Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross" / 17.10.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. RaimondsSiliņšSPORTLATAlūksne-JaunannaV4030:22:58
2. JānisGailisMaratons ASICSOgreV4030:23:04
3. ReinisRonisCarnikavas sporta centrsCarnikavaV3030:23:37
4. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbeneV3030:23:59
5. ValdisŅilovsOgres novadsOgreV4030:24:10
6. JānisMestersFolkmaņiJelgavaV4030:24:19
7. AgnesePastareVS "Jūdze"OgreS-Elite30:24:25
8. ViktorsNerugalsebikeRīgaV3030:24:38
9. AndrisKaļiņičsVSK NoskrienRīgaV3030:24:46
10. EgīlsVidžupsebike MachineRīgaV3030:25:08
11. GunaĢērmaneSPORTLATGulbeneS-Elite30:25:49
12. LīgaJansoneSS “Arkādija”KuldīgaS-Elite30:26:36
13. GuntaHolštromaVentspils sporta skola SPARSAizputeS20-Jun30:27:02
14. IvetaPūpolaAizputes novads LejaskurzemeAizputeS4030:27:05
15. SonoraSkudraIlūkstes novada SS/MSĢIlūksteS18-A30:27:24
16. DmitrijsČuhalovsTottenham Hotspur FCRīgaV4030:27:28
17. RobertsIvzānsOgres novadsV4030:27:33
18. MaritaKiļupaMadonas BJSSMadona/ValmieraS-Elite30:27:34
19. ViestursLejiņšEvelo Cycling TeamCarnikavaV3030:27:37
20. JekaterinaKulagoAuseklitis - ZZKAdaziS20-Jun30:27:40
21. AigarsDakterisRīgaV3030:28:02
22. OļegsPoperečņuksSK Metroons/ NikeRīgaV4030:28:03
23. JolantaTugarinovaSporta skola "Arkādija"RīgaS18-A30:28:03
24. UnaDravnieceSporta biedrība RojaRojaS18-A30:28:05
25. SantaZemtureLiepājas rajona sporta skolaAizputeS18-A30:28:08
26. LauraLapiņaVeikals MaratonsSiguldaS4030:28:15
27. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgavaS18-A30:28:27
28. IvetaCauneOGRE-10OgreS3030:28:38
29. KristīneJevsejevaDaugavpils novada SSMedumu pagastsS20-Jun30:28:49
30. AnitaČuhnovaVS JūdzeOgreS3030:28:51
31. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novadsS-Elite30:28:52
32. HaraldsJansonsCarnikavas sporta centrsCarnikavaV4030:29:01
33. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgavaS18-A30:29:07
34. AndrejsAntonovsCarnikavaV3030:29:20
35. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrastiV4030:29:26
36. KasparsLimmersCarnikavaCarnikavaV4030:29:38
37. JānisStūrītisSK "Turaida"SiguldaV4030:29:53
38. AndaValtereDNSCarnikavaS3030:30:00
39. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīgaS-Elite30:30:04
40. KasparsKoscinkevičsĀdažiVeloKadagaV3030:30:09
41. LauraKalniņaCarnikavaS3030:30:19
42. AndresSerranoRigaV4030:30:31
43. LauraPētersoneKocēnu novadsS-Elite30:30:44
44. SendijaJakobsoneBauskas BJSSBauskaS18-A30:31:17
45. ZandaŠķetikaAlūksnes BJSSAlūksneS20-Jun30:31:45
46. SandraGaileOgre 10Ogres novadsS3030:31:50
47. AnitaSmaneDaugavpils novada SSSventes pagastsS20-Jun30:32:07
48. ZaneKļaviņaMadonas BJSSMadonaS18-A30:32:30
49. ElīnaZaķeGarfild Lazanja TeamRīgaS20-Jun30:32:52
50. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaS4030:33:13
51. Anda-AnnaKampeMadonas BJSSMadonaS20-Jun30:33:44
52. SantaSuta-ZuteCarnikavaS3030:34:02
53. JekaterinaMuravjovaSS ArkādijaRīgaS18-A30:34:09
54. MadaraGrantinaRigaS-Elite30:34:23
55. MadaraKronbergaLiepājas rajona sporta skolaAizputeS18-A30:34:32
56. AnastasijaJureSS ArkādijaRīgaS18-A30:34:34
57. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksneS18-A30:34:35
58. AiritaŠmiteDog Sport CarnikavaCarnikavaS-Elite30:34:35
60. IevaLivčāneStopiņu novadsS4030:36:44
59. MartaLiepiņaALūksnes BJSSApeS18-A30:36:44
- ElēnaMiezavaTalsu sporta skolaTalsiS20-Jun2DNF
- IndraGarāSK TēraudsĀdažiS301DNF
- AiraAnkipāneKSMRfitnessCarnikavaS-Elite1DNF