197. LūcijaKroneST20:36:020:36:020:35:45.30
198. EvelīnaMažoriņasilava-motoSalaspilsSTC20:36:080:36:080:34:45.15
199. JānisMažoriņšsilava-motoSalaspilsVT20:36:090:36:090:34:47.15
200. IevaSīgaSEB bankaST20:36:120:36:120:35:26.50
201. ArtemijsTerlanovsSK ZIEMEĻPOLSSiguldaVTC20:36:190:36:190:35:37.20
202. RūdolfsBeķerisSK ZiemeļpolsSiguldaVTC20:36:220:36:220:35:40.15
203. AivaRudāneRīgaST20:36:350:36:350:36:34.05
204. IngusCelmsVT20:36:360:36:360:36:26.35
205. AntraEnkureST20:36:420:36:420:36:32.75
206. AnitaŽodziņaLiepājaST20:36:430:36:430:35:49.65
207. LauraVilkaValmieraST20:36:510:36:510:35:38.40
208. LīgaKalniņaGulbīšiSiguldaST20:37:050:37:050:32:57.60
209. VeltaBruceIecavaST20:37:080:37:080:36:08.80
210. AnnaBērziņaST20:37:150:37:150:35:56.35
211. ArtūrsBērziņšVTC20:37:150:37:150:35:56.45
212. MarijaJeskoNagļi, Rēzeknes nov.ST20:37:190:37:190:36:05.30
213. KaterinaLočmeleJelgavaST20:37:330:37:330:36:16.55
214. ZandaTimmaLMSBBJelgavaST20:37:490:37:490:36:56.55
215. MārtiņšKarnītisLMSBBRīgaVT20:37:490:37:490:36:57.30
216. IntaAmoliņaRīgaST20:38:380:38:380:37:46.95
217. AneteUpenieceĀdažiSTC20:38:450:38:450:37:42.25
218. LīgaPrancāneSiguldaST20:39:030:39:030:37:48.80
219. KristaBalgalveSaldus novadsSTC20:39:320:39:320:38:17.15
220. RihardsVeipsVSK NoskrienVTB20:39:470:39:470:39:34.45
221. AijaPilvereST20:39:560:39:560:38:47.45
222. IngaBalgalveRīgaST20:40:000:40:000:38:44.65
223. LuīzeRuskulaSTC20:40:390:40:390:33:29.55
224. VidisUpenieksind.VentspilsVT20:41:100:41:100:40:09.05
225. MarijaTerlanovaSiguldaSTB20:42:130:42:130:41:53.50
226. JurģisJurkānsSiguldas domeSiguldaVT20:43:470:43:470:39:09.10
227. LieneJurkāneSiguldas domeSiguldaST20:43:470:43:470:39:12.15
228. DaceRozenbergaST20:44:020:44:020:44:01.30
229. Mārcis-KristiānSudrabsVTC20:46:310:46:310:39:20.25
230. BaibaĢelzeNoķer mani, ja variRīgaST20:47:200:47:200:34:49.00
231. EdgarsFingersLMSBBDobeleVT20:54:210:54:210:53:22.70
232. AgritaRubeneLMSBBRīgaST20:54:400:54:400:53:42.45
233. JānisKalniņšLMSBBRīgaVT20:54:400:54:400:53:42.90