Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

SM

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaĀrnieceOzonsSigulda123:14:14
2. AnastasijaGerasevaSPORTLAT / Jelgavas BJSSJelgava123:31:55
3. DzintraSkārdaAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava123:47:24
4. NatālijaTreulandeRīga123:52:32
5. VinetaPētersoneVSKnoskrienRīga123:58:22
6. ZaneJēkabsoneVFK DRUVASALDUS123:59:09
7. EvijaReineLiepāja124:03:09
8. OksanaKumpinaMaritime Sport CommunityRiga124:03:25
9. ZaneKarpenkoSwedbankRīga124:07:27
10. JustīneSavitska124:10:33
11. AgneseZārdiņaSK BrektiVecpiebalga124:12:02
12. KristīneGržibovskaVSK noskrien / SK DzērveneRīga124:12:19
13. SintijaArbidāneZelta CāļiRīga124:12:38
14. GuntaNeijaVSK Noskrien124:16:18
15. AmandaZīlišķeRīga124:21:50
16. AneteSkrastiņaLaimaskoksRīga124:22:18
17. ZaneVanagaVSK NoskrienIkšķile124:28:07
18. KristīneKuzņecovaRīga1DSQ
- JekaterinaDmitrijevaVSK Noskrien / PaBaso.lv8DNF
- IrēnaKalniņaRīga8DNF
- IneseCelmaRedriveraRīgaDNS
- MaritaKiļupaMadonas BJSS/LSPAMadonaDNS
- IntaZīriuseSportlandSalacgrīvaDNS
- MartaZumbergaIsostar/ŅergasDundagaDNS

VM

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnatolijsMacuksSK Tērauds/Nike/SportlandJēkabpils122:28:31
2. RenārsRozeJRKOgres novads122:30:33
3. KristapsBērziņšSPORTLAND/NIKE122:32:28
4. VasiliLialekaViktoriaMinsk122:36:07
5. KristapsBroksVSK Noskrien-RiekstiMadona122:38:34
6. DainisLimanānsSwedbankBiksti122:43:37
7. ValērijsŠakelisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni122:48:01
8. MaksimRemezauVictoriaMinsk122:52:28
9. EdvinDemenkovSporto pasaulisPanevezys122:55:53
10. AinārsKumpiņšPaBaso.lvRīga122:57:31
11. SergejsMaslobojevsRiga122:57:38
12. ChristopherSolarzNew York City122:59:36
13. NaurisAukmanisPatria TeamRīga123:00:17
14. ĢirtsKazminsRīga123:05:58
15. MatīssVecvagarisSPORTLATLiepāja123:10:53
16. RobertsEglītisBeer teamRīga123:13:10
17. DanielsBukoLīvanu VkLīvāni123:14:02
18. GunārsOzoliņšSPORTLAND/NIKE123:15:38
19. ValtsUlmanisAuseklisVecumnieki123:18:05
20. RolandsŠtrehersVSK NoskrienLiepāja123:19:40
21. UldisKļaviņšVSK Noskrien123:19:50
22. JurisGudēvics-LiepiņšVSK Noskrien123:19:51
23. JānisSondorsSportlandJelgava123:20:05
24. MareksStumbrisKuldīga, Rīga123:20:54
25. JānisBagātsRubeneKocēnu novads123:21:31
26. KasparsPētersonsVSK noskrienKocēnu novads123:22:14
27. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga123:22:54
28. EdgarsBukšsSIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate""Jelgava123:26:34
29. DidzisBraunsRīga123:29:19
30. MiksPētersonsvsk noskrienRīga123:31:36
31. Dāgs-RūdisBareikaRīga123:32:46
32. UldisPormeistersVSK NoskrienValka / Rīga123:34:01
33. ArnisRātsRīga123:34:13
34. DaņilaSeļutoExigen Services Latvia #optimized4runningRīga123:34:49
35. ArtūrsLočmelisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīga123:34:57
36. RobertsRozenbahsVSK NoskrienJelgava123:35:10
37. JānisMillersRaiskums123:37:22
38. RobertsVeicsRīga123:37:52
39. ViestursZimackisRīga123:39:48
40. ViktorsSaveļjevsVSK Noskrien123:39:51
41. MagnusZalstersIecava123:41:39
42. IvoRubīnsVSK NoskrienJelgava123:42:31
43. NilsLaufmanisRamirentRīga123:44:32
44. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiPaduza & Apti / Siguldas izlase / VSK NoskrienSigulda123:50:57
45. RobertsČernovsAS "Latvijas Finieris"Rīga123:51:18
46. EdgarsSkunstiņš123:53:25
47. JānisKalniņšVSK NoskrienRīga123:53:59
48. KristersKuģenieksRīga123:54:48
49. JānisButkēvičusKungasSalacgrīva123:56:36
50. RenārsLūsisDARBA RŪĶI/ Valsts darba inspekcijaRīga123:56:42
51. SignisVāvereVSK NoskrienRīga123:57:52
52. AinārsGudēvicsLattelecomRīga123:59:14
53. JurģisUrtānsVANAGIJēkabpils novads123:59:35
54. GatisOsisOšu TeamValmiera123:59:46
55. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja124:02:06
56. ArtisVastlāvisIkšķile124:03:05
57. ArtūrsSedliņšVSK NoskrienĶekava124:03:17
58. KārlisBūmansVSK NoskrienLiepāja124:03:26
59. ArmandsŠļarsRīga124:04:53
60. EduardsBrokānsBinitexDaugavpils124:11:14
61. LaurisRobertsEvE autosportsLaidi124:14:14
62. JānisKnetsAccentureRiga124:18:52
63. KārlisErtmanisĀdaži124:24:15
64. EmanuelsPutānsSCMTRīga124:24:59
65. ĒriksDovnarovičsVSK NoskrienRiga124:25:20
66. MārcisFrišfeldsKocēni124:30:03
67. Gene-StephenMaslink124:36:00
- ArnisAuzānsRīga7DNF
- IvoRasaValmiera2DNF
- DavidArutyunyanBIMTartuDNS
- LaurisBērziņšZTF LāsmaTaureneDNS
- ArtursLineda-marathon/jaunsardzeDaugavpils novadsDNS
- ArtūrsPielēns-PelēnsLattelecomRīgaDNS
- ViktorsVasilenkoRigaDNS
- DinsVecānsdr. KlaunsRīgaDNS

SM40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VivianaKirilovaMedrull runnersRīga123:12:34
2. NatalliaMalinouskayaVictoriaMinsk123:20:16
3. IvetaPriedīteOgres novads123:56:05
4. AijaLinēVSK NoskrienRīga123:58:55
5. AntraRogaCarnikavas sporta centrsRīga124:04:13
6. UlviLondTartu124:18:43
7. LīgaLīceVSK Noskrien124:20:13
8. MaichlSuurSK ProRunnerPõlva124:27:44
9. GundaPlūmanePēdu navMazsalaca124:31:50

VM40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. HenadziZhauronakKLB ViktoriaBerezino, Minsk region122:39:22
2. MārisPakārklisSK-OzolniekiRīga122:48:18
3. ValdisŅilovsSPORTLATOgre122:49:24
4. RitvarsLērmeM 42Amsterdam122:59:52
5. RaimondsBulsJūrmala123:00:28
6. AndrisLudriksVSK Noskrien RiekstiRīga123:04:08
7. ValdisMiezītisNoskrienImanta123:04:29
8. MārtiņšSirmaisVisionSerpent123:16:58
9. RitvarsKalniņšKRONUSValmiera123:17:44
10. AleksejsSapogovsUstj-Dvinsk RUNRiga123:18:57
11. RaivisAnčsGulbeneGulbene123:22:40
12. DzintarsPetrovsRīga123:28:24
13. GintsTrēziņšValmieras SOS BCValmiera123:31:42
14. GintsVītiņšRīga123:32:11
15. ĢirtsStrautnieksLMTRīga123:33:46
16. AndrisPommersSalaspils zīriņiSalaspils123:35:38
17. PēterisCābulisVSK NoskrienValka123:39:52
18. NataleCarloneNokiaMilan123:42:17
19. ArūnasDubinskasVilnius123:48:20
20. HelmutsJaujaRiga123:54:30
21. AndulisŠmidlersVSK Noskrien / LSCSalaspils, Rīga123:55:09
22. DmitrijsSemendjajevsRĪga123:58:36
23. MiksVilsonsVSK Noskrien123:59:04
24. ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga123:59:14
25. GatisKrasovskisSPORTLATPierīga124:01:01
26. AareHuikOK VõruVõru124:02:22
27. ArtursUpenieksOlaineOlaine124:04:49
28. DenissSoldatenkoMSCRiga124:05:39
29. ImantsLipskis124:05:40
30. IvarsNoviksSK MAGNENRēzekne124:13:26
31. AndrisDrešmanisVSK Noskrien124:20:13
32. JurisBaķisKadaga124:46:38
33. Ain-IvarTuppVeri124:47:41
34. MargusKonnulaTartu NAKUrvaste125:21:07
- ValdisĶerubiņšSK OzolniekiJelgava10DNF
- ĢirtsMamajsSiguldaDNS
- ErgoMeierTallinnDNS
- MaigursMūrmanisLiepājaDNS
- ValdasŠmaižysBėgimo klubasKlaipėdaDNS

VM50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NormundsLaucisVSK Noskrien/AizkraukleAizkraukle122:55:28
2. AivarsUzolsDTC JaunībaDaugavpils123:01:35
3. ArnisGromovsRīga123:06:31
4. AndrisDudelsda-marathon/jaunsardzeDaugavpils novads123:08:45
5. JurisČerņadjevsRīga123:19:36
6. SergeyStauneBIMMoscow123:25:59
7. VitālijsMuzikaVSK NoskrienJumprava123:26:32
8. AigarsVītiņšRīga123:27:39
9. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienKākciems123:28:40
10. UldisKirtovskisIzturibaSalaspils123:35:23
11. GintsKudiņšvsk noskrienJurmala123:39:18
12. ArnisĀbelīteVirsotne/MarmotRīga123:39:45
13. SergejsKuzminsSK MAGNENRēzekne123:41:05
14. AndrisPētersonsBA TurībaRīga123:44:20
15. NikolajsVasiļjevsSK MagnenRēzeknes novads123:44:50
16. ValerijsJegorovsMARATONA KLUBSRIGA123:54:54
17. GuntarsBūmansLiepāja124:07:42
18. EgīlsKrastiņšBurtnieku novads124:23:30
- AigarsDudelisRīgaDNS
- HarijsVagarsRīgaDNS

VM60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava123:40:39
2. ViktorsSuborinsCarnikavas sporta centrsCarnikava124:03:26
3. DainisKauliņšLSCRīga124:06:43
4. VisvaldisLācisMadona128:13:51
- JurisBatarsVSK NoskrienJūrmalaDNS
- ValentīnsPanfjorovsRīgaDNS