Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils triatlons standarta distancē, Latvijas kauss / 14.08.2016

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneAQUATICSDobele131:09:51.60
2. AļikaŠkarstānePiramida Triathlon ClubRīga131:12:37.90
3. KristiānaKalniņaAQUATICSDobele131:15:46.30
4. KristiānaKlestrovaVentspils131:21:59.55

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisDTC JaunībaValmiera131:02:18.20
2. KristapsSiltumēnsAQUATICSDobele131:07:03.05
3. ViestursDūzisAQUATICSDobele131:11:56.35

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElzaMesterePiramida Triathlon ClubJelgava131:26:50.85

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZigmārsKalvānsPiramida triathlon clubJūrmala131:08:19.20

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SigitaVāceRīga131:20:59.55
2. AnastasijaKrūmiņa3VeloPlusRīga131:25:04.15

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngvarsIvanovsDTC JaunībaDaugavpils131:06:16.90
2. ArtisDāvidnieksGaismas maģija - EMURīga131:06:22.05
3. ĒriksKārklisNBSLielvārde131:07:49.60
4. ArvisGrencbergsSK TēraudsRīga131:10:34.10
5. AleksandrsPraščuksfb.com/getsmile.lvRīga131:11:16.25
6. AleksejsDemkoLSC/tripower.lvRīga131:12:05.25
7. AigarsJudzis131:12:27.40
8. MareksJakubovskisRīga131:12:37.90
9. TomsOzoliņšVentspils Triatlona KlubsVentspils131:13:04.25
10. IvoGaišaisRīga131:14:57.80
11. DenissStrahovs131:16:52.65
12. GatisTomsonsVentspils triatlona klubsVentspils131:17:33.50
13. JurisVdovičenko131:18:33.50
14. MatīssVecvagarisSPORTLATLiepāja131:18:49.10
15. IvarsNudiens131:19:13.00
16. MitrofansSlobodjansRīga131:24:04.30
- EdgarsEgleĀdaži7DNF

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntraRogaCarnikavas sporta centrsRīga131:18:23.80
2. EvitaLeitāneAquaticsDobele131:28:47.15

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnsisMežulisJūrmalas skrējēju klubsJūrmala131:11:44.10
2. EdgarsErts131:12:35.30
3. ĢirtsMamajs131:12:37.00
4. UģisVaivarsLiepāja131:15:35.00
5. TonijsLeitānsDobele131:16:55.15
6. JurisKeišsVentspils Triatlona KlubsVentspils131:17:08.10
7. ArtursHofmanishofmann triathlon teamJūrmala131:17:32.40
8. ValērijsBaranovskisDaugavpils131:19:10.25
9. GintsLiepiņšGrobiņas Sporta centrsGrobiņa131:20:38.30
10. AigarsLočmelisValmiera131:24:42.60

F50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InetaAulikaSPORTLATKolka131:35:13.85

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VladimirsKuzmenkoPiramida Triathlon Club131:10:25.40

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikava131:12:31.55
2. RobertsDrākeRīga131:21:23.40