Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTriatlona Supersprints (LK, LČ) / 01.06.2014

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. FaustaRimkutePanevežys triathlon club30:35:51.20
2. DanielaLeitāneAQUATICS30:37:54.10
3. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club30:38:21.30
4. ViktorijaJefimovaDTC „Jaunība”30:41:20.00
5. AnastasijaKočmarjovaDTC "Jaunība"30:42:35.25

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisBJNSAB30:31:00.85
2. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava30:37:40.10
3. KristapsSiltumēnsAQUATICS30:38:19.65
4. RaimondsLevickisREIR DobeleDobele30:40:07.80
5. ArtjomsGajevskis30:41:31.95
6. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon club30:45:06.15
7. PovilasGokasPanevežys triathlon club30:45:36.35
8. KlāvsBriedisEngures sportamEngure30:45:51.95

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElzaMesterePiramida/triathlon club30:39:39.15

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TimursMamedovsDTC Jaunība30:31:13.85
2. KasparsStivriņšDTC „Jaunība”30:32:01.90
3. ŽanisŠteinertssk Reir dobele30:34:21.10
4. ZigmārsKalvānsEngures sportamJūrmala30:36:47.50

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TautvydasKopūstaspanevėžio triatlono klubas30:30:27.80
2. ArtūrsSpruktsDTC Jaunība30:31:07.65
3. MikusPauninšREIR Dobele30:33:32.90
- MārcisUmbraškoREIR Dobele2DNF

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BaibaMedneREIR Dobele30:34:10.55
2. LieneBlumbekaJēkabpils30:35:11.30
3. SindijaVeinbergask REIR DOBELE30:39:01.25
4. AļinaSokaļska30:39:39.45
5. EvitaLeitāneAquatics30:47:14.25
- KatrīnaPavlovskaPiramida / triathlon club1DNF

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GintsSkroderisDTC-Jaunība30:31:12.25
2. IvarsLevšaDTC "JAUNīBA"30:31:36.25
3. MaksimsNagibinsEngures sportamJūrmala30:31:42.95
4. KrišjānisBeitānsREIR DOBELEKrustkalni/ Ķekava30:31:59.15
5. IngvarsIvanovsDTC Jaunība30:33:10.60
6. GediminasPiliponisPanevežys triathlon club30:33:11.25
7. ĒriksKārklis30:33:36.40
8. AlfrēdsUlmanisvegan.lvRīga30:34:15.20
9. JevgenijsDaskoLiepājs Vieglatlētikas klubs30:34:31.30
10. MārtiņšAlksnisSALASPILS ZĪRIŅI/SPORTLATSalaspils30:34:37.80
11. AtisVerdenhofsStopiņu nov.30:35:30.10
12. KristapsPlonissk REIR DOBELE30:35:47.55
13. AndisPušņakovsPreiļu kraukļi30:36:23.80
14. AigarsJudzis30:37:45.40
15. ArtjomsLevickis30:38:07.65
16. LaurisAbrickisAS CapitalRīga30:38:32.05
17. ArnisMažulisSK REIR30:39:25.65
18. ArtjomsUstinovs30:39:29.65
19. AlekssAlsbergsCarnikava30:39:30.80
20. ĢirtsLindeLSCRīga30:40:23.75
21. MārtiņšGūtmanisEngures sportamEngure30:40:34.10
22. AndrisVistiņšLiepāja30:41:27.35
23. TonijsLeitānsREIR Dobele30:42:45.00
24. JānisLiepiņš30:43:01.95
25. RomansBarisevsFocus Team30:44:54.90
26. ViestursDriķisEngures sportam30:47:08.75
27. EdgarsFortiņšJānis Roze30:52:33.10
- AleksandrsPraščuksGetsmile.lv2DNF
- ArvīdsZariņšReir Dobele2DNF
- ViktorsŽigarkovsDTC Jaunība1DNF
- IljaKeldanovicsPiramida / triathlon club1DNF

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntraRogaPiramida/triathlon club30:41:01.05
2. IevaUstupaBurbulīte un radi30:44:24.80

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārisLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale30:33:29.00
2. VladimirsKuzmenkoPiramida/triathlon club30:34:11.05
3. MārisPriedēnsVentspils Triatlona Klubs30:36:21.95
4. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona Klubs30:37:31.90
5. ĀrisBurkinsLiepājs Vieglatlētikas klubs30:37:34.55
6. AivarsMozulisEngures sportam30:38:28.10
7. GintsKonošonoksEngures Sportam30:39:32.45
8. GintsLiepiņšIndividuāli30:40:28.90
9. UldisBenhensEngures sportamJūrmala30:41:30.45
10. JānisTēraudsEngures sportamEngure30:43:19.70
11. GundarsJurēvicsPūre30:51:14.25
- RimantsLiepiņšEngures sportamĶesterciems2DNF

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AivarsUzolsDTC Jaunība30:33:01.90
2. ArvilsAndersonscarnikavas sporta centrsCarnikava30:39:56.80
3. RinaldsGronskisEngures sportam30:43:01.65

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VladimirsKļavnieksRīga30:43:13.60
2. LaimonisDaugavietisCarnikavas Sporta CentrsMunaiči30:45:27.70