Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross" / 17.10.2015

S18-A

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SonoraSkudraIlūkstes novada SS/MSĢIlūkste30:27:24
2. JolantaTugarinovaSporta skola "Arkādija"Rīga30:28:03
3. UnaDravnieceSporta biedrība RojaRoja30:28:05
4. SantaZemtureLiepājas rajona sporta skolaAizpute30:28:08
5. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgava30:28:27
6. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgava30:29:07
7. SendijaJakobsoneBauskas BJSSBauska30:31:17
8. ZaneKļaviņaMadonas BJSSMadona30:32:30
9. JekaterinaMuravjovaSS ArkādijaRīga30:34:09
10. MadaraKronbergaLiepājas rajona sporta skolaAizpute30:34:32
11. AnastasijaJureSS ArkādijaRīga30:34:34
12. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksne30:34:35
13. MartaLiepiņaALūksnes BJSSApe30:36:44

S20-Jun

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntaHolštromaVentspils sporta skola SPARSAizpute30:27:02
2. JekaterinaKulagoAuseklitis - ZZKAdazi30:27:40
3. KristīneJevsejevaDaugavpils novada SSMedumu pagasts30:28:49
4. ZandaŠķetikaAlūksnes BJSSAlūksne30:31:45
5. AnitaSmaneDaugavpils novada SSSventes pagasts30:32:07
6. ElīnaZaķeGarfild Lazanja TeamRīga30:32:52
7. Anda-AnnaKampeMadonas BJSSMadona30:33:44
- ElēnaMiezavaTalsu sporta skolaTalsi2DNF

S-Elite

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AgnesePastareVS "Jūdze"Ogre30:24:25
2. GunaĢērmaneSPORTLATGulbene30:25:49
3. LīgaJansoneSS “Arkādija”Kuldīga30:26:36
4. MaritaKiļupaMadonas BJSSMadona/Valmiera30:27:34
5. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novads30:28:52
6. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīga30:30:04
7. LauraPētersoneKocēnu novads30:30:44
8. MadaraGrantinaRiga30:34:23
9. AiritaŠmiteDog Sport CarnikavaCarnikava30:34:35
- AiraAnkipāneKSMRfitnessCarnikava1DNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaCauneOGRE-10Ogre30:28:38
2. AnitaČuhnovaVS JūdzeOgre30:28:51
3. AndaValtereDNSCarnikava30:30:00
4. LauraKalniņaCarnikava30:30:19
5. SandraGaileOgre 10Ogres novads30:31:50
6. SantaSuta-ZuteCarnikava30:34:02
- IndraGarāSK TēraudsĀdaži1DNF

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ReinisRonisCarnikavas sporta centrsCarnikava30:23:37
2. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbene30:23:59
3. ViktorsNerugalsebikeRīga30:24:38
4. AndrisKaļiņičsVSK NoskrienRīga30:24:46
5. EgīlsVidžupsebike MachineRīga30:25:08
6. ViestursLejiņšEvelo Cycling TeamCarnikava30:27:37
7. AigarsDakterisRīga30:28:02
8. AndrejsAntonovsCarnikava30:29:20
9. KasparsKoscinkevičsĀdažiVeloKadaga30:30:09

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaPūpolaAizputes novads LejaskurzemeAizpute30:27:05
2. LauraLapiņaVeikals MaratonsSigulda30:28:15
3. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīga30:33:13
4. IevaLivčāneStopiņu novads30:36:44

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsSiliņšSPORTLATAlūksne-Jaunanna30:22:58
2. JānisGailisMaratons ASICSOgre30:23:04
3. ValdisŅilovsOgres novadsOgre30:24:10
4. JānisMestersFolkmaņiJelgava30:24:19
5. DmitrijsČuhalovsTottenham Hotspur FCRīga30:27:28
6. RobertsIvzānsOgres novads30:27:33
7. OļegsPoperečņuksSK Metroons/ NikeRīga30:28:03
8. HaraldsJansonsCarnikavas sporta centrsCarnikava30:29:01
9. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrasti30:29:26
10. KasparsLimmersCarnikavaCarnikava30:29:38
11. JānisStūrītisSK "Turaida"Sigulda30:29:53
12. AndresSerranoRiga30:30:31