Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportLat Vaidavas triatlons / 05.07.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. EmīlsKrampeRīgaVB2.10:01:19.20
2. MiksMeijersVB2.10:01:23.10
3. ElīnaUstupaBurbulīte un radiRīgaSB2.10:01:28.80
4. MarkussEsītisValmieraVB2.10:01:30.50
5. MadaraKļavnieceRiga-CarnikavaRīgaSB2.10:01:31.10
6. JaroslavsOrbidānsSK OzolniekiVB110:01:34.80
7. JēkabsSkolnieksBabītes vislabākieVB2.10:01:39.30
8. AgnisKrasovskisSPORTLATVB2.10:01:41.70
9. AliseBezdelīgaValmieraSB2.10:01:43.60
10. ElīzaKārklaRīgaSB2.10:01:44.55
11. ArīnaBabreSB2.10:01:47.65
12. BetijaŠtālaRīgaSB2.10:01:49.05
13. KarīnaMellaceRīgaSB2.10:01:49.40
14. LoretaBabreSB2.10:01:56.35
15. RenardsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVB110:01:56.45
16. KārlisBartuševicsBullisJelgavaVB110:01:56.75
17. RalfsVazdiķisVaidavaVB110:01:57.40
18. DāvisZariņšVaidavaVB110:01:57.45
19. Elīza-AnnaValtereRīgaSB2.10:01:57.95
20. GustavsBabrisValmieraVB110:01:59.35
21. RalfsIrbeValmieraVB2.10:02:00.20
22. KristiānaLevickaSB110:02:01.15
23. AmandaKundziņaKundziņiRīgaSB2.10:02:02.15
24. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmieraSB2.10:02:07.35
25. AkselsVeģerisTREK TeamRīgaVB110:02:09.05
26. KasparsKrūmiņšMadonaVB2.10:02:09.25
27. KristupasJančiusŠiauliaiVB110:02:10.90
28. RičardsMamajsSiguldaVB2.10:02:15.00
29. MarksKornetsCĒSISCĒSISVB2.10:02:16.50
30. AleksandrsMaļcevsVB110:02:17.25
31. RaivoBošsRūjienaVB110:02:19.45
32. DāvisBartuševicsBullisJelgavaVB110:02:22.90
33. ElīzaMarkevicaVaidavaSB110:02:23.80
34. KlāvsDūzisAquaticsVB110:02:24.90
35. ValtersĶeņģisVentspils triatlona klubsVB110:02:26.45
36. ValērijaMaļcevaSB2.10:02:34.15
37. KārlisMarkevicsVaidavaVB110:02:50.10
38. Elza-AnnaKļavnieceRīgaSB2.10:02:50.50
39. GatisKalveitsVB110:02:52.20
40. RobertsMarnauzaRīgaVB110:02:56.40
41. AlikaBarisevaFocus TeamSB110:02:57.35
42. RojsUzkalnsRigaVB110:03:01.15
43. Nils-GabrielsKļavnieksRīgaVB110:03:02.70
44. LoteKarlivāneSportlatValmieraSB110:03:17.60
45. MagnussApinisValmieraVB110:03:19.00
46. MaksimusGustsons-KuksVaidavaVB110:03:44.60
47. AlbertsIrbeSiguldaVB110:04:06.75
48. AliseKundziņaKundziņiRīgaSB110:04:13.45
49. ElzaRatnieceSportlatRīgaSB110:05:21.15
50. AnnaVīksneSB110:06:28.60