Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSPORT2000 Rīgas duatlons (BK) / 28.09.2013

SJE

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. HannaHeinsaarNõmme Rattaklubi50:25:08.60
2. KarīnaBernāneTalsu novada sporta skolaUgāle50:29:35.15
3. MadaraKļavnieceCarnikava50:36:03.55
4. DārtaMestereSK OzolniekiJelgava50:39:53.60

VJE

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvanBondarchukESTONIA50:26:02.90
2. KārlisAncānsRīga50:26:23.60
3. Niks-AkselsJanovičsAquatics50:26:40.30
4. KristapsDūzisAquatics50:27:24.35
5. JānisRiekstiņšApes TK50:27:52.40
6. MarkussGaļinovskisRun 4 Sun / FS Metta / VSK NoskrienRīga50:30:58.75
7. RobertsOrbidānsSK OzolniekiEmburga50:32:53.70
8. AgnisKrasovskisSPORTLAT50:33:49.45

SJD

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraLaimiņaAQUATICS50:23:14.70
2. MariaBondarchukESTONIA50:23:40.20
3. SamantaKrampeLAK 4Rīga50:24:28.75
4. PaulaKübarSK Raudmees50:24:49.50
5. AnceKalniņaAQUATICS50:25:06.60
6. BeatričėVinciūnaitėTriathlon team "DARNA"50:25:51.15
7. KristaIgenbergaOGRES SPORTA CENTRSIkšķile50:27:15.95
8. KitijaSiltumēnaAquatics50:28:32.85
9. RamonaGolsta50:29:08.85
10. MadaraGolsta50:29:24.25

VJD

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsLevickisDobeles Sporta skola50:22:50.80
2. BrunoKrampeRīga50:23:05.90
3. MatvejsSuharževskisPēdu navValmiera50:23:53.55
4. GustavsLukstiņšSporta skolaRīga50:24:19.70
5. HenrijsGabrilovičsJDFS AlbertsRīga50:24:40.35
6. PaulsAudzēvičsAQUATICS50:24:44.50
7. BrunoBinovskisTeika/RiteņvasaraRīga50:25:27.25
8. PatriksLegzdiņšDUEsport50:25:43.90
9. RičardsSniedzeind50:26:19.20
10. NiksMestersPiramida/triathlon club, SK OzolniekiJelgava50:26:32.90

SJC.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon club50:21:55.55
2. DanielaLeitāneAquatics50:22:13.40
3. ŪnėNarkūnaitėTriathlon team "DARNA"50:23:23.10
4. VilteNarkunaiteTriathlon team "DARNA"50:23:30.40
5. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club50:24:27.15
6. KarinaŠimkūnaitėPanevežys triathlon club50:24:51.70
7. LuīzeOpolāizturiba.lvIkšķile50:26:41.65
8. Adele-IlgaSpigovskaRRS-Grīva / SSArkādijaRīga50:27:00.00

VJC.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PaulsRubenis4 BURASRīga50:22:17.40
2. AlekssKrastsVidzemes mērnieks/RIPO autocentrs50:22:30.30
3. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava50:22:55.10
4. JēkabsAudzēvičsAQUATICS50:23:10.45
5. KristapsSiltumēnsAquatics50:23:16.85
6. PaulsKrakops50:23:31.30
7. MatasBernadickasTriathlon team "DARNA"50:24:06.05
8. Mārcis-KlāvsBeitānsdopings.lvRīga50:25:03.45