Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens / 06.09.2014

S12

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EstereVīksneSigulda20:22:25
2. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils20:23:17
3. SamantaKrampeSS ArkādijaRīga20:23:30
4. KristaIgenbergaOSCIkšķile20:26:09
5. RenāteRodionovaCarnikava20:27:21
6. ElizabeteĀbolaSiguldas Sporta skolaSigulda20:29:00
7. KarīnaBernāneVentspils novada sporta skolaUgāle20:31:10
8. LuīzeRuskula20:31:44
9. KimaKrūmiņaMadonas BJSSMadona20:32:39
- Keita-AliseGorelovaSPORTLATĶekavaDNF

V12

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsLevickisREIR DobeleDobele20:21:07
2. BrunoKrampeSS ArkādijaRīga20:22:22
3. KristapsBrics20:22:32
4. Deivs-DeividsRolovs-Rīga20:23:01
5. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"Rīga20:24:56
6. MatvejsSuharževskisPēdu navValmiera20:25:02
7. BrunoBinovskisTeika/RiteņvasaraRīga20:25:10
8. Reinhards-MarkussSkudraRīga20:28:34
9. JaroslavsOrbidānsSK OzolniekiSalgale20:29:09
10. RobertsOrbidānsSK OzolniekiSalgale20:29:59
11. JēkabsJansonsSwedbankRīga20:30:33
12. Helvijs-JānisKārkliņšA2Sigulda20:31:06
13. OskarsVeitsSigulda20:31:43
14. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīga20:33:03
15. AgnisKrasovskisSPORTLAT20:38:47
16. Mārcis-KristiānSudrabs20:39:58

S15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļi20:24:38
2. LuīzeOpolāIzturibaIkšķile20:25:11

V15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristiānsPotašovsSporta klubs AšaisDrabeši20:18:57
2. RainersTrubačsindividuāliPreiļi20:19:09
3. SavelijsSuharževskisBJNSABValmiera20:19:59
4. MārcisAdamovičsPreiļu kraukļiPreiļi20:21:07
5. Jānis-LinardsAmtmanisRīgas 25. vidusskolaRīga20:22:22
6. ViestursVeitsSigulda20:23:05
7. AkselsBresmeTalsu Biatlona klubsTalsi20:23:25
8. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils20:24:31
9. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRS-Grīva / SS ArkādijaRīga20:25:27

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngmārsBriedis20:19:47
2. LaurisLejaRīga20:20:26
3. MārtiņšMiķelsonswww.lmp.lvRīga20:20:42
4. TomsPriedeJelgava20:21:37
5. RenārsLūsisDarba rūķi/ Valsts darba inspekcijaRīga20:22:31
6. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala20:22:33
7. EdvardsRubezisRTV. JUgla vnk noskrien ....Riga20:23:00
8. JurisApsalonsRīga20:23:42
9. LaurisBernānsJelgava20:24:00
10. JurisBrīvulisRīga20:25:51
11. TerrenceStevensRiga20:26:05
12. JānisLūsisCarnikava20:27:35
13. SergejsSuharževskis-Valmiera20:30:04
14. AigarsIgnatjevsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:38:54
- AinārsRukkalnsRīga1DNF

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZaneMucenieceIkšķile20:23:10
2. ElitaOzoliņaSwedbankRīga20:26:05
3. IlonaKārkliņaA 2Sigulda20:27:03
4. DaceŠķirusJelgava20:27:09
5. IneseRērihaVSK Noskrien / LSCRīga20:27:15
6. IevaBurčikaRīga20:27:26
7. ElīnaBrice-MatisoneRīga20:27:58
8. SigneBriceIkšķile20:28:36
9. VitaLancenieceSPORTLATRīga20:29:28
10. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīga20:29:32
11. ZaneVanagaDarba rūķiIkšķile20:30:09
12. RavitaBernāneAnKaRa TeamUgāle20:30:13
13. ElīzeBremzeIzturībaIkšķiles novads20:31:22
14. DiānaRožkalneFilterRīga20:31:47
15. GaidaBiteRīga20:32:06
16. IngunaEglīte20:32:42
17. SilvijaHansoneRīga20:33:20
18. AnnaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalga20:33:27
19. AndraVanagaĶekava20:36:22
20. AelitaIgnatjevaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga20:38:53
- RudīteŽukova1DNF