Latvijas Čempionāts Supersprintā, Latvijas kausa 4.posms | Saraksts
100m+4km+800m
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gubina Darja | Piramida triatlon club Olaine | ||
2. | Sulaine Nadežda | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Ziediņa Beāte | Piramida triatlon club Jēkabpils |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
3. | Vīksne Gustavs | Rīga |
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kuroša Līga | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Pavlovska Samanta | Piramida triatlon club Jelgava |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barinovs Valerijs | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
2. | Kurošs Guntis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Meijers Miks | - - | ||
4. | Žigarkovs Sebastians | DTC Jaunība Daugavpils |
0,375km+10km+2,5km
MO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Rudens Artemijs | ReVelo Rēzekne |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
2. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
3. | Krasikova Polina | Piramida triatlon club Jelgava |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Freijs Elvins | AQUATICS Dobele |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | DTC Jaunība Daugavpils |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība daugavpils | ||
2. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils |
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Maskava Kristiāna | Rīga | ||
2. | Zikrataja Daniela | AQUATICS Dobele |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gajevskis Artjoms | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Luriņš Haralds | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Vasiļjevs Renārs | Jēkabpils |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | NAA Rīga |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bogdanovs Genadijs | Daugavpils | ||
2. | Gajevskis Vjačeslavs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Janovskis Vladimirs | Daugavpils Daugavpils | ||
4. | Kuzmenko Vladimirs | Piramida/triathlon club Jelgava | ||
5. | Poplavskis Aleksandrs | Preiļi | ||
6. | Uzols Aivars | DTC Jaunība Daugavpils |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Leitāne Evita | AQUATICS Dobele |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kornijenko Aleksandrs | Sanda tevs Dauvapils | ||
2. | Matjuhins Andrejs | DTC Jauniba Daugavpils | ||
3. | Reimanis Arkādijs | Talsu Biatlona Klubs T | ||
4. | Žigarkovs Viktors | DTC Jaunība Daugavpils |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Pildika Natalija | DTC Jaunība Daugavpils |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bajārs Matīss | NAA Rīga | ||
2. | Berzins Dainis | Riga | ||
3. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Ādaži | ||
4. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Levickis Sergejs | Riga | ||
6. | Pīnups Mārcis | NAA Aglona | ||
7. | Sprukts Artūrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
8. | Vertuls Ivars | Rīga |