Vaidavas triatlons, Latvijas čempionāts vidējā distancē (Half Ironman) | Saraksts
1.9km peldēš. + 90km velo + 21km skrēj.
F-H
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ranceva Alina | Panevežys triathlon club Panevezys |
M-H
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bērziņš Gints | Ikskile | ||
2. | Bērziņš Jānis | Vidzemes mērnieks Valmiera | ||
3. | Bušs Krišjānis | COBALT Rīga | ||
4. | Cimermanis Oskars | Riga Ironman Team Smiltene | ||
5. | Dāvidnieks Artis | EMU Mālpils sporta klubs Rīga | ||
6. | Īvāns Jurģis | Rīga | ||
7. | Jankovskis Toms | LB Ropažu novads, Zaķumuiža | ||
8. | Kalējs Aigars | NCO School LATVIA Cēsis | ||
9. | Kalveits Artis | Sportlife.lv/Sqvalio Rīga | ||
10. | Kashirin Roman | |||
11. | Kokorevičs Edgars | KOKO team Valmiera | ||
12. | Kučiks Arnis | Jūrmala | ||
13. | Lukša Roberts | ironman.lv Rīga | ||
14. | Melbārdis Jānis | Eži Valmiera | ||
15. | Veiss Andris | TRI Jelgava Jelgava |
M40-H
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dobelis Henrihs | Zoorbagan Jurmala | ||
2. | Ērmanis Gints | ironman.lv Adazi | ||
3. | Erts Edgars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Vācu Kalni | ||
4. | Gurejevs Oļegs | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
5. | Kārklis Ēriks | NBS Lielvārde | ||
6. | Priedēns Māris | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils |
M50-H
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Vasiļjevs Raimonds | IRONMAN.LV Rīga | ||
2. | Vidovskis Jānis | miks Mazsalaca |
0.5km peldēš. + 22km velo + 4km skrēj.
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Flakse Ance | Krastmaļi Dunalka |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Celms Rinalds | ind. Mārupe | ||
2. | Jansons Jēkabs | Riga Ironman Team Rīga | ||
3. | Jurgensons Matīss-Toms | Filter Ogre | ||
4. | Kaufmanis Emīls | XSPORTS CYCLING TEAM Rīga | ||
5. | Kornijenko Sandis | DTC daugavpils | ||
6. | Kroon Ander-Markus | Tartu | ||
7. | Lācis Renāts | Priekuļu vidusskola Priekuļi | ||
8. | Pivars Valdis | Ogre | ||
9. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils | ||
10. | Suharževskis Matvejs | Pēdu nav Valmiera |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Siliņa Linda | AQUATICS Dobele | ||
3. | Zikrataja Daniela | AQUATICS Dobele |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gajevskis Artjoms | DTC Daugavpils | ||
2. | Kuzins Artjoms | Jelgava | ||
3. | Ubavičs Markuss | AQUATICS DOBELE |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Viesturs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Horužonoks Edgars | BJC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Kalvāns Zigmārs | Piramida Triathlon Club Jūrmala | ||
4. | Pīnups Maris | Daugavpils |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Katlapa Linda | Sigulda | ||
2. | Kornete Linda | Cēsis | ||
3. | Leitāne Evita | AQUATICS Dobele | ||
4. | Rožkalne Diāna | Filter Rīga | ||
5. | Tattar Kaja | Valga |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bāliņš Raimonds | Bailarico Rīga | ||
2. | Ebels Ilgvars | Reir Dobele Mārupe | ||
3. | Grencis Gatis | VDR centrs Valmiera | ||
4. | Jakuška Dins | Mārupe | ||
5. | Jansons Juris | Riga Ironman Team Rīga | ||
6. | Kaufmanis Uldis | XSPORTS Rīga | ||
7. | Krampe Armands | LAK 4 Riga | ||
8. | Lazdiņš Māris | Patisoni Rīga | ||
9. | Leitāns Tonijs | Aquatics Dobele | ||
10. | Liepiņš Gints | Grobiņas SC Liepāja | ||
11. | Ločmelis Aigars | Valmiera | ||
12. | Mežulis Ansis | Jūrmalas skrējēju klubs Jūrmala | ||
13. | Peženkovs Jevgēnijs | Latvijas Anonīmo Triatlonistu Biedrība Rīga | ||
14. | Reimanis Arkādijs | Talsu Biatlona Klubs Sigulda | ||
15. | Šipkovs Agris | FILTER Jūrmala | ||
16. | Veģeris Ainārs | Sigulda | ||
17. | Zagoruiko Maksims | IRONLAT Baltezers | ||
18. | Zelčs Aldis | Sporta Klubs WENDI Cēsis | ||
19. | Žunda Vjačeslavs | PIRAMIDA TRI CLUB Riga |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Jānis | Biedība JA Jelgava | ||
2. | Andersons Arvils | carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
3. | Gajevskis Vjačeslavs | DTC Jāuniba Daugavpils | ||
4. | Kovaļevskis Linards | Rīga | ||
5. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
6. | Pikšēns Toms | Mārupes nov. Mārupe | ||
7. | Poplavskis Aleksandrs | Preiļi | ||
8. | Rags Armands | VDRC Valmiera | ||
9. | Semendjajevs Dmitrijs | Zoorbagan Rīga |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kalniņa Laura | Carnikava | ||
2. | Kokoreviča Inese | KOKO team Valmiera | ||
3. | Kornete Ilze | Cēsis Cēsis | ||
4. | Lebedeva Anita | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Daugavpils | ||
5. | Miglava Gerda | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
6. | Niparte Baiba | Ironman.lv Rīga | ||
7. | Orga Baiba | Rīga | ||
8. | Skangale Sindija | Kombucha.lv/Bikram yoga Riga Rīga | ||
9. | Tattar Aveli | Sisekaitseakadeemia Valga |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Alsbergs Dāvis | FILTER Talsi | ||
2. | Atslēga Andris | 666 Valmiermuiža | ||
3. | Augustiņš Edgars | Rīga | ||
4. | Bajārs Matīss | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
5. | Balmaks Reinis | BKUS/BSF Riga | ||
6. | Baltmanis Agris | Sporta Klubs Panatta Baloži | ||
7. | Boginskis Sergejs | MikroTik Rīga | ||
8. | Brahmanis Artūrs | Ironman.lv Rīga | ||
9. | Burka Kaspars | Riga | ||
10. | Demko Aleksejs | LSC/tripower.lv Rīga | ||
11. | Egle Edgars | BKUS / BSF Ādaži | ||
12. | Eglītis Roberts | BIKESPOT.SE Rīga | ||
13. | Evertovskis Kārlis | Glaive.pro Rīga | ||
14. | Fortiņš Guntis | Riga | ||
15. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Rīga | ||
16. | Grundmanis Mārtiņš | Kurzemes Katls Rīga | ||
17. | Gudzuks Gustavs | Jūrmala | ||
18. | Jaunzems Roberts | SportVIBE Rīga | ||
19. | Jēkabsons Ints | Aqua/latswimshop.com Valmiera | ||
20. | Kaupe Māris | Aqua Valmiera | ||
21. | Kiesners Kaspars | Jelgava | ||
22. | Krasikovs Andrejs | Banda Rīga | ||
23. | Lagzdiņš Jānis | KRASTMALI.LV Dunalka | ||
24. | Liepiņš Jānis | Jelgava | ||
25. | Ločmelis-Suruda Ģirts | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
26. | Magone Kristaps | Ok Meridiāns Pārgaujas nov. | ||
27. | Mūrnieks Kārlis | Jūrmal | ||
28. | Nikels Edgars | Virsotne/MARMOT Rīga | ||
29. | Osis Gatis | Ā22B Team Rīga | ||
30. | Ozols Kristaps | Vaidava | ||
31. | Peičs Āris | Vaidava 2000 Vaidava | ||
32. | Pelcis Mārcis | Ā22B Team Rīga | ||
33. | Petit Antoine | Louviers | ||
34. | Riekstiņš Edgars | Dobeles novads Bēne | ||
35. | Rozenbergs Ervins | RR Capital Mazsalaca | ||
36. | Sergejevs Jevgenijs | IRONMAN.LV Rīga | ||
37. | Serovs Aleksandrs | Rīga | ||
38. | Seržants Jānis | Ķegums | ||
39. | Sirmais Dāvis | DAKO Valmiera | ||
40. | Slobodjans Mitrofans | Rīga | ||
41. | Sulims Mihails | Riga | ||
42. | Tabeļevs Mihails | Rīga | ||
43. | Verdenhofs Atis | Salaspils | ||
44. | Zelčs Alvis | Kocēnu novads Vaidava | ||
45. | Žunna-Veličko Ivo | Vaidava |
M60.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | NBS Rīga | ||
2. | Mednis Vilis | individuāli Smiltene | ||
3. | Pivars Andris | Ogre | ||
4. | Serovs Pēteris | Cēsis |
0.25km peldēš. + 11km velo + 2km skrēj.
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
2. | Velika Una | DTC Daugavpils |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
2. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Freijs Elvins | AQUATICS Dobele | ||
4. | Janovičs Niks-Aksels | AQUATICS Dobele | ||
5. | Zagoruiko Arturs | Ironlat team Baltezers |
FO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bruņiniece Alvīne | VBJSS Valmiera | ||
2. | Davidauska Laura | NAA Saldus | ||
3. | Gurejeva Paula | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
4. | Perro Guna | Cēsis | ||
5. | Salmane Līga | Cēsis | ||
6. | Stalberga Megija | Valmieras bērnu sporta skola Valmiera |
MO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Karulis Jurģis | Grobiņa Grobiņa | ||
2. | Langins Normunds | VSK Noskrien Rīga | ||
3. | Noskovs Stanislavs | Riga | ||
4. | Pūgulis Roberts | ValmierasVeloVienība Valmiera | ||
5. | Rodionovs Lauris | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
6. | Šķilts Kaspars | Bēne | ||
7. | Vorotincevs Aleksejs | Daugavpils | ||
8. | Zagoruiko Danila | Traktors24.lv Baltezers |
0.1km peldēš. + 5km velo + 1km skrēj.
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele | ||
3. | Želubovska Kjāra-Paula | Carnikava |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Joja Kristaps | AQUATICS Dobeles nov. | ||
3. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
4. | Orbidāns Jaroslavs | SK Ozolnieki Salgale | ||
5. | Zariņš Dāvis | Vaidava |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | DTC Daugavpils | ||
2. | Apšeniece Anna | AQUATICS Dobele | ||
3. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
4. | Verdenhofa Šarlote | Salaspils |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aleksejevs Elijs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Antonovs Marks | Zoorbagan Carnikava | ||
3. | Apšenieks Pauls | AQUATICS Dobele | ||
4. | Barinovs Valerijs | Daugavpils nov. p.Silene | ||
5. | Kirilka Kārlis | AQUATICS Dobele | ||
6. | Matusevičs Tomass | 40 v.skola Rīga | ||
7. | Meijers Miks | Rīga | ||
8. | Muho Jegors | BJSS daugavpils | ||
9. | Orbidāns Roberts | SK Ozolnieki Salgale | ||
10. | Vistiņš Ralfs | AQUATICS | ||
11. | Želubovskis Endijs-Ralfs | Carnikava |
Bērnu distance
FCh1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Jansone Laura | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jēkabsone Lote | Valmiera | ||
3. | Joja Evelīna | Dobeles nov. |
MCh1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apinis Magnuss | Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme Valmiera | ||
2. | Apšenieks Filips | AQUATICS Dobele | ||
3. | Ozoliņš Sandis | Dobele | ||
4. | Vorotincevs Aleksejs | Daugavpils |
FCh2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Lapiņa Rūta | PII Valmiera | ||
2. | Liepiņa Emīlija-Līva | Grobiņas SC Liepāja |
MCh2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kaufmanis Gustavs | XSPORTS Rīga | ||
2. | Lukša Rihards | PII Valmiera | ||
3. | Ozoliņš Artūrs-Ričards | Dobele | ||
4. | Puņeiko Martins | Sporta Klubs WENDI Cēsis |
Kopā pieteikušies: 194
Stafete Half Ironman
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme | 1. Nauris Miglavs 2. Mārtiņš Apinis 3. Kaspars Pētersons | ||
2 | KSK Rubene | 1. Kaspars Grundšteins 2. Andris Bērziņš 3. Uģis Karasevs | ||
3 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija | 1. Kaspars Ušpelis 2. Māris Ozols 3. Matīss Brenneris | ||
4 | Ironman.lv | 1. Reno Jēkabsons 2. Igors Gucanovičs 3. Māris Babris | ||
5 | Ejam uz pirmo | 1. Emīls Dūmiņš 2. Didzis Piļāns 3. Renārs Roze | ||
Kopā komandas: 5 |