Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens / 03.09.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiksTīrais rez.
1. SergejsBogdanovsDion SportLabRigaVT (tautas klase)20:18:210:07:060:18:18.25
2. RikardsRaimoSporta skola ArkādijaRīgaVT (tautas klase)20:18:370:07:270:18:33.90
3. ZaneMucenieceIkšķileST (tautas klase)20:19:260:07:440:19:23.30
4. Artūrs-JānisKarssSS ArkādijaRīgaV1520:20:220:08:010:20:19.60
5. KārlisAncānsSS ArkādijaRīgaV1220:20:260:07:550:20:22.05
6. ArvilsMelngailisRigaVT (tautas klase)20:20:310:07:460:20:28.05
7. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrastiVT (tautas klase)20:20:490:08:140:20:46.85
8. EdvardsStīpnieksVT (tautas klase)20:20:570:07:560:20:54.60
9. KārlisPirktiņšAlbertsRīgaV1220:21:030:08:170:21:01.75
10. EstereVīksneSiguldaS1520:21:080:08:170:21:05.85
11. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsV1220:21:210:08:440:21:18.15
12. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaV1220:21:350:08:360:21:32.80
13. Emīls-MatiassReinfeldsV1220:21:360:08:450:21:33.50
14. GintsKudiņšvsk noskrienJurmalaVT (tautas klase)20:22:110:08:560:22:08.30
15. JēkabsJansonsRIGA IRONMAN TEAMRīgaV1520:22:190:08:430:22:16.85
16. Miks-JānisCauneCita RīgaRīgaV1220:22:290:08:390:22:27.35
17. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaV1220:22:330:09:280:22:31.25
18. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreS1520:22:390:08:330:22:36.65
19. ValtersMednisRīgaVT (tautas klase)20:23:000:09:000:22:55.15
20. MarikaZālīteVSK NoskrienĶekavaST (tautas klase)20:23:310:09:320:23:28.60
21. EvijaLejaSS ARKĀDIJARīgaS1220:23:490:09:360:23:45.85
22. LauraKalniņaST (tautas klase)20:24:370:09:370:24:34.05
23. KatrīnaSkrodeleJelgavaS1220:24:430:09:350:24:39.60
24. JurisBrīvulisRīgaVT (tautas klase)20:24:430:10:270:24:38.15
25. DīvsDūmiņšRīgaV1220:24:440:09:340:24:42.40
26. LīvaAšmaneVSK NoskrienJelgavaST (tautas klase)20:24:490:10:020:24:44.75
27. Ieva-MartaGintereJelgavaST (tautas klase)20:24:520:10:020:24:47.90
28. ZitaĻaudakaOgreOgreST (tautas klase)20:25:210:09:450:25:19.10
29. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiSalaspilsVT (tautas klase)20:25:240:10:130:25:20.05
30. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiST (tautas klase)20:25:350:10:030:25:32.65
31. AnnaTaučaST (tautas klase)20:26:070:09:570:26:04.45
32. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīgaST (tautas klase)20:26:100:10:100:26:06.00
33. LieneBrīvuleST (tautas klase)20:26:130:09:480:26:09.20
34. ĒrikaKairovaST (tautas klase)20:26:160:09:570:26:12.65
35. BaibaSudrabaST (tautas klase)20:26:300:11:190:26:25.50
36. RitaTarasovaRīgaST (tautas klase)20:26:490:10:360:26:45.50
37. DāvisDābolsV1520:27:010:10:340:26:57.80
38. LeldeTikmereSVEĶU TEAMRīgaST (tautas klase)20:27:020:11:100:26:56.25
39. BrunoLejaVT (tautas klase)20:27:110:10:270:27:07.10
40. RobertoRamosStokholmVT (tautas klase)20:27:150:11:180:27:10.85
41. LindaTikmereMežciema pamatskolaRīgaST (tautas klase)20:27:150:11:090:27:09.55
42. AleksejsGutmansC.B.X.RigaVT (tautas klase)20:27:520:11:100:27:45.60
43. RalfsBrīvulisV1220:28:030:10:220:28:00.20
44. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiS1220:28:040:11:050:28:01.55
45. VilisMednisindividuāliSmilteneVT (tautas klase)20:28:560:10:580:28:52.05
46. SigitaSkrodeleJelgavaS1220:30:220:11:410:30:18.65
47. LīvaBrīvuleST (tautas klase)20:31:550:11:550:31:50.05
48. AndraVanagaĶekavaST (tautas klase)20:32:300:12:310:32:24.05
49. ElīnaZvēraIkšķileST (tautas klase)20:32:500:12:520:32:07.40
50. EveritaAlbiņaRīgaST (tautas klase)20:33:240:12:360:33:21.90
51. NatiaGonashviliVT (tautas klase)20:33:440:12:280:33:40.80
52. AleksejsDeņisovsGangnamstyleRigaVT (tautas klase)20:34:390:12:550:34:33.55
53. MartinsJermacānsIndividuāliRīgaVT (tautas klase)20:34:590:14:190:34:54.70
54. LindaBrivuleStokholmST (tautas klase)20:35:110:13:150:35:06.20
55. DaniilsGutmansGangnamstyleRigaVT (tautas klase)20:35:160:12:550:35:11.05
56. PetraKrumuldaIndividuāliRīgaST (tautas klase)20:35:240:14:310:35:19.35
57. JānisKrumuldsIndividuāliRīgaVT (tautas klase)20:35:260:14:120:35:20.85
58. JeļenaGurejevaIlmājas KojotiRīgaST (tautas klase)20:35:300:14:290:35:24.50
59. AgnisKrasovskisSPORTLATV1220:40:350:15:360:40:30.05
- DāvisBartuševicsJelgavaV12DNF