Sacensību video

Skatīt visus video
SMScredit.lv
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas triatlons, Latvijas čempionāts vidējā distancē (Half Ironman) | Saraksts

1.9km peldēš. + 90km velo + 21km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņš GintsM-HIkskile
2.  Bērziņš JānisM-HVidzemes mērnieks
Valmiera
3.  Bušs KrišjānisM-HCOBALT
Rīga
4.  Cimermanis OskarsM-HRiga Ironman Team
Smiltene
5.  Dāvidnieks ArtisM-HEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
6.  Dobelis HenrihsM40-HZoorbagan
Jurmala
7.  Ērmanis GintsM40-Hironman.lv
Adazi
8.  Erts EdgarsM40-HNacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
9.  Gurejevs OļegsM40-HIlmājas Kojoti
Rīga
10.  Īvāns JurģisM-HRīga
11.  Jankovskis TomsM-HLB
Ropažu novads, Zaķumuiža
12.  Kalējs AigarsM-HNCO School LATVIA
Cēsis
13.  Kalveits ArtisM-HSportlife.lv/Sqvalio
Rīga
14.  Kārklis ĒriksM40-HNBS
Lielvārde
15.  Kashirin RomanM-H
16.  Kokorevičs EdgarsM-HKOKO team
Valmiera
17.  Kučiks ArnisM-HJūrmala
18.  Lukša RobertsM-Hironman.lv
Rīga
19.  Melbārdis JānisM-HEži
Valmiera
20.  Priedēns MārisM40-HVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
21.  Ranceva AlinaF-HPanevežys triathlon club
Panevezys
22.  Vasiļjevs RaimondsM50-HIRONMAN.LV
Rīga
23.  Veiss AndrisM-HTRI Jelgava
Jelgava
24.  Vidovskis JānisM50-Hmiks
Mazsalaca

0.5km peldēš. + 22km velo + 4km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisM50Biedība JA
Jelgava
2.  Alsbergs DāvisMFILTER
Talsi
3.  Andersons ArvilsM50carnikavas sporta centrs
Carnikava
4.  Atslēga AndrisM666
Valmiermuiža
5.  Augustiņš EdgarsMRīga
6.  Bajārs MatīssMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
7.  Bāliņš RaimondsM40Bailarico
Rīga
8.  Balmaks ReinisMBKUS/BSF
Riga
9.  Baltmanis AgrisMSporta Klubs Panatta
Baloži
10.  Bilevica DarijaF15DTC Jauniba
Daugavpils
11.  Boginskis SergejsMMikroTik
Rīga
12.  Brahmanis ArtūrsMIronman.lv
Rīga
13.  Burka KasparsMRiga
14.  Celms RinaldsM15ind.
Mārupe
15.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
16.  Demko AleksejsMLSC/tripower.lv
Rīga
17.  Drāke RobertsM60.NBS
Rīga
18.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
19.  Ebels IlgvarsM40Reir Dobele
Mārupe
20.  Egle EdgarsMBKUS / BSF
Ādaži
21.  Eglītis RobertsMBIKESPOT.SE
Rīga
22.  Evertovskis KārlisMGlaive.pro
Rīga
23.  Flakse AnceF15Krastmaļi
Dunalka
24.  Fortiņš GuntisMRiga
25.  Gajevskis ArtjomsM17DTC
Daugavpils
26.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Jāuniba
Daugavpils
27.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
28.  Grencis GatisM40VDR centrs
Valmiera
29.  Grundmanis MārtiņšMKurzemes Katls
Rīga
30.  Gudzuks GustavsMJūrmala
31.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
32.  Jakuška DinsM40Mārupe
33.  Jansons JēkabsM15Riga Ironman Team
Rīga
34.  Jansons JurisM40Riga Ironman Team
Rīga
35.  Jaunzems RobertsMSportVIBE
Rīga
36.  Jēkabsons IntsMAqua/latswimshop.com
Valmiera
37.  Jurgensons Matīss-TomsM15Filter
Ogre
38.  Kalniņa LauraFCarnikava
39.  Kalvāns ZigmārsM19Piramida Triathlon Club
Jūrmala
40.  Katlapa LindaF40Sigulda
41.  Kaufmanis EmīlsM15XSPORTS CYCLING TEAM
Rīga
42.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
43.  Kaupe MārisMAqua
Valmiera
44.  Kiesners KasparsMJelgava
45.  Kokoreviča IneseFKOKO team
Valmiera
46.  Kornete IlzeFCēsis
Cēsis
47.  Kornete LindaF40Cēsis
48.  Kornijenko SandisM15DTC
daugavpils
49.  Kovaļevskis LinardsM50Rīga
50.  Krampe ArmandsM40LAK 4
Riga
51.  Krasikovs AndrejsMBanda
Rīga
52.  Kroon Ander-MarkusM15Tartu
53.  Kuzins ArtjomsM17Jelgava
54.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
55.  Lācis RenātsM15Priekuļu vidusskola
Priekuļi
56.  Lagzdiņš JānisMKRASTMALI.LV
Dunalka
57.  Lazdiņš MārisM40Patisoni
Rīga
58.  Lebedeva AnitaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Daugavpils
59.  Leitāne DanielaF17AQUATICS
Dobele
60.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
61.  Leitāns TonijsM40Aquatics
Dobele
62.  Liepiņš GintsM40Grobiņas SC
Liepāja
63.  Liepiņš JānisMJelgava
64.  Ločmelis AigarsM40Valmiera
65.  Ločmelis ĢirtsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
66.  Magone KristapsMOk Meridiāns
Pārgaujas nov.
67.  Mednis VilisM60.individuāli
Smiltene
68.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
69.  Miglava GerdaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
70.  Mūrnieks KārlisMJūrmal
71.  Nikels EdgarsMVirsotne/MARMOT
Rīga
72.  Niparte BaibaFIronman.lv
Rīga
73.  Orga BaibaFRīga
74.  Osis GatisMĀ22B Team
Rīga
75.  Ozols KristapsMVaidava
76.  Peičs ĀrisMVaidava 2000
Vaidava
77.  Pelcis MārcisMĀ22B Team
Rīga
78.  Petit AntoineMLouviers
79.  Peženkovs JevgēnijsM40Latvijas Anonīmo Triatlonistu Biedrība
Rīga
80.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
81.  Pīnups MarisM19Daugavpils
82.  Pivars AndrisM60.Ogre
83.  Pivars ValdisM15Ogre
84.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
85.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
86.  Rags ArmandsM50VDRC
Valmiera
87.  Reimanis ArkādijsM40Talsu Biatlona Klubs
Sigulda
88.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
89.  Rozenbergs ErvinsMRR Capital
Mazsalaca
90.  Rožkalne DiānaF40Filter
Rīga
91.  Semendjajevs DmitrijsM50Zoorbagan
Rīga
92.  Sergejevs JevgenijsMIRONMAN.LV
Rīga
93.  Serovs AleksandrsMRīga
94.  Serovs PēterisM60.Cēsis
95.  Seržants JānisMĶegums
96.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
97.  Sirmais DāvisMDAKO
Valmiera
98.  Skangale SindijaFKombucha.lv/Bikram yoga Riga
Rīga
99.  Slobodjans MitrofansMRīga
100.  Suharževskis MatvejsM15Pēdu nav
Valmiera
101.  Sulims MihailsMRiga
102.  Šipkovs AgrisM40FILTER
Jūrmala
103.  Tabeļevs MihailsMRīga
104.  Tättar AveliFSisekaitseakadeemia
Valga
105.  Tättar KajaF40Valga
106.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE
107.  Veģeris AinārsM40Sigulda
108.  Verdenhofs AtisMSalaspils
109.  Zagoruiko MaksimsM40IRONLAT
Baltezers
110.  Zelčs AldisM40Sporta Klubs WENDI
Cēsis
111.  Zelčs AlvisMKocēnu novads
Vaidava
112.  Žunda VjačeslavsM40PIRAMIDA TRI CLUB
Riga
113.  Žunna-Veličko IvoMVaidava

0.25km peldēš. + 11km velo + 2km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bruņiniece AlvīneFO (tautas klase)VBJSS
Valmiera
2.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
3.  Davidauska LauraFO (tautas klase)NAA
Saldus
4.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
5.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
6.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
7.  Gurejeva PaulaFO (tautas klase)Ilmājas Kojoti
Rīga
8.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
9.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
10.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
11.Noskovs StanislavsMO (tautas klase)Riga
12.  Perro GunaFO (tautas klase)Cēsis
13.  Pūgulis RobertsMO (tautas klase)ValmierasVeloVienība
Valmiera
14.  Rodionovs LaurisMO (tautas klase)Carnikavas sporta centrs
Carnikava
15.  Salmane LīgaFO (tautas klase)Cēsis
16.  Stalberga MegijaFO (tautas klase)Valmieras bērnu sporta skola
Valmiera
17.  Šķilts KasparsMO (tautas klase)Bēne
18.  Velika UnaF13DTC
Daugavpils
19.  Vorotincevs AleksejsMO (tautas klase)Daugavpils
20.  Zagoruiko ArtursM13Ironlat team
Baltezers
21.  Zagoruiko DanilaMO (tautas klase)Traktors24.lv
Baltezers

0.1km peldēš. + 5km velo + 1km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF11DTC
Daugavpils
2.  Aleksejevs ElijsM11AQUATICS
Dobele
3.  Antonovs MarksM11Zoorbagan
Carnikava
4.  Apšeniece AnnaF11AQUATICS
Dobele
5.  Apšenieks PaulsM11AQUATICS
Dobele
6.  Barinovs ValerijsM11Daugavpils nov. p.Silene
7.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
8.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
9.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
10.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
11.  Joja KristapsM9AQUATICS
Dobeles nov.
12.  Jubelis KasparsM9Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
13.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
14.  Matusevičs TomassM1140 v.skola
Rīga
15.  Meijers MiksM11Rīga
16.  Muho JegorsM11BJSS
daugavpils
17.  Orbidāns JaroslavsM9SK Ozolnieki
Salgale
18.  Orbidāns RobertsM11SK Ozolnieki
Salgale
19.  Verdenhofa ŠarloteF11Salaspils
20.  Vistiņš RalfsM11AQUATICS
21.  Zariņš DāvisM9Vaidava
22.  Želubovska Kjāra-PaulaF9Carnikava
23.  Želubovskis Endijs-RalfsM11Carnikava

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MagnussMCh1Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
2.  Apšenieks FilipsMCh1AQUATICS
Dobele
3.  Jansone LauraFCh1AQUATICS
Dobele
4.  Jēkabsone LoteFCh1Valmiera
5.Joja EvelīnaFCh1Dobeles nov.
6.  Kaufmanis GustavsMCh2XSPORTS
Rīga
7.  Lapiņa RūtaFCh2PII
Valmiera
8.  Liepiņa Emīlija-LīvaFCh2Grobiņas SC
Liepāja
9.  Lukša RihardsMCh2PII
Valmiera
10.  Ozoliņš Artūrs-RičardsMCh2Dobele
11.  Ozoliņš SandisMCh1Dobele
12.  Puņeiko MartinsMCh2Sporta Klubs WENDI
Cēsis
13.  Vorotincevs AleksejsMCh1Daugavpils

Kopā pieteikušies: 194



Stafete Half Ironman

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme1. Nauris Miglavs
2. Mārtiņš Apinis
3. Kaspars Pētersons
2KSK Rubene1. Kaspars Grundšteins
2. Andris Bērziņš
3. Uģis Karasevs
3Nacionālā Aizsardzības akadēmija1. Kaspars Ušpelis
2. Māris Ozols
3. Matīss Brenneris
4Ironman.lv1. Reno Jēkabsons
2. Igors Gucanovičs
3. Māris Babris
5Ejam uz pirmo1. Emīls Dūmiņš
2. Didzis Piļāns
3. Renārs Roze
Kopā komandas: 5