Ventspils triatlons, Latvijas čempionāts Supersprintā | Saraksts
0,12km+6,6km+1,25km
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Sulaine Nadežda | DTC JAUNIBA DAUGAVPILS |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barinovs Valerijs | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
2. | Joja Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
4. | Kirilka Kārlis | AQUATICS Dobele | ||
5. | Vīksne Gustavs | Rīga |
0,375km+10km+2,5km
FO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ādiņa Agate | Grobņias sporta centrs Grobiņa | ||
2. | Klestrova Kristiāna | NJ Racing Ventspils | ||
3. | Šneidere Madara | Kuldīga |
MO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Driķis Viesturs | Tukums | ||
2. | Gubins Andrejs | olaine | ||
3. | Liepajnieks Arturs | Ventspils | ||
4. | Lipskis Eduards | Rīga | ||
5. | Nudiens Ivars | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
6. | Slobodjans Mitrofans | Rīga |
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
2. | Gubina Marija | Olaine |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aleksejevs Elijs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
3. | Freijs Elvins | AQUATICS Dobele | ||
4. | Janovičs Niks-Aksels | AQUATICS Dobele | ||
5. | Vistiņš Ralfs | AQUATICS Dobele |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
3. | Priedola Terēze | Filter Jūrmala | ||
4. | Velika Una | DTC Daugavpils |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
2. | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība daugavpils | ||
3. | Liepa Artūrs | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
4. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Maskava Kristiāna | Rīga | ||
3. | Siliņa Linda | AQUATICS Dobele |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Audzēvičs Jēkabs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Levickis Raimonds | Piramida Dobele | ||
3. | Suharževskis Matvejs | Piramida Triathlon Club Valmiera | ||
4. | Ubavičs Markuss | AQUATICS DOBELE |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Viesturs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Gajevskis Artjoms | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Lūriņš Haralds | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Makstenieks Aivars | VBSS Valmiera Valmiera | ||
5. | Pīnups Mārcis | DTC Jaunība Aglona | ||
6. | Suharževskis Savelijs | Piramida Triathlon Club Valmiera |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bleiders Juris | Rojas sporta klubs Roja | ||
2. | Kuzmenko Vladimirs | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
3. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
4. | Liepiņš Gints | Grobiņas Sporta centrs Liepāja | ||
5. | Uzols Aivars | DTC Jaunība Daugavpils |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Leitāne Evita | AQUATICS Dobele |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kārklis Ēriks | NBS Lielvārde | ||
2. | Krilovskis Alvis | Izturība Ikšķile | ||
3. | Leitāns Tonijs | Aquatics Dobele | ||
4. | Liepa Māris | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
5. | Mežulis Ansis | Jūrmalas skrējēju klubs Jūrmala | ||
6. | Ozoliņš Jānis | TRIGO Vecāķi |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Lebedeva Leila | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
2. | Ozola Lāsma | NAA Rīga | ||
3. | Ozola Patrīcija-Agnese | AQUATICS Dobele |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dedzis Artūrs | Pulsaar Rīga | ||
2. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Rīga | ||
3. | Ločmelis-Suruda Ģirts | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
4. | Lujāns Edgars | Tavs Pirmais Triatlons / Trigo / Labi būs! Bauska | ||
5. | Masaļskis Vladislavs | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
6. | Ozoliņš Toms | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
7. | Riekstiņš Edgars | Dobeles novads Bēne | ||
8. | Riziks Pavels | ChemiSpec Ventspils | ||
9. | Treulands Artis | NAA Rīga | ||
10. | Ušpelis Kaspars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
11. | Zariņš Arvīds | Reir Dobele Dobele |
M60.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | NBS NAA Rīga | ||
2. | Mednis Vilis | individuāli Smiltene |
F50.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aulika Ineta | SPORTLAT Kolka |