Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas Triatlons, 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup / 24.07.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. VolodymyrShmanovFormaOdessaM1780:43:18
2. MikhailCharniakouMogilev Triathlon TeamMogilevM1780:44:11
3. TadasCesevičiusTSK "Darna"PanevėžysM1780:44:16
4. TadasSereikaPanevežys triathlon clubPanevezysM1780:44:58
5. AntonKasyanauMogilev Triathlon teamMogilevM1380:45:39
6. OleksandrZakharchenkoV.LIGAOdessaM1780:45:54
7. EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon clubPanevezysF1580:46:03
8. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīgaM1780:46:17
9. YahorShaikouMogilevTriathlonTeamMogilevM1780:46:31
10. LukasProkopavičiusPanevežys triathlon clubPanevezysM1580:46:40
11. RaimondsLevickisDobeleM1580:47:12
12. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmieraMO80:47:15
13. RelayFilterapm.RīgaRelay-180:47:20
14. SandisKornijenkoDTC JaunībaDaugavpilsM1380:47:46
15. Merili-MaiKivimetsTabasalu Triathlon ClubF1580:47:46
16. DaniilPadolskiMogilevTriathlonTeamMogilevM1580:48:00
17. RelayAv-Lm-2apm.RīgaRelay-180:48:11
18. DenysZakharchenkoV.LIGAOdessaM1380:48:26
19. EdgarsNikelsVirsotne/MarmotRīgaMO80:48:35
20. ViestursDūzisAQUATICSDobeleM1780:48:37
21. ŪnėNarkūnaitėTSK "Darna"PanevėžysF1780:48:53
22. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngaleM1380:49:19
23. RelayDukaapm.RīgaRelay-180:49:45
24. MariaBondarchukTabasalu triatlonclubESTONIAF1580:49:50
25. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaMO80:49:55
26. MareksJakubovskisRīgaMO80:49:56
27. PaulaKübarSK RaudmeesPärnuF1580:50:08
28. Ander-MarkusKroonMeie Liigume MeditaTartuM1580:50:21
29. MarkussUbavičsAQUATICSDobeleM1580:50:26
30. RelayAvitasports-Livelo-/-Btaapm.RīgaRelay-180:50:27
31. AivarsMozulisEngures sportamMO80:50:29
32. DzmitryAusiannikauMogilevTriathlonTeamMogilevM1580:50:34
33. IlgvarsEbelsReir DobeleMārupeMO80:51:05
34. VilteNarkunaiteTSK DarnaPanevėžysF1780:51:12
35. JurisVdovičenkoMO80:51:27
36. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon clubJelgavaM1780:51:33
37. VioletaLevinokaAQUATICSDobeleF1580:51:44
38. RobertsJaunzemsSportVIBERīgaMO80:51:47
39. KasparasApkievičiusPanevežys triathlon clubPanevezysM1380:51:53
40. ZaneMucenieceIkšķileFO80:51:56
41. KarolinaLuksytePanevežys triathlon clubPanevezysF1780:51:59
42. AndriiTulchiiV.LIGAOdessaM1580:52:17
43. MārtiņšGūtmanisEngures sportamEngureMO80:52:39
44. Ervin-OttoPrankTartu UjumisklubiTartuM1380:52:39
45. KatreMerilooTabasalu TKRakvereF1780:52:47
46. IvarsNudiensDŽEDAISKIJ KRAJVentspilsMO80:53:04
47. RagnarLelleRaudmeesPärnuM1580:53:09
48. BeatričėVinciūnaitėTSK DarnaPanevėžysF1380:53:21
49. OrynaAnnikovaV.LIGAOdessaF1780:54:04
50. AlinaSinevichtri.byMinskF1380:54:05
51. PaulsAudzēvičsAQUATICSM1380:54:12
52. PijusDapkusTriathlon Team DarnaPanevezysM1380:54:15
53. Reeli-MartaSiimar21CC Triathlon ClubTallinnF1780:54:21
54. UstavRometTartu UjumisklubiTartuM1380:54:39
55. RelaySportland-1apm.RīgaRelay-180:54:50
56. AgrisBaltmanisSPORTLANDBaložiMO80:54:54
57. AnatolijsPurviņšZilupeMO80:55:05
58. IevaBaltriukaiteTK PajurisKlaipedaFO80:55:06
59. OleksiiTaukchyV.LIGAOdessaM1380:55:19
60. RomansBarisevsFocus TeamRigaMO80:55:19
61. RomānsOdinecsHerbalifeRīgaMO80:55:20
62. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaMO80:55:29
63. LinardsSkrickisSiguldaM1780:55:40
64. KaariMerilooTabasalu TKRakvereF1780:55:54
65. KristoAusmeesMeie Liigume MeditaTartuMO80:56:20
66. HugoBarkerRīgaMO80:56:25
67. UstavKairiTartu UjumisklubiTartuFO80:56:48
68. RaivoPrankTartu UjumisklubiTartuMO80:56:52
69. LindaEihmaneAQUATICSDobeleF1380:57:24
70. JurisŠalajevsRīgaMO80:57:27
71. MareksGailītisIkšķileMO80:57:28
72. Francis-DanielsVeģerisSPORTLATRīgaM1380:57:49
73. AndriusŽalimasTK PajūrisKlaipėdaMO80:57:50
74. RudīteEverteNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaFO80:58:00
75. RaileenLelleRaudmeesPärnuF1580:58:01
76. EmīlsTēraudsEngures sportamEngureM1380:58:03
77. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiTabasaluF1380:58:13
79. JelenaBondarchukTabasalu triatlonclubESTONIAFO80:58:14
78. LindaSiliņaAQUATICSDobeleF1580:58:14
80. DāvisAlsbergsFILTERRīgaMO80:58:18
81. UģisReveliņšOgreMO80:58:25
82. KristapsDūzisAQUATICSDobeleM1380:58:26
83. JānisRiekstiņšApes TKRīgaM1380:58:43
84. AndresKubarMedita TeamTartuMO80:58:43
85. JānisBaukertsRigaMO80:58:51
86. BrigitaŠniukštaitėTSK DarnaPanevėžysF1380:59:32
87. FergusBarkerRīgaMO80:59:39
88. ErkkiJuhansooRaudmees SKPärnuM1580:59:46
89. Matīss-TomsJurgensonsFILTEROgreM1381:00:01
90. AndrejsSemjonovsThe HouseRīgaMO81:00:12
91. KristupasRimkusPanevežys triathlon clubPanevezysM1381:00:14
92. EdijsAkolovsSiguldaMO81:00:31
93. KristinaViršilaitėTK PajūrisKlaipėdaFO81:01:19
94. SergejsKubraksEngures sportamEngureMO81:01:20
95. ViestursMisiņšBalviMO81:01:28
96. KülliMõtsnik21cc Triathlon ClubTallinnFO81:02:13
97. DariaAnastasovaV.LIGAOdessaF1381:02:47
98. ErikaJuhansooSUKL JõuluPärnuFO81:03:06
99. AliseUrtānelatswimshop.comIkšķileFO81:03:17
100. AndrejsSladkovsEngures sportamEngureMO81:03:32
101. AigarsEglājsPa VienamRīgaMO81:03:43
102. SanderAavikUjumise SpordiklubiTartuM1381:04:02
103. GintsKuzņecovsGFITNESSRīgaMO81:04:27
104. AleksandrsŠvaikovsRigaMO81:05:10
105. VladyslavChebanV. LIGAOdessaM1381:05:16
106. NojusKybartasFOCUSVilniusM1581:05:19
107. KirilsPostalovskisRīgaMO81:06:08
108. SandersSkrickisAalborg Triathlon KlubAalborgaM1381:06:33
109. GitaFreibergaAQUATICSDobeleFO81:07:49
110. OlīvijaSpēlmaneRīgaFO81:09:09
111. DenysMatuzenkoRigaMO81:12:32
112. MarinaSeremetjeva-GruduleMARITIME SPORT COMMUNITYRigaFO81:24:38
113. ArtūrsBrahmanisRīgaMO1DSQ
- DanilaZagoruikoIRONLATBaltezersM137DNF
- ArtemSkudyakovmoscowM177DNF
- GlebSkudyakovMoscowM137DNF
- DanilaProščinkoDTC "Jaunība"DaugavpilsM133DNF
- JēkabsAudzēvičsAQUATICSM152DNF
- RičardsSniedzePiramida TriatlonM132DNF
- AigarsJudzisMO2DNF
- GlibKhomenkoV.LIGAOdessaM131DNF
- AnneVaismaPärnuFO1DNF