Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

S

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeldeNeimandeVSK NoskrienCēsis61:24:55
2. DaigaGrickusSK Tērauds/Nike/Sportland61:25:10
3. ZandaUlanovaPuratos LatviaTukums61:25:21
4. IngaZālīteVeikals 42km/SauconyIkšķile61:28:06
5. KlintaLauskaSiguldas organizatoriRīga61:30:59
6. ViedaLūsaSK TēraudsCēsis61:33:08
7. LīvaMedne2 koki un citi zvēriRīga61:34:22
8. ElīnaAmatnieceviesatas61:35:56
9. DaceZiemeleSportlandRīga61:36:06
10. LaumaBriška61:37:49
11. LieneKļavaMoller Auto VentspilsJūrmala61:38:25
12. SandraDervinikaSK MAGNENRēzekne61:38:48
13. GitaVilensoneSportlandRīga61:39:44
14. LindaPutāneRiga61:40:11
15. EmmaWalfridssonTeam Lindberg KöhlerFalköping61:41:09
16. LolitaLindeRīga61:41:20
17. DaceSpalvaKocēnu novadsKocēnu novads61:41:24
18. BaibaOrgaRīga61:45:02
19. AgateKristapsoneVSK NoskrienRīga61:45:04
20. AntraDumbrovskaJURMALA61:45:12
21. JelizavetaOsovijaJelgava61:45:14
22. IneseKokorevičaKOKO teamValmiera61:46:07
23. EgijaDzene61:46:54
24. LeldeRonimoisaVSK Noskrien VāveresMadona61:46:56
25. IlzeLimanāneVSK Noskrien VāveresRīga61:46:56
26. OlgaŠilovaRīga61:47:15
27. IngaLisovskaRīga61:47:31
28. KatarinaJevstefejevaRiga61:47:40
29. LindaČipenaRīga61:47:49
30. SandraVesereRīga61:48:02
31. VitaGrahovskaĶeguma novads61:48:16
32. AlisePutraima61:48:30
33. DainaDrozdovaVSK NoskrienGulbenes novads61:49:22
34. SandraBruņenieceBraunschweig61:49:50
35. MārīteKolberga-Rīga61:49:54
36. MadaraLazdaDari ko mīli, mīli ko dari.61:50:13
37. MegijaStalbergaValmieras Bērnu Sporta SkolaValmiera61:50:30
38. ZaneSvetiņinaRīga61:51:15
39. BaibaBergsoneValmiera61:51:19
40. LīgaLīdumnieceRīga61:51:33
41. KarīnaSviklePANATTARīga61:51:34
42. DaceVeipaVSK Noskrien VāveresRīga61:51:58
43. LīgaKalniņaRīga61:52:24
44. VitaVecvanagaPANATTARīga61:52:46
45. IevaGrīnbergaACTIVIA RUNRīga61:52:56
46. NellijaBaliko61:53:31
47. EvitaEndzeliņa-TēbeleKalnbādiņiMārupe61:54:07
48. MadaraKukaineVSK NoskrienMazsalaca61:54:23
49. ViktorijaLeusRiga61:54:53
50. IrbeTeneSportlandRīga61:55:05
51. NeldaNeilandeSmiltene61:55:15
52. AneteDanelsoneSwedbankRīga61:55:32
53. AgnesePaulsoneRīga61:55:51
54. AnitaGalašinaSportlandRīga61:55:57
55. LieneMīkstāValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera61:56:11
56. SignijaVītolaRīga61:56:23
57. EstereCīrulepalīdzi.lv61:56:52
58. BaibaBaroneIkšķile61:57:47
59. ZaneGaldiņaRīga61:57:51
60. SanaRūnika61:58:05
61. DanaZandersoneSwedbankRīga61:58:29
62. SantaBirģeleRīga61:58:35
63. RasaMuratovawww.osegroup.lvRīga61:58:46
64. OlgaKoraboL-EkspresisRiga61:58:46
65. MontaKiršteinaĀdaži61:58:54
66. PaulaKļaviņaRīga61:58:56
67. SanitaAtslēgaVSK NoskrienValmiermuiža61:59:49
68. ZandaMičule61:59:51
69. VladaBuharovaRīga62:00:08
70. LaineKuzmaneValmiera62:00:18
71. IngaGutāne62:00:20
72. IevaOzoliņa62:00:24
73. SanitaSirmāPANATTARīga62:00:41
74. AsnateElseMazsalaca62:00:54
75. RenāteŠmiteLielvārde62:01:20
76. DanielaKuprišaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera62:02:34
77. MontaLočmeleRīga62:02:48
78. AgneseBahmaneIf.lv ApdrošināšanaRīga62:03:17
79. IlvijaBērziņaSkiBox/FilterĶekava62:03:47
80. GunaSemjonovaVentspils62:03:53
81. NatālijaBernāneSK MagnenRēzekne62:04:17
82. KristīneZeļenkovaValmiera62:04:39
83. RandaMisāneLiepāja62:05:41
84. BenitaSakneValmiera62:06:26
85. AgneseMeikšāneMana Mīļākā komandaRīga62:06:52
86. IvetaČopaRīga62:07:01
87. DaceRozenbergaRīga62:07:02
88. AnastasijaRjabuhaRīga62:07:35
89. LauraCepurīteKuldīga62:07:57
90. EvijaKnokaValmiera62:08:10
91. GintaViļuma62:08:11
92. SantaCineSwedbankRīga62:08:16
93. AijaPujāteFitnesa klubs F1Rīga62:08:48
94. ElīnaFeldhūneMārupe62:09:28
95. AijaBalodeMieram tuvu!Rīga62:09:30
96. AnnaKlēšmiteGoBeyondRīga62:09:38
97. SilvaAuderePriekuļi62:09:45
98. EvisaKrumholcaKalniem pāriLangstiņi62:09:50
99. IlzePutniņaSwedbankRīga62:09:52
100. MarijaUmanskaI LOVE RUNNINGRīga62:10:03
101. IlzeZvīdriņaRīga62:11:22
102. MalvīneMennikamalvine.lvValmiera62:11:34
103. KitijaLīgateZVOCValmiera62:11:40
104. IngaVīksniņaLattelecomRīga62:11:41
105. ElīnaSakneVecumnieku SKRīga62:13:23
106. LiānaAldiņaVaidavaKocēnu novads62:14:13
107. DitaSedlenieceValmiera62:15:13
108. IevaGalenieceIevasRīga62:15:27
109. AgneseVēzeVSK NoskrienLiepāja62:15:32
110. LeldeGierkenaRīga62:16:06
111. LieneJermacāneValmieraRīga62:18:19
112. ElīnaBērziņaToms un ElīnaRīga62:18:38
113. TamaraBičkovaRiga62:20:00
114. SvetlanaCibuļaSwedbankRīga62:21:45
115. ZaneKrasovskaRīga62:22:24
116. ElīnaLazdiņaRīga62:22:33
117. IlonaKožečenkovaRīga62:22:46
118. LindaNovickaLiepāja62:22:53
119. DainaMukstiņaAluksne62:23:12
120. MaijaŽodziņaLiepāja62:23:39
121. VeronikaBuhalovaRīga62:26:29
122. IlzeBirzniece-StundiņaVSK NoskrienRīga62:27:38
123. LīgaNovikaSK MagnenRēzekne62:27:44
124. AgneseGaile4lieliskāsRīga62:30:05
125. ElzaJurevica4lieliskasOgre62:49:22
- ZandaŠmateLean In RigaRīgaDNS
- LeldeTauriņa-LasmaneRīgaDNS
- SolveigaTīsaRīgaDNS
- DaceVerlovaValmieraDNS
- UndīneZeltiņaRīgaDNS
- BaibaZībergaBitītesJūrmalaDNS
- IevaZvaigzneACCENTURERigaDNS
- ElīnaKabaļinaIecavaDNS
- IevaBiedrīteJelgavaDNS
- IlzeRetigaEco BaltiaRīgaDNS
- BaibaBendikaBiatlonsCēsisDNS
- LauraBukbārdeRīgaDNS
- MontaCimdiņaVecpiebalgaDNS
- IlzeDzirkaleRīgaDNS
- MadaraFrēlihaMARATONA KLUBS/VendenVentspilsDNS
- AgneseGinovskaVSK NoskrienRīgaDNS
- AijaGovorkovaLatvijas KaralisteTilderiDNS
- TerēzeJakmaneJakmaneValmieraDNS
- EgitaJansoneSportlandRīgaDNS
- SanitaJansoneValmieraDNS
- IevaJermacāneValmieraDNS
- IevaJuraševskaRīgaDNS
- LīgaKorņenkovaDNS
- DiānaKvedereVSK Noskrien VāveresRīgaDNS
- GunaĶirseLatvijas PiensRīgaDNS
- MartaLapiņaRigaDNS
- LīvaLiepkalneVidzemes augstskolaRīgaDNS
- RūtaPatmalnieceSPORTLATRīgaDNS
- LindaRirdanceLatvijas PiensJelgavaDNS
- SanitaRoģe-RīgaDNS
- KateRudzīteVSK NoskrienMurjāņiDNS

V

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisVišķersSPORTLAND/NIKE61:10:03
2. DmitrijsSerjoginsVSK Noskrien61:10:04
3. KristapsKaimiņšVSK NoskrienOgres novads61:10:37
4. JevgēnijsTurkinsSK Tērauds/Nike/SportlandAiviekste61:11:58
5. AndrisJubelisVeikals Maratons-asicsMadona61:13:36
6. JānisKūmsVeikals Maratons-asicsRīga61:16:00
7. JurisKalniņšMARATONA KLUBSRīga61:16:16
8. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBS/VendenVentspils61:16:19
9. MārtiņšAuziņšBrīvsolisSmārde61:17:15
10. SalvisGruševsskriesanasakademija.lvRīga61:18:03
11. KristapsKļavaTalsiTalsi61:18:50
12. ReinisTopsVeikals 42km/SauconyRīga61:19:03
13. AndisDēzeZanteRīga, Zantes pagasts61:19:15
14. UģisKarasevsRUBENEKocēnu novads61:19:39
15. DāvisUļģisIzturibaIkskile61:19:48
16. ZandisZvirbulisAmatciems61:19:59
17. MareksAntonsValmiera61:20:08
18. MārcisUpensSK Metroons/ NikeRīga61:20:22
19. MariusDijokasNa pagaukVilnius61:20:31
20. ArtisMelnacisJaunjelgava61:21:25
21. JēkabsDzenisMTRunningSigulda61:22:22
22. GatisPūcītisSwedbankMārupe61:23:36
23. TomsKaufmanisMARATONA KLUBSBrenguļi61:24:31
24. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBS/DionSportLabLiepāja61:24:46
25. IngusZnotiņšJēkabpils Sporta centrsJēkabpils61:24:57
26. MārisGūtmanisRIGA61:25:00
27. MihailsGolubevsRīga61:25:09
28. KristapsČehovičsRamata61:25:35
29. DzmitryBohanVictoriaMinsk61:25:45
30. KasparsStukulsSK KatrīnaKuldīga61:26:01
31. PēterisKļavaMoller Auto VentspilsJūrmala61:26:30
32. JevģenijsBirinsI LOVE RUNNINGRīga61:26:31
33. JānisJerofejevsPļaviņas61:26:32
34. MārtiņšBehmanisSportlandJelgava61:26:32
35. AleksisBorozdinsSportlandRīga61:26:38
36. DovydasSankauskasIlginuotoliai.ltVilnius61:26:43
37. KonstantīnsKrjačkoRONAKORīga61:27:07
38. KristapsAusmanisSportlandRīga61:27:11
39. KristapsKannaPatriaRīga61:27:34
40. JānisDzelmeA/S UPBCēsis61:27:43
41. KristapsBrussVSK NoskrienTērvete61:27:46
42. ĢirtsLočmelis-SurudaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:27:50
43. AigarsSilkalnscolorlib.comLapmežciems61:27:53
44. SandisVanders-Rīga61:27:54
45. HenrijsLērmeM 42Valmiera61:28:01
46. AndrejsJeskoVeikals 42km/SauconyNagļi, Rēzeknes novads61:28:06
47. IgorsMorgunovsMARATONA KLUBSVentspils61:28:25
48. KasparsĢērmanisRīga61:28:28
49. VadimsPopovsVentspils61:28:37
50. ArtisLoginsRekovaBalvi61:28:41
51. GvidoKalniņšVSK NoskrienRīga61:28:56
52. IlgvarsŠmitsVSK NoskrienValmiera61:29:01
53. AgrisSamcovsRiga61:29:03
54. JānisKozlovskisRīga61:29:26
55. MārtiņšGailisKocēnu sporta klubsKocēnu novads61:29:26
56. PēterisStepiņšSwedbankRīga61:29:35
57. AivarsBraučs-JusupovsRīga61:29:52
58. TomsKomassFreelanceriJelgava61:29:55
59. ArtūrsKriviņš61:30:06
60. KristapsCeriņš61:30:36
61. EdgarsKokorevičsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera61:30:37
62. JānisVītiņšVSK NoskrienRiga61:30:45
63. GuntisKārkliņšSaldus61:30:55
64. ViestursBērziņšLattelecomRīga61:31:12
65. SergejsSmelovsPatriaRopaži61:31:12
66. MārtiņšRagainisRīga61:31:38
67. MihailsKudrjaševsFizmatiRīga61:31:51
68. RaitisBērziņšVSK NoskrienValmiera61:31:53
69. KristapsPalmakovskisCesvaineCesvaine61:32:03
70. MārcisBratkaDunte 96 Pro RacingĀdaži61:32:19
71. RomānsLoginsSportlandRīga61:32:26
72. EduardsGruberts61:32:29
73. IgorsVasiļjevsRīga61:32:33
74. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži61:32:37
75. IntsRadziņšKusa61:32:42
76. ArtisMaksimsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:32:58
77. AndrijsKosiloMaratona klubsDunalka61:33:02
78. AndrisVeriksPaBaso.lvRiga61:33:06
79. SandisPētersonsSWEDBANKValmiera61:33:09
80. MārisOzolsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:33:21
81. KrišjānisMeirānsdinamo egAlūksne61:33:35
82. ArnisHansonsRīga61:33:39
83. MārtiņšPūgaLattelecomRīga61:33:39
84. RomualdsSkvireckisNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:34:02
85. IlvarsBergmanisJūrmala61:34:14
86. AlbertsStulbergsVSK NoskrienRīga61:34:22
87. GabrielStefanakBratislavaRiga61:34:22
88. MārcisKalniņšCBL61:34:24
89. ArtūrsŠitsValmiera61:34:29
90. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka61:34:36
91. VladislavsŅekrasovsOgre61:34:38
92. MārisBērziņšSportlandRīga61:34:42
93. ArmandsJankovskiswww.jankovskis.euRīga61:34:51
94. GuntisRasimsSK MAGNENRēzeknes novads61:34:54
95. HeinrihsRozēns61:35:03
96. JānisCircensViļakas novads61:35:16
97. AleksandrsRadčenkoCido61:35:16
98. JānisLeimanisRīga61:35:49
99. DāvisZaķisRīga61:35:53
100. JānisGailisVaidavaKocēnu novads61:35:58
101. MareksEsītisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera61:35:59
102. HaraldsUlmanisAuseklisVecumnieki61:36:02
103. KonstantīnsBiktimirovsVSK NoskrienRīga61:36:08
104. KārlisMazursJūrmala61:36:14
105. RaimondsRonisLatvijas PiensRīga61:36:22
106. Rihards-ValtersBlaubergsValmiera kustasValmiera61:36:25
107. RolandsPorietisVeselīga SlodzīteMadona61:36:38
108. GuntisDavidovsVidzemes augstskolaValmiera61:36:45
109. KristapsHeinsbergsSportlandRīga61:36:47
110. RaulLiebenauYes, we can!Tartu61:36:59
111. OskarsMartuzāns61:37:34
112. ValentīnsŠornikovsMaritime Sport CommunityRiga61:37:40
113. AndrisRozenštoksSporta laboratorijaRīga61:37:43
114. NaurisBertmanisEco BaltiaRīga61:37:44
115. AgnisMūrnieksOVIRīga61:38:15
116. ArtūrsTopecsSportlandRīga61:38:19
117. MārisSardikoVSK NoskrienInčukalns61:38:45
118. AndrisVējiņšSwedbankRīga61:38:55
119. ArmandsPuravs61:39:00
120. MatīssBrennerisNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:39:04
121. RaitisMaslovsRīga61:39:16
122. MārisDazartsLattelecomRīga61:39:23
123. DidzisLesiņšRīga61:39:30
124. ArtisKoškinsLMTRīga61:39:30
125. RaitisKrūmiņšRīga61:39:33
126. AleksandrsJudkinsRiga61:39:53
127. VadimsBeļunsUpeslejas61:39:56
128. SilvestrsKlubursRiga61:39:58
129. JānisSeržantsĶegums61:40:07
130. GatisLubānsMaratona KlubsRīga61:40:17
131. LaurisVeidemanisRauna61:40:22
132. MārtiņšSpalvaSwedbankRīga61:40:27
133. AndrisRēdersRēderu bandaTīraine61:41:03
134. MārcisStrazdiņšNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:41:14
135. MārisĀdamsonsLimbaži61:41:27
136. VoldemārsĀronsabc93Liepāja61:41:41
137. ArvisZeileRīga61:41:55
138. MārisPlūmeSwedbankJūrmala61:41:55
139. SandisPavļukevičsRīga61:42:02
140. KasparsSmilgaSia CartieroRīga61:42:04
141. JānisDeksnisSwedbankJūrmala61:42:12
142. EmīlsRipaPatria TeamRīga61:42:18
143. JānisDanevičsZS 22.KBValmiera61:42:22
144. OskarsBrasliņšValmiera61:42:22
145. JānisSlokaEco BaltiaRīga61:42:26
146. DidzisKirstuks61:42:36
147. DidzisVidemanisLattelecomRīga61:42:52
148. MārisVidemanisMežsusuriOgre61:43:00
149. NaurisBlumbahsDižstende61:43:08
150. MārtiņšBērziņšOK KurmisCēsis61:43:11
151. NaurisDubrovsPSYOPS61:43:22
152. JānisLiepiņšRiga61:43:25
153. MārisGrīnbergsSmukiSportotRīga61:43:30
154. MārisMacijevskiscream of the cropRiga61:43:32
155. RobertsBrūverisVidzemes olimpiskais centrsValmiera61:43:34
156. KārlisKostjukovsLattelecomRīga61:43:55
157. MārtiņšJēkabsonsRUBENEKocēnu novads61:44:12
158. AndrisJēkabsonsRUBENEKocēnu novads61:44:12
159. RenārsJēkabsonsRUBENEKocēnu novads61:44:12
160. DāvisOdziņšOgu KaralisRiga61:44:35
161. KasparsLivčānsIkšķile61:44:48
162. JānisJermacānsPuikasValmiera61:44:50
163. AleksandrsMoskaļiksRiga61:44:52
164. JānisBaukertsRiga61:45:02
165. ImantsBambisMaxima Latvija61:45:06
166. GuntisBērziņšRīga61:45:08
167. JānisRūteCarnikavaCarnikava61:45:14
168. SandisRiņķisLMTRīga61:45:25
169. JānisMillersValmiera61:45:45
170. GatisBērziņšVSK Noskrien61:46:30
171. MārtiņšPilmanisVSK NoskrienGulbene61:46:42
172. MikusMilgrāvis61:46:47
173. AleksandrsSokolovsPatria TeamRīga61:46:58
174. DidzisVīksneMeridiāns-CPSS61:46:59
175. ĢirtsBurcevsKocēniKocēnu novads61:47:12
176. IngusSalmiņšValmiera61:47:23
177. MārtiņšVilemsonsVSK NoskrienRīga61:47:28
178. JurijsPetrovsRīga61:47:36
179. KasparsVārpiņšRīga61:47:38
180. JānisBebrītisWunder LatviaValmiera61:47:43
181. JānisKrutovsValmiera61:47:44
182. MārtiņšKrauklisRīga61:47:44
183. JānisOzolsValmiera61:47:54
184. ArtūrsTarasovsRīga61:47:56
185. AndrisBaranovskisValmiera61:47:58
186. SvensNaumočkinsVentspils61:48:00
187. SalvisDzērveAccentureRīga61:48:11
188. AleksandrsStramkaļsRiga61:48:16
189. AndrisAtslēga666Valmiermuiža61:48:28
190. PēterisKoricsSalaspils61:48:43
191. AndrejsČipričsDzērbene61:48:53
192. VladislavsDmuhovskisLattelecomRīga61:49:03
193. KirillsKuzinsRiga61:49:10
194. EdžusNedēļaJaunpiebalga61:49:10
195. UldisVilksValmieras Stikla ŠķiedraValmiera61:49:11
196. VitālijsSiļvestrovsRīga61:49:20
197. MareksLazda61:49:24
198. RaivisVilūnsRīga61:50:31
199. MihailsRumjancevs61:50:36
200. AlmantsPoikānsRīga61:50:37
201. JānisSedlenieksVSK NoskrienRīga61:50:47
202. ReinisZauersRiga61:50:50
203. JurisZilbertsRUBENEKocēnu novads61:51:04
204. AndrisRobertsJelgava61:51:29
205. JānisPugačsVēl pa aliņam?Stari61:51:39
206. GirtsVeliksMārupes novads61:52:22
207. JānisGarančsSIA "ALOJA-STARKELSEN"Rīga61:52:37
208. JurģisŠternsSaldus61:52:41
209. EgilsStarisMARATONA KLUBSVentspils61:53:12
210. RobertsZiediņšValmiera61:53:19
211. RalfsKuģisKocēniKocēnu nov.61:53:30
212. PēterisBandurinsRīga61:53:35
213. MārtiņšPentjušsRīga61:53:48
214. BrunoStrupulisArkādijaRīga61:54:01
215. MārisAnsons-JansonsVSK NoskrienRīga61:54:14
216. AndrejsPlatacisKvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīcaRīga61:54:24
217. DmitrijsLaskoKipsalaRiga61:54:35
218. KrišjānisPormanispormanisriga61:54:52
219. TomsVāvereRīga61:55:03
220. StaņislavsLukašuksRīga61:55:50
221. ArtūrsSņegovičsRīga61:56:02
222. JānisStraukmanisBigbankRīga61:56:05
223. RolandsKrumbergsIf.lv ApdrošināšanaRīga61:56:35
224. ArtūrsCukursMierā stāvēt ir atpakaļ iet!Valmiera61:56:52
225. KasparsGravaSK SpēksValmiera61:56:52
226. JurģisBrigmanisOgre61:56:54
227. JēkabsBricisBez KompasaRīga61:57:09
228. AinārsAizpurietisABLV Bank, ASRīga61:57:20
229. AgrisTomaševičsGulbene61:57:37
230. VitālijsŽuselisBINITEXDaugavpils61:57:43
231. KasparsUpansCēsis61:57:50
232. SandisKrutovscedric.lvDreiliņi61:57:59
233. EdgarsŠkutānsUzdevumi.lvMārupe61:58:07
234. JānisZārdiņšSK BrektiVecpiebalga61:58:38
235. AndrisBērziņš61:58:38
236. MārtiņšOzoliņšRiga Adventure TeamValmiera61:58:47
237. JānisBrencisBeverīnas novads61:59:15
238. AigarsBergsTiturga62:00:40
239. AndisTilciksSmiltene62:01:51
240. KonstantīnsKvasovsRīga62:02:32
241. UldisNedēļaJaunpiebalga62:03:02
242. JurģisKerutisVSK NoskrienDobele62:03:18
243. EgilsPīlēģisStora EnsoRīga62:03:18
244. EdijsTramdaksLiepāja62:03:23
245. HarijsPugačsGulbene62:04:41
246. PēterisMuižnieksPatria TeamRīga62:05:04
247. AndrisTrumarsEco BaltiaRīga62:05:13
248. MiķelisBogdanovsRīga62:05:25
249. AntonsZdanevicsRiga62:06:24
250. LeonsMednisBaloži62:06:31
251. RihardsPliskaLMTRīga62:07:27
252. IljaSemenenkoGO! Team RigaRiga62:08:11
253. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis62:08:40
254. AlexanderPrudnikovI LOVE RUNNINGRīga62:10:03
255. OlegsUmanskisI LOVE RUNNINGRīga62:10:03
256. RaimondsRogaRkomandaJelgava62:10:31
257. MārtiņšPuriņšRīga62:11:05
258. DainisOrinskisLiepāja62:11:38
259. MārtiņšZemešsKocēnu novadsKocēnu novads62:11:41
260. IvarUntValga62:13:30
261. JānisIkaunieksEco BaltiaRīga62:16:17
262. TomsRusovsToms un ElīnaRīga62:18:38
263. ArtjomsGerasimčiksSWEDBANKRiga62:21:45
264. AleksisKernoRīga62:22:33
265. AgrisSkulteRīga62:55:10
- VadimsBelousovsVeikals 42km/Sancony4DNF
- RitvarsPoikansSmuki SportotCesis4DNF
- AndisGrandānsKobaltsRīga1DNF
- MihailsSamarenkovsValmieraDNS
- IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaDNS
- DāvisSiminaitisCēsisDNS
- ArvisSkrējānsLMTRīgaDNS
- ZigmārsStrodsLMTRīgaDNS
- ValentīnsŠčedrovsEternal Running PartyĶekavas nov., ValdlaučiDNS
- EdgarsŠulckisZEV komandaRīgaDNS
- KasparsVaivodsDOTERīgaDNS
- AustrisVasiļevskisSportlandRīgaDNS
- JānisVērdiņšSējas novads/MSĢLojaDNS
- JānisVidovskisDNS
- VitalijsVlasovsC.T.CoRigaDNS
- SergejsZubovsCēsu alusValmieraDNS
- IvoZvirbulisDNS
- KrišsAndrejevscesvaineRīgaDNS
- MārisAsarsIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepājaDNS
- KasparsOzersRīgaDNS
- JānisButkevičsEco BaltiaRīgaDNS
- RolandsRudītisAzimutsValmieraDNS
- RomualdsBuliškoC.T.CoRigaDNS
- GirtsDejusVSK NoskrienMarupeDNS
- MārtiņšEglītisMārupeDNS
- IngarsEriņšRīgas Tehniskā universitāteRīgaDNS
- KārlisFeldbergsCēsisDNS
- AigarsGedroicsC.T.CoBaložiDNS
- ArmandsGraudiņšValmieraDNS
- ArvīdsJankauskisSaldusDNS
- ValtersKalnačsValmieraDNS
- RaimondsKašsDNS
- LaurisKlagišswww.Lkbirojs.lvValmieraDNS
- ArtūrsLapšsDNS
- ArtūrsLasmanisRīgaDNS
- EdgarsMelkinsAttēls RDNS
- ArtisMiklavsMārupeDNS
- SergejsNikaluksPļaviņasDNS
- ĀrisPeičsVaidavaKocēnu novadsDNS
- GuntisPeļņaRēzekneDNS
- IlmārsPūceIeM VUGD SiguldaSiguldaDNS
- MārisRjabiņinsPremiertransfers.euMārupeDNS
- AndrisRozentālbergsRīgaDNS
- ReinisRozītisDNS

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaPūpolaMARATONA KLUBS/VendenAizpute61:29:36
2. IngaKāpiņaVSK Noskrien VāveresRīga61:39:49
3. KristīneJansoneSwedbankRīga61:42:03
4. SantaPuriņaskriesanasakademija.lvRīga61:43:39
5. IvetaNiedreVSK Noskrien, LSCRīga61:44:19
6. MaijaPūpolaMARATONA KLUBSAizputes novads61:47:11
7. AijaRogāleJēkabpils Sporta centrsJēkabpils61:47:32
8. DzintraPenceTalsi61:48:33
9. LigitaLeitlandeJelgava61:50:48
10. ZandaTaupmanaLSC, VSK NoskrienRīga61:51:16
11. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizpute61:56:48
12. GundaKleinberga-KarsaRīga61:59:28
13. GunitaLērmeM 42Valmiera61:59:36
14. LitaBriedeSK KatrīnaKuldīga62:00:13
15. SigneTomsoneRīga62:00:44
16. IngrīdaGreivuleMARATONA KLUBSCēsis62:00:44
17. TiinaSäälikSK ProRunnerJõgeva62:02:40
18. SarmīteMauriņaSigulda62:02:41
19. DaigaGreiškāneVSK NoskrienJelgava62:03:06
20. LaumaStareRīga62:04:12
21. AnitaSaulīteEco BaltiaRīga62:05:13
22. IngaPuriņaSmiltene62:05:20
23. LāsmaĀboliņaVSK NoskrienRīga62:06:16
24. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīga62:08:13
25. VizbulīteCelmiņaVSK NoskrienRīga62:08:45
26. BaibaApineRīga62:09:42
27. ŽannaVanagaVSK NoskrienCēsis62:10:13
28. IlzePalmbahaRīga62:12:59
29. InitaNeretaJēkabpils62:14:00
30. AijaRancāneSK MagnenRĒZEKNE62:17:05
31. EritaKalniņaJelgava62:18:55
32. OlitaPoplavskaSK MagnenRēzekne62:24:52
- IevaTarandaPārdaugavas vējšRigaDNS
- AigaVīdmaneJelgavaDNS
- LitaDzelmeRīgaDNS
- SantaLīce-KrūzeRīgaDNS

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius61:17:58
2. AigarsMatisonsMARATONA KLUBSPiltene61:18:06
3. AigarsSalenieksPreiļi61:20:40
4. ŽydrūnasBaltrušaitisNa, pagauk!Vilnius61:21:33
5. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava61:21:43
6. EinārsŠillersMARATONA KLUBSIkšķile61:22:16
7. NormundsUpenieksSK TēraudsĀdaži61:26:08
8. AndrisLubejsMARATONA KLUBSBaldone61:27:13
9. JurisJansonsSwedbankRīga61:27:36
10. AndisGailisValmieras velo vienībaVALMIERA61:27:56
11. JēkabsKrastiņšSK Metroons/ NikeRīga61:28:21
12. DeimantasMitkaNa, pagauk!Vilnius61:28:54
13. AlvisKrilovskisIzturibaIkšķile61:29:43
14. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSOgresgals61:30:50
15. MārisPilmanisOgreOgre61:30:56
16. IlgvarsApinisRīga61:31:51
17. SandisSvarinskisRīga61:32:44
18. AndrejsLiepaRīgas SatiksmeRīga61:32:53
19. RitvarsKlaparsKocēnu sporta klubsKocēnu novads61:33:29
20. DidzisKalniņšMARATONA KLUBSRīga61:33:46
21. DainisŽubursMARATONA KLUBSDunalka61:34:46
22. ArtisLočmelisBurkānciems & Co61:34:57
23. MārcisStandzenieksMARATONA KLUBS/DionSportLabLiepāja61:35:09
24. IngusMālkalnsUijā uijāSmiltene61:35:22
25. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:35:38
26. GatisMadžiņšSK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera61:35:46
27. IngusBunkovskisOgre61:36:35
28. MārisHeinolsKocēnu novada MTBKocēnu novads61:36:40
29. NaurisŠīmansSK KatrīnaKuldīga61:36:57
30. AndrisJonelisMARATONAKLUBSVentspils61:37:56
31. ValdisKulpeIzturibaIkšķile61:38:03
32. AndrisKozačkovsLudzaLudza61:38:21
33. AivisCepurītisSK KatrīnaKuldīga61:38:39
34. AndisMiķelsons61:38:41
35. DainisBriedis-Tukums61:38:54
36. IgorsEglītisRīga61:39:32
37. RegimantasŠnipaitisUkmerge61:39:44
38. SandijsĀboliņš-ĀbolsBrāļi ĀboļiRīga61:40:04
39. HaraldsKrievs:)Allaži61:40:29
40. ArneŪdrisALOJARĪGA61:41:17
41. AlvisLepiksonsAuseklis61:41:46
42. ArtūrsVeispālsSK TēraudsKalngale61:42:08
43. AndrisValertsMARATONA KLUBSVentspils61:42:23
44. GuntarsSiliņšJēkabpilsJēkabpils61:42:40
45. ModrisŠķēls61:42:58
46. GintsOšiņšSKBaldone61:43:00
47. ErlensGrunckisValmieraValmiera61:43:02
48. ValdisLepiksonsAuseklisValmiera61:43:27
49. ImantsDāvidsonsDEPOAloja61:44:58
50. IngarsTiltiņšEleja61:45:33
51. IgorsSulzenkoRiga61:46:16
52. ĒvaldsStahovskisIkšķile61:46:17
53. RolandsGritānsAbavaRīga61:46:50
54. HelmutsZībartsINTERGAZBebrene61:46:56
55. NerijusNekrašasVilnius61:47:14
56. GuntisZālītisLVSRīga61:47:30
57. RonaldsĀboliņš-ĀbolsBrāļi ĀboļiRīga61:47:43
58. SergejsBednostinsMaratonu klub VentspilsVentspils61:48:30
59. EdvinsPētersonsDinamoRīga61:49:05
60. JurisRomanovskisRPPRīga61:49:32
61. JānisĢirnisSigulda61:49:47
62. JānisAvensMaratona klubs RembranteOgres novads61:49:51
63. ViestursGrīnbergs61:50:39
64. ImreTaveterFRONTIER HockeyPärnu61:51:32
65. DenissVisnakovsRiga61:51:47
66. ValdisKļaviņšMagnenRēzekne61:53:26
67. JurisBrēdiķisMARATONA KLUBSRīga61:53:51
68. EgilsTēbelisKalnbadiņiMārupe61:54:07
69. DidzisGalauliņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera61:54:24
70. AndrisDoveiksIkšķileIkšķile61:55:56
71. RobertsRozisRīga61:56:20
72. ArtisŠmitsRīga61:56:32
73. ElmārsMartinsonsRīga61:56:36
74. LaurisLizbovskisSpace JungleVentspils61:56:40
75. IvarsDāvidsonsALOJAAloja61:57:47
76. JurisBelevičsOgre61:58:20
77. KasparsRūklisYes, we can!Rīga61:58:57
78. AinarsZēbergsVSK Noskrien LatvenergoLiepāja61:59:07
79. VilnisBrakovskisWOOD ART.LVĀdaži62:00:11
80. BedanshChaudharyOxford62:02:49
81. GuntisKrūmiņšALOJAAloja62:04:07
82. OttoŠramsCF-JelgavaJelgavas novads62:04:13
83. NikolajsMaņkovskisDaugavpils62:07:18
84. JurisUšackisVālodzes62:10:41
85. MārisMillersMM STUDIJARīga62:16:17
86. MartsKalniņšVidzemes BūvservissValmiera62:20:34
87. AskoldsCirsisMARATONA KLUBSJelgava62:20:42
- SergejsStrogonovsĀdažiDNS
- JörgTumatRigaDNS
- KārlisApkalnsRīgaDNS
- RaitisAvotsOzolnieku SKJelgava - OzoliekiDNS
- EdmundsDomkinsMARATONA KLUBSVentspilsDNS
- IlmārsBricisBiatlonsPriekuliDNS
- NormundsDūdaMaratona klubsRojaDNS
- AivarsGrišulisPetriotRīgaDNS
- JurisJurašsOgres novadsBurtniekiDNS
- RolandasKazlasNa, pagauk!VilniusDNS
- JurijsKrupnovsVentspils triatlona klubsVentspilsDNS
- JānisRancānsIkšķileDNS
- ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsiDNS

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LudmilaJoceMARATONA KLUBS/DionSportLabTurlava61:39:33
2. IlzeBoldāneGulbene61:43:03
3. InitaBistrovaogre LSCOgres novads61:43:37
4. IngridLindenbergTartu61:45:31
5. LailaCeikaValmiera61:54:19
6. MaldaCaune-Salaspils62:01:16
7. AntraEzeraTalsi62:03:52
8. LudmilaBarkovskaindriga62:04:17
9. ZintaLiepaRīga62:12:52
10. SilvijaHansoneRīga62:35:29
11. NadeždaKavtaskinaLSCRīga62:43:30
- DaigaGulbeTiturgas iespēju parksĶekavaDNS

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZundaSPORTLATGulbene61:20:52
2. NikolajsSaulītisKocēnu novadsLimbaži61:22:13
3. JurisŠehtelsSIA Rīgas ŪdensĀdaži61:25:35
4. RaimondsVasiļjevsIRONMAN.LVRīga61:25:41
5. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pils61:26:36
6. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads61:29:59
7. NikolajsPetrovsLudzaLudza61:30:41
8. ValdisTiltsVaidavaKocēnu novads61:31:06
9. GunvaldsStrautiņšAizkraukle61:34:54
10. IvarsSaldaksJēkabpilsJēkabpils61:35:31
11. AgrisŠmukstsIndividuāliValmiera61:35:57
12. GundarsRutkisValmiera61:37:53
13. AndrejsGaumigsOlaine61:38:01
14. GvidoLapsa61:39:03
15. AinarsRencisPaBaso.lvValmiera61:39:13
16. AndrisJansonsVSK NoskrienSaulkrasti61:39:59
17. GuntarsStraumeMaratona kubs, Jūrmala, LSCJūrmala61:40:30
18. JurisGrodnisJēkabpils Sporta centrsJēkabpils61:41:30
19. AgrisSpalviņšRauna61:42:01
20. ValtsKlucisRīga61:42:32
21. JurisLiepaLatvijas BankaRīga61:43:01
22. EdgarsOzoliņšPiramida/triathlon clubRīga61:43:03
23. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspils61:43:19
24. JānisKopmanisLSCRīga61:46:01
25. GuntarsZariņšindividuāliPriekuļu novads61:46:34
26. VladimirsŽerebcovsJūrmala61:47:17
27. VladimirsJanovskisda-marathonDaugavpils novads61:47:47
28. DainisDriņķisRīga61:47:57
29. JānisBogdanovsValmiera61:48:25
30. DzintarsLūsisDinamoRīga61:49:05
31. EdgarsKļaviņšSK MAGNENRēzekne61:49:38
32. ĒriksLisovskisIkšķile61:51:11
33. EdvīnsCifersonsRīgas piensaimnieksRīga61:52:46
34. JānisOzersJelgava61:53:24
35. SandrisSondorsBaltik TaxiRīga61:54:52
36. JānisZemturisRīga61:56:59
37. NormundsVilūnsvsk noskrienriga61:58:06
38. ViktorsKuliks62:01:16
39. OļģertsGūtmanisLSCRīga62:03:50
40. JurijsBarkovskisind.riga62:04:17
41. JānisVidovskisMiksMazsalaca62:06:00
42. EgilsSmilgasia CartieroGulbene62:06:28
43. VentisGrīnbergsindividuāliPiņķi62:11:54
- AigarsŽodziņšEzereDNS

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikolajsSmalovijsRīga61:29:30
2. IlgvarsĀboltiņšMARATONA KLUBSRūjiena61:31:27
3. JānisSupeTirza61:34:44
4. JānisKaimiņš61:35:11
5. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīga61:37:40
6. JurisRukkalnsRagana61:39:27
7. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikava61:43:19
8. MihailsMaksimenkoValmieras vieglatletikas klubsValmiera61:43:38
9. VilnisLiepiņšindividuāliCarnikava61:46:19
10. DidzisKrīgersvalmiera61:52:14
11. PjotrsČervjakovsDaugavpils61:52:50
12. RaitisLermeTonussKocēnu novads61:52:52
13. JurisGaidelisMARATONA KLUBSCēsis61:55:38
14. AldisBirznieksMARATONA KLUBSVentspils61:57:42
15. AivarsCepītis_Valmiera61:59:31
16. JānisDainisKocēnu sporta klubsKocēnu novads61:59:52
17. IlmarTagelTriSmilePõlva62:02:52
18. ViktorsSafutinsLSC / MARATONA KLUBSRiga62:11:03
19. JurisBērziņšSkr./kl. "Ozolnieki"62:41:01
20. ErvīnsKaļassOzolniekiJelgava62:46:52
- JurisRozguls3DNF
- DzintarsRudzītisLSC, ValmieraValmieraDNS
- IlmarTagelTriSmilePõlvaDNS
- MārisBaltaisVSK NoskrienDNS