Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons / 09.08.2014

STC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils20:22:22
2. IevaLavrovaAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:22:56
3. IzabellaBogdanovabogdanovu gimeneKurzeme20:23:14
4. ViktorijaBogdanovabogdanovu gimenekurzeme20:24:17
5. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera20:24:40
6. VeraAlenicheva20:26:47
7. MartaBādereAizputes vidusskolaAizpute20:27:56
8. SanijaOzolaJelgavas BJSSJelgava20:28:09
9. KateŠķipareSalas vsk.Salas novads20:29:06
10. MadaraAleckaAizputes vidusskolaAizputes novads20:29:21
11. Katerīna-KateMatisoneSporta skola SPARSPiltene20:30:25
12. JūlijaIvanovada-marathonDaugavpils20:30:28
13. MadaraPūpolaMARATONA KLUBSAizpute20:30:38
14. IevaPūpolaMARATONA KLUBSAizpute20:30:45
15. Nadīna-KeitaĶemereAizputes vidusskolaAizpute20:30:53
16. DaceVerpakovskaKuldīga20:32:10
17. AmandaAksenoka20:32:24
18. KristīneGrīnbergaVāveresKuldīga20:32:45
19. DiānaApsīteJēkabpils20:33:23
20. Kristiāna-AndraMagdaļonokaSporta skola Arkādija20:33:46
21. LauraGrahoļskaLiepaja20:34:35
22. MāraŠeškuteAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:34:59
23. UrteDanielaitite20:36:29
24. PatrīcijaRungaskaAizpute20:36:54
25. LīvaPuķīteZvirbuļiRīga20:37:28
26. DžasmīneBrahmanekuldīga20:37:29
27. Anna-ElīzaDoniņaMARATONA KLUBSRoja20:38:40
28. NikoletaŠleivaSwedbankOgre20:39:08
29. SintijaGrigorjevaLīvānu BJSSLīvāni20:39:18
30. KristaBalgalveSaldus20:39:21
31. LauraCirseJelgava20:39:58
32. AnnijaJevgrafovaSEB bankaRīga20:41:27
33. LauraJēkabsoneSEB bankaRīga20:41:29
34. SamantaKalniņaVentspils sporta skola SPARSVentspils20:42:36
35. LāsmaNovikaSK MAGNENRēzekne20:42:38
36. DanielaPeipiņa20:43:59

VTC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngusBogdanovsbogdanovu ģimenekurzeme20:20:03
2. IgoRadžabovsSkrunda20:20:53
3. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdaži20:21:27
4. ErnestsVīlipsVīleSalaspils20:21:41
5. Deivs-DeividsRolovs-Rīga20:22:50
6. DāvisSmiltnieksLiepāja20:24:33
7. KārlisPudānsJelgava20:24:34
8. AliksSibrukovičsLiepāja20:24:45
9. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera20:25:14
10. EmīlsZērnisSaldus OK20:25:22
11. MārtiņšŠulcs20:25:51
12. KārlisKrūmiņšKuldīga20:26:17
13. GustavsSorokinsMārupe20:26:30
14. TomassAlksniņšTUKUMS20:27:10
15. RihardsBrizgaTalsu novads20:27:12
16. JūrisSaušsda-marathonDaugavpils20:27:33
17. EdijsVīķisSK KatrīnaKuldīga20:28:06
18. MarkussAustrupsJūrmala20:28:18
19. RobertsTrofimenkoRīga20:28:48
20. RobertsPudānsJelgava20:30:15
21. RainersZiobrovskisVSK NOSKRIENKALVENE20:30:21
22. SandrisKrauzeMARATONA KLUBSVentspils20:30:21
23. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīga20:30:30
24. JānisZiobrovskisVSK NOSKRIENKalvene20:30:42
25. AtisSmiltnieksLiepāja20:30:51
26. ArnoldsBērziņš20:31:24
27. NiksBitteKuldīga20:31:30
28. EdgarsSaušsda-marathonDaugavpils20:31:58
29. ReinisAukstikalnsHanzas maiznīcaRīga20:32:01
30. Helvijs-JānisKārkliņšA2Sigulda20:32:33
31. IngusĀbeltiņšJēkabpils20:33:25
32. KārlisBartuševicsBullisJelgava20:34:27
33. ZenonsBeļskisRīga20:35:14
34. RalfsKiršteins20:35:33
35. AgnisKrasovskisSPORTLAT20:36:06
36. RobertsŠaumbergsLiepāja20:36:19
37. RobertsMarauskisSK KatrīnaKuldīga20:36:49
38. TomsBalgalvisSaldus20:36:53
39. HenrijsDzenisJelgava20:37:22
40. MikusPuķīteZvirbuļiRīga20:37:26
41. KristersSokolovskisSK KATRĪNAKuldīga20:38:05
42. KristapsNoviksSK MAGNENRēzekne20:42:38

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraBalandiņaKuldīga20:23:40
2. SantaZemtureAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:23:43
3. Simona-AliseSalmiņaLīvāni20:25:49
4. DanaVeismaneKurmene20:28:53
5. ElīnaKaula3 PAAUDZESRIGA RENDA20:31:58
6. TerēzeDžabrailovaAizpute20:37:04
7. AdriānaZembaha-ROJA20:38:39
8. LindaKokoškinaAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:42:38

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBSAizpute20:18:05
2. RainersTrubačsindividuāliPreiļi20:18:40
3. SergejsTrokmanisMaratona klubsAizkraukle20:20:29
4. MārcisAdamovičsPreiļu kraukļiPreiļi20:21:25
5. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga20:22:15
6. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga20:22:24
7. IntsMartinsenskuldiga20:23:39
8. KristapsKārkliņšA2Sigulda20:24:37
9. Alens-MarissSprūdsLiepāja20:25:25
10. HelvijsDomanskisLiepāja20:26:17
11. EdmundsAlksniņšTUKUMS20:27:06
12. AleksandrsKālisGrobiņa20:27:28
13. RinaldsAišpurs20:27:32
14. AdriansKālisGrobiņa20:27:46
15. Ričards-RikardoDorondo20:28:05
16. RūdolfsBērziņš20:31:32
17. AlvisZandovskisJūrmala20:34:24

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnijaZāģereAizputes pagasta pamatskolaAizpute20:24:28
2. GuntaHolštromaLiepājas rajona Sporta skolaAizpute20:24:34
3. AmandaStrazdiņaMadona20:29:34
4. ArlandaLangeVentspils20:35:07
5. SabīneGošaTārgale20:36:11
6. BoženaTeivāneLīvāni20:36:54

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValdisBogdanavsbogdanovu ģimenekurzeme20:18:19
2. RaivoVeļiksSK OzolniekiOzolnieki20:20:09
3. ĒriksLiepaVentspils20:22:09
4. KārlisĪvānsKuldīgaKuldīga20:26:16
5. OskarsOtaņķisMARATONA KLUBSAizpute20:27:50

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaJansoneSK "METROONS"/NIKE Riga RunKuldīga20:19:55
2. GunaĢērmaneStāmeriena20:20:02
3. LīgaGirgensoneSK "METROONS"/NIKE Riga RunDobele20:20:04
4. IlzeValerteVentspils Maratona klubsVentspils20:23:06
5. DaceJēkabsoneRīga20:24:38
6. GintaPerepjolkinaSEB bankaRīga20:24:55
7. SantaMillereSK KATRĪNAKuldīga20:24:59
8. GundegaVancāneSk " TĒRAUDS"Rīga20:25:20
9. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSPiltene20:25:35
10. LauraVancāneSK Tērauds20:26:05
11. LauraMetla20:26:57
12. AnnijaAvotiņa20:27:06
13. GintaPūceValmiera20:27:07
14. MārīteTurkaTAKA TOKKuldīga20:27:11
15. AntraGrīnbergaS/K "Katrīna"Kuldīga20:27:12
16. IneseMelneKuldīga20:27:15
17. RitaLazdaSK " TĒRAUDS"Rīga20:27:21
18. IngaCirseMARATONA KLUBSRīga20:27:27
19. LailaJuškevičaSwedbankValmiera20:28:06
20. ElīnaBerķeMadona20:28:20
21. RenāteKalniņaVentspils20:28:27
22. IlonaKārkliņaA 2Sigulda20:28:43
23. RondijaLangeVentspils20:28:48
24. SigitaValkovskaMARATONA KLUBSVentspils20:28:49
25. SilvijaErvikaAizputes vidusskolaAizpute20:28:50
26. IneseJanpauleZiemeļkurzeme OKRīga20:28:52
27. EvaJakubenokaKuldīga20:28:56
28. AgitaKartavihaKuldīga20:29:09
29. GundegaLūseTalsiTalsi20:29:18
30. LauraHofmaneVSK NoskrienRīga/Sigulda20:29:22
31. MadaraStupeleRīga20:29:44
32. SolvitaMauriņasaldus20:29:56
33. LieneMillerePRINPARĀdaži20:29:58
34. MadaraKreileJaunkalsnava20:29:59
35. IlzeSermolīteJelgava20:30:11
36. ZinaīdaSedliņaKuldīga20:30:14
37. InesePūreKuldiga20:30:16
38. AneteLankovskaLiepāja20:30:16
39. IlzeBerševicaKuldīga20:30:20
40. OlitaPūgaAuto Racing TeamĶekava20:30:28
41. IneseMidrijāneSK KatrīnaKuldīga20:30:31
42. KristīneZiobrovskaVSK NOSKRIENKALVENE20:30:42
43. EvaBalodeVichy20:30:46
44. AijaStengrevicaMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga20:30:50
45. LindaZvirbuleZvirbuļiKuldīga20:31:08
46. BaibaLaganovskaAPOLLO.LV20:31:19
47. ElvaDūdelīteSwedbankRīga20:31:20
48. ĪveSeškenaAC SportsMadona20:31:24
49. DaceHartmaneindividuāliTalsi20:31:27
52. SilvijaHansoneRīga20:31:52
50. IntaUmbraška20:31:52
51. DanaKeine-CineRīga20:31:52
53. BaibaĢelzeRīga20:31:53
54. DaigaGreiškāneVSK NoskrienJelgava20:32:01
55. AgneseZizlāneJelgava20:32:01
56. LeldeKalvāneactivewheels.lvAlsunga20:32:09
57. AnastasijaFedorinaKuldīga20:32:09
58. SintijaLindeKuldīga20:32:18
59. LauraPakule-KrūčeKarstie pingvīniNīca20:32:21
60. BaibaBerziņaVudlandeSmiltene20:32:22
61. KristaKublačova20:32:37
62. DacePole20:32:50
63. DaceKāknēnaDebesmannaKuldīga20:32:51
64. DainaVicinskaLiepāja20:32:52
65. LolitaDreibergaTukums20:33:08
66. IvetaDorbe20:33:10
67. EvijaPudāneJelgava20:33:19
68. MaritaZitmaneDarba rūķi un draugiRīga20:33:19
69. KristīneRūjaSigulda20:33:24
70. AnitaRībenaKuldīga20:33:27
71. IngaBrahmaneJelgava20:33:28
72. IngaZāleLiepāja20:33:41
73. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala20:33:42
74. LindaStiebreLiepāja20:33:44
75. AnnaJansoneRīga20:33:56
76. GuntaKonošonokaBliežam!Kandavas novads20:34:05
77. AgitaĶemereAizputes vidusskolaAizpute20:34:07
78. OlitaPoplavskaSK MAGNENRēzekne20:34:13
79. ArmandaSokolovskaSK KATRĪNAKuldīga20:34:34
80. DairaZauereKuldīga20:34:51
81. RamonaJekabovičaindividuāliTasi20:34:59
82. AnitaEgleKuldīga20:35:07
83. IngaBalgalveVSk NoskrienSaldus20:35:11
84. KristīneMičuleRīga20:35:14
85. IngaBalgalveSaldus20:35:26
86. JolantaDjubinaPreiļi20:35:27
87. KristīneŠtromane20:35:33
88. MadaraZavickaKuldīga20:35:35
89. AivaRudāneJaunmārupe20:35:42
90. RūtaElijošaitytėKlaipėda20:36:36
91. LailaUrbēnaBaložī20:36:40
92. AntraGrundmaneAizputes vidusskolaAizpute20:37:07
93. JūlijaMeščerikovaRīga20:38:08
94. JeļenaSemjonovaSemjonoviVentspils20:38:30
95. DagnijaPriedeJelgava20:39:07
96. AndželikaKāleGrobiņa20:39:12
97. SingitaZavickaKuldīga20:39:30
98. SigneLazdinajelgava20:39:33
99. IneseBrēdiķeVSK NoskrienRīga20:40:44
100. NataljaNovikovaActivewheels.lvRīga20:41:12
101. AivaLejaJaunolaine20:41:19
102. IrēnaJēkabsoneSEB bankaRīga20:41:29
103. Svetlana-AnnaŠauro-Baloži20:41:45
104. IevaPogaOzolnieki20:42:24
105. LīgaBarovskaJelgava20:42:25
106. AgateDarviņaSEB bankaRīga20:42:29
107. MaritaAntonevičaRīga20:43:59
108. LīgaKanapoleDebesmannaKuldīga20:44:58
109. AgritaRubeneActive WheelsLiepāja20:48:30
110. MāraZeberliņaKuldīga20:53:21

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrisJubelisISOSTARMadona20:16:48
2. ValtersĀboliņšIsostarRīga20:17:19
3. ĀrisBrantevicsSPORTLATTurlava20:17:26
4. AnsisŠteinersSPORTLATAlūksne20:18:31
5. OskarsStāmersOzolniekiJelgava20:18:34
6. LinardsButautsz/s "KRASTMAĻI"Liepāja20:18:36
7. MārisOstelisVSK NoskrienJelgava20:18:38
8. AivisKleinbergsVichy20:18:50
9. RenārsIndriksonsJelgava20:18:54
10. IngusŠkibelisMARATONA KLUBSVentspils20:19:01
11. RaivoSaulgriezisBauska20:19:24
12. IndarsPudursTalsi20:19:27
13. EdvīnsOsisVSK NoskrienSalaspils20:19:53
14. SandisVanders-Rīga20:20:12
15. AndrejsBondarevsLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni20:20:30
16. ArnoldsPūpolsMARATONA KLUBSAizpute20:21:00
17. UldisKuplaisVSK NoskrienLiepāja20:22:07
18. EdgarsJēkabsonsRCTukums20:22:18
19. RimasJaneliukštisRīga20:22:22
20. MārisVīlipsVīleSalaspils20:22:48
21. KlāvsLiepkaulsSK TēraudsRīga20:23:03
22. RitvarsKlaparsValmiera20:23:37
23. MārisMinčionoksLiepāja20:23:51
24. MārcisIvanovskisSK KatrīnaKuldīga20:23:51
25. IgorsKaruzinsŪdenssporta klubs „Attekas sala”Liepāja20:24:26
26. IntsVoversRīga20:24:34
27. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīga20:24:38
28. RaimondsPūcisValmiera20:24:43
29. MārtiņšDejusLiepāja20:25:04
30. ElvisLībietisKuldīga20:25:09
31. AivarsBriedisSK KatrinaKuldīga20:25:15
32. ArnisGailītisKuldīga20:26:29
33. IgorsVasiļjevsRīga20:26:32
34. MārisBalčūnsRīga20:26:55
35. JurijsSorokinsMārupe20:26:57
36. RolandsBrizgaTalsu novads20:27:14
37. JurijsŠagunovsVichy20:27:27
38. JānisLūsisCarnikava20:28:19
39. MārisSalcevičsRīga20:28:29
40. JurisBierands-BierensBliežam!Kuldīgas novads20:28:32
41. MārtiņšStrazdiņšLiepāja20:28:36
42. MārisĀbeleSK PiltenePiltene20:28:36
43. IgorsTrofimenkoRīga20:28:56
44. EdgarsLiepājnieks20:29:08
45. ValtsBrazovskisSK KatrīnaKuldīga20:29:36
46. VladimirsTiscenkoRīga20:30:34
47. JānisCauneS/K "Katrīna"Vietalva20:30:48
48. AigarsAnsbergsAnsbergiVentspils20:30:48
49. GatisAbersonsKuldīga20:30:50
50. EdgarsŠimkusVichyRīga20:30:50
51. SandisĀboliņš20:31:19
52. JaneksKauls3 PAAUDZESRIGA-RENDA20:31:58
53. JurisEvertovskisRīga20:32:18
54. KristapsSvīķis20:32:37
55. MārtiņšGrūdupswebART.lvLiepāja20:32:48
56. JorensSarmaRīga20:34:55
57. AleksandrsDauksteJūrmalaJūrmala20:35:32
58. RaitisUrbēnsBaložī20:36:40
59. GatisBalgalvisSaldus20:36:53
60. UģisRungovskisAizpute20:36:54
61. VladimirsTrofimovsRiga20:37:37
62. AinarsSemjonovsActive WheelsLiepāja20:38:36
63. RaimondsLazdinsJelgava20:38:43
64. JānisJustamentsZvirbuļiRīga20:42:37
65. GatisPriedolsactivewheels.lvAizpute20:48:30
66. ZigmārsKašsSPORTLAND20:52:29