Ventspils triatlons, Latvijas čempionāts Olimpiskajā distancē | Saraksts
0,1km + 3,3km + 1,25km
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gustiņa Marta | AQUATICS Dobele | ||
2. | Ožinska Nikoļ | Ventspils sporta sk. SPARS Ventspils | ||
3. | Pitka Keita | AQUATICS Dobele | ||
4. | Tamutyte Liepa | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
5. | Treigute Lea | Energy Racing Team Rīga |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Eihmanis Eduards | AQUATICS Dobele | ||
2. | Fiļovs Ervīns | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
3. | Jirgensons Andžejs | AQUATICS Dobele |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Eihmane Elza | AQUATICS Dobele | ||
2. | Gubina Darja | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
3. | Gustiņa Elīza | AQUATICS Dobele | ||
4. | Skirpste Meta | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
5. | Sulaine Nadežda | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Vītiņa Evelīna | AQUATICS Dobele | ||
7. | Ziediņa Beāte | Piramida Triathlon Club Jelgava |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Babkin Justinas | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
2. | Dolgovs Daniels | AQUATICS Dobele | ||
3. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
4. | Kaufmanis Gustavs | XSPORTS riga | ||
5. | Kutka Martynas | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
6. | Kutka Modestas | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
7. | Ozoliņš Artūrs-Ričards | AQUATICS Dobele | ||
8. | Pikšēns Everts | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
9. | Tamutis Kristupas | VMSC Ruoniai Vilnius |
0,25km + 10km + 2,5km
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele | ||
3. | Pētersone Marta-Luize | Matisons Runner's Club/Kocēnu novads Kocēnu Novads | ||
4. | Sijavičiūte Ūla | VMSC Ruoniai Vilnius |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barinovs Valērijs | DTC Jaunība Daugavpils nov. c.Silene | ||
2. | Joja Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Jonaitis Jonas-Saulius | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
4. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
5. | Kurošs Guntis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Ļedovskojs Dairis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Martinaitis Rokas | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
8. | Meijers Miks | - - | ||
9. | Meļķerts Haralds | AQUATICS Dobele | ||
10. | Vītiņš Kārlis | AQUATICS Dobele | ||
11. | Žigarkovs Sebastians | DTC Jaunība Daugavpils |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | DTC Daugavpils | ||
2. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
3. | Golovanova Viktorija | Ventspils sporta sk. SPARS Ventspils | ||
4. | Kuroša Līga | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Šipkova Elza | Energy Racing Team Jūrmala | ||
6. | Vrevska Elizaveta | Rīga |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Aleksejevs Elijs | AQUATICS Dobele | ||
3. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
4. | Doroščonoks Iļja | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Freijs Elvins | AQUATICS Dobele | ||
6. | Jansons Mikus | AQUATICS Dobele | ||
7. | Kukes Timurs | Rīga | ||
8. | Reisas Zigmas | VMSC Ruoniai Vilnius | ||
9. | Urga Hannes | DzNK Vīne |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
3. | Kiriša Valerija | Ventspils SPARS Ventspils | ||
4. | Krasikova Poļina | Piramida Jelgava |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jurgensons Matīss-Toms | Energy Racing Team Ogre | ||
3. | Kaufmanis Emīls | XSPORTS rīga | ||
4. | Laidinens Aleksejs | Alsante Rīga | ||
5. | Petaška Armands | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils | ||
7. | Samuilenko Marks | Ventspils |
MO.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Āriņš Arnolds | AA SPORT Rīga | ||
2. | Balkovskis Pāvels | vārve,ventspils novads | ||
3. | Fiļovs Valdis | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
4. | Grigorjevs Pāvels | Mad Zol Dogs Riga | ||
5. | Grīnbergs Reinhards | Riga | ||
6. | Grīnvalds Guntis | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
7. | Judins Vladimirs | Engures Sportam Tukums | ||
8. | Langins Normunds | VSK Noskrien Rīga | ||
9. | Mežulis Ansis | Jūrmala | ||
10. | Nudiens Ivars | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
11. | Penja-Mednikovs Edgars-Luiss | Rīgā | ||
12. | Podnieks Mikus | Ventspils | ||
13. | Selegovičs Modris | Engures Sportam Tukums | ||
14. | Slobodjans Mitrofans | Rīga | ||
15. | Sutris-Adijāns Renārs | Латукр Резекне-Коломыя | ||
16. | Urga Martins | DzNK Jūrmala |
FO.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Grundmane Lilija | Maratona klubs Kuldīga | ||
2. | Karlsone Gita | Matison Runner's club Saldus | ||
3. | Kozlovska Simona-Laura | Ventspils | ||
4. | Leitāne Evita | Dobele | ||
5. | Ņevostrujeva Nataļja | Ventspils | ||
6. | Penja-Mednikova Katerina | Rīgā | ||
7. | Spiridovska Diāna | ZZK Rīga | ||
8. | Vikštrema Monta | DzNK Vecāķi | ||
9. | Zikrataja Daniela | Dobele |
1,5km + 40km + 10km
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beitāne Arta | - Rīga | ||
2. | Blumbeka Liene | Trigo jēkabpils | ||
3. | Gutkina Jana | Mārupe | ||
4. | Latsone Paulīna | Valmiera | ||
5. | Medne Baiba | NBS Triatlona komanda Dobele | ||
6. | Šneidere Madara | TRIGO Kuldīga | ||
7. | Špate Kristīne | Rīga |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beitāns Krišjānis | Yes Family Latvia Rīga | ||
2. | Belovs Elvijs | M Baltic Group Mārupe | ||
3. | Berjoza Maksims | Infogram Jurmala | ||
4. | Buravcovs Konstantīns | ironman.lv Rīga | ||
5. | Daukšts Sergejs | Piramida Triathlon Club Riga | ||
6. | Dedzis Artūrs | ironman.lv / Aerify Rīga | ||
7. | Didrihsons Toms | Riga | ||
8. | Dovbišs Deniss | Vālodzes | ||
9. | Gajevskis Artjoms | DTC Jaunība Daugavpils | ||
10. | Gedrovičs Mārcis | Bārbele | ||
11. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
12. | Princis Henrijs | Ventspils | ||
13. | Skukis Eduards | Riga | ||
14. | Troksa Peteris | KPOE Salaspils | ||
15. | Trušins Aijens | Engures Sportam Tukums | ||
16. | Ustinovs Artjoms | Ozolnieki Ozolnieki | ||
17. | Ušpelis Kaspars | NBS Triatlona komanda Ogre | ||
18. | Vrevskis Glebs | Riga | ||
19. | Žuselis Vladislavs | Bukulti |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Berzins Dainis | Rīga | ||
2. | Dāvidnieks Artis | EMU Mālpils sporta klubs Rīga | ||
3. | Demko Aleksejs | LSC/ tripower.lv Rīga | ||
4. | Dimants Andris | Ogre | ||
5. | Erts Edgars | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
6. | Gucanovičs Igors | ironman.lv Babīte | ||
7. | Kārklis Ēriks | NBS Triatlona komanda Lielvārde | ||
8. | Kaufmanis Uldis | XSPORTS Rīga | ||
9. | Lavrovs Vladimirs | Zoorbagan Riga | ||
10. | Paladijs Mihails | Daugavpils | ||
11. | Reimanis Arkādijs | SK ASI Sigulda | ||
12. | Riekstiņš Edgars | Dobeles novads Bēne | ||
13. | Sālījums Kārlis | RIGA IRONMAN TEAM Bergi | ||
14. | Sapriko Antons | Riga | ||
15. | Trēziņš Gints | Burkānciems un Co Valmiera | ||
16. | Vladlens Fomins | Riga | ||
17. | Žigarkovs Viktors | DTC Jaunība Daugavpils | ||
18. | Žunda Vjačeslavs | Riga |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Brucis Andis | Jūrmala | ||
2. | Gorba Deniss | LSC/tripower.lv Riga | ||
3. | Kuzmenko Vladimirs | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
4. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
5. | Pikšēns Toms | Piramida Triathlon Club Mārupe | ||
6. | Uzols Aivars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Zaspenko Vladimirs | Jūrmala |
M60.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
2. | Garenčiks Raimonds | Carnikavas sporta centrs Carnikava |
F50.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aulika Ineta | SPORTLAT Kolka |
Bērnu simboliskā distance, 50m skrieš.ūdenī + 500m velo + 250m skrieš.
SB
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Balkovska Nikola | vārve,ventspils novads | ||
2. | Budjko Nelli | Rīga | ||
3. | Buravcova Liana | Riga | ||
4. | Dimante Samanta | Ogre | ||
5. | Gubina Ekaterina | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
6. | Jansone Laura | AQUATICS Dobele | ||
7. | Jubele Karolīna | PII Rīga | ||
8. | Lange Lote | LiVelo/Zelta Zeme Rīga | ||
9. | Meijere Maija | - - |
VB
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Balkovskis Aleksejs | vārve,ventspils novads | ||
2. | Bergs Roberts | AQUATICS Dobele | ||
3. | Budjko Marats | Rīga | ||
4. | Dedzis Konors | Riga | ||
5. | Jirgensons Roberts | AQUATICS Dobele | ||
6. | Mauls Niks | Ventspils | ||
7. | Treiguts Manu | Energy Racing Team Rīga | ||
8. | Vītiņš Valters | AQUATICS Dobele | ||
9. | Ziediņš Teodors | Piramida Triathlon Club Jelgava |
Kopā pieteikušies: 163
Olimpiskās distances stafete, 2002.g.dz.un vecāki/-kas, 1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | DiAgĢi | 1. Diāna Rožkalne 2. Agris Šipkovs 3. Ģirc Treiguts | ||
2 | Fiksie | 1. Raits Valters 2. Aigars Zvingulis 3. Ludmila Joce | ||
3 | TAKE IT EASY | 1. Inese Ozola 2. Kristaps Bērziņš 3. Reinis Hartmanis | ||
4 | Engures Sportam | 1. Aivars Mozulis 2. Edmunds Klimpmanis 3. Baiba Frišenbrūdere | ||
Kopā komandas: 4 |