Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka Pusmaratons / 16.06.2012

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RemaldaKergyteBegimo klubas Stadija41:16:23
2. IlonaMarhelecityfitnessalūksne41:18:24
3. IrīnaŠtūla-PankokaLiepājas vieglatlētikas klubsLiepāja41:25:23
4. BaibaMuzikanteSIA VK TranzVentspils41:26:32
5. LieneBernsoneRiga41:27:47
6. SolveigaOzola-OzoliņaLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni41:38:22
7. JolantaPupkevičaVSK NoskrienBabīte41:38:59
8. ZaneFricbergaRīga41:42:53
9. MartaZumbergaVSK NoskrienDundaga41:44:20
10. SindijaKruveseMARATONA KLUBS41:45:02
11. AidėNoreikienėLithuania41:47:00
12. AnitaŠķēlePiltene41:47:26
13. MārīteĀboltiņaVSK NoskrienLimbaži41:48:19
14. LaumaČerņevskaMARATONA KLUBS VSK NoskrienRīga41:48:39
15. EvitaRuskovaVSK NoskrienRīga41:50:00
16. GunaŪseleVSK NoskrienCēsis41:50:00
17. SandaŽelveVSK Noskrien41:51:14
18. DarjaDamrozeVSK NoskrienRīga41:51:37
19. AijaSandereVSK NoskrienRīga41:52:23
20. AntaVeiteRīga41:53:00
21. MāraEižvērtiņaVSK NoskrienRīga41:53:31
22. LīgaJeksteSPORTLAT.Liepāja41:53:44
23. BaibaLaganovskaMARATONA KLUBSRīga41:57:48
24. EvaLukovičaLattelecomLiepāja41:58:26
25. BaibaSkara41:59:58
26. IndraJankovskaRe&ReRīga42:01:10
27. UnaUpenaRīga42:02:19
28. LieneSimsoneRīga42:03:06
29. IevaRozenbergaVSK NoskrienRīga42:07:42
30. ViktorijaVenclovaRīga42:07:52
31. IngaSaknīteVSK NoskrienValmiera42:11:02
32. IlgaBaumaneRīga42:12:16
33. MadaraJablonskaLīvāni42:15:50
34. MaijaBogdanovaBŽMSigulda42:23:26
35. DiānaFridrihsoneVentspils Maratona klubsLiepāja42:23:30
36. ZaneEglīteVSK NoskrienMārupe42:30:51
- AlīnaRencePabaso.lv VSK NoskrienRīgaDNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SantaFeldmaneVENTSPILS MARATONA KLUBSVentspils41:31:26
2. LolitaKromane-TellsikiviVentspils41:35:22
3. DaceTraniņaNBS SKRīga41:37:34
4. KristīneJansoneSwedbank41:40:27
5. IngaAuzāneVSK Noskrien Run 4 SunRīga41:41:47
6. LieneKļavaMARATONA KLUBSVentspils41:42:33
7. IlzeKārkliņaLiepājas Vieglatlētikas klubs MARATONA KLUBSLiepāja41:43:27
8. SanitaKolnaMadona41:44:06
9. DaceBanga41:44:23
10. BaibaFrišenbrūdereTVKTukums41:49:09
11. BaibaĀbelnieceKuldīga41:50:34
12. LindaBeldavaVSK NoskrienRīga41:50:58
13. LauraZviedreRīga41:53:09
14. IlonaFrīdmane41:53:22
15. GunaGrāmatnieceVSK NoskrienRīga41:53:27
16. BaibaLāceTeikas KalnsRīga41:53:56
17. AijaKandeleSwedbank41:54:18
18. IngaKāpiņaVSK NoskrienRīga41:54:29
19. AnceDinsbergaMARATONA KLUBSTalsi41:54:33
20. VizbulīteCelmiņaMARATONA KLUBSRīga41:55:30
21. IneseGulbeindividuāliRīga41:58:39
22. SigitaOlbačevskaSigulda41:59:49
23. KitijaZīleRīga42:02:35
24. JanaPlūmeVSK Noskrien, SK AliseRīga42:04:34
25. RasaMuratovaRīga42:04:55
26. AgneseFogeleRīga42:05:18
27. LaumaUzijaRīga42:12:42
28. IlzeTāmaneVSK noskrienRiga42:13:38
29. Liga-RaitaRozentāle42:15:28
30. DaceGoškoVSK NoskrienRīga42:20:02
31. IngvitaStandzenieceVentspils42:21:14
32. GunitaJunkereMARATONA KLUBSRīga, Piltene42:33:05

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GyteNorgilieneLietuva41:23:44
2. LudmilaJoceMARATONA KLUBSKuldīgas nov.41:36:33
3. IvetaPriedīteOgre41:44:32
4. AijaRogāleJēkabpils sporta centrsKrustpils novads41:44:54
5. IvetaĻaksaMARATONA KLUBSVentspils41:54:54
6. MāraRināsaMadona41:58:34
7. IlzeAksenokaRīgas Centra humanitārā vidusskolaRīga41:59:52
8. ElitaOzoliņaSwedbankVSK NoskrienRīga42:00:53
9. ĀrijaPrūseVSK NoskrienRīga42:02:11
10. DaceFaitušaLSCRīga42:03:04
11. InitaNeretaJēkabpils42:03:29
12. SigneTomsoneRīga42:04:16
13. ZintaLiepaRīga42:04:47
14. AirisaFreimaneVSK NoskrienRīga42:06:37
15. IngrīdaGreivuleMARATONA KLUBSCēsis42:13:02
16. IlzePelēceVSK Noskrien, OzolniekiJelgava42:28:10

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūseCarnikavas sporta centrs41:26:10
2. TereseBulkeviciuteNa,pagauk!41:44:58
3. MontaVasileLiepāja41:48:18
4. RitaŽuravļovaizturiba.lvOgre41:48:56
5. SergejevaNadeždaLSCRīga41:59:42
6. NadeždaKavtaskinaLSCRīga42:05:00

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValērijsŽolnerovičsOC VentspilsVentspils41:06:49
2. MariusDiliunasVėjasPakruojis41:09:21
3. RenārsRozeVSK NoskrienOgre41:09:35
4. UģisKarasevsKSKRubene41:14:56
5. MārtiņšJocisKuldīga MARATONA KLUBSTurlava41:14:57
6. JegorsŠoņaLiepājas vieglatlētikas klubsLiepāja41:16:14
7. JevgēnijsTurkinsVSK NoskrienĻaudona41:16:16
8. IvarsZvirgzdiņšLSCRīga41:16:41
9. PēterisBalodisKing Coffee Service LatviaRīga41:17:05
10. GintsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsi41:17:19
11. KristapsBērziņšSPORTLAT41:18:24
12. AndrisSeipulisJaunā SpriedzePļaviņas41:18:37
13. ArtūrsCaics---Rīga41:19:46
14. AnsisOzoliņšRīga41:20:57
15. UldisKļaviņšVSK NoskrienTērvete41:21:23
16. ArmandsTālumsJaunā SpriedzeBērvircava41:21:39
17. KarolisUrbelionisF.O.C.U.S. RunningVilnius41:21:41
18. AleksandrsVasiļjevsVentpils Maratona KlubsVentspils41:22:24
19. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubsTalsi41:23:35
20. MārtiņšVišņevskisJūrmalas sporta skolaLSCRīga41:24:15
21. IgorsSeņkoLIEPAJA41:25:01
22. IngusŠkibelisMARATONA KLUBS41:25:28
23. MartinsVetraRaw Training, Raw Garden, Sun SuperfoodsRiga41:26:22
24. RolandsTrencisSkrivanek BalticBABĪTE41:27:21
25. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubsTalsi41:27:46
26. AndrijsKosiloKRASTMALI.LVDunalka41:27:49
27. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga41:27:49
28. TomasKazragis41:28:36
29. JānisĶikānsNike Riga Run41:29:04
30. MārisOstelisMītavas PatriotiVSK NoskrienJelgava41:29:22
31. DidzisVidemanisLattelecomTalsi41:29:48
32. AinārsGudēvicsVSK NoskrienLattelecomJelgava41:30:14
33. JānisLinītisS-Park iNViesīte41:30:23
34. MārtiņšLevenšteinsRE&REJūrmala41:30:34
35. KasparsVītolsOC VentspilsVentspils41:30:41
36. AndreasKaiser41:31:16
37. AleksisMickusMARATONA KLUBS41:31:21
38. GunārsOzoliņšNike Riga Run41:31:21
39. MiķelisSkudraMARATONA KLUBS41:31:24
40. AndisGesteVakar dzērām aluUžava41:32:37
41. IlmārsPūceSigulda41:32:38
42. KristapsBrussVSK NoskrienTērveteDobele41:33:18
43. KasparsRolavsIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja41:33:55
44. MiksGrīnbergs41:34:22
45. ErnestsVažaErnest, kā iet ar bakalauru?Tukums41:34:35
46. GatisLubānsMARATONA KLUBS41:34:37
47. MārtiņšKrūmiņšRE&RE41:34:52
48. EdijsSirotinsLVKVSK noskrienRīga41:35:49
49. ArvisAdijānsVSK NoskrienRīga41:36:16
50. RudolfsBogatirjovs41:36:27
51. ElansZīvertsFK KuršiLiepāja41:37:11
52. AndrisVasiļevskisVālodzes!Vālodzes41:37:25
53. AigarsSaulīteIndividuāliJelgava41:37:37
54. DenisPrikulisSigulda41:37:42
55. JānisPārumsParums Athletics41:37:56
56. AgnisLukačovsSILVATukums41:38:34
57. JurijsJeskoSK UpmalasNagļi, Rēzeknes nov.41:38:56
58. JānisJekševicsVSK NoskrienRīga41:39:13
59. ArtūrsSedliņšĶekava41:39:15
60. AgrisDreimanisSmiltene41:39:26
61. OskarsGenavsindividuāliRīga41:39:33
62. KārlisGrundiņš41:39:37
63. EdmundsDomkinsARBO41:40:17
64. KārlisRuģēnsRīga41:40:24
65. AndrejsZumbergsDundaga41:40:27
66. KristapsKudlānsRīga41:40:29
67. ValerijsSergejevsLSCRiga41:40:29
68. JānisSpergaRīga41:40:52
69. KristapsBriedisLattelecomVentspils41:41:07
70. RinaldsUzkalnsValmiera41:41:21
71. ArnisHansonsMARATONA KLUBSRīga41:41:54
72. DzintarsRērihsVSK NoskrienVentspils41:42:06
73. ArtūrsLevinsVSK NoskrienOlaine41:42:23
74. KristapsReinfeldsVelkonis41:42:30
75. AnatolijsKoršunovsSCK Ventspils AtlantsVentspils41:42:40
76. PāvelsJanovičs41:43:48
77. RihardsČaibaVSK Noskrien, JūrmalaJūrmala41:44:02
78. ArtūrsKirtovskisblog.arkly.lvSalaspils41:44:22
79. ĢirtsFridrihsonsSaldus41:44:23
80. JānisSaukumsMySportRīga41:44:31
81. TālisPaeglis2 koki un citi zvēriVSK NoskrienMazsalaca41:46:18
82. EdgarsTimofejevsVSK NoskrienRīga41:46:48
83. RaimondsRogaRogasRīga41:48:05
84. IgorsVasiļjevsRiga41:48:10
85. IngusŠalmsRīga41:49:25
86. EdgarsKakarānsSalas vidusskolaSalas novads41:49:36
87. AivarsČernuhoVentspils41:50:17
88. KristapsEnkuzensLiepāja41:50:26
89. KristapsNarelsSalas vidusskolaSalas novads41:51:47
90. JānisBeloragsCukurpelmeņiVentspils41:52:06
91. VitālijsOļševskiskandavas maratona klubs41:52:11
92. MārisDazartsVSK NoskrienKuldīga41:53:03
93. JānisStrazdiņšSpammaRīga41:53:33
94. RudolfsVirga41:53:52
95. EgilsKalnsLiepāja41:53:53
96. MārcisDobrājsSPAMMARīga41:55:08
97. PēterisGinters41:55:14
98. IgorsJakimenkoRīga41:56:00
99. GvidoDzenisLU Datorikas fakultateLimbazi41:56:13
100. JānisDeksnisVSK NoskrienJūrmala41:56:23
101. AnsisZauersVentspils bibliotēkaVentspils41:57:11
102. MartsZeltiņšVSK NOSKRIENValka41:59:29
103. EdgarsElksnisSalas vidusskolaSalas novads41:59:33
104. RaitisBirznieksSPAMMARīga41:59:48
105. AtisDambergsVSK NoskrienLīvbērze41:59:50
106. AndrisSkuja2 koki un citi zvēriValmiera42:01:49
107. JānisDāboliņšJēkabpils42:08:13
108. JānisSkuja2 koki un citi zvēriValmiera42:25:33
- ArtūrsČirjevskisBŽMRīga3DNF
- TomsKaufmanisValmieras BSSValmiera2DNF
- KasparsAlksnisReisstransRiga2DNF

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsKaimiņšVSK NoskrienLašupes41:11:23
2. AndrejsJeskoSPORTLATNagļi41:11:45
3. MārisPakārklisLSC-Metroons.Rīga41:13:45
4. ValdisŅilovsizturiba.lv,VSK Noskrien,LSCOgre41:15:36
5. AnatolijsMacuksValsts policijaJēkabpils41:16:28
6. DainiusŠaučikovasŠiauliai StadijaŠauļi41:16:38
7. AndrisVeissVSK NoskrienSalaspils41:21:51
8. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBS VSK NoskrienLiepāja41:22:06
9. AinārsMatisonsMARATONA KLUBS41:22:16
10. AigarsSalenieksValsts policijaPreiļi41:22:41
11. NaurisRūdulisTVKTukums41:22:43
12. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBSVentspils41:22:45
13. ArtūrsMičulisRopaži41:23:15
14. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava41:25:29
15. AndisLūsisTalsu biatlona klubsTalsi41:25:42
16. JānisBebrisRegionala investiciju bankaRīga41:25:44
17. PēterisCābulisVSK NoskrienRīga41:26:56
18. MārisPankoksLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja41:28:07
19. ArnisJeksteSPORTLATLiepāja41:28:43
20. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķile41:28:58
21. EdgarsRencisVSK Noskrien Latvijas baskāju skriešanas biedrībRīga41:29:00
22. JānisKrauzeMilitārā policija41:29:12
23. AndrejsBondarevsLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni41:29:15
24. EdijsReimanisVentspils41:29:22
25. NormundsAbakuksMARATONA KLUBSVentspils41:29:22
26. IngarsTiltiņšEleja41:30:31
27. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene41:31:13
28. GatisRuļuksVSK NoskrienRīga41:31:16
29. Sven-SamuelJanzonSwedbank41:32:03
30. KasparsTensons41:32:32
31. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži41:33:35
32. ErvīnsVeicsRīga41:34:29
33. EdgarsBremzeVirsotneMARMOTIkšķiles novads41:34:31
34. OlevsNikersAizsardzības ministrijaRīga41:34:38
35. JurisJurašsBurtnieki41:35:17
36. MārtiņšRūniksSK Metroons Nike Riga Run41:35:20
37. AndrisLimanānsVentspils41:35:24
38. GenādijsRimšsRīga41:36:02
39. VladislavsStankēvičsNike Riga RunRīga41:36:20
40. SandisZukulisLattelecom41:36:25
41. AleksandrsGrahoļskisVSK Noskrien xorix 1Liepāja41:36:36
42. MārisVidemanisOgre41:37:03
43. ValentinsTolisRīga41:37:07
44. IngusŠmitsVSK Noskrien, Alnis OKJelgava41:37:37
45. IlmārsKelmerssamsung Hope Relay41:37:42
46. ArtūrsBeiersRīga41:37:44
47. ImantsSuveizdaDaugavpils41:37:47
48. MareksSkujiņšSport2000Rīga41:37:48
49. JānisSaulītejsp.lvOgresgals41:38:10
50. ViestursBērziņšLattelecomRīga41:39:05
51. AldisUpenieksU5Olaine41:39:51
52. MatīssEglītisRaw Garden VSK Noskrien EžiRīga, latvija41:40:13
53. GvidoBorovskisRīg41:40:26
54. JurisJansonsSwedbank41:40:28
55. MārisGarjānisAllažu racējsSigulda41:40:35
56. PēterisJansonsDarba Rūķi un draugiRīga41:40:39
57. MārcisJēgersVSK NOSKRIEN psyhopath 13Rīga41:40:46
58. DainisKozlovskisCarnikavas sporta centrsCarnikava41:40:59
59. SandisPužulisRīga41:41:00
60. AndžejsStenclavsRīga41:41:01
61. ĢirtsMamajsRun Vosu RunSigulda41:41:16
62. KasparsĢērmanisRīga41:41:17
63. DzintarsPetrovsRīgas SatiksmeAKCRīga41:41:45
64. IvarsKoreTalsi41:42:16
65. VasilijsGiņkoSCK Ventspils AtlantsVentspils41:42:40
66. KristapsLiepaVSK NoskrienIkšķile41:42:42
67. JurisKeišsVentspils Maratona klubsVentspils41:42:58
68. GintsBuivids41:43:40
69. GuntisKivriņšVSK Noskrien iesācējiVecumnieki41:43:48
70. HarijsMeiersOK ZiemeļkurzemeUgāle41:43:51
71. RobertsMencisVentspils bibliotēkaRīga41:44:03
72. DāvisSiminaitisCēsis41:44:13
73. MārisGrasisOlaineOlaine41:44:17
74. AndrisRozenštoksSporta laboratorijaRīga41:44:25
75. RimantsLiepiņšVSK Noskrien Engures sportamĶesterciems41:44:45
76. ĢirtsVēversMARATONA KLUBSKuldīga41:45:01
77. JānisBlūms41:45:01
78. NaurisKozlovsVentbunkersVentspils41:45:58
79. DainisBautrisisostar41:46:00
80. EmīlsGailisLAORīga41:46:03
81. JānisMuratovsRīga41:46:09
82. ArtursPupšisVentspils41:46:16
83. PavelMaksimovVSK Noskrien If ApdrošināšanaRīga41:46:21
84. VitautsLaučjunsĶegumsĶegums41:46:39
85. RobertasBajorunasF.O.C.U.S. runningVilnius41:47:01
86. JānisPikursREX41:47:01
87. IvarsPrūsis41:47:22
88. VjačeslavsKočetkovsVentbunkersVentspils41:48:12
89. JaneksMaļinovskisRīga41:48:13
90. ĢirtsGoško41:48:14
91. KasparsVārpiņšTerra LibreRīga41:48:44
92. RodrigoTreijersVirsotneMARMOT41:49:01
93. UldisEglītisveseli vīri41:49:41
94. AinārsGrīnvaldsZiemeļkurzemeTukums41:49:52
95. GintsOzoliņšDunalka41:50:03
96. ArnisZvirbulisACRRSt.Augustine41:50:06
97. ArtūrsLasmanisVSK NoskrienRīga41:51:06
98. EdvīnsGuzikatsLiepājaLiepāja41:51:11
99. JānisDreimanisLiepāja41:51:17
100. MārtiņšBērziņšSK AliseRīga41:51:25
101. AigarsGūtšmits41:51:46
102. JānisGalindomsKaukāds MurgsIkšķile41:52:37
103. JurisBrēdiķisVSK NoskrienRīga41:52:56
104. OskarsVeinbergsMARATONA KLUBS41:54:17
105. KārlisApkalnsRīga41:55:12
106. ĢirtsVēverisValmiera41:56:35
107. AskoldsCirsisMARATONA KLUBSJelgava41:56:48
108. GundarsGalindomsVSK NoskrienIkšķile41:57:05
109. RobertsKrustsOK Purva Bridējs41:57:24
110. UldisDaugaviņšRiga41:57:36
111. RaimondsOsikovskisRīga41:57:44
112. ImantsLipskisDarba RūķiRīga41:58:24
113. KristensRubenisĶekava41:59:35
114. DainisMētersJelgava41:59:54
115. GatisGailisBalvi42:00:16
116. JānisŠteinbergsMARATONA KLUBSPiltene42:00:20
117. ErvīnsTimermanisLSC-MetroonsRīga42:00:20
118. EdgarsSaulītisInčukalns42:01:24
119. ViktorsFreimanisVentspils42:03:27
120. KasparsZaķisRīga42:05:50
121. AldisBubucisSwedbank42:06:01
122. KasparsRūklisYes, we can!Tartu42:06:14
123. GuntarsKukuļinskisVSK NoskrienRīga42:07:42
124. IngarsEriņšRTURīga42:08:58
125. JurisPencisVSK Noskrien iesācējiRīga42:15:51
126. JānisVītumsSK AliseRīga42:15:57
127. EgilsStarisMARATONA KLUBSVentspils42:18:06

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepāja41:14:34
2. RaimondsBulsJūrmala41:15:06
3. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius41:16:48
4. GunārsĶeģisValsts PolicijaRīga41:18:44
5. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka41:18:48
6. AigarsRublisValsts policijaAizkraukle41:19:10
7. KasparsKārkliņšizturiba.lvSigulda41:19:29
8. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava41:22:11
9. PēterisKrastiņšSalas vidusskolaSalas novads41:22:32
10. ArtisVisendorfsJūrmala41:23:58
11. JurisŠehtelsSIA Rīgas ŪdensRiga41:25:34
12. IvarsValtassMetroonsMārupe41:25:49
13. JānisGailisvsk noskrienRiga41:25:51
14. SandrisLizbovskisNike Riga RunRīga41:26:04
15. RolandasKazlasNa,pagaukVilnius41:28:13
16. NormundsLanginsVecmilgrāvisVSK NoskrienRīga41:30:07
17. EmilisKorsakasNa, pagauk!Vilnius, LITHUANIA41:31:11
18. JānisBriedisVentspils bibliotēkaRīga41:31:57
19. RomasMilkamanaviciusNa, pagauk!Vilnius, Lithuania41:32:04
20. ArturasGenys41:32:16
21. RolandsMolniksHamburga41:33:22
22. GundarsDoniņšMARATONA KLUBSROJA41:34:41
23. MārcisStandzenieksLiepājas Metalurgs Maratona klubsLiepāja41:35:05
24. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienRīga41:35:14
25. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspils41:35:20
26. JurisLiepaLatvijas BankaRīga41:35:57
27. UldisKalniņšSmiltene41:36:03
28. ModrisBērziņšRīga41:36:31
29. JānisPlūmeSK AliseRīga41:36:50
30. UvisBraunfeldsMARATONA KLUBSVentspils41:37:00
31. EvaldasJuodišiusNa, pagauk!Vilnius41:37:28
32. JānisLisovskisIndividuāliJelgava41:37:36
33. AivarsBirksVSK NoskrienRīga41:38:22
34. RaimondsVasiļjevsnavRīga41:38:44
35. GatisKrasovskisSPORTLAT41:38:55
36. ĢirtsFogelsSPORTLAT.Saldus41:38:56
37. ArnisĀbelīteRe&ReRīga41:39:07
38. AndulisŠmidlersVSK Noskrien LSCSalaspils, Rīga41:39:13
39. GintsKudiņšvsk noskrienJurmala41:39:57
40. AndrisDrešmanisRīga41:41:25
41. InārsSupeSPORTLATBalvi41:42:04
42. DidzisCeriņšMARATONA KLUBSValmiera41:42:51
43. AleksandrsOzolsJuglaRīga41:43:08
44. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspils41:44:10
45. DinārsApsītisRīga41:44:51
46. VladasNavagrudskasVilnius41:44:58
47. AigarsBeksRīga41:45:21
48. AldisRocēnsSKRIEN!Rīga41:45:41
49. MartsKalniņšValmiera41:45:52
50. AigarsŽodziņšEzere41:46:12
51. AndrisZandersonsMARATONA KLUBS41:46:19
52. AivarsGrišulisPetriotRīga41:46:48
53. ĀrisBurkinsLiepāja41:47:02
54. FlorensJansonsFloating UniverseBabītes novads41:47:06
55. DidzisKalniņšVentspils Maratona klubsRīga41:48:18
56. KasparsTālbergsBaltijas PapīrsRīga41:49:26
57. JānisFeldbergsvsk noskrienRīga41:49:54
58. EdgarsŠnepsUpesciems, GARKALNE41:50:21
59. ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga41:50:32
60. AleksandrsBalodisKuldīga41:50:47
61. ValtersBrussVSK NoskrienTērvete41:50:58
62. AndrisGavarsMARATONA KLUBSRīga41:51:18
63. MārisSpergaRīga41:53:57
64. IvarsDzērveVSK NoskrienRīga41:55:30
65. AldisŠternbergsMARATONA KLUBSKuldīga42:00:20
66. AleksejsPozdņakovsMARATONA KLUBSVentspils42:00:22
67. DenisAstafyev42:02:12
68. MārtiņšInbergs42:02:56
69. JurisGubaVSK Noskrien42:04:14
70. RobertsRozisRīga42:07:32
71. PavelsKirilovskisRiga42:13:56
72. ValērijsArbuzovsRūjiena42:19:37
- MartinLykkegaardLYKKEGAARD LATVIAOdense3DNF
- TanelTelliskiviVentspils1DNF

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZundaMežmalas MTBGulbene41:17:32
2. RobertsMālnieksLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni41:21:43
3. JānisVažņevičsLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni41:23:25
4. ValdisTiltsVaidavaVaidava41:24:33
5. AigarsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsi41:26:26
6. ValerijsJegorovsLSCRIGA41:28:54
7. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga41:29:44
8. IlgvarsĀboltiņšRūjiena41:30:47
9. JurisJansonsLīvānu VKLīvāni41:34:43
10. OļģertsGūtmanisLSCRīga41:35:26
11. AivarsČaklisZūru pamatskola41:36:36
12. ĒvaldsŠatersRīga41:37:42
13. ModrisĀbramsLSC MARATONA KLUBSRīga41:37:50
14. AigarsPuidaSalaSalas novads41:38:34
15. AivarsAksenoksRīgas MotormuzejsRīga41:39:13
16. AleksandrsSergejevsLSCRiga41:40:29
17. ElmārsGailisVichyKuldīga41:40:33
18. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava41:40:38
19. OjārsTurksRīga41:41:13
20. IlmarsKnipšisVSK noskrien EžiRīga41:41:42
21. DainisRagovskisLDzRīga41:42:21
22. JurisBatarsVSK NoskrienJūrmala41:42:24
23. JānisKopmanisLSCRīga41:43:34
24. IlgonisApfelbaumsMARATONA KLUBSVentspils41:45:01
25. ArvīdsŠefanovskisKuldīga41:45:55
26. JānisOnzulsVentspilsVentspils41:46:28
27. VladimirsŽerebcovsJūrmala41:48:08
28. EdgarsEzernieksVentspils41:48:16
29. AleksandrsAzarevičsLSC velokurjersRiga41:48:28
30. JuergenBreilingLGM LeiwenMertesdorf41:48:34
31. DzintarsGirgensonskandawas maratona klubsKandavas novads41:50:19
32. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidavas pag.41:52:20
33. PēterisStrazdiņš41:53:44
34. ĒriksApšenieksBalvi41:54:09
35. RihardsVālandsRīga41:56:32
36. JānisZagorskisEkersValmiera42:04:47
37. JānisTereškoLUMPIIRīga42:05:39
38. EdvīnsCifersonsRīgas piensaimnieksRīga42:23:24

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza41:31:19
2. HelmutsLukačovsSILVATukums41:42:14
3. MihailsMaksimenkoValmieras vieglatletikas klubsValmiera41:45:48
4. VladimirsOrehovsindividuāliStende41:50:55
5. VoldemārsSurguntsJūrmala41:56:05
6. DidzisKrīgersvalmiera41:56:27
7. LeontijsRutkovskisMARATONA KLUBS41:58:22
8. ViktorsSafutinsLSC MARATONA KLUBSRiga42:10:45
9. ArvīdsTareilaOzolniekiJelgava42:11:40
10. JurisBērziņšSkr.kl. OzolniekiJelgava42:14:33
11. ErvīnsKaļassOzolniekiJelgava42:22:47
12. Visvaldas-EmilisOzolasMazeikiai42:25:06
- VoldemārsValdmanisLSC-OgreOgre2DNF