Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLiepājas pusmaratons / 20.07.2013

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišsStartKontrole1. Aplis2. Aplis
1. UģisJocisSPORTLATKuldīgaVN30:34:420:00:030:17:140:17:29
2. KristapsVējš-ĀboliņšSPORTLATGulbeneVN30:34:460:00:020:17:140:17:33
3. DmitrijsSerjoginsNIKE RIGA RUN 1VN30:35:240:00:020:17:050:18:20
4. MareksMikiškoNIKE RIGA RUN 2VN30:35:340:00:030:17:210:18:14
5. MārisĀbeleSPORTLATRīgaVN30:36:000:00:020:18:240:17:36
6. JevgēnijsTurkinsNIKE RIGA RUN 2VN30:36:050:00:030:17:540:18:11
7. TomassKalniņšSK "METROONS"/ Nike Riga RunValmieraVNJ30:37:220:00:030:18:250:18:57
8. AigarsRublisMežmalas MTBAizkraukleVN4030:37:490:00:030:18:420:19:08
9. UldisBriedisMaratona KlubsRīgaVN30:38:120:00:040:18:560:19:16
10. RobertsMālnieksLīvānu Vieglatlētikas klubsLīvāniVN4030:39:410:00:020:19:410:20:00
11. JānisKrauzeMaratona KlubsVentspilsVN30:39:430:00:050:19:470:19:57
12. ValdisBogdanovsMARATONA KLUBSaizputeVNJ30:40:220:00:020:19:260:20:56
13. EinārsŠillersMaratona KlubsIkšķileVN4030:40:330:00:050:20:210:20:12
14. ElvijsFjodorovsLiepajaVN30:40:470:00:050:20:210:20:27
15. KasparsKalnbērzsMaratona KlubsRīgaVN30:40:490:00:190:20:300:20:20
16. ValtersFreidenfeldsMetroons/NikeRigaRunVN4030:41:350:00:040:20:210:21:14
17. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīgaVN4030:42:190:00:050:20:420:21:37
18. AndrisKojalovičsSK BabīteBabīteVN4030:42:440:00:030:21:000:21:45
19. DiānaPanovskaASICS/Veikals MaratonsRīgaSNJ30:43:130:00:030:21:380:21:35
20. LīgaGirgensoneNIKE RIGA RUN 1SN30:43:440:00:030:22:030:21:41
21. AndrisValertsMaratona KlubsVentspilsVN4030:44:110:00:050:22:130:21:59
22. IlonaKojalovičaBabītes sporta klubsBabīteSN3530:44:190:00:030:22:000:22:20
23. MārtiņšKarasevsKocēnu novadsValmieraVN30:44:250:00:060:21:580:22:27
24. GatisVārpaPilli kuiti knaušuLiepājaVN30:44:570:00:090:22:140:22:43
25. GintsLazdiņšRudbāržiVN30:45:010:00:230:21:500:23:11
26. IvetaPūpolaMaratona KlubsAizputeSN3530:46:140:00:040:22:310:23:43
27. MārtiņšEihvaldsDunalkaVN30:46:190:00:110:22:480:23:32
28. MārcisSkroderēnsLatvijas Kobudo centrsLiepājaVN30:46:320:00:280:23:520:22:41
29. KārlisPupilsFK KuršiLiepājaVNJ30:46:530:00:310:23:330:23:21
30. ZandaMālnieceSN30:47:050:00:050:22:570:24:08
31. KristīneJansoneSwedbankRīgaSN3530:47:060:00:070:23:050:24:02
32. UvisBraunfeldsMaratona KlubsVentspilsVN4030:47:060:00:080:23:240:23:43
33. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSLiepāja,KapsēdeVN30:47:070:00:060:23:070:24:00
34. KārlisLūsisCarnikavas sporta centrsCarnikavaVNJ30:47:150:00:200:23:110:24:05
35. IvarsBunkaJureckis un KOVN30:47:190:00:110:23:300:23:50
36. ArtūrsGordejevsMaratona KlubsRīgaVN30:47:260:00:260:23:390:23:48
37. EdgarsPalacisMaratona KlubsVentspilsVN4030:47:390:00:080:23:590:23:41
38. IvetaLiepiņaSK "METROONS"/ Nike Riga RunRigaSN3530:47:400:00:130:23:390:24:01
39. RolandsMeraRucavaRucavaVNJ30:47:440:00:150:22:580:24:47
40. MiksBondarsVSK NoskrienSalaspilsVN30:47:460:00:210:24:310:23:16
41. ValtersBišofsFK KuršiLiepājaVNJ30:48:100:00:220:24:560:23:15
42. EriksKallissVSK NoskrienSpunciemsVN30:48:190:00:220:23:530:24:26
43. AgnisSvažsJautrie tipinātajiLiepājaVN30:48:280:00:250:24:450:23:43
44. SolveigaOzola-OzoliņaLīvānu Vieglatlētikas klubsLīvāniSN30:48:420:00:420:24:020:24:41
45. EdgarsVidiņšSIA LVCTVN4030:48:440:00:180:24:340:24:10
46. ImantsFrīdmanisRīgaVN30:49:010:00:180:24:430:24:19
47. IldzeStraumeLattelecomSN3530:49:010:00:090:23:590:25:03
48. GintaValtereLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāniSN30:49:060:00:180:24:250:24:41
49. JurisKārkliņšVN30:49:160:00:150:24:220:24:54
51. AgrisJansonsTukumsVN30:49:320:00:170:24:430:24:49
50. MārtiņšKupalinskisLiepājaVN30:49:320:00:250:23:410:25:51
52. DaumantsVidiņšLiepāja/RīgaVN30:49:380:00:200:24:160:25:22
53. KristapsLīdumsFK KuršiLiepājaVNJ30:50:120:00:080:25:080:25:05
54. LauraJaniseleSN30:50:200:00:200:24:310:25:49
55. JurisČerņadjevsRīgaVN4030:50:210:00:230:25:010:25:21
57. IlonaFrīdmaneVSK Noskrien-Dion SportlabSN3530:50:220:00:170:24:430:25:40
56. AivisKrētainisFK KuršiLiepājaVNJ30:50:220:00:080:26:590:23:23
59. JaroslavsSaharovsRigaVNJ30:50:250:00:130:25:480:24:37
58. RonaldsLiepiņšRīgaVN4030:50:250:00:310:25:510:24:35
60. KristapsOšs-ErvicsFK KuršiLiepājaVNJ30:50:260:00:200:24:360:25:50
61. ĒriksŠķubursLiepājaVN4030:50:290:00:580:25:140:25:16
62. AleksandrsBalodisMaratona KlubsKuldīgaVN4030:50:310:00:100:25:210:25:10
63. DžanitaFreijaMaratona KlubsKuldīgaSN3530:50:340:00:090:24:590:25:35
64. IvoPopovsFK KuršiLiepājaVNJ30:50:400:00:080:26:590:23:41
65. EstereUrbančikaLiepājas Valsts 1. ģimnāzijaLiepājaSNJ30:50:570:00:130:24:590:25:59
66. KristīneSergejevaRīgaSN30:51:080:00:160:25:230:25:45
67. AivarsKatkovskisLiepajaVN30:51:100:00:350:26:140:24:56
68. OskarsBergmanisFK KuršiLiepājaVNJ30:51:160:00:200:26:220:24:55
69. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubs/ SK KatrīnaKuldīgaSN30:51:200:00:100:25:220:25:58
71. JurisMaileBeverīnas novadsVN30:51:310:00:150:25:230:26:08
70. EgmontsRozeLiepājaVN30:51:310:00:490:26:340:24:57
72. MārisPuginsLiepajaVN30:51:460:00:190:26:230:25:23
73. GintaRassaMaratona KlubsVentspilsSN3530:51:580:00:200:26:030:25:56
74. AdriansHeidensVN30:52:000:00:470:27:150:24:45
75. RomānsGiruckisRīgaVN30:52:000:00:470:26:230:25:38
76. JurisBroksindividuāliVN4030:52:080:00:240:26:550:25:14
77. ArvisPērkonsFK KuršiLiepājaVNJ30:52:190:00:310:28:080:24:11
78. SantaMillereMaratona KlubsKuldīgaSN30:52:230:00:070:25:580:26:25
79. VinetaSliedeVSK NoskrienLiepājaSN3530:52:310:00:100:26:030:26:28
80. EvitaVēvereKuldīgaSN3530:52:340:00:200:26:180:26:17
81. ElgaBabreVSK NoskrienRīgas raj.SN3530:52:430:00:090:26:190:26:25
82. ZaneBrokāneMaratona KlubsVentspilsSN30:52:490:00:180:27:050:25:44
83. JurijsAndrejevsLiepājaVN30:52:510:00:380:26:390:26:12
84. KasparsAksenoksCSDDRigaVN4030:52:570:00:160:25:420:27:16
85. MareksDēvītsFK LivonijaAizputeVN30:53:070:00:290:26:220:26:46
86. IntaOlsenaTeam AnnaLiepajaSN3530:53:080:00:320:26:490:26:19
87. IlzeSvarenaBrocēniSN30:53:180:00:310:27:240:25:54
88. DiānaSoboļevskaRīgaSN30:53:320:00:090:26:050:27:27
89. IlvarsRuņģisTukumsVN4030:53:420:00:180:26:430:27:00
90. KasparsZālītisRīgaVN30:53:500:00:250:27:070:26:44
91. MāraLākuteHesburgerLiepājaSN30:53:520:00:260:28:020:25:50
92. DaceAņiskovecaTalsiSN3530:53:530:00:140:26:310:27:22
93. BaibaPaulsoneMārupeSN3530:54:000:00:110:26:440:27:17
94. ĻubovaSmirnovaMārupeSN30:54:040:00:180:27:130:26:52
95. LaurisPirktiņšVPSKLiepājaVN30:54:060:00:500:28:100:25:56
96. KasparsRancānsRīgaVN30:54:120:00:230:27:020:27:11
97. PēterisUžulisKandavas novadsVN4030:54:150:00:410:27:400:26:35
98. JānisGulbisMaratona KlubsVentspilsVN30:54:160:00:210:27:220:26:54
99. NerijusRokanskisKASP-3LietuvaVN30:54:170:00:230:28:530:25:24
100. DaigaGrickusLiepājaSN30:54:180:00:550:28:240:25:54
101. DāvisPirtnieksVNJ30:54:180:00:510:28:330:25:46
102. EdgarsSilsLiepājaVN30:54:180:00:510:28:320:25:46
103. IndraŠtalteMaratona KlubsTalsiSN3530:54:260:00:050:26:120:28:15
104. IevaŠteinbergaindividuāliSaldusSN3530:54:380:00:190:27:120:27:26
105. SimonaBirkenbergaBROCĒNISN30:54:400:00:230:26:430:27:57
106. GuntisSkunstiņšindividuāliLiepājaVN30:54:440:00:410:28:420:26:03
107. ZintisVartsCarnikavas sporta centrsCarnikavas novadsVN30:54:590:00:290:27:320:27:28
108. IevaErkuleLiepājaSN30:55:020:00:590:27:490:27:14
109. VisvarisFricbergsindividāliLiepājaVN4030:55:030:00:310:27:390:27:24
110. AndrisIesalnieksSporta ielaJēkabpilsVN4030:55:040:00:240:28:230:26:41
111. SandisSproģisLattelecomJauncekuleVN30:55:050:00:290:27:160:27:50
112. KristapsSproģisFK KuršiLiepājaVN30:55:200:00:400:28:060:27:15
113. KārlisCatlaksLiepājaVN30:55:330:00:240:26:490:28:45
114. KristīneSalmiņanavGrobiņaSN30:55:360:00:350:28:510:26:45
115. VoldemārsRogaPriekulePriekuleVN4030:55:380:00:260:27:310:28:07
116. EdijsOzolsFK KuršiLiepājaVNJ30:55:480:00:430:29:370:26:12
118. Nikss-DāvisSkrīversFK KuršiLiepājaVNJ30:55:490:00:230:27:060:28:44
117. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVN30:55:490:00:060:26:300:29:20
119. DaceKovaļevskaLSC-SK OzolniekiSN30:55:500:00:110:27:040:28:46
120. RaimondsFreimanisindividuāliRīgaVN4030:56:000:00:260:28:060:27:54
121. BaibaRenceLiepājaSN30:56:040:00:350:28:330:27:31
122. EdvīnsJureckisJureckis un KOVN30:56:110:00:270:25:430:30:28
123. MāraŠķēleSK KatrīnaKuldīgaSN30:56:160:00:140:28:090:28:08
124. ElīnaGoldmaneNIKE RIGA RUNSN30:56:190:00:540:28:310:27:48
125. LindaNovickaLiepājaSN30:56:230:00:500:28:220:28:02
126. IvarsLitavnieksSEBVN4030:56:340:00:250:27:090:29:25
127. MārisVišņevskisSwedbankVN4030:56:380:00:220:28:350:28:04
128. AnsisGornavsVSK NoskrienSiguldaVN30:56:390:01:010:28:270:28:12
130. KristapsAksenoksRīgas 49.vsk.RigaVNJ30:56:430:00:160:27:210:29:22
129. JānisPuķītisFK KuršiLiepājaVNJ30:56:430:00:420:30:020:26:41
131. Edgars-JānisSmiltnieksFK KuršiLiepājaVNJ30:56:440:00:420:30:020:26:42
132. JānisSpirģisTukumsVN30:57:000:00:190:27:410:29:19
133. KarinaŠestakovaLiepājaSN3530:57:030:00:350:29:030:28:01
134. AlīnaRenceVSK Noskrien / PaBaso.LVRīgaSN30:57:230:00:030:27:080:30:16
135. IgorsNaumčiksLiepājaVN30:57:300:00:190:28:110:29:20
136. ZaneBuleRīgaSN30:57:410:00:420:29:090:28:32
137. IevaJaudzemeRīgaSN3530:57:500:00:310:27:560:29:54
138. AgrisKalniņšVN30:58:070:00:590:32:180:25:50
139. NormundsKārkliņšGrST TeamRīgaVN4030:58:120:00:290:28:310:29:42
142. OlgaKadiševaLiepājaSNJ30:58:130:00:540:30:320:27:41
141. LīgaStrazdiņaSkrundaSN30:58:130:00:540:30:370:27:37
140. LīvaMeldereSN30:58:130:00:270:28:590:29:15
144. Mārtiņš-MikussKažisFK KuršiLiepājaVNJ30:58:170:00:470:29:560:28:22
143. LindaKotovaNIKE RIGA RUNSN30:58:170:00:570:30:350:27:42
145. ElgaGailīteE-komandaSalaspilsSN3530:58:270:00:260:29:120:29:16
146. RihardsBergsBergs & CoValmieraVN30:58:290:00:450:29:270:29:02
147. LauraPutniņaRīgaSN30:58:310:00:280:28:570:29:34
148. ElīnaBrice-MatisoneRīgaSN30:58:320:00:170:28:520:29:40
149. KristapsCirsisJelgavaVNJ30:58:340:00:180:32:230:26:11
150. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaRīgaSN3530:58:420:00:310:28:390:30:04
151. EvijaOtaņķeLiepājaSN30:58:550:00:350:30:240:28:31
152. JānisŠleivaVSK Noskrien0greVN4030:58:590:00:440:28:270:30:33
153. LaimdotaHeideneind.VentspilsSN3530:59:010:00:480:29:500:29:12
154. ViktorijaSabļinaSEBSN30:59:110:00:440:30:050:29:07
155. AuceAuškāpaRubeneSN30:59:140:00:070:28:270:30:47
156. DairaPūceJureckis un KOSN3530:59:240:00:260:29:220:30:03
157. VijaSaltoneSN30:59:250:00:380:30:420:28:44
158. GatisKālisApsēniLiepājaVN4030:59:370:00:370:30:220:29:15
159. KasparsĒrkulisLiepājaVN30:59:570:00:590:29:580:29:59
160. GunaBierande-BierenaRenda, Kuldīgas novadsSN31:00:040:00:450:30:120:29:53
161. MarinaKazarceva-VilinskaMARATONA KLUBSVentspilsSN3531:00:150:00:400:30:400:29:35
162. DaceVidiņaSN3531:00:170:00:190:30:170:30:00
163. HelmutsRazdovskisRīgaVN31:00:230:00:250:30:430:29:40
164. JānisVilinskisMARATONA KLUBSVN4031:00:260:00:400:30:410:29:45
165. AigarsPatmalnieksSporta skola "Arkādija"RīgaVNJ31:00:310:00:030:18:290:42:02
166. AgneseKatkovskaLiepājaSN31:00:360:00:340:30:490:29:47
167. RenārsBužoksSaldusVN31:00:500:00:360:28:190:32:32
168. ArikaBunkusIF APDROŠINĀŠANALiepājaSN3531:01:000:00:480:29:490:31:12
169. AinarsKreicsLiepājaVN4031:01:120:00:410:29:320:31:40
170. RitvarsDonisGrobiņaVN4031:01:180:00:390:30:420:30:36
171. GatisPuikānsVN31:01:210:00:430:30:480:30:34
172. KristīneAndruleMazsalacaSN31:01:230:00:300:30:250:30:58
173. EiženijaRozeRozesLiepājaSNJ31:01:310:00:550:30:330:30:59
174. MārcisElviksVN31:01:450:00:290:30:450:31:01
175. InaKaluginaVSK Noskrien, Maratona KlubsMadonaSN31:01:580:00:150:29:430:32:16
176. SolveigaSilkalnaJūrmalaSN3531:02:020:00:540:31:260:30:36
177. VaclavsDeikoLiepajaVN31:02:050:00:580:32:340:29:32
178. EdgarsLūksLiepājaVN31:02:090:00:370:30:320:31:37
179. MareksJakubovskisRīgaVN31:02:170:00:570:30:340:31:43
180. IevaŠķēleSK KatrīnaSN31:02:250:00:140:30:510:31:35
181. DariusKrutulisKASP-3LietuvaVN4031:02:340:00:250:30:350:31:59
182. GuntraTripāneCēsisSN3531:02:370:00:260:30:350:32:03
183. JūrateŠimkuvieneGreen teamLietuvaSN3531:03:050:00:370:31:420:31:24
184. EdijsŠenbergsFK KuršiLiepājaVNJ31:03:140:00:490:32:080:31:07
185. AldisBrumbergsE2LiepājaVN31:03:140:00:590:33:050:30:10
186. RitaCibuļaRīgaSN3531:03:180:00:280:31:160:32:03
187. EdgarsSimaitisLiepājaLiepājaVN31:03:210:00:570:30:440:32:38
188. ArtaPīlagereVaiņodeSN31:03:270:00:280:31:400:31:47
189. LieneLēvaldeLiepājaSN31:03:290:00:330:32:330:30:57
190. JānisBormanisVN4031:03:300:00:310:32:160:31:14
191. ZaneRaudiņaLiepājaSN31:03:310:00:330:32:320:30:59
192. GundegaBitenieceIF APDROŠINĀŠANALiepājaSN31:03:390:00:450:32:420:30:58
193. AinārsFabriciussSIA LVCTLiepājaVN31:03:400:00:330:30:460:32:54
195. MontaKrumovicaBlacksports sports wearRīgaSN31:03:420:00:460:32:280:31:14
194. ReinisLapiņšBlacksports sports wearVN31:03:420:00:470:32:280:31:15
196. IevaOļševskaLiepājaSN31:04:030:00:460:30:190:33:44
197. ElinaKudumaSN31:04:150:00:340:32:310:31:45
198. ZaneBaruteGrobiņaGrobiņaSN31:04:230:00:380:32:150:32:09
199. LieneGiertmane-DoneGrobiņaGrobiņaSN31:04:230:00:380:32:150:32:09
200. ValdisRocēnsZemgaleVN4031:04:310:00:480:34:090:30:23
201. ZinaidaGrīnbergaVSK NoskrienRīgaSN3531:04:440:00:280:31:320:33:12
202. IneseEklonaVSK NoskrienRīgaSN3531:05:330:00:210:32:490:32:44
203. LauraPakule-KrūčeNīcas novada domeNīcas novadsSN31:05:370:00:260:33:060:32:32
204. MārtiņšKukuksFK KuršiLiepājaVNJ31:05:470:00:410:33:260:32:22
205. KristofersCaplinsFK KuršiLiepājaVNJ31:05:480:00:420:33:260:32:22
206. SandraDervinikaSK MagnenRēzekneSN31:05:490:00:470:31:080:34:41
207. IvetaRoneNīcenieceNīcaSN3531:05:500:00:340:33:380:32:13
208. SilvijaHansoneRīgaSN3531:06:100:00:310:33:050:33:05
209. KristapsKārklsJautrie tipinātājiLiepājaVN31:06:230:00:320:31:340:34:49
211. MaratsCišeikoMC2MārupeVNJ31:06:450:00:270:34:480:31:57
210. MareksCišeikoMC2MārupeVN31:06:450:00:270:34:490:31:57
212. ZaneBormaneSN31:06:460:00:300:33:140:33:33
213. JānisBruševicsRīgas domeSalaspilsVN31:07:230:00:520:32:360:34:48
214. UndīneUlmaneMotorkurzemeSNJ31:07:290:00:320:34:010:33:28
215. KristaJankovskaSN3531:07:360:00:110:34:170:33:20
216. DaigaGreiškāneJelgavaSN3531:08:040:00:490:33:340:34:31
217. LauraBišereRīgaSN31:08:070:00:560:35:010:33:06
218. JekaterinaGiruckaRīgaSN31:08:320:00:370:33:180:35:15
219. NaurisDambergsLiepājaVN31:08:510:00:540:35:100:33:42
220. NansijaČaureNīcenieceNīcaSN3531:09:430:00:340:33:380:36:05
221. IlzeAndersoneRīgaSN31:10:400:00:260:35:060:35:34
222. MartaKivkuleLaTSRīgaSNJ31:11:380:00:390:33:410:37:57
223. EdgarsFortiņšVN31:11:440:08:300:39:360:32:08
224. KārlisSoikaVN31:11:470:00:360:39:230:32:24
225. BaibaSoikaSN31:11:470:00:360:39:230:32:24
226. GunitaJunkereMaratona KlubsPilteneSN31:11:470:00:400:36:530:34:55
227. ViktorijaBeļevičaVSK NoskrienRīgaSN31:12:220:00:280:35:580:36:24
228. IneseOzolaSwedbankRīgaSN31:12:550:00:370:34:300:38:26
229. IlgaMatuleLiepājaSN3531:13:040:00:240:35:290:37:36
230. FanijaČukureSN31:13:390:00:480:35:340:38:05
231. ArmandsBergsBergs & CoValmieraVN4031:13:530:00:450:35:000:38:53
232. JānisPaškusRK "Vikingi"LiepājaVN31:14:070:00:350:35:350:38:33
233. LīgaBaltābolaLIEPĀJASN3531:15:100:00:500:36:580:38:13
234. Svein-ArveVageStjordals/BLINKTrondheimaVN4031:18:040:00:510:38:420:39:22
235. VidisUpenieksind.VentspilsVN4031:18:570:00:480:39:320:39:25
236. KristersAploksLiepājaVNJ31:19:590:00:530:40:080:39:52
237. JurisAploksLiepājaVN31:20:010:00:520:40:070:39:54
238. AgateDarviņaSEBSN31:21:240:00:400:39:080:42:16
239. AinarsSemjonovsLatvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrībaLiepājaVN31:30:060:00:540:45:570:44:09
240. FilipsBernadskisLatvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrībaLiepājaVN31:30:060:00:550:45:550:44:11
- LīvaUmbraškoDobeleSN1DNF0:00:21
- JurijsBrojsLiepājaVN401DNF0:00:49