2018 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Rīgas triatlons | Saraksts
0,1km + 5km + 1km
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Baltpurviņa Rūta | Salaspils | ||
2. | Limanāne Luīze | AQUATICS Dobele | ||
3. | Sulaine Nadežda | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Vaisma Victoria | Pärnu |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dolgovs Daniels | AQUATICS Dobele | ||
2. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
3. | Nasekin Alexander | Moscow | ||
4. | Ozoliņš Artūrs-Ričards | AQUATICS Dobele | ||
5. | Pikšēns Everts | Mārupes vdskl. Mārupes nov. | ||
6. | Ruus Mikk-Mihkel | Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
7. | Sapo Luis | Bielefeld | ||
8. | Teder Roobert | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
9. | Teder Sander | Tartu Ujumisklubi Tartu |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bindasava Iryna | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
2. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
3. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele | ||
4. | Mõtsnik Kirke | 21cc Triathlon club Tallinn | ||
5. | Plytnykaite Smilte | TPK Ruoniai Nemencine | ||
6. | Siimar Mirtel-Madlen | 21CC Triathlon club Tallinn | ||
7. | Teder Christine | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
8. | Vaisma Emili | Pärnu |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barinovs Valērijs | Silene Daugavpils nov. c.Silene | ||
2. | Joja Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
4. | Kenstavicius Kristupas | TPK Ruoniai Vilnius | ||
5. | Kirilka Kārlis | AQUATICS Dobele | ||
6. | Kurošs Guntis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Matusevičs Tomass | Rīga | ||
8. | Meijers Miks | - - | ||
9. | Sinevich Tsikhan | TRI.by Minsk | ||
10. | Ulasavets Yahor | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
11. | Veģeris Aksels | Sigulda Sigulda | ||
12. | Žigarkovs Sebastians | DTC Jaunība Daugavpils |
0,350km + 12km + 3km
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barzdenyte Deimante | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
2. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
3. | Kybar Johanna | Lahte | ||
4. | Kübar Marta | SK Raudmees Pärnu | ||
5. | Kuroša Līga | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Mõtsnik Hanna-Marleen | 21 cc Triathlon Club Tallinn | ||
7. | Teder Anette | Tartu Ujumisklubi Tartu | ||
8. | Tsikhanava Lizaveta | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
9. | Värik Hanna-Liisa | Tabasalu TK Tabasalu | ||
10. | Veider Karolin | Tartu | ||
11. | Verdenhofa Šarlote | Salaspils |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Aleksejevs Elijs | AQUATICS Dobele | ||
3. | Bondarchuk Ivan | TABASALU TRIATLONIKLUBI TABASALU, ESTONIA | ||
4. | Bukavets Anatoli | TRI-O VITEBSK | ||
5. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
6. | Bunkovskis Rihards | Ogre | ||
7. | Debi Amit-Avraham | Jeruzaleme | ||
8. | Freijs Elvins | AQUATICS Dobele | ||
9. | Janovičs Niks-Aksels | AQUATICS Dobele | ||
10. | Kaego Trevor | 21CC Triatloniklubi/Tallinn Tallin | ||
11. | Korbs Ernests-Jānis | SK 3K Rīga Rīga | ||
12. | Kukes Timurs | Riga | ||
13. | Rasva Gregor | AUDENTES Estonia | ||
14. | Reisas Zigmas | TPK Ruoniai Vilnius | ||
15. | Sakalys Linas | TPK Ruoniai Vilnius | ||
16. | Sapryka Aliaksandr | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
17. | Vistiņš Ralfs | AQUATICS Dobele | ||
18. | Zeidaks Kārlis | Rīga | ||
19. | Zukas Nikita | TPK Ruoniai Vilnius |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Avnion Neta | Roadrunner Jeruzaleme | ||
2. | Beļeviča Darja | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
4. | Lerer Yali | Jeruzaleme | ||
5. | Paurite Ugne | Lietuva Panevezys | ||
6. | Priedola Terēze | Filter Jūrmala | ||
7. | Ruus Mari-Mai | Ujumise Spordiklubi Tartu | ||
8. | Savitsch Grete-Maria | Tabasalu Triatloniklubi Tabasalu | ||
9. | Silivonchyk Anastasiya | TRI.by Minsk | ||
10. | Sinevich Alina | tri.by Minsk | ||
11. | Sniukstaite Brigita | Lietuva Panevezys | ||
12. | Steponenaite Emile | TPK Ruoniai Vilnius | ||
13. | Velika Una | DTC Daugavpils | ||
14. | Vinciūnaitė Beatričė | Lietuva Panevezys | ||
15. | Zichlinsky Amit | Jeruzaleme |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dapkus Pijus | Lietuva Panevezys | ||
2. | Dedovich Alexander | Novick Cardiac Alliance Minsk | ||
3. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
4. | Fredriksson Johan | Triathlon Vantaa Vantaa | ||
5. | Haradzetski Kiryl | TRI.by Minsk | ||
6. | Jurgensons Matīss-Toms | FILTER Ogre | ||
7. | Kaspi Doron | Roadrunner Jeruzaleme | ||
8. | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība daugavpils | ||
9. | Kuliashou Yaraslau | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
10. | Liepa Artūrs | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
11. | Peisach Adi | Jeruzaleme | ||
12. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils | ||
13. | Rimkus Kristupas | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
14. | Uladzislau Zinovich | Minsk | ||
15. | Veģeris Francis-Daniels | Sigulda Sigulda | ||
16. | Veģeris Maksis-Maksimilians | Sigulda Sigulda | ||
17. | Zīvarts Dāvis | Rīgā |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bondarchuk Maria | TABASALU TRIATLONIKLUBI TABASALU, ESTONIA | ||
2. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils | ||
3. | Joon-David Tamara | Jeruzaleme | ||
4. | Kalniņa Liene | Valmieras BJSS Valmiera | ||
5. | Kübar Paula | SK Raudmees Pärnu | ||
6. | Lelle Raileen | Raudmees SK Pärnu | ||
7. | Minich Yeva | Tri.by Minsk | ||
8. | Siliņa Linda | AQUATICS Dobele |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abramov Ori | Jeruzaleme | ||
2. | Aliaksandr Zhukaven | Minsk | ||
3. | Ausiannikau Dzmitry | MogilevTriathlonTeam Mogilev | ||
4. | Beļskis Zenons | Zoorbagan Rīga | ||
5. | Bērziņš Mairis | Valmieras BJSS Valmiera | ||
6. | Lelle Ragnar | Raudmees SK Pärnu | ||
7. | Malinen Teppo | Helsinki Triathlon Helsinki | ||
8. | Oselskis Stefans | Ulbroka | ||
9. | Podolsky Daniil | Mogilev Triathlon Team Mogilev | ||
10. | Prokopavicius Lukas | Lietuva Panevezys | ||
11. | Suharževskis Matvejs | Piramida Triathlon Valmiera | ||
12. | Žeiers Jorens | Rīga |
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bruņiniece Alvīne | Valmieras BJSS Valmiera | ||
2. | Luksyte Karolina | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
3. | Narkunaite Une | Lietuva Panevezys |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Viesturs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Horužonoks Edgars | BJC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Kuzins Artjoms | Jelgava Jelgava | ||
4. | Makstenieks Aivars | Valmieras BJSS Valmiera | ||
5. | Promnick Orie | Jeruzaleme |
M70
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Juozas-Kieras Juozas | TSK Vilnius | ||
2. | Kieras Juozas | TSK Darna Vilnius | ||
3. | Tagel Ilmar | TriSmile Põlva |
FO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akopjana Karina | Temptraining.ru Rīga | ||
2. | Balakleite Guna | Riga | ||
3. | Bondarchuk Jelena | TABASALU TRIATLONIKLUBI TABASALU, ESTONIA | ||
4. | Buna Ilze | Rīga | ||
5. | Celma Inese | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
6. | Daraskeviciute Kotryna | Panevezio triatlono klubas Panevezys | ||
7. | Deičmane Justīne | Tavs Pirmais Triatlons Valmiera | ||
8. | Freiberga Gita | Aquatics Dobele | ||
9. | Ivanāne Zane | Tavs Pirmais Triatlons Jaunmārupe | ||
10. | Kalistratova Aleksandra | Moscow | ||
11. | Lukševica Antra | VSK Noskrien Rīga | ||
12. | Nagliņa Ieva | Rīga | ||
13. | Nore Zane | Izturība Ikšķile | ||
14. | Putniņa Lauma | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
15. | Sapo Inna | Olaine | ||
16. | Skadiņa Liena | Māsiņas Krāsiņas Riga | ||
17. | Spiridovska Diāna | RPP MTB Rīga | ||
18. | Šafirova Anna | Rīga | ||
19. | Valujeva Viktorija | Rīga | ||
20. | Veinberga Iliana | Rīga | ||
21. | Viršilaitė Kristina | TK Pajūris Klaipėda |
MO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aleksejevs Mārtiņš | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
2. | Bakanovs Aleksejs | Zoorbagan Rīga | ||
3. | Belajevs Ilja | Zoorbagan Riga | ||
4. | Berjoza Aleksejs | Rīga | ||
5. | Birin Evgeniy | Zoorbagan Rīga | ||
6. | Bondarchuk Leonid | TABASALU TRIATLONIKLUBI TABASALU, ESTONIA | ||
7. | Čiževskis Aleksejs | SPARTA LATVIJA RĪGA | ||
8. | Čuvailovs Aleksejs | SPORTLAND Rīga | ||
9. | Čužmarjovs Aleksandrs | Zoorbagan Jurmala | ||
10. | Dzērve Kaspars | Riga | ||
11. | Fortiņš Guntis | Riga | ||
12. | Francis Matīss | Franči Rīga | ||
13. | Gailītis Mareks | Ikšķile | ||
14. | Ginters Eduards | Zoorbagan Riga | ||
15. | Jarockis Aleksis | Rīga | ||
16. | Jaudzems Edvīns | SPORTLAND Rīga | ||
17. | Karulis Jurģis | Grobiņas pedālis Grobiņa | ||
18. | Kivlāns Maksims | Rīga | ||
19. | Kochetkovs Vjacheslavs | Zoorbagan Rīga | ||
20. | Kokorevičs Edgars | KOKO team Valmiera | ||
21. | Krjačko Konstantīns | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
22. | Langins Normunds | VSK Noskrien Rīga | ||
23. | Lejnieks Voldemārs | Rīga | ||
24. | Limanāns Andris | Aquatics Dobele | ||
25. | Lipskis Eduards | Rīga | ||
26. | Lujāns Edgars | Tavs Pirmais Triatlons / Labi būs! Bauska | ||
27. | Ļehkoduhs Pāvels | Zoorbagan Riga | ||
28. | Minajevs Sergejs | ZOORBAGAN Riga | ||
29. | Nikels Edgars | Virsotne/MARMOT Rīga | ||
30. | Ozols Māris | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
31. | Plakanis Jānis | Daugmale | ||
32. | Priščepovs Deniss | Zoorbagan Riga | ||
33. | Prudnikov Alexander | Zoorbagan Riga | ||
34. | Reinmagi Oliver | Tartu | ||
35. | Reisners Jurijs | Zoorbagan Jūrmala | ||
36. | Riekstiņš Edgars | Rīga | ||
37. | Rukosujevs Aleksandrs | DTC Daugavpils | ||
38. | Tišanovs Uldis | Rīga | ||
39. | Umanskis Olegs | Zoorbagan Riga | ||
40. | Urmans Kalvis | Rīga | ||
41. | Veģeris Ainārs | Sigulda Sigulda | ||
42. | Veider Anno | Tartu | ||
43. | Voitovs Antons-Voitovs | Riga | ||
44. | Zalimas Andrius | TK Pajuris Klaipeda | ||
45. | Zelčs Raimonds | Carnikava | ||
46. | Zelčs Romualds | Carnikava | ||
47. | Zvirgzdins Imants | Riga | ||
48. | Živs Olegs | Zoorbagan Jūrmala |
0,750km + 20km + 5km
F20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Krūmiņa Anastasija | BeloCyclingProject Rīga | ||
2. | Lebedeva Anita | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Daugavpils | ||
3. | Luksha Tatsiana | Belarusian Triathlon Federation Minsk | ||
4. | Ozola Lāsma | Nacionālā Aizsardzības akdēmija Rīga | ||
5. | Tattar Aveli | TriSmile Valga |
M20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Augustiņš Edgars | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
2. | Bajārs Matīss | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
3. | Čaiba Rihards | Tavs Pirmais Triatlons Ķekava | ||
4. | Livdāns Austris | cepucepu Rīga | ||
5. | Ločmelis-Suruda Ģirts | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
6. | Priedīts Matīss | Saulkrasti | ||
7. | Pumputis Titas | Panevežys triathlon club Panevėžys | ||
8. | Semashka Henadzi | Belarussian Triathlon Federation Minsk | ||
9. | Smalkais Mārcis | Mazsalaca | ||
10. | Volkovs Igors | Riga | ||
11. | Zariņš Arvīds | Reir Dobele Dobele |
F30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Baltriukaite Ieva | TK Pajuris Klaipeda | ||
2. | Gutkina Jana | Zoorbagan Mārupe | ||
3. | Šantira Karolīna | Lepsky Tri Coaching Rīga | ||
4. | Zīriuse Inta | VSK Noskrien / Salacgrīvas novads Salacgrīva |
M30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akmans Guntars | Ozolnieki | ||
2. | Bertmanis Edžus | Rīga | ||
3. | Berzins Dainis | Rīga | ||
4. | Boiko Kirils | Temtraining.ru Riga | ||
5. | Buravcovs Konstantīns | Rīga | ||
6. | Cibuļskis Žanis | Rīga | ||
7. | Dedzis Artūrs | Pulsaar Riga | ||
8. | Egle Edgars | BKUS / BSF Ādaži | ||
9. | Fedosejevs Jurijs | Mevi Gym Riga | ||
10. | Gabrāns Valdis | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
11. | Gediņš Mārcis | Tērvete Tērvete | ||
12. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Rīga | ||
13. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
14. | Jaunzems Roberts | SportVIBE Rīga | ||
15. | Jodko Dmitrijs | Rīga | ||
16. | Kachan Oleg | Moscow | ||
17. | Kiesners Kaspars | SPORTLAND Jelgava | ||
18. | Kolomicevs Sergejs | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
19. | Kundziņš Oskars | Rīga | ||
20. | Kvasovs Konstantins | Riga | ||
21. | Marnauza Mārtiņš | Rīga | ||
22. | Masaļskis Vladislavs | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
23. | Mishchenko Nikita | Riga | ||
24. | Ozerskis Deniss | Rīga | ||
25. | Pedčenko Viktors | Rīga | ||
26. | Ponomarenko Andris | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
27. | Rasjuks Vladimirs | Rīga | ||
28. | Riekstiņš Artūrs | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
29. | Riekstiņš Edgars | Dobeles novads Bēne | ||
30. | Robļevskis Uldis | Tavs Pirmais Triatlons Ogre | ||
31. | Runov Sergei | Saint-Petersburg | ||
32. | Semenenko Ilja | GO! Team Riga Riga | ||
33. | Sisolatins Arturs | BeloCyclingProject Rīga | ||
34. | Snipke Paulis | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
35. | Steponavicius Kestutis | TPK Ruoniai Vilnius | ||
36. | Tabeļevs Mihails | Rīga | ||
37. | Ušpelis Kaspars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
38. | Verdenhofs Atis | Salaspils | ||
39. | Zemītis Kaspars | Rīga |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Broka Baiba | Latvijas Biatlona federācija Rīga | ||
2. | Jundas Kadri-Ann | Kadrina | ||
3. | Katlapa Linda | Sigulda Sigulda | ||
4. | Mõtsnik Külli | 21cc Triathlon Club Tallinn | ||
5. | Pūce Ieva | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
6. | Robertson-Jones Marla | Pinki | ||
7. | Tattar Kaja | TriSmile Valga | ||
8. | Vaisma Anne | Pärnu |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apkalns Kārlis | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
2. | Gorba Deniss | LSC/tripower.lv Riga | ||
3. | Kārklis Ēriks | NBS Lielvārde | ||
4. | Kuznetsov Sergey | temptraining.ru Moscow | ||
5. | Laikov Igor | personally Minsk | ||
6. | Leitāns Tonijs | Aquatics Dobele | ||
7. | Liepa Māris | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
8. | Ločmelis Krists | Rīga | ||
9. | Matveyenka Andrei | Altius Rechitsa | ||
10. | Perunovs Juris | Zoorbagan Ventspils | ||
11. | Postalovskis Kirils | Rīga | ||
12. | Reveliņš Uģis | Ogre | ||
13. | Rieksts Jānis | Rīga | ||
14. | Trepp Janek | ESTONIA Rakvere | ||
15. | Uselis Domas | Trigo Riga | ||
16. | Vaivars Uģis | Liepāja | ||
17. | Zarakovskis Egils | Rīga | ||
18. | Zivarts Sandis | LATVIJAS GAISA SATIKSME RĪGA | ||
19. | Žunda Vjačeslavs | Riga Riga |
F50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Pille Nurmis | Tallinn | ||
2. | Vain Aino | Pärnu |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kovaļevskis Linards | Rīga | ||
2. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
3. | Lepskiy Alexander | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
4. | Pikšēns Toms | Mārupe | ||
5. | Siimar Sven | 21CC Triathlon club Tallinn | ||
6. | Uzols Aivars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Vidovskis Jānis | Mazsalaca |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bukavets Anatol | Triton Vitebsk | ||
2. | Drāke Roberts | NBS NAA Rīga | ||
3. | Sprūdžs Uģis | Oak Park |
Kopā pieteikušies: 293
Jauktā stafete (MIX)
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Jauktās bremzes | 1. Elizabete Neimiševa 2. Haralds Krievs 3. Aleksandrs Bodiļevs | ||
2 | EVELO TEAM | 1. Ivo Viļumovs 2. Karīna Vārna 3. Luīze Kuzmina | ||
3 | Cheeseburgers atgriežas | 1. Elīna-Sanda Zaķe 2. Emīls Ribaks 3. Gints Skroderis | ||
4 | Gulbīti, gulbīti, kustini prātiņu | 1. Māris Baranovskis 2. Alvis Makejevs 3. Liene Baranovska | ||
5 | LatSwimShop.com | 1. Patrīcija-Agnese Ozola 2. Toms Āboliņš 3. Artūrs Kalnups | ||
6 | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team | 1. Didzis Andersons 2. Marita Johansena 3. Māris Egle | ||
7 | Latvijas Nacionālā bibliotēka | 1. Artūrs Rukkalns 2. Matīss Brikulis 3. Anda Baklāne | ||
8 | Rīgas Brīvostas pārvalde | 1. Dagnis Jurgelāns 2. Lita Bauere 3. Klinta Lauska | ||
9 | DPD Latvija | 1. Pēteris Bērziņš 2. Dace Vilgerte 3. Ivo Rudinskis | ||
Kopā komandas: 9 |
Sieviešu stafete
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Just4health | 1. Zoja Nesterova 2. Zane Jakobsone 3. Margarita Meļņikova | ||
Kopā komandas: 1 |
Vīriešu stafete
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | DEAC | 1. Arvis Birkmanis 2. Artis Šteinerts 3. Aldis Kešāns | ||
2 | 44+ | 1. Andris Kmins 2. Dinārs Lubiņš 3. Arnis Bērziņš | ||
3 | NEIRO | 1. Bruno Ivzans 2. Andrejs Arājs 3. Raimonds Arājs | ||
4 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija | 1. Arturs Hofmanis 2. Edgars Erts 3. Artis Maksims | ||
5 | Master Sales | 1. Lauris Biksāns 2. Daniels Bērziņš 3. Jānis Goža | ||
Kopā komandas: 5 |