Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens / 03.09.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

S12

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EvijaLejaSS ARKĀDIJARīga20:23:49
2. KatrīnaSkrodeleJelgava20:24:43
3. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti20:28:04
4. SigitaSkrodeleJelgava20:30:22

V12

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KārlisAncānsSS ArkādijaRīga20:20:26
2. KārlisPirktiņšAlbertsRīga20:21:03
3. ArtjomsLeonidovsDaugavpils20:21:21
4. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga20:21:35
5. Emīls-MatiassReinfelds20:21:36
6. Miks-JānisCauneCita RīgaRīga20:22:29
7. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga20:22:33
8. DīvsDūmiņšRīga20:24:44
9. RalfsBrīvulis20:28:03
10. AgnisKrasovskisSPORTLAT20:40:35
- DāvisBartuševicsJelgavaDNF

S15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EstereVīksneSigulda20:21:08
2. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgre20:22:39

V15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-JānisKarssSS ArkādijaRīga20:20:22
2. JēkabsJansonsRIGA IRONMAN TEAMRīga20:22:19
3. DāvisDābols20:27:01

ST (tautas klase)

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZaneMucenieceIkšķile20:19:26
2. MarikaZālīteVSK NoskrienĶekava20:23:31
3. LauraKalniņa20:24:37
4. LīvaAšmaneVSK NoskrienJelgava20:24:49
5. Ieva-MartaGintereJelgava20:24:52
6. ZitaĻaudakaOgreOgre20:25:21
7. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti20:25:35
8. AnnaTauča20:26:07
9. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīga20:26:10
10. LieneBrīvule20:26:13
11. ĒrikaKairova20:26:16
12. BaibaSudraba20:26:30
13. RitaTarasovaRīga20:26:49
14. LeldeTikmereSVEĶU TEAMRīga20:27:02
15. LindaTikmereMežciema pamatskolaRīga20:27:15
16. LīvaBrīvule20:31:55
17. AndraVanagaĶekava20:32:30
18. ElīnaZvēraIkšķile20:32:50
19. EveritaAlbiņaRīga20:33:24
20. LindaBrivuleStokholm20:35:11
21. PetraKrumuldaIndividuāliRīga20:35:24
22. JeļenaGurejevaIlmājas KojotiRīga20:35:30

VT (tautas klase)

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SergejsBogdanovsDion SportLabRiga20:18:21
2. RikardsRaimoSporta skola ArkādijaRīga20:18:37
3. ArvilsMelngailisRiga20:20:31
4. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrasti20:20:49
5. EdvardsStīpnieks20:20:57
6. GintsKudiņšvsk noskrienJurmala20:22:11
7. ValtersMednisRīga20:23:00
8. JurisBrīvulisRīga20:24:43
9. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiSalaspils20:25:24
10. BrunoLeja20:27:11
11. RobertoRamosStokholm20:27:15
12. AleksejsGutmansC.B.X.Riga20:27:52
13. VilisMednisindividuāliSmiltene20:28:56
14. NatiaGonashvili20:33:44
15. AleksejsDeņisovsGangnamstyleRiga20:34:39
16. MartinsJermacānsIndividuāliRīga20:34:59
17. DaniilsGutmansGangnamstyleRiga20:35:16
18. JānisKrumuldsIndividuāliRīga20:35:26