Ventspils triatlons, Latvijas čempionāts Supersprintā | Saraksts
0,12km+6,6km+1,25km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Barinovs Valerijs | M11 | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
2. | Bulko Karolina | F11 | AQUATICS Dobele | ||
3. | Dūzis Klāvs | M9 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Jansone Beate | F11 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Joja Kristaps | M11 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Jubelis Kaspars | M11 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
7. | Kirilka Kārlis | M11 | AQUATICS Dobele | ||
8. | Sulaine Nadežda | F9 | DTC JAUNIBA DAUGAVPILS | ||
9. | Vīksne Gustavs | M11 | Rīga |
0,375km+10km+2,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ādiņa Agate | FO | Grobņias sporta centrs Grobiņa | ||
2. | Aleksejevs Elijs | M13 | AQUATICS Dobele | ||
3. | Audzēvičs Jēkabs | M17 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Aulika Ineta | F50. | SPORTLAT Kolka | ||
5. | Beļeviča Darja | F15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Bleiders Juris | M50 | Rojas sporta klubs Roja | ||
7. | Bula Beāte | F13 | AQUATICS Dobele | ||
8. | Bulko Andrians | M13 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Danilevica Sofija | F17 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
10. | Dedzis Artūrs | M | Pulsaar Rīga | ||
11. | Drāke Roberts | M60. | NBS NAA Rīga | ||
12. | Driķis Viesturs | MO | Tukums | ||
13. | Dūzis Kristaps | M15 | AQUATICS Dobele | ||
14. | Dūzis Viesturs | M19 | AQUATICS Dobele | ||
15. | Eihmane Linda | F15 | AQUATICS Dobele | ||
16. | Freijs Elvins | M13 | AQUATICS Dobele | ||
17. | Gajevskis Artjoms | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
18. | Grencbergs Arvis | M | SK Tērauds Rīga | ||
19. | Gubina Marija | F13 | Olaine | ||
20. | Gubins Andrejs | MO | olaine | ||
21. | Janovičs Niks-Aksels | M13 | AQUATICS Dobele | ||
22. | Kārklis Ēriks | M40 | NBS Lielvārde | ||
23. | Klestrova Kristiāna | FO | NJ Racing Ventspils | ||
24. | Kornijenko Sandis | M15 | DTC Jaunība daugavpils | ||
25. | Krilovskis Alvis | M40 | Izturība Ikšķile | ||
26. | Kuzmenko Vladimirs | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
27. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
28. | Lebedeva Leila | F | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
29. | Leitāne Evita | F40 | AQUATICS Dobele | ||
30. | Leitāns Tonijs | M40 | Aquatics Dobele | ||
31. | Levickis Raimonds | M17 | Piramida Dobele | ||
32. | Liepa Artūrs | M15 | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
33. | Liepa Māris | M40 | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
34. | Liepajnieks Arturs | MO | Ventspils | ||
35. | Liepiņš Gints | M50 | Grobiņas Sporta centrs Liepāja | ||
36. | Lipskis Eduards | MO | Rīga | ||
37. | Ločmelis-Suruda Ģirts | M | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
38. | Lujāns Edgars | M | Tavs Pirmais Triatlons / Trigo / Labi būs! Bauska | ||
39. | Lūriņš Haralds | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
40. | Makstenieks Aivars | M19 | VBSS Valmiera Valmiera | ||
41. | Masaļskis Vladislavs | M | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
42. | Maskava Kristiāna | F17 | Rīga | ||
43. | Mednis Vilis | M60. | individuāli Smiltene | ||
44. | Mežulis Ansis | M40 | Jūrmalas skrējēju klubs Jūrmala | ||
45. | Nudiens Ivars | MO | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
46. | Ozola Lāsma | F | NAA Rīga | ||
47. | Ozola Patrīcija-Agnese | F | AQUATICS Dobele | ||
48. | Ozoliņš Jānis | M40 | TRIGO Vecāķi | ||
49. | Ozoliņš Toms | M | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
50. | Pīnups Mārcis | M19 | DTC Jaunība Aglona | ||
51. | Priedola Terēze | F15 | Filter Jūrmala | ||
52. | Proščinko Danila | M15 | DTC Daugavpils | ||
53. | Riekstiņš Edgars | M | Dobeles novads Bēne | ||
54. | Riziks Pavels | M | ChemiSpec Ventspils | ||
55. | Siliņa Linda | F17 | AQUATICS Dobele | ||
56. | Slobodjans Mitrofans | MO | Rīga | ||
57. | Suharževskis Matvejs | M17 | Piramida Triathlon Club Valmiera | ||
58. | Suharževskis Savelijs | M19 | Piramida Triathlon Club Valmiera | ||
59. | Šneidere Madara | FO | Kuldīga | ||
60. | Treulands Artis | M | NAA Rīga | ||
61. | Ubavičs Markuss | M17 | AQUATICS DOBELE | ||
62. | Ušpelis Kaspars | M | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
63. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
64. | Velika Una | F15 | DTC Daugavpils | ||
65. | Vistiņš Ralfs | M13 | AQUATICS Dobele | ||
66. | Zariņš Arvīds | M | Reir Dobele Dobele |