Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross" / 17.10.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiksTīrais rez.
1. RaimondsSiliņšSPORTLATAlūksne-JaunannaV4030:22:580:07:290:07:480:07:420:22:56.15
2. JānisGailisMaratons ASICSOgreV4030:23:040:07:260:07:500:07:480:23:02.05
3. ReinisRonisCarnikavas sporta centrsCarnikavaV3030:23:370:07:250:08:020:08:100:23:35.80
4. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbeneV3030:23:590:07:430:08:100:08:060:23:56.95
5. ValdisŅilovsOgres novadsOgreV4030:24:100:07:530:08:170:08:010:24:07.65
6. JānisMestersFolkmaņiJelgavaV4030:24:190:08:010:08:050:08:140:24:16.70
7. AgnesePastareVS "Jūdze"OgreS-Elite30:24:250:08:080:08:070:08:100:24:23.05
8. ViktorsNerugalsebikeRīgaV3030:24:380:07:400:08:270:08:330:24:35.70
9. AndrisKaļiņičsVSK NoskrienRīgaV3030:24:460:08:020:08:270:08:180:24:44.30
10. EgīlsVidžupsebike MachineRīgaV3030:25:080:07:460:08:340:08:490:25:05.50
11. GunaĢērmaneSPORTLATGulbeneS-Elite30:25:490:08:330:08:370:08:400:25:47.40
12. LīgaJansoneSS “Arkādija”KuldīgaS-Elite30:26:360:08:260:09:040:09:080:26:34.05
13. GuntaHolštromaVentspils sporta skola SPARSAizputeS20-Jun30:27:020:09:020:09:170:08:450:27:00.00
14. IvetaPūpolaAizputes novads LejaskurzemeAizputeS4030:27:0513:33:211:49:58.90
15. SonoraSkudraIlūkstes novada SS/MSĢIlūksteS18-A30:27:240:09:070:09:170:09:020:27:20.75
16. DmitrijsČuhalovsTottenham Hotspur FCRīgaV4030:27:280:08:400:09:210:09:280:27:26.10
17. RobertsIvzānsOgres novadsV4030:27:330:09:140:09:130:09:070:27:30.15
18. MaritaKiļupaMadonas BJSSMadona/ValmieraS-Elite30:27:340:09:010:09:210:09:130:27:31.20
19. ViestursLejiņšEvelo Cycling TeamCarnikavaV3030:27:370:08:290:09:230:09:450:27:34.25
20. JekaterinaKulagoAuseklitis - ZZKAdaziS20-Jun30:27:400:09:000:09:260:09:140:27:37.90
21. AigarsDakterisRīgaV3030:28:020:09:000:09:390:09:240:27:58.15
22. OļegsPoperečņuksSK Metroons/ NikeRīgaV4030:28:030:09:280:09:200:09:160:27:59.60
23. JolantaTugarinovaSporta skola "Arkādija"RīgaS18-A30:28:030:09:070:09:400:09:170:28:01.25
24. UnaDravnieceSporta biedrība RojaRojaS18-A30:28:050:09:010:09:260:09:390:28:03.10
25. SantaZemtureLiepājas rajona sporta skolaAizputeS18-A30:28:080:09:030:09:350:09:320:28:04.65
26. LauraLapiņaVeikals MaratonsSiguldaS4030:28:150:09:040:09:270:09:450:28:12.35
27. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgavaS18-A30:28:270:09:260:09:290:09:340:28:24.35
28. IvetaCauneOGRE-10OgreS3030:28:380:09:190:09:470:09:330:28:35.10
29. KristīneJevsejevaDaugavpils novada SSMedumu pagastsS20-Jun30:28:490:09:170:09:450:09:480:28:46.65
30. AnitaČuhnovaVS JūdzeOgreS3030:28:510:09:180:09:510:09:430:28:48.75
31. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novadsS-Elite30:28:520:09:170:09:590:09:380:28:48.45
32. HaraldsJansonsCarnikavas sporta centrsCarnikavaV4030:29:010:09:050:09:580:09:590:28:59.50
33. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgavaS18-A30:29:070:09:200:09:440:10:040:29:04.90
34. AndrejsAntonovsCarnikavaV3030:29:200:09:290:09:550:09:560:29:17.00
35. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrastiV4030:29:260:09:540:09:530:09:400:29:22.70
36. KasparsLimmersCarnikavaCarnikavaV4030:29:380:09:380:10:080:09:530:29:32.95
37. JānisStūrītisSK "Turaida"SiguldaV4030:29:530:08:530:10:210:10:390:29:50.10
38. AndaValtereDNSCarnikavaS3030:30:000:09:120:10:010:10:480:29:56.65
39. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīgaS-Elite30:30:040:09:380:10:190:10:080:30:00.05
40. KasparsKoscinkevičsĀdažiVeloKadagaV3030:30:090:08:580:10:320:10:400:30:05.70
41. LauraKalniņaCarnikavaS3030:30:190:09:490:10:170:10:150:30:16.80
42. AndresSerranoRigaV4030:30:310:09:470:10:190:10:260:30:26.55
43. LauraPētersoneKocēnu novadsS-Elite30:30:440:09:450:10:300:10:300:30:40.35
44. SendijaJakobsoneBauskas BJSSBauskaS18-A30:31:170:09:210:11:380:10:190:31:15.35
45. ZandaŠķetikaAlūksnes BJSSAlūksneS20-Jun30:31:450:10:040:10:560:10:460:31:41.95
46. SandraGaileOgre 10Ogres novadsS3030:31:500:10:150:10:480:10:480:31:46.90
47. AnitaSmaneDaugavpils novada SSSventes pagastsS20-Jun30:32:070:10:290:10:530:10:460:32:04.00
48. ZaneKļaviņaMadonas BJSSMadonaS18-A30:32:300:10:140:11:300:10:480:32:27.80
49. ElīnaZaķeGarfild Lazanja TeamRīgaS20-Jun30:32:520:10:440:11:080:11:010:32:48.10
50. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaS4030:33:130:10:420:11:090:11:230:33:09.40
51. Anda-AnnaKampeMadonas BJSSMadonaS20-Jun30:33:440:10:310:11:530:11:200:33:41.55
52. SantaSuta-ZuteCarnikavaS3030:34:020:10:580:11:330:11:320:33:59.20
53. JekaterinaMuravjovaSS ArkādijaRīgaS18-A30:34:090:11:000:11:420:11:270:34:05.80
54. MadaraGrantinaRigaS-Elite30:34:230:11:080:11:410:11:350:34:18.25
55. MadaraKronbergaLiepājas rajona sporta skolaAizputeS18-A30:34:320:10:570:11:460:11:500:34:28.20
56. AnastasijaJureSS ArkādijaRīgaS18-A30:34:340:11:070:11:490:11:400:34:30.80
57. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksneS18-A30:34:350:10:530:11:510:11:520:34:30.70
58. AiritaŠmiteDog Sport CarnikavaCarnikavaS-Elite30:34:350:11:380:11:530:11:040:34:31.05
60. IevaLivčāneStopiņu novadsS4030:36:440:11:440:12:370:12:230:36:39.60
59. MartaLiepiņaALūksnes BJSSApeS18-A30:36:440:11:160:13:010:12:280:36:40.70
- ElēnaMiezavaTalsu sporta skolaTalsiS20-Jun2DNF0:09:030:09:310:18:30.90
- IndraGarāSK TēraudsĀdažiS301DNF0:12:490:12:44.80
- AiraAnkipāneKSMRfitnessCarnikavaS-Elite1DNF0:13:070:13:02.75