Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu Parka pusmaratons / 15.06.2014

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JolantaLiepiņaSPORTLATSalacgrīva81:21:22
2. AnitaSiliņaSPORTLAND/NIKE - 181:21:26
3. KitijaValtereLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:22:34
4. KristīnePlataceOgres novads81:28:25
5. LieneBernsoneVeikals Maratons/AsicsRiga81:29:13
6. LauraČakleMARATONA KLUBSVentspils novads81:35:43
7. DaigaGrickusRīga81:36:49
8. KristīnaOšeniecePriekule81:38:27
9. LailaSkrideAnnasmuiža81:39:07
10. LeldeMeirānevegan.lvRīga81:47:22
11. AlīnaJakovickaAtlētika81:48:16
12. SandaŽelveVSK NoskrienPreiļi81:49:03
13. SanitaLeitāneRīga81:49:21
14. SindijaSkangaleSwedbankRīga81:49:40
15. ZaneTilta-KūmaRīga81:49:54
16. VladaBuharovaSporta klubs F1Rīga81:53:51
17. SandraDervinikaMagnenRēzekne81:54:12
18. ViktorijaVengereRīga81:54:24
19. KristineVindeleRiga81:55:30
20. LīgaLinužaVSK NoskrienAnnasmuiža81:56:16
21. EvelīnaParhomenkoAtlētikaRīga81:56:49
22. VitaZeltzaķeVentspils81:56:51
23. GunaMartinsone81:57:12
24. LeldeRonimoisaVSK Noskrien VāveresMadona81:57:41
25. ZaneLormaneSEB bankaRīga81:58:21
26. KarīnaGončarenkoRīga81:58:55
27. LīgaLauvaVSK Noskrien/NuLaRīga81:59:26
28. Patrīcija-MartaZālīteRīga82:02:33
29. SarmaŠķēleRīga82:07:14
30. IngaMauriņaSigulda82:12:11
31. IevaOzoliņa82:13:16
32. MadaraRudzāteVSK NoskrienLīvāni82:15:38
33. AgneseVēzeVSK NoskrienLiepāja82:20:50
34. KetlinaKalpmaneOC VentspilsVentspils82:24:00
35. OlgaMoteOgre82:31:14

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValērijsŽolnerovičsSPORTLAND/NIKE - 281:05:30
2. KristapsBērziņšSPORTLAND/NIKE - 181:10:49
3. JevgēnijsTurkinsSPORTLAND/NIKE - 281:15:18
4. ArtūrsCaics---Rīga81:18:26
5. RuslansSmolonskisSPORTLAT81:19:43
6. IngusŠkibelisMARATONA KLUBSVentspils81:20:48
7. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga81:21:05
8. GatisŠtulbergsMaratona klubsRīga81:21:40
9. ReinisTopsSEB bankaRīga81:23:14
10. AleksisMickusMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils81:23:16
11. NiksOzolsMaratona klubs81:24:32
12. RolandsTrencisSkrivanek Baltic / VSK Noskrien / SK BabīteBabīte81:25:48
13. ArvīdsJankauskisSaldus81:26:14
14. NaurisBondarsSALASPILS SPORTA SKOLASalaspils81:26:33
15. IngusZnotiņšJēkabpils sporta centrsJēkabpils81:26:47
16. KārlisŠteinbriksSmiltene81:27:05
17. RolandsZaulsNordeaRiga81:27:54
18. GatisMozoļevskisVentspils81:28:03
19. KristapsBrussVSK NoskrienDobele81:28:35
20. OskarsKorsakovsJekabpilsJekabpils81:28:40
21. ImantsKaldreVSK NoskrienRīga81:28:53
22. OskarsGenavsSK AliseRīga81:28:58
23. ArtūrsBraučsVSK NoskrienRīga81:29:04
24. JānisDzelmeA/S UPBCēsis81:29:27
25. GunārsOzoliņšSPORTLAND/NIKE81:29:35
26. TomsKaufmanisMaratona klubsBrenguļi81:30:56
27. JānisJerofejevsRīga81:31:13
28. EduardsRozenbergswww.edds.lvRīga81:33:20
29. MārisRumpeRīga81:33:44
30. RihardsŠorendoLielvārde81:34:36
31. IgorsMorgunovsVentspils81:34:54
32. ArtūrsKļaviņšVSK NoskrienRīga81:35:08
33. JānisAkermanisRīga81:35:25
34. AleksandrsRadčenkoDobele81:35:31
35. KasparsAdijānsVichyViļāni81:35:37
36. KasparsDzērveRiga81:36:04
37. PēterisGrīviņšSurikatiRīga81:36:34
38. IvoAndersonsVSK NoskrienJelgava81:37:33
39. ArnisHansonsRīga81:37:59
40. IvansOļeičenkoLiepāja81:38:38
41. GatisBērziņšVSK NoskrienSalaspils81:38:41
42. MārtiņšEihvaldsKRASTMALI.LV / DUNALKALIEPĀJA81:38:48
43. EdgarsBukšsVSK noskrienJelgava81:39:37
44. ArtūrsRundzānsRīga81:39:41
45. EdgarsEzersRiga81:39:45
46. DmitrijsLaskoKipsalaRiga81:39:49
47. AijensTrušins81:39:53
48. RihardsČaibaVSK Noskrien, JūrmalaJūrmala81:39:55
49. MārtiņšKrūmiņšVSK Noskrien81:39:55
50. UldisPormeistersVichyValka81:40:24
51. EdijsVeinbergsVentspils81:40:50
52. DidzisVidemanisAPOLLO.LV81:41:00
53. AndrisBaranovskisValmiera81:41:40
54. HenrijsStrazdins81:41:57
55. EdgarsĀbelītis81:42:47
56. GatisOzoliņš81:42:49
57. MatīssTjapkinsOC VentspilsVentspils81:42:55
58. KristapsBaļčūnsDobele81:42:58
59. KārlisKravisLatvenergo81:43:10
60. RitvarsGedrovičssocktoys.lvRīga81:43:16
61. MārisDazartsVSK Noskrien/LattelecomKuldīga81:43:31
62. KlāvsKristbergsTukums81:43:56
63. KasparsSalmiņšDobele81:44:45
64. ArtūrsKetlersVSK NoskrienOgre81:45:36
65. EgilsPīlēģisStora Enso Packaging SIARīga81:46:24
66. OskarsKubulisVSK NoskrienRīga81:46:37
67. AndrisOrniņšRīga81:47:05
68. KārlisGrundiņšvegan.lv81:47:21
69. DmitrijsProcvetovsOgre81:47:22
70. MārisAuželisRiga81:47:35
71. ElvissČešķisRK VikingiLiepāja81:48:08
72. KristapsŠubrovskisSEB bankaRīga81:48:35
73. EinārsStavroSEB bankaRīga81:49:00
74. ElvijsOzoliņšSkrējēju biedrība "Vico kā zadzis kaut ko". Ar ierRīga81:49:15
75. JānisBelorags81:49:45
76. KasparsValtmanisJurmalaJurmala81:49:49
77. EdgarsKuģenieksVSK NoskrienRīga81:50:23
78. JānisKiršteinsKRASTMALI.LVDunalka81:50:25
79. GatisTomsonsIT House81:50:59
80. AivisVitolsMuaythaiacademy.lvRiga81:51:31
81. JānisŠteinbaumsNORDEARīga81:51:59
82. MārisCīlītisIT House81:53:48
83. LaurisMadžulsMagnenRēzekne81:53:56
84. AigarsSaulīteVSK noskrienJelgava81:54:07
85. EdmundsLodiņšRīga81:54:21
86. EinārsJansonsmaratona klubsventspils81:55:15
87. ArnisAttekaAS Rīgas induviduālie skrējejiRīga81:56:40
88. RaimondsRogaReReRiRaJelgava81:57:30
89. MārtiņšKronbergsKuldīga81:58:59
90. KristiansŠakalisVentspils81:59:20
91. KrišjānisBerķisVSK noskrienSalaspils81:59:31
92. EdgarsEndzeliņšRīga82:05:10
93. KasparsOzersRīga82:10:11
- AldisPerminsSEB bankaRīga4DNF
- GatisLubānsAPOLLO.LV1DNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaČelnova-ProkopčukaRīga81:13:32
2. IvetaPūpolaMaratona klubsAizpute81:32:52
3. LeldeNeimandeCēsis81:35:48
4. LieneKļavaMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils81:37:01
5. KristīneJansoneSwedbankRīga81:38:42
6. SigitaVāceSwedbankRīga81:40:40
7. ElīnaČudere81:40:54
8. GunaGrāmatniece81:41:47
9. VinetaPētersoneRīga81:45:42
10. SantaFeldmaneMARATONA KLUBSVentspils81:46:33
11. KristīneSpriceRīga81:48:36
12. IneseApineRīga81:48:58
13. ZaneKarpenkoVSK NoskrienRīga81:49:10
14. OlgaMaloļetnikovaRīga81:49:22
15. IneseKursīteSporta klubs F1Rīga81:49:22
16. IlonaFrīdmaneVSK Noskrien81:50:04
17. IlzeLimanāneSK BikstiRīga81:51:35
18. KristīneSekaceRīga81:53:55
19. NatālijaBernāneMagnenRēzekne81:54:02
20. AijaAndersoneVIAASigulda81:54:28
21. AgneseKalniņaVSK Noskrien VāveresSigulda81:55:20
22. KarīnaLindavaRiga81:55:26
23. SolvitaŠtekerhofaVentspils Augstskolas bibliotēkaVentspils81:56:08
24. ElīnaRozītexJelgava81:57:13
25. AgateZīvertePaula Stradiņa KUSRīga81:57:33
26. GintaPerepjolkinaSEB bankaRīga81:58:09
27. AntaVeiteRīga81:58:25
28. MāraLaubeSK KatrīnaKuldīga81:59:50
29. ZaneKārkliņaSWEDBANKRīga82:00:55
30. IneseMacukaJēkabpils sporta centrsJēkabpils82:00:58
31. KristīneDīriņaVSK NoskrienRīga82:01:13
32. AnitaJanušasellaam.lvKuldīga82:01:59
33. IngaVīksniņaLattelecomRīga82:02:35
34. IevaUpmace-GrīviņaSurikatiRīga82:02:57
35. VizbulīteCelmiņaMARATONA KLUBSRīga82:04:28
36. OfēlijaKristiansoneZviedrišiKuldīga82:08:46
37. LauraDukjanaRīga82:09:20
38. LindaFreidenfeldeTalsi82:10:25
39. DiānaFridrihsoneLiepājas pilsētas pašvaldības policijaLiepāja82:13:11
40. AgneseBahmaneVSK NoskrienRīga82:13:16
41. OlgaSaleniece82:15:01
42. ElīnaFeldhūneMārupe82:16:33
43. ElinaKudumaVSK Noskrien82:16:55
44. RandaMisāneLiepāja/Nīgrande82:17:41

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgres novads81:12:21
2. RolandsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgres novads81:12:51
3. ValdisŅilovsMARATONA KLUBSOgre81:14:56
4. MārisPakārklisSPORTLATRīga81:16:50
5. AndrisSeipulisSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga81:17:03
6. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils81:18:41
7. VjačeslavsBambānsJūrmala81:19:50
8. GintarasAndruškaZAIZAIŠIAULIAI81:20:14
9. AndisGesteVSK NoskrienUžava81:21:19
10. RaimondsSiliņšSPORTLATJaunanna81:21:22
11. JānisAndersonsKuldīga81:22:37
12. ĢirtsKazminsVSK NoskrienRīga81:22:41
13. EdgarsLankupsSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga81:23:35
14. AndisMotsMARATONA KLUBSJelgava81:24:37
15. AinārsMatisonsMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsPiltene81:25:08
16. JānisKlaviņšC3Rīga81:25:55
17. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLIEPAJA81:26:13
18. JānisSukaruksPriekuļiPriekuļi81:26:22
19. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBSLiepāja81:26:26
20. JēkabsKrastiņšRīga81:26:39
21. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga81:27:25
22. AndrisVeriksPaBaso.lvRiga81:27:38
23. JānisKrauzeRīga81:27:50
24. RūdolfsMaurānsKREISAIS KRASTSCarnikava81:28:29
25. ArtursReineksVSK Noskrien/ Liepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja81:29:09
26. AinārsGudēvicsVSK NoskrienJelgava81:29:10
27. GuntarsAkmansDobele81:29:41
28. MārtiņšMarnauzaRīga81:29:45
29. KasparsĢērmanisRīga81:29:56
30. MartinsVetra81:29:58
31. IvarsGriezitisIG individualRiga81:29:58
32. ValdisKulpeizturiba.lv81:30:00
33. MagnusZalstersIecava81:30:05
34. DainisLimanāns, SWEDBANKRīga81:30:06
35. IvarsVertulsVSK Noskrien81:30:07
36. EdvīnsGuzikatsBigiLiepāja81:30:52
37. AndrijsKosiloKRASTMAĻI.LVDunalka81:31:17
38. MārisAukstikalnisRīga81:31:24
39. StanislavsKolomijecsRiga81:31:32
40. NormundsAbakuksMARATONA KLUBSVentspils81:32:23
41. SandrisIvanovsAPOLLO.LV81:34:05
42. AndrisAlksnis81:34:09
43. KonstantīnsKrjačkoRīga81:34:12
44. IngusBunkovskisOgre81:34:31
45. KristapsEnkuzensAE PartnerLiepāja81:34:49
46. PēterisErvaldsOgre81:34:52
47. VladeksAlševskisKuldīga81:35:17
48. EdgarsVantersVSK NoskrienRīga81:35:34
49. MārtiņšRūniksSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga81:35:48
50. OskarsBartuševicsBullisJelgava81:35:51
51. IgorsSavinsRiga81:35:55
52. RaimondsArājsRAAARīga81:36:16
53. GatisFromanisRīga81:36:24
54. SergejsPogorelovsRiga81:36:31
55. AgrisSaulgriezisCarnikavas sporta centrsCarnikava81:36:32
56. JānisJekševicsUPBRīga81:37:17
57. SandisPužulisRīga81:37:20
58. AnrijsTēraudsDaksha TeamRīga81:37:35
59. AndrejsBērziņš81:37:51
60. AinārsBrahmanisSK KatrīnaKuldīga81:38:02
61. AleksandrsMatvejevsRiga81:38:26
62. VitālijsTežeSalaspils81:39:00
63. EdgarsRūtiņšMaratona klubsOgres novads81:39:09
64. EdijsSirotinsLiepājas Vieglatlētikas klubsRīga81:39:29
65. IngusŠmits81:39:42
66. IvoRubīnsVSK NoskrienJelgava81:39:46
67. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis81:39:50
68. JānisDubrovskisRīga81:40:03
69. MārtiņšKarasevsKocēnu novadsValmiera81:40:07
70. DainisSakalausksVudlandeSmiltene81:40:12
71. MārisVidemanisAPOLLO.LV81:41:00
72. EdmundsDomkinsMARATONA KLUBSVentspils81:41:17
73. MiksPētersonsRīga81:41:46
74. MatīssEglītisRaw Garden/ VSK Noskrien EžiRīga81:41:47
75. GatisMadžiņšSigulda, Valmiera81:42:00
76. JurisBrēdiķisMARATONA KLUBSKuldīga81:42:08
77. KasparsVaivodsDOTERīga81:42:16
78. AivisCepurītisSK KatrīnaKuldīga81:42:17
79. GatisZamursRīga81:42:38
80. AinārsKumpiņšAutenticaRīga81:43:04
81. UldisVītolsVālodzes81:43:36
82. AndrisTauriņšKasNotiek.lvRīga81:44:01
83. MatīssRozītisJelgava81:44:32
84. SandisPavļukevičsUPB ASRīga81:44:56
85. JānisVeinbergsMārupe81:45:06
86. JānisKolužsVSK NoskrienDaugavpils81:45:37
87. MārisBerķispulsometrs.lvRīga81:45:56
88. KasparsZihmanis2Jelgava81:46:35
89. MattGranthamCanberra81:47:22
90. OskarsLaganovskisvsk NoskrienRīga81:47:27
91. AleksandrsJansonsTietoRiga81:47:52
92. AleksandrsBodiļevsOgre81:48:13
93. JānisPārumsParums AthleticsRīga, Iecava81:48:15
94. ViktorsFreimanisVentspils81:48:26
95. MārtiņšBērziņšSK AliseRīga81:48:30
96. IlvarsBergmanisVIAAJūrmala81:48:34
97. ImantsAntužānsVSK NoskrienRīga81:48:37
98. RomānsGiruckisRīga81:48:46
99. MārisSkaistkalnsVSK NoskrienRīga81:49:34
100. JānisVeinbergsĀdažu novads81:49:39
101. GatisPakalniņšRainbow Butt MonkeysRīga81:49:52
102. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži81:50:05
103. SandisČilipānsBrīvsolis81:50:14
104. ValtersBērziņš81:50:45
105. NaurisKozlovsVentspils81:50:50
106. AndrisDīriņšRīga81:51:00
107. ĢirtsGoško81:51:19
108. MārtiņšMenniksRSURīga81:51:28
109. HokansKristiansonsZviedrišiKuldīga81:51:47
110. AndrisPetrovsVentavaVentava/Rīga81:52:24
111. MareksTumašsSpararatsRīga81:52:56
112. GunārsGrundštoksIT House / VSK Noskrien81:54:02
113. SergejsMeitalovsRīga81:55:02
114. OskarsMartuzāns81:56:34
115. ArtūrsLasmanisRīga81:57:02
116. JānisGalindomsPlēves Picu AsociācijaIkšķile81:57:10
117. EgilsStarisBioVenta-Dzīvo ZaļiVentspils81:58:30
118. ErvīnsOzoliņšJaunmārupe81:59:07
119. AtisBrikmanisRīga81:59:09
120. DidzisŠapkusJelgava81:59:15
121. IngarsEriņšRīgas Tehniskā universitāteRīga81:59:17
122. DidzisVeinbergsValmiera81:59:38
123. JānisSpirģisTukums81:59:58
124. DenissFjodorovsForplastRIGA82:00:02
125. UldisLiepa-LiepiņšUPBJelgava82:00:22
126. JurisKalniņšActivewheels.lv82:02:18
127. MarksAizsilsSalons LĪGAValmiera82:03:43
128. JānisGulbisIT House/Maratona klubs82:04:19
129. SignisVāvereVSK NoskrienRīga82:04:19
130. AskoldsCirsisMARATONA KLUBSJelgava82:04:31
131. JānisMaurs82:05:32
132. AnsisGornavsVSK NoskrienSigulda82:07:18
133. ChristianStolzenbergerTSG KleinostheimKleinostheim82:13:02
134. MārtiņšGrīnbergsDaksha TeamRīga82:16:54
135. IgorsJakimenkoRīga82:17:48
- KārlisLiepkaulsRīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā draudzeRīga6DNF
- ĢirtsOsisKolka4DNF
- EduardsGruberts1DNF

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngaKāpiņaVSK NoskrienRīga81:39:33
2. AijaRogāleJēkabpils sporta centrsKrustpils novads81:39:41
3. GintaRassaMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils81:40:06
4. IlzeBoldāneGulbene81:42:18
5. LitaDzelmeRīga81:44:53
6. IvetaPriedīteOgres novads81:47:17
7. AllaRadžabova-CinovskaMaratona klubsAizpute81:48:41
8. IvetaLiepiņaSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga81:50:04
9. LigitaEglīteRīga81:50:18
10. IngaHeidemaneMARATONA KLUBSKuldīga81:51:03
11. SvetlanaPucemADONA81:51:33
12. IngrīdaGreivuleMARATONA KLUBSCēsis81:52:28
13. JolantaRomanovaLSC81:53:08
14. SantaLīce-Krūze81:53:53
15. IlzeZariņaKuldīga81:54:18
16. LīgaAizsilaSalons LĪGAValmiera81:58:57
17. IlzeAksenokaRīga81:59:53
18. MaijaSulojevaAtlētikaRīga81:59:54
19. IvetaGaileSK MAGNENRēzekne82:00:54
20. SanitaBērziņaSwedbankRīga82:04:52
21. JanaPlūmeVSK NoskrienRīga82:05:23
22. SarmīteMauriņaSigulda82:12:11
23. IlzeĶīkuleVentspils82:12:31
24. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki82:16:19
25. SolveigaLapaKauguri82:19:44
26. AirisaFreimaneVSK NoskrienRīga82:26:50
- SandraHāna-ValtasaSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga2DNF

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius81:15:59
2. JānisGailisVeikals Maratons&AsicsOgresgals81:16:13
3. AinārsKvedaravičsAIZKRAUKLEAizkraukle81:17:15
4. KasparsTūbelisVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubsLiepāja81:18:51
5. MihailsSeļivanovsda-marathonDaugavpils81:19:09
6. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:21:38
7. PēterisKrastiņšJēkabpils sporta centrsPļaviņas81:23:48
8. AigarsRublisAIZKRAUKLEAizkraukle81:24:53
9. IlgonisMazjūlisSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga81:25:04
10. FalcoGualtieroG.S. Roata ChiusaniBibiana (TO)81:26:25
11. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava81:27:12
12. AndrisKozačkovsLudza81:27:42
13. DainisŽubursVSK NoskrienDunalka81:30:07
14. AndrisLubejs-Tukums81:31:22
15. AndisNalivaikoKaliningrada81:32:56
16. GundarsDoniņšMARATONA KLUBSRoja81:32:58
17. BretsPirtnieks81:33:25
18. AinoGošsTārgale81:33:37
19. JānisLisovskisIndividuāliJelgava81:34:46
20. AigarsDudelisRīga81:35:04
21. ZintisBrasavs-MuižnieksSK OzolniekiJelgava81:35:12
22. NaurisŠīmansMARATONA KLUBSKuldīga81:35:29
23. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga81:35:51
24. NormundsUpenieksĀdažir81:35:57
25. ElmārsGailisMagnenRēzekne81:36:28
26. MiksVilsonsVSK NoskrienUpesciems81:36:34
27. EdvinsPētersonsDinamoRīga81:37:01
28. AndžejsStenclavsRīga81:37:20
29. GenādijsRimšsSEB bankaRīga81:37:53
30. DidzisKalniņšMARATONA KLUBSRīga81:38:20
31. RaimondsSoopargsveikals MARATONSRīga81:38:22
32. IvarsSaldaksJēkabpilsJēkabpils81:38:27
33. DzintarsPetrovsRīgas Satiksme/AKC.noskrien.lvRīga81:38:30
34. UvisBraunfeldsMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils81:38:34
35. GatisKrasovskisSPORTLAT81:38:46
36. EgidijusŠalkauskisTdiBMK "Tvinksnis"Palanga81:39:29
37. RaimondsSerdantsVichyKuldīga81:40:16
38. IngarsTiltiņšEleja81:41:29
39. AndrisDrešmanisVSK NoskrienRīga81:41:49
40. ĀrisBurkinsLiepāja81:42:44
41. AnsisKupliswww.running.lv/LattelecomCēsis81:42:54
42. ĢirtsPētersonsVentspils81:43:18
43. JānisAvensMARATONA KLUBSRembate81:43:34
44. OlafsĶeņģisMaratona klubsVentspils81:43:47
45. NataleCarloneNokiaMilan81:44:15
46. JānisStomersGarants BPTSSaldus81:44:38
47. GuntisZālītisLVSRīga81:44:40
48. JurisKeišsVentspils81:45:21
49. AndisPāžeSK Ozolnieki// 74-tais pusmaratonsJelgava81:46:09
50. IngusMālkalnsUijā uijāSmiltene81:46:40
51. AleksandrsBudilovicsSALAMVentspils81:47:10
52. DonatasSavickasGreen TeamSiauliai81:48:00
53. EdgarsKļaviņšMagnenRēzekne81:48:39
54. AleksejsPozdņakovsMARATONA KLUBSVentspils81:49:28
55. ErlensGrunckisValmiera81:49:49
56. ValtsŠorendoLielvārde81:50:00
57. ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga81:50:04
58. AndrisIesalnieksSporta ielaJēkabpils81:50:11
59. IvarsPikšensi.p.Cēsis81:50:52
60. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspils81:51:03
61. MārcisStandzenieksMARATONA KLUBSLiepāja81:51:03
62. AivarsBirksVSK NoskrienRīga81:51:23
63. MārcisJanušssellaam.lvKuldīga81:51:31
64. RobertsRozisRīga81:53:05
65. SergejsBednostinsMaratonu klub VentspilsVentspils81:53:27
66. JurisPētersonsVSK NoskrienRūjiena81:55:13
67. ValtersBrussVSK NoskrienTērvete81:55:20
68. JānisLapiņšLiepāja81:55:24
69. MartsKalniņšValmiera81:55:30
70. IvarsDzērveVSK NoskrienRīga81:56:59
71. DmitrijsSemendjajevsRĪga81:58:29
72. IntsDālderisLiepāja81:58:37
73. ValdisRocēnsVSK NoskrienZemgale81:58:52
74. DainisDriņķisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīga81:59:04
75. IvarsNoviksMagnenRēzekne81:59:21
76. RaitisAvotsVSK NoskrienJelgava - Ozolieki81:59:31
77. OļegsSibrukovičsLiepāja82:00:17
78. AldisŠternbergsMARATONA KLUBSKuldīga82:02:40
79. CarloBecchiRiga82:02:48
80. OskarsVeinbergsMaratona klubsVentspils82:03:40
81. AldisBubucisRīga82:05:03
82. DzintarsLaganovskisAD FitnessLēdmane, Lielvārdes novads82:05:07
83. DinārsApsītisSEB bankaRīga82:08:32
84. ValdisĶerubiņšSK OzolniekiJelgava82:08:58
85. JānisŠleivaswedbank0gre82:21:07
86. ChristopherConderConderTemecula82:35:45
- UģisGaujaSK KatrīnaKuldīga6DNF

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LudmilaJoceMARATONA KLUBSKuldīgas nov.81:41:22
2. MontaVasileLiepāja81:51:55
3. NadeždaKavtaskinaLSC82:23:28

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZundaSPORTLATGulbene81:18:44
2. JurisŠehtelsSIA Rīgas Ūdens - BaltezersĀdaži81:21:58
3. AleksandrPetrovWolxowezWelikij Nowgorod81:22:31
4. ValdisTiltsVaidava81:25:43
5. JurisGrodnisGulbene81:28:41
6. AigarsLūsisTalsu biatlona klubsTalsi81:30:09
7. IlgvarsĀboltiņšRūjiena81:31:03
8. JānisVažņevičsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni81:31:50
9. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads81:36:20
10. OļģertsGūtmanisLSCRīga81:36:28
11. EdgarsEzernieksMaratona klubsVentspils81:36:44
12. MihailsSapoOlaine81:36:55
13. GuntisSedliņšKuldīga81:37:12
14. AivarsAksenoksRīga81:37:26
15. IlmarsKnipšisVSK Noskrien EžiRīga81:37:43
16. SergejsKuzminsMagnenRēzekne81:39:48
17. IlgonisApfelbaumsMARATONA KLUBS81:40:35
18. AndrejsGaumigsGAskrienOlaine81:40:58
19. JurisČerņadjevsRīga81:42:18
20. PēterisStrazdiņš81:43:39
21. JurisBatarsVSK NoskrienJūrmala81:45:11
22. ĒvaldsŠatersRīga81:45:15
23. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaVentspils81:46:58
24. DainisSūnaMezglsRīga81:47:50
25. AndrisKrastiņšKaķīškalnsSigulda81:47:52
26. ĢirtsVēsmaRīga81:48:24
27. DzintarsLūsisind.Rīga81:49:31
28. JānisOnzuls81:49:33
29. VentisGrīnbergsindividuāliPiņķi81:53:08
30. IndulisBukansVSK NoskrienRīga81:53:50
31. VilnisLiepiņšindividuāliCarnikava81:55:17
32. AldisBirznieksVSK NOSKRIEN/MARATONA KLUBSVentspils81:55:23
33. AigarsŽodziņšEzere81:55:35
34. HarijsVagarsRīga81:56:08
35. DzintarsGirgensonsDzintarlejasKandavas novads81:56:23
36. EdvīnsCifersonsRīgas piensaimnieksRīga81:56:44
37. AigarsAukšmukstsPuratosKandava81:57:51
38. JānisOzersJelgava81:58:42
39. UģisCābulisRīga82:04:08
40. AivarsPosumsinviduāliVentspils82:06:26
41. ArnisVērmelss/k OzolniekiJelgava82:07:18
42. GunvaldsStrautiņšAizkraukleAizkraukle82:17:54
- MihailsSapoOlaine2DNF

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ViktorsRodionovsLSCOlaine81:31:29
2. JānisSupeTirza81:32:05
3. JānisKaimiņšSPORTLAT81:35:09
4. ViktorsSuborins, Carnikavas sporta centrsCarnikava81:38:24
5. PjotrsČervjakovsDaugavpils81:44:59
6. NikolajsSmalovijsLSCRīga81:49:45
7. MihailsMaksimenkoValmieras vieglatletikas klubsValmiera81:56:30
8. GeorgsJermolajevsLSCRīga82:01:52
9. LeontijsRutkovskisMARATONA KLUBSRīga82:02:52
10. ViktorsSafutinsLSC / MARATONA KLUBSRiga82:04:51
11. JurisBērziņšSkr./kl. "Ozolnieki"82:16:28
12. ErvīnsKaļassOzolniekiJelgava82:38:33
- DainisZepsVSK NoskrienRīga4DNF