Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Supersprintā, Latvijas kausa 4.posms | Saraksts

100m+4km+800m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsM13DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
2.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
3.  Gubina DarjaF11Piramida triatlon club
Olaine
4.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
5.Kurosa LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
7.Ļedovskoj DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
8.  Meijers MiksM13-
-
9.Pavlovska SamantaF13Piramida triatlon club
Jelgava
10.Skrinda LinardsM13DTC Jaunība
Daugavpils
11.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
12.  Vīksne GustavsM11Rīga
13.Ziediņa BeāteF11Piramida triatlon club
Jēkabpils
14.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

0,375km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Bajārs MatīssMNAA
Rīga
3.Beļeviča DarjaF17DTC Jaunība
Daugavpils
4.Berzins DainisMRiga
5.  Bogdanovs GenadijsM50Daugavpils
6.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
7.  Drāke RobertsM60NAA
Rīga
8.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
9.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
10.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
11.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
12.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
14.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
15.  Janovskis VladimirsM50Daugavpils
Daugavpils
16.  Kornijenko AleksandrsM40Sanda tevs
Dauvapils
17.  Kornijenko SandisM17DTC Jaunība
daugavpils
18.Krasikova PolinaF15Piramida triatlon club
Jelgava
19.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida/triathlon club
Jelgava
20.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
21.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
22.  Levickis SergejsMRiga
23.  Luriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
24.  Maskava KristiānaF19Rīga
25.  Matjuhins AndrejsM40DTC Jauniba
Daugavpils
26.Morozs RolandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
27.Papšs VitalijsM15DTC Jaunība
Daugavpils
28.Pildika NatalijaFDTC Jaunība
Daugavpils
29.  Pīnups MārcisMNAA
Aglona
30.Piterovs ŽansM15DTC Jaunība
Daugavpils
31.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
32.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
33.  Reimanis ArkādijsM40Talsu Biatlona Klubs
T
34.  Rudens ArtemijsMOReVelo
Rēzekne
35.  Sprukts ArtūrsMDTC Jaunība
Daugavpils
36.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
37.Vasiļjevs RenārsM19Jēkabpils
38.  Vertuls IvarsMRīga
39.  Žigarkovs ViktorsM40DTC Jaunība
Daugavpils

Kopā pieteikušies: 53



Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP
Litozin