Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons, Latvijas čempionāts Supersprintā | Saraksts

0,12km+6,6km+1,25km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
4.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
5.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
6.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
7.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
8.Sulaine NadeždaF9DTC JAUNIBA
DAUGAVPILS
9.  Vīksne GustavsM11Rīga

0,375km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādiņa AgateFOGrobņias sporta centrs
Grobiņa
2.  Aleksejevs ElijsM13AQUATICS
Dobele
3.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
Dobele
4.  Aulika InetaF50.SPORTLAT
Kolka
5.Biļeviča DarjaF15DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Bleiders JurisM50Rojas sporta klubs
Roja
7.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
8.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
9.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
10.Dedzis ArtūrsMPulsaar
Rīga
11.  Drāke RobertsM60.NBS NAA
Rīga
12.  Driķis ViestursMOTukums
13.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
14.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
15.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
16.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
17.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
18.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
19.  Gubina MarijaF13Olaine
20.  Gubins AndrejsMOolaine
21.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
22.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
23.  Klestrova KristiānaFONJ Racing
Ventspils
24.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
25.  Krilovskis AlvisM40Izturība
Ikšķile
26.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
27.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
28.Lebedeva LeilaFLEPSKY TRI COACHING
Riga
29.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
30.  Leitāns TonijsM40Aquatics
Dobele
31.  Levickis RaimondsM17Piramida
Dobele
32.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
33.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
34.Liepajnieks ArtursMOVentspils
35.  Liepiņš GintsM50Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
36.  Lipskis EduardsMORīga
37.  Ločmelis-Suruda ĢirtsMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
38.  Lujāns EdgarsMTavs Pirmais Triatlons / Trigo / Labi būs!
Bauska
39.Lūriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
40.  Makstenieks AivarsM19VBSS Valmiera
Valmiera
41.Masalskis VladislavsMLEPSKY TRI COACHING
Riga
42.  Maskava KristiānaF17Rīga
43.  Mednis VilisM60.individuāli
Smiltene
44.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
45.  Nudiens IvarsMOVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
46.  Ozola LāsmaFNAA
Rīga
47.  Ozola Patrīcija-AgneseFAQUATICS
Dobele
48.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi
49.  Ozoliņš TomsMVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
50.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
51.Priedola TerēzeF15Filter
Jūrmala
52.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
53.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
54.  Riziks PavelsMChemiSpec
Ventspils
55.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
56.  Slobodjans MitrofansMORīga
57.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Valmiera
58.  Suharževskis SavelijsM19Piramida Triathlon Club
Valmiera
59.  Šneidere MadaraFOKuldīga
60.  Treulands ArtisMNAA
Rīga
61.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE
62.  Ušpelis KasparsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
63.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
64.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
65.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
66.  Zariņš ArvīdsMReir Dobele
Dobele

Kopā pieteikušies: 75



Atbalstītāji

Labās MantasSMS CreditARS BūveEsteriolRadisson Blu DaugavaSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas Brīvosta