Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas Triatlons, 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup / 24.07.2016

F13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BeatričėVinciūnaitėTSK DarnaPanevėžys80:53:21
2. AlinaSinevichtri.byMinsk80:54:05
3. LindaEihmaneAQUATICSDobele80:57:24
4. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiTabasalu80:58:13
5. BrigitaŠniukštaitėTSK DarnaPanevėžys80:59:32
6. DariaAnastasovaV.LIGAOdessa81:02:47

M13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntonKasyanauMogilev Triathlon teamMogilev80:45:39
2. SandisKornijenkoDTC JaunībaDaugavpils80:47:46
3. DenysZakharchenkoV.LIGAOdessa80:48:26
4. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale80:49:19
5. KasparasApkievičiusPanevežys triathlon clubPanevezys80:51:53
6. Ervin-OttoPrankTartu UjumisklubiTartu80:52:39
7. PaulsAudzēvičsAQUATICS80:54:12
8. PijusDapkusTriathlon Team DarnaPanevezys80:54:15
9. UstavRometTartu UjumisklubiTartu80:54:39
10. OleksiiTaukchyV.LIGAOdessa80:55:19
11. Francis-DanielsVeģerisSPORTLATRīga80:57:49
12. EmīlsTēraudsEngures sportamEngure80:58:03
13. KristapsDūzisAQUATICSDobele80:58:26
14. JānisRiekstiņšApes TKRīga80:58:43
15. Matīss-TomsJurgensonsFILTEROgre81:00:01
16. KristupasRimkusPanevežys triathlon clubPanevezys81:00:14
17. SanderAavikUjumise SpordiklubiTartu81:04:02
18. VladyslavChebanV. LIGAOdessa81:05:16
19. SandersSkrickisAalborg Triathlon KlubAalborga81:06:33
- DanilaZagoruikoIRONLATBaltezers7DNF
- GlebSkudyakovMoscow7DNF
- DanilaProščinkoDTC "Jaunība"Daugavpils3DNF
- RičardsSniedzePiramida Triatlon2DNF
- GlibKhomenkoV.LIGAOdessa1DNF

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon clubPanevezys80:46:03
2. Merili-MaiKivimetsTabasalu Triathlon Club80:47:46
3. MariaBondarchukTabasalu triatlonclubESTONIA80:49:50
4. PaulaKübarSK RaudmeesPärnu80:50:08
5. VioletaLevinokaAQUATICSDobele80:51:44
6. RaileenLelleRaudmeesPärnu80:58:01
7. LindaSiliņaAQUATICSDobele80:58:14

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LukasProkopavičiusPanevežys triathlon clubPanevezys80:46:40
2. RaimondsLevickisDobele80:47:12
3. DaniilPadolskiMogilevTriathlonTeamMogilev80:48:00
4. Ander-MarkusKroonMeie Liigume MeditaTartu80:50:21
5. MarkussUbavičsAQUATICSDobele80:50:26
6. DzmitryAusiannikauMogilevTriathlonTeamMogilev80:50:34
7. AndriiTulchiiV.LIGAOdessa80:52:17
8. RagnarLelleRaudmeesPärnu80:53:09
9. ErkkiJuhansooRaudmees SKPärnu80:59:46
10. NojusKybartasFOCUSVilnius81:05:19
- JēkabsAudzēvičsAQUATICS2DNF

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ŪnėNarkūnaitėTSK "Darna"Panevėžys80:48:53
2. VilteNarkunaiteTSK DarnaPanevėžys80:51:12
3. KarolinaLuksytePanevežys triathlon clubPanevezys80:51:59
4. KatreMerilooTabasalu TKRakvere80:52:47
5. OrynaAnnikovaV.LIGAOdessa80:54:04
6. Reeli-MartaSiimar21CC Triathlon ClubTallinn80:54:21
7. KaariMerilooTabasalu TKRakvere80:55:54

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VolodymyrShmanovFormaOdessa80:43:18
2. MikhailCharniakouMogilev Triathlon TeamMogilev80:44:11
3. TadasCesevičiusTSK "Darna"Panevėžys80:44:16
4. TadasSereikaPanevežys triathlon clubPanevezys80:44:58
5. OleksandrZakharchenkoV.LIGAOdessa80:45:54
6. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīga80:46:17
7. YahorShaikouMogilevTriathlonTeamMogilev80:46:31
8. ViestursDūzisAQUATICSDobele80:48:37
9. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon clubJelgava80:51:33
10. LinardsSkrickisSigulda80:55:40
- ArtemSkudyakovmoscow7DNF

FO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZaneMucenieceIkšķile80:51:56
2. IevaBaltriukaiteTK PajurisKlaipeda80:55:06
3. UstavKairiTartu UjumisklubiTartu80:56:48
4. RudīteEverteNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga80:58:00
5. JelenaBondarchukTabasalu triatlonclubESTONIA80:58:14
6. KristinaViršilaitėTK PajūrisKlaipėda81:01:19
7. KülliMõtsnik21cc Triathlon ClubTallinn81:02:13
8. ErikaJuhansooSUKL JõuluPärnu81:03:06
9. AliseUrtānelatswimshop.comIkšķile81:03:17
10. GitaFreibergaAQUATICSDobele81:07:49
11. OlīvijaSpēlmaneRīga81:09:09
12. MarinaSeremetjeva-GruduleMARITIME SPORT COMMUNITYRiga81:24:38
- AnneVaismaPärnu1DNF

MO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmiera80:47:15
2. EdgarsNikelsVirsotne/MarmotRīga80:48:35
3. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga80:49:55
4. MareksJakubovskisRīga80:49:56
5. AivarsMozulisEngures sportam80:50:29
6. IlgvarsEbelsReir DobeleMārupe80:51:05
7. JurisVdovičenko80:51:27
8. RobertsJaunzemsSportVIBERīga80:51:47
9. MārtiņšGūtmanisEngures sportamEngure80:52:39
10. IvarsNudiensDŽEDAISKIJ KRAJVentspils80:53:04
11. AgrisBaltmanisSPORTLANDBaloži80:54:54
12. AnatolijsPurviņšZilupe80:55:05
13. RomansBarisevsFocus TeamRiga80:55:19
14. RomānsOdinecsHerbalifeRīga80:55:20
15. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga80:55:29
16. KristoAusmeesMeie Liigume MeditaTartu80:56:20
17. HugoBarkerRīga80:56:25
18. RaivoPrankTartu UjumisklubiTartu80:56:52
19. JurisŠalajevsRīga80:57:27
20. MareksGailītisIkšķile80:57:28
21. AndriusŽalimasTK PajūrisKlaipėda80:57:50
22. DāvisAlsbergsFILTERRīga80:58:18
23. UģisReveliņšOgre80:58:25
24. AndresKubarMedita TeamTartu80:58:43
25. JānisBaukertsRiga80:58:51
26. FergusBarkerRīga80:59:39
27. AndrejsSemjonovsThe HouseRīga81:00:12
28. EdijsAkolovsSigulda81:00:31
29. SergejsKubraksEngures sportamEngure81:01:20
30. ViestursMisiņšBalvi81:01:28
31. AndrejsSladkovsEngures sportamEngure81:03:32
32. AigarsEglājsPa VienamRīga81:03:43
33. GintsKuzņecovsGFITNESSRīga81:04:27
34. AleksandrsŠvaikovsRiga81:05:10
35. KirilsPostalovskisRīga81:06:08
36. DenysMatuzenkoRiga81:12:32
37. ArtūrsBrahmanisRīga1DSQ
- AigarsJudzis2DNF

Relay-1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RelayFilterapm.Rīga80:47:20
2. RelayAv-Lm-2apm.Rīga80:48:11
3. RelayDukaapm.Rīga80:49:45
4. RelayAvitasports-Livelo-/-Btaapm.Rīga80:50:27
5. RelaySportland-1apm.Rīga80:54:50