Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVaidavas triatlons/ Olimpiskā distance, LČ, LK, BK / 28.06.2015

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnetteHallikVinni VAKRakvere60:53:57.50
2. DanielaLeitāneAQUATICS60:55:20.65
3. EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon club60:55:42.55
4. ŪnėNarkūnaitėTriathlon Team DarnaPanevėžys61:00:13.50
5. VioletaLevinokaAQUATICS61:00:53.65
6. VilteNarkunaiteTriathlon Team DarnaPanevezys61:01:12.50
7. KatreMerilooVinni VAKRakvere61:03:46.65
8. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club61:04:07.50
9. LindaSiliņaAQUATICS61:09:04.05
10. KaariMerilooVinni VAKRakvere61:09:29.40
11. HannaNeilandePiramida triathlon club1DSQ

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KaarelTreppESTONIARakvere60:50:52.35
2. KristapsSiltumēnsAQUATICS60:52:07.90
3. TautvydasRadzevičiusPanevežys triathlon club60:52:55.45
4. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīga60:53:06.90
5. ArtjomsGajevskisDaugavpils60:53:52.95
6. AlekssKrastsAQUATIC60:55:53.50
7. MatasBarzdenisPanevežys triathlon club60:57:50.00
8. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava60:58:59.70
9. JēkabsAudzēvičsAQUATICS61:02:04.95
10. AkselsBresmeTalsu biatlona klubsTalsi61:02:13.45
11. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon club61:06:53.45
12. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils61:10:43.30

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EleriEtverkVinni VAKRakvere60:57:39.05
2. KristiānaKalniņaAQUATICS61:01:14.35
3. Patrīcija-AgneseOzola61:02:13.65
4. AnastasijaKočmarjovaDTC "Jaunība"Daugavpils61:03:35.20
5. ViktorijaJefimovaDTC JaunībaDaugavpils61:04:54.90
6. AļikaŠkarstānePiramida/triathlon club61:05:07.75

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskis60:47:10.70
2. KevinVabaorgVinni VAKRakvere60:48:36.65
3. ViestursDūzisAQUATICS60:55:21.45
4. MārcisPīnupsDTC JaunībaAglona60:55:30.25
5. PovilasGokasPanevežys triathlon club60:55:58.85
6. ZigmārsKalvānsPiramida triathlon club60:56:11.15
7. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpils60:56:21.90
8. TadasCesevičiusTriathlon Team DarnaPanevėžys60:56:45.25
9. AndrisNeimanisMeridians61:07:15.10

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Dārta-EleonoraDakse61:03:39.40
2. AnastasijaKrūmiņa3VeloPlus61:06:12.00
3. ElzaMesterePiramida/triathlon club61:07:28.65
4. RūtaPatmalnieceSPORTLATRīga61:12:20.30
5. IlzeKorneteCĒSISCĒSIS61:13:59.10

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TitasPumputisPanevežys triathlon club60:48:13.65
2. KasparsStivriņšDTC „Jaunība”60:49:10.70
3. TimursMamedovsDTC JaunībaDaugavpils60:49:29.00
4. RomansBodrovsPiramida/triathlon club60:56:27.25
5. LotārsZariņš61:04:21.95

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. OlgaLukšaironman.lv60:56:47.80
2. LindaKatlapaSPORTLAT60:59:39.35
3. DiānaŠika61:01:07.95
4. SindijaSkangaleSwedbankRīga61:01:23.60
5. IevaMauliņaizturiba.lvRīga61:02:15.90
6. ZaneMucenieceIkšķile61:04:11.80
7. IvetaKazaineSwedbakSmiltene61:04:19.85
8. RudīteEverteNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:07:31.15
9. KristīneKuzņecovagfitness.lvrīga61:09:00.05
10. AnitaSaulīteBurkānciems & CoValmiera61:09:10.70
11. EvitaLeitāneAQUATICS61:09:42.20
12. IevaBikava61:10:02.40
13. MontaRazgaleNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:11:04.65
14. AnnijaMelece61:11:51.10
15. AndaOzoliņaLangstiņi61:13:19.65
16. RasaLūseValmiera61:13:55.35
17. GerdaMiglavaNacionālā aizsardzības akadēmija61:14:09.25
18. LindaSpinga61:14:32.00
19. ViktorijaOvčiņņikova61:15:56.60
20. SigneBriceIkšķile61:20:19.05
21. LindaKorneteCēsis61:22:07.05
22. AnitaEglīte61:25:54.85

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RobertsLukšaironman.lv60:49:35.05
2. OskarsCimermanisRiga Ironman TeamSmiltene60:50:14.35
3. AleksandrsLobanovskisIronman.lvRiga60:53:05.25
4. JevgenijsSergejevs60:53:06.20
5. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmiera60:53:16.85
6. AigarsKalējsVirsotne/MARMOTCēsis60:53:54.40
7. TomsĀboliņšLatswimshop.comIkšķile60:53:59.45
8. DzintarsKalniņšIronman.lvRīga60:54:18.40
9. OjārsValkersJūrmala60:54:21.95
10. ĢirtsMamajs60:54:22.70
11. AtisVerdenhofsStopiņu nov.60:54:27.45
12. GatisFromanisironman.lvRīga60:54:44.40
13. KristapsZaļupeSEZA TEAM60:55:49.10
14. AleksandrsPraščuksGetsmile.lvRīga60:55:55.65
15. ĀrisBrantevicsSK "Katrīna"Turlava60:56:34.35
16. JānisCelmiņš60:56:39.50
17. EdgarsEgleĀdaži60:56:41.20
18. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava60:57:36.50
19. PēterisSpredzisironman.lvRīga60:57:44.45
20. GatisBerķisRīga60:57:49.30
21. JānisCīmurs60:57:54.10
22. MareksJakubovskis60:57:56.45
23. IlgvarsEbelsReir DobeleMārupe60:58:26.00
24. OskarsVidovskis60:58:33.30
25. IntsJēkabsonsAqua/latswimshop.comValmiera60:58:53.35
26. ArvisGrencbergsTRIAR Triathlon TeamRīga60:59:05.05
27. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga60:59:27.95
28. ArtjomsLevickis60:59:35.35
29. GatisPūcītisSwedbankMārupe60:59:36.25
30. SergejsSmelovsPATRIA60:59:56.25
31. RomansBarisevsFocus Team61:00:00.00
32. EdgarsNikels61:00:07.50
33. RobertsJaunzemsTRIAR Triathlon TeamRīga61:00:15.70
34. JānisJenertsjānislvValmiera61:01:30.95
35. AigarsLočmelisValmiera61:01:31.70
36. MareksKrūmiņšJelgava61:02:16.85
37. EduardsBremersRīga61:02:28.65
38. NaurisMiglavs61:02:44.40
39. AlvisZelčsuz Romu jau neies...Vaidava61:02:52.05
40. JurisŠalajevsRīga61:02:54.70
41. ĀdolfsŽunnaPēdu NavValmiera61:02:57.20
42. RičardsKrimsCēsis61:03:09.55
43. TomsVeličkoVaidavaVaidava61:03:23.05
44. AndrejsAntonovsRīga61:03:45.15
45. IvarsDimantsRīga61:04:11.80
46. UldisKleinbergsKo Te Notiek?Rīga61:04:24.70
47. SandisPētersonsSWEDBANKValmiera61:04:31.45
48. JānisPāvuls61:04:33.60
49. DairisMeijers61:04:42.55
50. KārlisMeņģelis61:05:01.65
51. KristapsPoddubnijsViens MērķisRiga61:05:31.70
52. AgrisReins61:05:57.45
53. MārcisCelmiņš61:06:05.85
54. KasparsLīcisValmiera61:06:45.95
55. AleksejsŠevčuks61:07:41.60
56. IvoŽunna-Veličkouz Romu jau neies...Vaidava61:08:02.00
57. OskarsBartuševicsBullisJelgava61:08:21.10
58. KristapsOzolsuz Romu jau neies...Vaidava61:08:38.05
59. RūdolfsBērziņšNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:08:41.90
60. MārisPuriņšRīga61:08:47.50
61. ĀrisPeičsuz Romu jau neies...Vaidava61:09:16.85
62. GuntisFortiņšRiga61:09:37.15
63. RonaldsMuižnieksSmiltene61:09:38.55
64. KristapsČeksters61:09:59.50
65. ArnisAtteka61:10:15.50
66. EgilsŠteinertsCrossfit teikaRīga61:10:18.45
67. KristapsCeriņš61:10:20.55
68. EdgarsKiršs61:10:20.65
69. ĢirtsPeičsVaidava61:10:30.45
70. IgorsMihalevs61:11:04.50
71. MaksimsKrupeņņikovs61:13:16.15
72. ViktorsOvčiņņikovs61:13:59.00
73. MiksBrūšnieks61:15:17.85
74. AlvisBergsValmiera61:15:23.40
75. ArtisStieciņšSD Trading SIARīga61:17:38.45
76. ViktorsMalnačsRīga61:18:09.00
77. GintsLasmanisSabile61:18:59.65
78. VjačeslavsŽunda1DSQ
79. OskarsSīmanis1DSQ
- MārisOzolsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga1DNF

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārīteKnētaMTB CēsisCēsis61:08:57.60
2. DiānaRožkalneFilterRīga61:09:14.85

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IgorsGucanovičsironman.lv60:47:36.80
2. JevgēnijsPeženkovs60:50:23.30
3. KārlisSoikaIronman.lv60:51:33.60
4. AinārsVeģerisSPORTLAT60:53:28.95
5. AnsisMežulis60:53:48.70
6. JurisJansonsSwedbankRīga60:54:54.75
7. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala60:55:27.65
8. AndisPuriņšValmiera60:57:08.35
9. ValdisKulpeIzturībaIkšķile60:58:26.25
10. ArtisDobulisIzturībaIkšķile60:58:28.25
11. GintsTrēziņšVPG/ Burkānciems un CoValmiera60:59:07.30
12. IngarsKasparānsROPAŽI60:59:21.45
13. ArnisKalnups60:59:35.60
14. EdgarsBremzeIzturībaIkšķiles novads60:59:36.20
15. JānisSkolnieksBabītes vislabākie60:59:43.75
16. GuntisApseLimbažuOCLIMBAŽI60:59:49.40
17. ArmandsKrampeLAK 4Riga60:59:53.55
18. ĢirtsRiekstiņšNATORīga61:01:03.50
19. VjačeslavsGajevskisDTC JaunībaDaugavpils61:01:20.35
20. UģisVaivarsLiepāja61:01:35.75
21. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava61:01:45.25
22. TonijsLeitāns61:01:58.00
23. KasparsAksenoksCSDDRiga61:01:59.05
24. AlvisIndriksons61:02:03.75
25. KārlisKalniņšDobele61:02:21.40
26. DmitrijsSemendjajevs61:03:00.75
27. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona Klubs61:03:26.10
28. MārisLazdiņšVivendi61:03:46.10
29. ArmandsŠteins61:04:12.95
30. EgilsZarakovskis61:04:19.50
31. EdijsAkolovsSigulda61:05:29.65
32. ArmandsJasāns61:06:14.50
33. ArmandsRagsVDR centrsValmiera61:07:02.10
34. MareksLasmanisSaulkrasti61:07:56.65
35. DzintarsBreške61:09:34.05
36. AigarsKājiņš61:10:29.00
37. GintsKuzņecovsGFITNESSRīga61:12:04.00

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SergejsRodionovsCarnikavas sporta centrsCarnikava60:55:38.50
2. UldisKirtovskisSalaspils60:56:54.60
3. RobertsDrākeNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga61:00:22.40
4. AigarsSavickisSmiltene61:00:50.90
5. AndrisPivarsizturiba.lvOgre61:01:29.05
6. ArvilsAndersonscarnikavas sporta centrsCarnikava61:01:52.15
7. JurisRukkalnsRagana61:02:47.60
8. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga61:03:33.25
9. JānisĀboliņšAtlētikaJelgava61:03:52.95
10. AleksandrsPoplavskis61:04:21.20
11. LinardsKovaļevskisRīga61:05:59.10
12. IlgvarsĀboltiņšRūjiena61:10:18.55
13. JanisĶikuts61:14:11.90
14. GundarsPatmalnieksMeņgeleOgre61:22:40.90
15. JurijsŠčetiņins61:29:06.70
16. AigarsStraussSPORTLAT1DSQ
- AntisZundaSPORTLATGulbene2DNF

F50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VitaLancenieceSPORTLATRīga61:15:02.30
2. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona61:18:57.50
3. VizbulīteRukkalneRagana61:21:42.70
4. IngunaEglīte61:31:36.05

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PēterisSerovsRadi un draugiCēsis61:01:34.80
2. BrunoLeja-61:07:53.65
3. ValdisKornetsCĒSISCĒSIS61:09:29.40
4. LaimonisDaugavietisMunaiči61:09:42.40
5. VladimirsKļavnieksRīga61:09:57.90
6. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspils61:10:58.00
7. JānisKaimiņš61:12:42.55
8. VilisMednisindividuāliSmiltene61:13:29.90
9. EnnKübarSK Raudmees61:14:26.15