Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Triatlona federācijas 2019. g. sezonas noslēguma pasākums | Saraksts

Sezonas noslēguma pasākums 2019

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aulika InetaDalībnieksSPORTLAT
Kolka
2.  Barinovs ValērijsDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
3.Beļeviča DarjaDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bitāne MadaraDalībnieksSPORTLAT
Saldus
5.  Bulko KarolinaDalībnieksAQUATICS
Dobele
6.  Danilevica SofijaDalībnieksDTC Jauniba
Daugavpils
7.  Drāke RobertsDalībnieksNAA
Rīga
8.  Drāke SandraDalībnieksind.
Rīga
9.  Dūzis KasparsDalībnieksAquatics
Dobele
10.  Egle EdgarsDalībnieksĀdaži
11.  Gajevskis ArtjomsDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
12.  Garenčiks RaimondsDalībnieksCarnikavas sporta centrs
Carnikava
13.  Gorba DenissDalībnieksLSC/tripower.lv
Riga
14.  Gubina DarjaDalībnieksOlaine
15.  Gubins AndrejsDalībnieksolaine
16.  Jankovskis TomsDalībnieksRopažu novads, Zaķumuiža
17.  Jansone BeateDalībnieksAQUATICS
Dobele
18.  Jansons JānisDalībnieksAQUATICS
Dobele
19.Jubele KristīneDalībnieksRīga
20.Jubelis IvoDalībnieksRīga
21.  Jubelis KasparsDalībnieksJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
22.  Kornijenko SandisDalībnieksDTC Jaunība
daugavpils
23.  Krauklis VairisDalībnieksPrivātbūve
Smiltene
24.  Krēsliņš AntonsDalībnieksZoorbagan
Riga
25.  Krēsliņš KārlisDalībnieksZoorbagan
Rīga
26.  Krjačko KonstantīnsDalībnieksRīga
27.Kuroša LienaDalībnieksDaugavpils
28.  Kuroša LīgaDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
29.  Kurošs GuntisDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
30.  Lapiņš IvarsDalībnieksSPORTLAT
Liepāja
31.  Leitāne DanielaDalībnieksLLU
Dobele
32.  Leitāne EvitaDalībnieksDobele
33.  Lemese MonikaDalībnieksLSC/tripower.lv 
Riga
34.  Levša AnatolijsDalībnieksDTC Jaunība
D-pils
35.  Liepa ArtūrsDalībnieksKalngale
36.  Liepa MārisDalībnieksKalngale
37.Lilita MedneDalībniekssmiltene
38.Ļedovskoj DairisDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
39.  Maskava KristiānaDalībnieksRīga
40.Maskava VinetaDalībnieksRīga
41.  Mednis VilisDalībnieksindividuāli
Smiltene
42.  Meijers DairisDalībnieks-
-
43.  Meijers MiksDalībnieks-
-
44.  Petaško ArmandsDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
45.  Pikšēns EvertsDalībnieksMārupes Ģimnāzija
Mārupe
46.  Pikšēns TomsDalībnieksMārupes novads
Mārupe
47.Priedola KristīneDalībnieksJūrmala
48.Priedola TerēzeDalībnieksJūrmala
49.Priedols ArmandsDalībnieksJūrmala
50.Priščepovs DenissDalībnieksZoorbagan
Riga
51.  Proščinko DanilaDalībnieksDTC
Daugavpils
52.  Rakšte LīgaDalībnieksMaratona klubs
Rīga
53.Saulīte Markuss-ImantsDalībnieksJūrmala
54.  Skroderis GintsDalībnieksDTC-Jaunība
Rīga
55.Skujiņa ElīnaDalībnieksBabīte
56.Skujiņš ValtsDalībnieksBelo Cycling Project
Babīte
57.  Strauss AigarsDalībnieksLTF
Rīga
58.  Trēziņš GintsDalībnieksVSK Burkānciems un Co
Valmiera
59.  Uzols AivarsDalībnieksDTC Jaunība
Daugavpils
60.  Vecvagaris MatīssDalībnieksSPORTLAT
Liepāja
61.Vīksne EvijaDalībnieksRīga
62.  Vīksne GustavsDalībnieksRīga
63.Zake ElīnaDalībnieksRiga
64.  Zandberga ElizabeteDalībnieksRopažu novads
Zaķumuiža
65.  Zikrātijs DēvidsDalībnieksIecava
66.  Žunda VjačeslavsDalībnieksRiga

Kopā pieteikušies: 66



Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP