Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Triatlona federācijas 2019. g. sezonas noslēguma pasākums | Saraksts

Sezonas noslēguma pasākums 2019

Dalībnieks

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aulika InetaSPORTLAT
Kolka
2.  Barinovs ValērijsDTC Jaunība
Daugavpils
3.Beļeviča DarjaDTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bitāne MadaraSPORTLAT
Saldus
5.  Bulko KarolinaAQUATICS
Dobele
6.  Danilevica SofijaDTC Jauniba
Daugavpils
7.  Drāke RobertsNAA
Rīga
8.  Drāke Sandraind.
Rīga
9.  Dūzis KasparsAquatics
Dobele
10.  Egle EdgarsĀdaži
11.  Gajevskis ArtjomsDTC Jaunība
Daugavpils
12.  Garenčiks RaimondsCarnikavas sporta centrs
Carnikava
13.  Gorba DenissLSC/tripower.lv
Riga
14.  Gubina DarjaOlaine
15.  Gubins Andrejsolaine
16.  Jankovskis TomsRopažu novads, Zaķumuiža
17.  Jansone BeateAQUATICS
Dobele
18.  Jansons JānisAQUATICS
Dobele
19.Jubele KristīneRīga
20.Jubelis IvoRīga
21.  Jubelis KasparsJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
22.  Kornijenko SandisDTC Jaunība
daugavpils
23.  Krauklis VairisPrivātbūve
Smiltene
24.  Krēsliņš AntonsZoorbagan
Riga
25.  Krēsliņš KārlisZoorbagan
Rīga
26.  Krjačko KonstantīnsRīga
27.Kuroša LienaDaugavpils
28.  Kuroša LīgaDTC Jaunība
Daugavpils
29.  Kurošs GuntisDTC Jaunība
Daugavpils
30.  Lapiņš IvarsSPORTLAT
Liepāja
31.  Leitāne DanielaLLU
Dobele
32.  Leitāne EvitaDobele
33.  Lemese MonikaLSC/tripower.lv 
Riga
34.  Levša AnatolijsDTC Jaunība
D-pils
35.  Liepa ArtūrsKalngale
36.  Liepa MārisKalngale
37.Lilita Mednesmiltene
38.Ļedovskoj DairisDTC Jaunība
Daugavpils
39.  Maskava KristiānaRīga
40.Maskava VinetaRīga
41.  Mednis Vilisindividuāli
Smiltene
42.  Meijers Dairis-
-
43.  Meijers Miks-
-
44.  Petaško ArmandsDTC Jaunība
Daugavpils
45.  Pikšēns EvertsMārupes Ģimnāzija
Mārupe
46.  Pikšēns TomsMārupes novads
Mārupe
47.Priedola KristīneJūrmala
48.Priedola TerēzeJūrmala
49.Priedols ArmandsJūrmala
50.Priščepovs DenissZoorbagan
Riga
51.  Proščinko DanilaDTC
Daugavpils
52.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
53.Saulīte Markuss-ImantsJūrmala
54.  Skroderis GintsDTC-Jaunība
Rīga
55.Skujiņa ElīnaBabīte
56.Skujiņš ValtsBelo Cycling Project
Babīte
57.  Strauss AigarsLTF
Rīga
58.  Trēziņš GintsVSK Burkānciems un Co
Valmiera
59.  Uzols AivarsDTC Jaunība
Daugavpils
60.  Vecvagaris MatīssSPORTLAT
Liepāja
61.Vīksne EvijaRīga
62.  Vīksne GustavsRīga
63.Zake ElīnaRiga
64.  Zandberga ElizabeteRopažu novads
Zaķumuiža
65.  Zikrātijs DēvidsIecava
66.  Žunda VjačeslavsRiga

Kopā pieteikušies: 66



Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP