Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas triatlons/ 2015 Riga ETU Sprint Triathlon European Cup, LK / 09.08.2015

F13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraLaimiņaAQUATICS80:42:25.30
2. OrynaBabych4th ?lementOdessa80:43:15.90
3. MariaBondarchukTabasalu triatlonclub80:45:36.20
4. BeatričėVinciūnaitėTriathlon team DarnaPanevėžys80:46:41.45
5. PaulaKübarRaudmeesPärnu80:48:17.05
6. SamantaKrampeLAK 4Rīga80:48:28.35
7. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils SSJēkabpils80:49:00.20
8. KitijaSiltumēnaAQUATICS80:49:10.90
9. RenāteRodionovaCarnikavas Sporta centrsCarnikava80:51:24.15

M13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsLevickisREIR Dobele80:41:46.55
2. JohanTammTartu Swim Club80:42:35.25
3. DanilaProščinkoDTC JaunībaDaugavpils80:42:50.80
4. GlibKhomenko4th ?lementOdessa80:43:28.60
5. MironBoiko4th ?lementOdessa80:44:01.45
6. AntonKasyanauMogilev Triathlon team80:44:14.80
7. MatteusMiilpaluVinni VAKRakvere80:44:16.75
8. SandisKornijenkoDTC JaunībaDaugavpils80:45:44.95
9. MatvejsSuharževskisPēdu navValmiera80:46:53.30
10. BrunoKrampeRīga80:47:18.80
11. Ander-MarkusKroonMeie Liigume MeditaTartu80:47:38.40
12. PaulsAudzēvičsAQUATICS80:48:25.90
13. Ervin-OttoPrankTartu UjumisklubiTartu80:49:48.95
14. IlyaYakimukBrest regionBrest80:51:39.40
15. MatīssJurgensonsFilterJūrmala80:53:01.25
16. AliakseiSelivonets80:53:55.40
17. DanilaZagoruikoTraktors24.lvBaltezers80:56:19.85
18. AgnisKrasovskisSPORTLAT81:19:05.10

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. YuliiaYaroshevska4th ?lementOdessa80:41:29.65
2. DanielaLeitāneAQUATICS80:41:34.35
3. AnetteHallikVinni VAKRakvere80:41:38.40
4. EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon club80:42:56.95
5. ŪnėNarkūnaitėTriathlon Team DarnaPanevėžys80:43:36.40
6. VilteNarkunaiteTriathlon team Darna80:44:15.50
7. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club80:46:37.40
8. PolinaSerzhaninaMinsk80:48:13.95
9. AliaksandraDrazdovaMogilevTriathlonTeamMogilev80:49:08.50
10. LindaSiliņaAQUATICS80:49:29.00
11. HannaNeilande80:51:07.65
- VioletaLevinokaAQUATICS2DNF

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KaarelTreppVinni VAKRakvere80:37:42.55
2. TimafeiSikorskitri.byMinsk ,Belarus80:38:02.10
3. VolodymyrShmanov4th ?lementOdessa80:38:32.65
4. KyryloNovikov4th ?lementOdessa80:38:44.35
5. YahorShaikovMogilev Triathlon Team80:39:32.95
6. ArtjomsGajevskisDTC JaunībaDaugavpils80:39:43.10
7. DaniilMasliankouMogilev Triathlon team80:39:48.70
8. MikhailCharniakouMogilev Triathlon Team80:40:07.65
9. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīga80:40:20.35
10. KristapsSiltumēnsAQUATICS80:41:02.95
11. MatasBarzdenisPanevežys triathlon club80:42:45.70
12. AlekssKrastsAQUATICS80:43:38.50
13. JēkabsAudzēvičsAQUATICS80:43:38.60
14. MatasBernadickasTriathlon Team Darna80:44:04.75
15. PāvelsSmirnovs3VELOPLUSRīga80:44:48.85
16. MārtiņšBalčūnsREIR DOBELE80:46:08.70
17. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon club80:49:41.90
18. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils SSJēkabpils80:50:15.95
19. ErkkiJuhansooRaudmees SK80:53:32.60
20. AntonBurlaka4th ?lementOdessa80:56:55.90
- OleksandrZakharchenko4th ?lementOdessa7DNF

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EleriEtverkVinni VAKRakvere80:43:26.85
2. FaustaRimkutePanevežys triathlon club80:43:39.40
3. VolhaRomanenkaMogilev Triathlon team80:43:43.20
4. AļikaŠkarstānePiramida/triathlon club80:45:32.20
5. KristiānaKalniņaAQUATICS80:46:24.70

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VadzimHurchankaMogilev Triathlon Team80:36:31.50
2. DenisDudkotri.byBelarus80:36:42.60
3. SavelijsSuharževskis-80:37:00.95
4. KonstantinMalnevMogilev Triathlon Team80:40:34.25
5. ZigmārsKalvānsPiramida triathlon club80:41:10.15
6. MārcisPīnupsDTC JaunībaAglona80:42:02.20
7. TadasCesevičiusTriathlon Team DarnaPanevėžys80:42:08.00
8. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpils80:42:48.40
9. ViestursDūzisAQUATICSDobele80:43:24.40
10. PovilasGokasPanevežys triathlon club80:43:37.45
11. AleksejsPoligalovsDTC JaunībaDaugavpils80:46:11.10
- AndreiIvanovMogilev Triathlon Team2DNF

FO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SindijaSkangaleSwedbankRīga80:47:50.45
2. DiānaRožkalneFilterRīga80:49:52.85
3. ZaneMucenieceIkšķile80:49:53.05
4. BaibaBrokaRīga80:51:31.20
5. AliseUrtāneLatSwimShop.comIkšķile80:51:53.25
6. MontaRazgaleNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga80:52:43.10
7. SvetlanaŠancevaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga80:56:25.50
8. LindaBrūdereNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga80:57:32.50
9. JelenaBondarchukTabasalu triatlonclub80:57:33.20
10. GitaFreibergaDobele81:01:14.30
11. EvelīnaPiu81:02:46.45
12. AļonaPurvlīceRīga81:03:11.40

MO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeonidBondarchukTabasalu triatlonclub80:44:01.95
2. IgorsSiminaitisVeloPlusRiga80:44:25.45
3. MareksJakubovskis3M Latvija80:44:33.50
4. EdgarsNikelsRīga80:45:00.95
5. ArvisGrencbergsTRIAR Triathlon TeamRīga80:45:15.55
6. VjačeslavsGajevskisDTC JaunībaDaugavpils80:45:30.55
7. AivarsMozulis80:45:46.75
8. JurisVdovičenko80:46:05.25
9. UģisVaivars80:46:38.30
10. RobertsJaunzemsTRIAR Triathlon TeamRīga80:46:45.20
11. TonijsLeitānsAQUATICSDobele80:46:55.65
12. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava80:46:58.20
13. EdgarsAugustiņšSEB ABRīga80:47:09.50
14. MārtiņšGūtmanisEngures sportam80:47:35.15
15. AleksejsAbramovsDTC "Jaunība"Daugavpils80:47:50.40
16. AnatolijsPurviņšZilupe80:48:04.25
17. EduardsBistersJūrmaIa80:48:11.90
18. IlgvarsEbels80:48:22.60
19. MārisOzolsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga80:49:09.90
20. PāvelsĻehkoduhsFENTIMANS80:49:34.65
21. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga80:49:39.80
22. MitrofansSlobodjans80:49:47.10
23. LinardsKovaļevskis80:49:56.50
24. AnrijsPugačs80:49:57.95
25. JānisĀboliņš80:50:12.90
26. EdijsAkolovs80:50:49.80
27. AndriusŽalimasTK PajūrisKlaipėda80:51:10.60
28. GintsKuzņecovs80:51:14.70
29. EduardsBremers80:51:17.70
30. MareksLasmanis80:51:35.65
31. AgrisReins80:51:49.75
32. KristoAusmeesMeie Liigume MeditaTartu80:52:09.45
33. EgilsZarakovskis80:52:42.45
34. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži80:54:13.05
35. IngusGrīntālsHGKRīga80:54:20.20
36. GuntisFortiņš80:54:36.40
37. KrišsKnodzePSK SkanstePļaviņas80:56:20.45
38. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspils80:56:41.65
39. AlfrēdsUlmanis81:13:32.15