Ventspils triatlons, Latvijas čempionāts Olimpiskajā distancē | Saraksts
0,1km + 3,3km + 1,25km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Babkin Justinas | M11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
2. | Dolgovs Daniels | M11 | AQUATICS Dobele | ||
3. | Dūzis Klāvs | M11 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Eihmane Elza | F11 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Eihmanis Eduards | M9 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Fiļovs Ervīns | M9 | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
7. | Gubina Darja | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
8. | Gustiņa Elīza | F11 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Gustiņa Marta | F9 | AQUATICS Dobele | ||
10. | Jirgensons Andžejs | M9 | AQUATICS Dobele | ||
11. | Kaufmanis Gustavs | M11 | XSPORTS riga | ||
12. | Kutka Martynas | M11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
13. | Kutka Modestas | M11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
14. | Ozoliņš Artūrs-Ričards | M11 | AQUATICS Dobele | ||
15. | Ožinska Nikoļ | F9 | Ventspils sporta sk. SPARS Ventspils | ||
16. | Pikšēns Everts | M11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
17. | Pitka Keita | F9 | AQUATICS Dobele | ||
18. | Skirpste Meta | F11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
19. | Sulaine Nadežda | F11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
20. | Tamutis Kristupas | M11 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
21. | Tamutyte Liepa | F9 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
22. | Treigute Lea | F9 | Energy Racing Team Rīga | ||
23. | Vītiņa Evelīna | F11 | AQUATICS Dobele | ||
24. | Ziediņa Beāte | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava |
0,25km + 10km + 2,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | F15 | DTC Daugavpils | ||
2. | Akula Aleksandrs | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Aleksejevs Elijs | M15 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Āriņš Arnolds | MO. | AA SPORT Rīga | ||
5. | Balkovskis Pāvels | MO. | vārve,ventspils novads | ||
6. | Barinovs Valērijs | M13 | DTC Jaunība Daugavpils nov. c.Silene | ||
7. | Beļeviča Darja | F17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
8. | Bula Beāte | F15 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Bulko Andrians | M15 | AQUATICS Dobele | ||
10. | Bulko Karolina | F13 | AQUATICS Dobele | ||
11. | Doroščonoks Iļja | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
12. | Dūzis Kristaps | M17 | AQUATICS Dobele | ||
13. | Eihmane Linda | F17 | AQUATICS Dobele | ||
14. | Fiļovs Valdis | MO. | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
15. | Freijs Elvins | M15 | AQUATICS Dobele | ||
16. | Golovanova Viktorija | F15 | Ventspils sporta sk. SPARS Ventspils | ||
17. | Grigorjevs Pāvels | MO. | Mad Zol Dogs Riga | ||
18. | Grīnbergs Reinhards | MO. | Riga | ||
19. | Grīnvalds Guntis | MO. | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
20. | Grundmane Lilija | FO. | Maratona klubs Kuldīga | ||
21. | Jansone Beate | F13 | AQUATICS Dobele | ||
22. | Jansons Mikus | M15 | AQUATICS Dobele | ||
23. | Joja Kristaps | M13 | AQUATICS Dobele | ||
24. | Jonaitis Jonas-Saulius | M13 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
25. | Jubelis Kaspars | M13 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
26. | Judins Vladimirs | MO. | Engures Sportam Tukums | ||
27. | Jurgensons Matīss-Toms | M17 | Energy Racing Team Ogre | ||
28. | Karlsone Gita | FO. | Matison Runner's club Saldus | ||
29. | Kaufmanis Emīls | M17 | XSPORTS rīga | ||
30. | Kiriša Valerija | F17 | Ventspils SPARS Ventspils | ||
31. | Kozlovska Simona-Laura | FO. | Ventspils | ||
32. | Krasikova Poļina | F17 | Piramida Jelgava | ||
33. | Kukes Timurs | M15 | Rīga | ||
34. | Kuroša Līga | F15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
35. | Kurošs Guntis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
36. | Laidinens Aleksejs | M17 | Alsante Rīga | ||
37. | Langins Normunds | MO. | VSK Noskrien Rīga | ||
38. | Leitāne Evita | FO. | Dobele | ||
39. | Ļedovskojs Dairis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
40. | Martinaitis Rokas | M13 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
41. | Meijers Miks | M13 | - - | ||
42. | Meļķerts Haralds | M13 | AQUATICS Dobele | ||
43. | Mežulis Ansis | MO. | Jūrmala | ||
44. | Nudiens Ivars | MO. | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
45. | Ņevostrujeva Nataļja | FO. | Ventspils | ||
46. | Penja-Mednikova Katerina | FO. | Rīgā | ||
47. | Penja-Mednikovs Edgars-Luiss | MO. | Rīgā | ||
48. | Petaška Armands | M17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
49. | Pētersone Marta-Luize | F13 | Matisons Runner's Club/Kocēnu novads Kocēnu Novads | ||
50. | Podnieks Mikus | MO. | Ventspils | ||
51. | Proščinko Danila | M17 | DTC Daugavpils | ||
52. | Reisas Zigmas | M15 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
53. | Samuilenko Marks | M17 | Ventspils | ||
54. | Selegovičs Modris | MO. | Engures Sportam Tukums | ||
55. | Sijavičiūte Ūla | F13 | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
56. | Slobodjans Mitrofans | MO. | Rīga | ||
57. | Spiridovska Diāna | FO. | ZZK Rīga | ||
58. | Sutris-Adijāns Renārs | MO. | Латукр Резекне-Коломыя | ||
59. | Šipkova Elza | F15 | Energy Racing Team Jūrmala | ||
60. | Urga Hannes | M15 | DzNK Vīne | ||
61. | Urga Martins | MO. | DzNK Jūrmala | ||
62. | Vikštrema Monta | FO. | DzNK Vecāķi | ||
63. | Vītiņš Kārlis | M13 | AQUATICS Dobele | ||
64. | Vrevska Elizaveta | F15 | Rīga | ||
65. | Zikrataja Daniela | FO. | Dobele | ||
66. | Žigarkovs Sebastians | M13 | DTC Jaunība Daugavpils |
1,5km + 40km + 10km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aulika Ineta | F50. | SPORTLAT Kolka | ||
2. | Beitāne Arta | F | - Rīga | ||
3. | Beitāns Krišjānis | M | Yes Family Latvia Rīga | ||
4. | Belovs Elvijs | M | M Baltic Group Mārupe | ||
5. | Berjoza Maksims | M | Infogram Jurmala | ||
6. | Berzins Dainis | M40 | Rīga | ||
7. | Blumbeka Liene | F | Trigo jēkabpils | ||
8. | Brucis Andis | M50 | Jūrmala | ||
9. | Buravcovs Konstantīns | M | ironman.lv Rīga | ||
10. | Danilevica Sofija | F19 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
11. | Daukšts Sergejs | M | Piramida Triathlon Club Riga | ||
12. | Dāvidnieks Artis | M40 | EMU Mālpils sporta klubs Rīga | ||
13. | Dedzis Artūrs | M | ironman.lv / Aerify Rīga | ||
14. | Demko Aleksejs | M40 | LSC/ tripower.lv Rīga | ||
15. | Didrihsons Toms | M | Riga | ||
16. | Dimants Andris | M40 | Ogre | ||
17. | Dovbišs Deniss | M | Vālodzes | ||
18. | Drāke Roberts | M60. | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
19. | Erts Edgars | M40 | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
20. | Gajevskis Artjoms | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
21. | Garenčiks Raimonds | M60. | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
22. | Gedrovičs Mārcis | M | Bārbele | ||
23. | Gorba Deniss | M50 | LSC/tripower.lv Riga | ||
24. | Gucanovičs Igors | M40 | ironman.lv Babīte | ||
25. | Gutkina Jana | F | Mārupe | ||
26. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
27. | Kārklis Ēriks | M40 | NBS Triatlona komanda Lielvārde | ||
28. | Kaufmanis Uldis | M40 | XSPORTS Rīga | ||
29. | Kuzmenko Vladimirs | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
30. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
31. | Latsone Paulīna | F | Valmiera | ||
32. | Lavrovs Vladimirs | M40 | Zoorbagan Riga | ||
33. | Medne Baiba | F | NBS Triatlona komanda Dobele | ||
34. | Paladijs Mihails | M40 | Daugavpils | ||
35. | Pikšēns Toms | M50 | Piramida Triathlon Club Mārupe | ||
36. | Princis Henrijs | M | Ventspils | ||
37. | Reimanis Arkādijs | M40 | SK ASI Sigulda | ||
38. | Riekstiņš Edgars | M40 | Dobeles novads Bēne | ||
39. | Sālījums Kārlis | M40 | RIGA IRONMAN TEAM Bergi | ||
40. | Sapriko Antons | M40 | Riga | ||
41. | Skukis Eduards | M | Riga | ||
42. | Šneidere Madara | F | TRIGO Kuldīga | ||
43. | Špate Kristīne | F | Rīga | ||
44. | Trēziņš Gints | M40 | Burkānciems un Co Valmiera | ||
45. | Troksa Peteris | M | KPOE Salaspils | ||
46. | Trušins Aijens | M | Engures Sportam Tukums | ||
47. | Ustinovs Artjoms | M | Ozolnieki Ozolnieki | ||
48. | Ušpelis Kaspars | M | NBS Triatlona komanda Ogre | ||
49. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
50. | Vladlens Fomins | M40 | Riga | ||
51. | Vrevskis Glebs | M | Riga | ||
52. | Zaspenko Vladimirs | M50 | Jūrmala | ||
53. | Žigarkovs Viktors | M40 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
54. | Žunda Vjačeslavs | M40 | Riga | ||
55. | Žuselis Vladislavs | M | Bukulti |
Bērnu simboliskā distance, 50m skrieš.ūdenī + 500m velo + 250m skrieš.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Balkovska Nikola | SB | vārve,ventspils novads | ||
2. | Balkovskis Aleksejs | VB | vārve,ventspils novads | ||
3. | Bergs Roberts | VB | AQUATICS Dobele | ||
4. | Budjko Marats | VB | Rīga | ||
5. | Budjko Nelli | SB | Rīga | ||
6. | Buravcova Liana | SB | Riga | ||
7. | Dedzis Konors | VB | Riga | ||
8. | Dimante Samanta | SB | Ogre | ||
9. | Gubina Ekaterina | SB | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
10. | Jansone Laura | SB | AQUATICS Dobele | ||
11. | Jirgensons Roberts | VB | AQUATICS Dobele | ||
12. | Jubele Karolīna | SB | PII Rīga | ||
13. | Lange Lote | SB | LiVelo/Zelta Zeme Rīga | ||
14. | Mauls Niks | VB | Ventspils | ||
15. | Meijere Maija | SB | - - | ||
16. | Treiguts Manu | VB | Energy Racing Team Rīga | ||
17. | Vītiņš Valters | VB | AQUATICS Dobele | ||
18. | Ziediņš Teodors | VB | Piramida Triathlon Club Jelgava |
Kopā pieteikušies: 163
Olimpiskās distances stafete, 2002.g.dz.un vecāki/-kas, 1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | DiAgĢi | 1. Diāna Rožkalne 2. Agris Šipkovs 3. Ģirc Treiguts | ||
2 | Fiksie | 1. Raits Valters 2. Aigars Zvingulis 3. Ludmila Joce | ||
3 | TAKE IT EASY | 1. Inese Ozola 2. Kristaps Bērziņš 3. Reinis Hartmanis | ||
4 | Engures Sportam | 1. Aivars Mozulis 2. Edmunds Klimpmanis 3. Baiba Frišenbrūdere | ||
Kopā komandas: 4 |