Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

2018 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Rīgas triatlons | Saraksts

0,1km + 5km + 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baltpurviņa RūtaF9Salaspils
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
4.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
5.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
6.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
7.  Pikšēns EvertsM9Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
8.  Sinevich TsikhanM11TRI.by
Minsk

0,350km + 12km + 3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejevs ElijsM13AQUATICS
Dobele
2.Aliaksandr ZhukavenM17Minsk
3.Berjoza AleksejsMO (tautas klase)Rīga
4.  Bondarchuk IvanM13TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
5.  Bondarchuk LeonidMO (tautas klase)TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
6.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
7.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
8.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
9.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
10.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
11.Francis MatīssMO (tautas klase)Franči
Rīga
12.  Freiberga GitaFO (tautas klase)Aquatics
Dobele
13.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
14.Haradzetski KirylM15TRI.by
Minsk
15.  Juozas-Kieras JuozasM70TSK
Vilnius
16.Kaego TrevorM13Muraste
17.  Kroon Ander-MarkusM17Tartu Ujumisklubi
Tartu
18.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
19.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
20.  Lukševica AntraFO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
21.Minich YevaF17TRI.BY
Minsk
22.Nagliņa IevaFO (tautas klase)Rīga
23.  Nikels EdgarsMO (tautas klase)Virsotne/MARMOT
Rīga
24.Oselskis StefansM17Ulbroka
25.  Plakanis JānisMO (tautas klase)Daugmale
26.Riekstiņš EdgarsMO (tautas klase)Rīga
27.  Savitsch Grete-MariaF15Tabasalu Triatloniklubi
Tabasalu
28.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
29.  Sinevich AlinaF15tri.by
Minsk
30.  Skadiņa LienaFO (tautas klase)Māsiņas Krāsiņas
Riga
31.Valujeva ViktorijaFO (tautas klase)Rīga
32.  Värik Hanna-LiisaF13Tabasalu TK
Tabasalu
33.Veinberga IlianaFO (tautas klase)Rīga
34.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
35.  Zeidaks KārlisM13Rīga
36.Zīvarts DāvisM15Rīgā

0,750km + 20km + 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bondarchuk JelenaF40TABASALU TRIATLONIKLUBI
TABASALU, ESTONIA
2.  Čaiba RihardsM20Tavs Pirmais Triatlons
Ķekava
3.  Čužmarjovs AleksandrsM20Zoorbagan
Jurmala
4.Dedzis ArtūrsM30Pulsaar
Riga
5.  Dreiškins JānisM30SPORTLAT/Ikšķile Velo
Ikšķiles novads, Tīnūži
6.  Fedosejevs JurijsM30Mevi Gym
Riga
7.  Gutkina JanaF30Zoorbagan
Mārupe
8.  Jaunzems RobertsM30SportVIBE
Rīga
9.  Jodko DmitrijsM30Rīga
10.  Lepskiy AlexanderM50LEPSKY TRI COACHING
Riga
11.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
12.Livdāns AustrisM20cepucepu
Rīga
13.Mishchenko NikitaM30temptranning.ru
Moscow
14.  Perunovs JurisM40Zoorbagan
Ventspils
15.  Pikšēns TomsM50Mārupe
16.Priedīts MatīssM20Saulkrasti
17.Rasjuks VladimirsM30Rīga
18.  Reveliņš UģisM40Ogre
19.  Riekstiņš EdgarsM30Dobeles novads Bēne
20.  Rieksts JānisM40Rīga
21.  Semenenko IljaM30GO! Team Riga
Riga
22.  Smalkais MārcisM20Mazsalaca
23.  Šantira KarolīnaF30Lepsky Tri Coaching
Rīga
24.  Tabeļevs MihailsM30Rīga
25.  Tattar AveliF20TriSmile
Valga
26.  Tattar KajaF40TriSmile
Valga
27.  Verdenhofs AtisM30Salaspils
28.  Vidovskis JānisM50Mazsalaca
29.  Zarakovskis EgilsM40Rīga
30.  Zīriuse IntaF30VSK Noskrien / Salacgrīvas novads
Salacgrīva
31.  Živs OlegsM30Zoorbagan
Jūrmala

Kopā pieteikušies: 75



Jauktā stafete (MIX)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Turbo1. Jānis Ozoliņš
2. Ilze Klindžāne
3. Anna Šteinere
2Jauktās bremzes1. Elizabete Neimiševa
2. Haralds Krievs
3. Aleksandrs Bodiļevs
3EVELO TEAM1. Ivo Viļumovs
2. Karīna Vārna
3. Luīze Kuzmina
Kopā komandas: 3