Sacensību video

Skatīt visus video
Mandatum Life
SMScredit.lv
Venden
Rīgas Brīvosta

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas triatlons, Latvijas čempionāts vidējā distancē (Half Ironman) | Saraksts

1.9km peldēš. + 90km velo + 21km skrēj.

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BabrisMārisM40-Hironman.lvValmiera
2. BerzinsGintsM-HIkskile
3. BērziņšJānisM-HVidzemes mērnieksValmiera
4. DāvidnieksArtisM-HEMU Mālpils sporta klubsRīga
5. DobelisHenrihsM40-HZoorbaganJurmala
6. ĪvānsJurģisM-HRīga
7. JankovskisTomsM-HLBRopažu novads, Zaķumuiža
8. KalveitsArtisM-HSportlife.lv/SqvalioRīga
9. KashirinRomanM-H
10. KučiksArnisM-HJūrmala
11. LukšaRobertsM-Hironman.lvRīga
12. MelbārdisJānisM-HEžiValmiera
13. VasiļjevsRaimondsM50-HIRONMAN.LVRīga
14. VeissAndrisM-HTRI JelgavaJelgava

0.5km peldēš. + 22km velo + 4km skrēj.

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀboliņšJānisM50Biedība JAJelgava
2. AndersonsArvilsM50carnikavas sporta centrsCarnikava
3. AtslēgaAndrisM666Valmiermuiža
4. AudzēvičsJēkabsM17AQUATICSDobele
5. BalmaksReinisMBKUS/BSFRiga
6. BoginskisSergejsMMikroTikRīga
7. BurkaKasparsMRiga
8. DreimaneSantaF
9. DūzisViestursM19AQUATICSDobele
10. EbelsIlgvarsM40Reir DobeleMārupe
11. EgleEdgarsMBKUS / BSFĀdaži
12. FortiņšGuntisMRiga
13. GrencbergsArvisMSK TēraudsRīga
14. GrencisGatisM40VDR centrsValmiera
15. GrundmanisMārtiņšMKurzemes KatlsRīga
16. IndrāneLauraFindividuāliRīga
17. JēkabsonsIntsMAqua/latswimshop.comValmiera
18. KalniņaLauraFCarnikava
19. KaupeMārisMAquaValmiera
20. KrasikovsAndrejsMBandaRīga
21. ĶeņģisOlafsM50Ventspils Triatlona KlubsVentspils
22. LeitāneDanielaF17AQUATICSDobele
23. LeitāneEvitaF40AQUATICSDobele
24. LeitānsTonijsM40AquaticsDobele
25. LočmelisAigarsM40Valmiera
26. NikelsEdgarsMVirsotne/MARMOTRīga
27. OrgaBaibaFRīga
28. OsisGatisMĀ22B TeamRīga
29. PelcisMārcisMĀ22B TeamRīga
30. PetitAntoineMLouviers
31. RagsArmandsM50VDRCValmiera
32. SergejevsJevgenijsMIRONMAN.LVRīga
33. SiliņaLindaF17AQUATICSDobele
34. SirmaisDāvisMDAKOValmiera
35. TabeļevsMihailsMRīga
36. UbavičsMarkussM17AQUATICSDOBELE
37. VerdenhofsAtisMSalaspils
38. ZagoruikoMaksimsM40IRONLATBaltezers
39. ZelčsAldisM40Sporta Klubs WENDICēsis

0.25km peldēš. + 11km velo + 2km skrēj.

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BulkoAndriānsM13AQUATICSDobele
2. DūzisKristapsM13AQUATICSDobele
3. EihmaneLindaF13AQUATICSDobele
4. JanovičsNiks-AkselsM13AQUATICSDobele
5. PerroGunaFO (tautas klase)Cēsis
6. PūgulisRobertsMO (tautas klase)ValmierasVeloVienībaValmiera
7. RodionovsLaurisMO (tautas klase)Carnikavas sporta centrsCarnikava

0.1km peldēš. + 5km velo + 1km skrēj.

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AleksejevsElijsM11AQUATICSDobele
2. BulaBeāteF11AQUATICSDobele
3. BulkoKarolinaF9AQUATICSDobele
4. DūzisKlāvsM9AQUATICSDobele
5. JansoneBeateF9AQUATICSDobele
6. JojaKristapsM9AquaticsDobeles nov.
7. KirilkaKārlisM11AQUATICSDobele
8. MatusevičsTomassM1140 v.skolaRīga
9. MuhoJegorsM11BJSSDaugavpils
10. VerdenhofaŠarloteF11Salaspils
11. VistiņšRalfsM11
12. ŽelubovskaKjāra-PaulaF9Carnikava
13. ŽelubovskisEndijs-RalfsM11Carnikava

Bērnu distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ApinisMagnussMB1Vidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeValmiera
2. JansoneLauraFB2AQUATICSDobele
3. JēkabsoneLoteFB2Valmiera
4. LapiņaRūtaFB1PIIValmiera

Kopā pieteikušies: 77



Stafete Half Ironman

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme1. Nauris Miglavs
2. Mārtiņš Apinis
3. Kaspars Pētersons
2KSK Rubene1. Kaspars Grundšteins
2. Andris Bērziņš
3. Uģis Karasevs
Kopā komandas: 2

Atbalstītāji

Labās MantasARS BūveEsteriolSportlandLat SwimLOKOlympRedbullDionLabās balvasIZMLand RoverDPD