Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka Pusmaratons / 16.06.2012

S1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SabīneVeisaĶegumsĶegums20:54:18
2. UndīneUlmaneMotokurzemeNīgrande21:00:54
3. AnnaPencePenčiRīga21:02:47
4. GintaKrūzēnaAizpute21:03:29
5. RobijaVīksneSwedbank21:07:13
6. SantaBāliņaVentspils 6vsk.Ventspils21:15:58
7. AmandaZaļenskaVentspils21:15:58
- MartaZariņaVentspils1DNF

S2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeUrtāneSPARS šorttreka nodaļaVentspils20:46:22
2. Patrīcija-SāraOlteKuldīgas novada sporta skolaKuldīga20:55:58
3. MaijaJansoneAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:55:58
4. ElīnaKolāteVentspils SPARS20:56:14
5. EvitaRagovskaLDzRīga21:01:04

S3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DiānaJakubjaņecaSK Metroons Nike Riga Run20:39:04
2. ZaneSiliņaSK Metroons Nike Riga Run20:43:46
3. JolantaLiepiņaSPORTLAT ALFARīga,Salacgrīva20:44:28
4. LindaLangbergaPiltene20:48:36
5. SantaMilleremaratona klubskuldīga20:50:05
6. KristīneUrtāneSPARS šorttreka nodaļaVentspils20:50:25
7. SigitaValkovskaMARATONA KLUBSVentspils20:51:34
8. VaivaGavareMARATONA KLUBSVentspils20:53:01
9. EvitaVēvereMARATONA KLUBS20:53:25
10. AnnaAuziņaARBO20:53:33
11. ElīnaBožeVentspils20:53:51
12. AdelīnaVanagaOC VentspilsVentspils20:54:01
13. MadaraBērziņaIecava20:54:26
14. ZandaGulbeMARATONA KLUBSVentspils20:55:16
15. LauraKalniņaMARATONA KLUBS20:55:20
16. IlonaVīksneSwedbank20:55:30
17. JanaKafizovaMARATONA KLUBS20:55:38
18. MairitaEidaSnēpele20:55:50
19. ElzaUpenieceVentspils20:55:51
20. ĒrikaOzoliņaCēsis20:55:57
21. ElgaBabreVSK NoskrienRīgas raj.20:55:57
22. UnaZērandeAizpute20:56:08
23. AgneseSeipuleRīga20:56:11
24. IndraMucenieceNike Riga Run20:56:56
25. KristinaCimbaļukaMARATONA KLUBSVentspils20:58:08
26. IvetaBunceABAVCIEMSGrobiņa20:58:28
27. IldzeLangberga20:58:48
28. AllaRadžabova-CinovskaAizpute20:58:49
29. ElīnaBrice-MatisoneRīga20:58:55
30. NeldaMangulsoneVentspils20:58:55
31. IneseIrbeMadona20:59:04
32. LeldeMeirāneRīga20:59:04
33. RandaMisāneNīgrande20:59:23
34. DanaPsarjovaRīga20:59:41
35. LieneRūtiņaRE&RERīga20:59:45
36. KristianssonOfelijaVentspils20:59:52
37. ZaneMartinsone20:59:55
38. IlzeMucenieceJaunā SpriedzeRīga21:00:12
39. LīgaKleinbergaLiepāja21:00:37
40. AuceAuškāpaRīga21:00:56
41. GitaBurnevicaRIGA21:01:00
42. LīgaFreibergaLatvijas sarkanais krustsKuldīga21:01:35
43. LidijaLuņevaSPAMMARīga21:02:14
44. IevaPastareStar-team21:03:01
45. GuntaJēgere-Grundštoka4FUNRīga21:03:20
46. IngaDzeneNordeaSalacgrīvas novads21:03:24
47. EvaMiezīteARBO21:03:29
48. InaServuta1188.lv21:03:48
49. AsjaStrogonovaTalsi21:04:26
50. DaigaGreiškāneJelgava21:05:55
51. IngaVīnupeJuridiskais birojs LEG JurRīga21:07:04
52. SanitaMalējaVentspils bibliotēkaJelgava21:07:12
53. AijaApseRīga21:07:13
54. IneseBalodeRīga21:07:36
55. IngunaKazenieceJūrmala21:08:04
56. RūtaBalašaJēkabpils21:10:17
57. ZaneAndersoneKuldīgaKuldīga21:10:19
58. JanaOzoliņaJēkabpils21:10:40
59. ĒrikaSiļčenokaRīga21:11:30
60. ZaneKārkliņaVSK NoskrienRīga21:12:36
61. IvetaSviklāneVSK NoskrienSaulkrasti21:12:37
62. SanitaVecā21:15:00
63. IneseBrēdiķeVSK NoskrienRīga21:15:27
64. InetaJurgevicaVSK noskrienRīga21:29:34
65. SandraLegzdiņaVSK NoskrienRīga21:31:41
- ZitaFreibergaVentspils1DNF

S4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaKojalovičaBabītes sporta klubsBabīte20:45:38
2. MaijaPūpolaMARATONA KLUBSAizputes novads20:46:56
3. DžanitaFreijaMARATONA KLUBS20:50:45
4. LitaDzelmeRīga20:51:35
5. IngaZiediņaMARATONA KLUBS VSK NoskrienAizkraukle20:52:14
6. SandraHāna-ValtasaMetroonsMārupe20:53:13
7. IvetaLiepiņasb DENDERIRiga20:53:49
8. InitaBistrovaogre LSCOgre20:54:37
9. IlzeStukuleMARATONA KLUBSKuldīga20:56:40
10. IneseMidrijāneMARATONA KLUBSKuldīga20:57:38
11. IevaŠteinbergaindividuāliSaldus20:58:15
12. RutaŠķipareSalas novadsSala21:00:24
13. AijaStengrevicaMARATONA KLUBS21:01:30
14. RitaSkrastiņaSmilteneSmiltene21:01:34
15. IlonaUrtāneSPARS šorttreka nodaļaVentspils21:02:34
16. IevaVītolaPenčiRīga21:05:30
17. EritaKalniņaJelgava21:09:37
18. AivaBangaEzereEzere21:11:46

S5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IndraŠtalteTalsi20:52:50
2. SantaLorenceOzolniekiJelgava20:54:43
3. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBSVentspils20:57:09
4. SailaJansoneKuldīga20:59:19
5. LaimdotaHeideneind.Ventspils20:59:59
6. ZinaidaGrīnbergaRīga21:06:40
7. GaidaBiteRīga21:07:50

V1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsAizputes novads20:44:04
3. TomassKrūzēnsAizpute20:56:23
4. AleksGiņkoSCK Ventspils AtlantsVentspils20:56:44

V2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DenissVoroncovsVentspils SPARS20:37:47
2. TomassKalniņšSK Metroons Nike Riga Run20:38:21
3. ValdisBogdanovsAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:39:25
4. DāvisLapiņšcsdsLiepāja20:41:01
5. MikusGriezesk Tārgale20:44:03
6. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka20:47:45
7. JānisLangbergsSK PiltenePiltene20:49:11
8. HenrijsStrazdinsVENTSPILS20:49:38
9. RinaldsSkrubismedzeKapsēde20:49:59
10. AivisLavrovsAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:50:32
11. MareksMitensVentspils20:50:51
12. Uvis-JānisBalinskisthkVentspils20:52:43
13. DāvisTīsonsPopeVentspils novads20:53:12
14. JānisKiršteinsKRASTMALI.LVDunalka20:53:13
15. EmīlsSidersVentspils 4.vsk.Ventspils20:55:47
16. TomsKozlovskisVentspils20:55:49
17. JaroslavsSaharovsRīga20:56:02
18. DenissGolovinsSCK Ventspils AtlantsVentspils20:58:05
19. VladislavsTokarenkoSCK Ventspils AtlantsVentspils20:59:39
20. ArvisRagovskisLDzRīga21:02:02

V3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisGirgensonsSK Metroons Nike Riga Run20:33:22
2. MareksMikiškoSK Metroons Nike Riga Run20:33:53
3. JānisArseņikovsSK Metroons Nike Riga Run20:34:56
4. DainisStepeSPORTLATTurlava20:35:03
5. KasparsGulbisVentspils novada BJSSVentspils raj.20:36:46
6. DanielsKārkliņš20:38:04
7. RaimondsSiliņšSPORTLAT.Alūksne-Jaunanna20:38:15
8. ReinisRozītisLiepājaLiepāja20:42:25
9. JānisBidiņšĒrčkāvis SPORTLATRīga20:42:38
10. IvarsKatkevičsLiepājas vieglatlētikas klubsLiepāja20:43:00
11. MatīssĀbelītis-Cēsis20:43:41
12. IvarsLapiņšSPORTLATLiepāja20:44:28
13. KasparsKondratjevsMARATONA KLUBSVentspils20:45:26
14. JānisKrauzeVelkonisVentspils20:46:10
15. RūdolfsLeimanisVentspils reissVentspils20:46:27
16. GatisTomsonsVentspils20:48:20
17. RimantsŠakarsSIA Scandic FusionRīga20:48:34
18. EgonsSkadiņšRīga20:48:44
19. RomānsBerjozkinsJelgava20:49:02
20. AgrisJansonsTukums20:49:25
21. MārtiņšEihvaldsKRASTMALI.LVLIEPĀJA20:49:55
22. MārcisMārtiņsonsLejaskurzemes sportsAizpute20:49:57
23. MiksKalējsSK Metroons Nike Riga Run20:50:25
24. KārlisLiepiņš20:51:19
25. ĢirtsLiepiņšVentspils20:51:24
26. RomānsLoginsNike Riga Run20:51:30
27. RolandsKašsNike Riga Run20:51:44
28. GuntisStrautiņšLiepājas Veglatlētikas klubsLiepāja20:52:11
29. MārtiņšBērziņšUgāleVentspils20:52:13
30. KārlisGrīnbergsRīga20:52:13
31. KristersĶēniņšSiemens20:53:17
32. UģisNēliussVentspils20:53:39
33. ĒvaldsMačusKRASTMALI.LVDunalka20:53:42
34. DaumantsKalniņšJelgava20:53:45
35. JānisZvirbulisRīga20:53:53
36. NaurisBerķisNJ RacingVentspils20:54:06
37. KārlisLiepaSIEMENSRīga20:54:22
38. RinaldsTimmaGrant Thornton Rimess BalticRīga20:54:49
39. ValdisRieksts-RiekstiņšOgre20:54:54
40. MārisValtenbergsMaratona klubs20:55:22
41. ArtisNīgalsVichy20:55:34
42. ArvilsOzoliņšCēsis20:55:57
43. GuntarsAkmansJelgava20:56:14
44. GunārsGrundštoks4FUNVentspils20:56:45
45. MārcisBlūmsSIEMENSRīga20:58:07
46. RaimondsCacursRīga20:58:13
47. AndisKovaļevskisRīga20:58:17
48. GatisLapsiņšMARATONA KLUBSRūjiena20:58:21
49. RaimondsTūbelisLiepāja20:59:12
50. EdgarsMiezītisNike Riga Run20:59:27
51. KasparsVītolsBiroja TehnikaRīga20:59:46
52. ArtūrsGraudiņš21:00:33
53. JānisSpirģisTukums21:00:46
54. SandijsPinkulisNike Riga Run21:00:57
55. UģisŠķēle21:01:06
56. GatisPuikāns21:01:09
57. EdgarsPrancānsNIKE RIGA RUNTalsi21:05:01
58. JānisJansonsRīga21:05:08
59. KrišjānisBerķisVSK NoskrienSalaspils21:05:42
60. AgrisSauleLiepāja21:12:20
61. IljaSemjenovsSCK Ventspils AtlantsVentspils21:13:12
- EdgarsAveniņš1DNF
- GintsLasmanisVSK NoskrienTalsi1DNF
- MārtiņšFeifersGāliņčiemsVentspilsDNF

V4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdijsKizenbahsSK Metroons Nike Riga Run20:39:41
2. AndrisKojalovičsSK BabīteBabīte20:41:35
3. GatisNeimanisTalsu Biatlona klubsTalsi20:45:48
4. AndrisDudelsValsts policijadaugavpils20:47:41
5. AlgisValantinasNa pagaukVilnius20:47:57
6. GundarsGalauskisVentspils20:49:36
7. GatisBalodisCarnikavaCarnikava20:51:01
8. RaimondsReinvaldsVNTVentspils20:51:09
9. ViestursDzirkalisTalsi20:51:11
10. KasparsAksenoksCSDDRiga20:53:27
11. HarijsVagarsRīga20:55:11
12. JānisLapiņšLiepāja20:55:51
13. GintsAndersonsVNTVentspils20:56:06
14. RonaldsLiepiņšRīga20:56:07
15. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsi20:56:40
16. IlvarsRuņģis20:57:23
17. JānisDepšeVentbunkersVentspils20:57:34
18. AskoldsKalniņšVentspils20:57:36
19. JānisZviņģelis20:58:52
20. NormundsKadiķisMARATONA KLUBS21:00:38
21. UldisSakneVentspils21:01:19
22. RaimondsLočmelisRīga21:01:45
23. MārisKudumsVSK NoskrienLiepāja21:08:55

V5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GundarsOšmucnieksSK Metroons Nike Riga Run20:40:29
2. ArnisĀbelītisCēsis20:43:06
3. JurisBleidersMarataona klubs Rojas sporta klubsRoja20:44:39
4. JurisBarausVNTVentspils20:45:23
5. IlmārsZirnisJelgava20:58:49
6. AldisBirznieksMARATONA KLUBS, VSK NoskrienVentspils20:59:19
7. JānisVilinskisMARATONA KLUBS21:00:19
8. JurisGaidelisCēsis21:00:50
9. VidisUpenieksind.Ventspils21:17:42