Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens / 06.09.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiksTīrais rez.
1. KristiānsPotašovsSporta klubs AšaisDrabešiV1520:18:570:07:240:18:55.70
2. RainersTrubačsindividuāliPreiļiV1520:19:090:07:240:19:07.70
3. IngmārsBriedisVV20:19:470:07:540:19:44.20
4. SavelijsSuharževskisBJNSABValmieraV1520:19:590:07:480:19:57.00
5. LaurisLejaRīgaVV20:20:260:08:120:20:22.85
6. MārtiņšMiķelsonswww.lmp.lvRīgaVV20:20:420:08:090:20:38.85
8. RaimondsLevickisREIR DobeleDobeleV1220:21:070:08:270:21:04.75
7. MārcisAdamovičsPreiļu kraukļiPreiļiV1520:21:070:08:270:21:05.85
9. TomsPriedeJelgavaVV20:21:370:08:560:21:33.35
10. Jānis-LinardsAmtmanisRīgas 25. vidusskolaRīgaV1520:22:220:08:330:22:19.70
11. BrunoKrampeSS ArkādijaRīgaV1220:22:220:08:550:22:20.55
12. EstereVīksneSiguldaS1220:22:250:08:530:22:23.10
13. RenārsLūsisDarba rūķi/ Valsts darba inspekcijaRīgaVV20:22:310:09:140:22:26.15
14. KristapsBricsV1220:22:320:09:060:22:27.40
15. AgrisŠipkovsFILTERJūrmalaVV20:22:330:09:120:22:28.65
16. EdvardsRubezisRTV. JUgla vnk noskrien ....RigaVV20:23:000:08:480:22:55.90
17. Deivs-DeividsRolovs-RīgaV1220:23:010:08:540:22:59.45
18. ViestursVeitsSiguldaV1520:23:050:08:590:23:02.05
19. ZaneMucenieceIkšķileSV20:23:100:09:000:23:07.00
20. Tabita-TīnaLūkaJēkabpilsS1220:23:170:09:010:23:15.10
21. AkselsBresmeTalsu Biatlona klubsTalsiV1520:23:250:09:130:23:21.65
22. SamantaKrampeSS ArkādijaRīgaS1220:23:300:09:140:23:29.05
23. JurisApsalonsRīgaVV20:23:420:09:370:23:37.70
24. LaurisBernānsJelgavaVV20:24:000:09:510:23:56.45
25. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpilsV1520:24:310:09:330:24:28.55
26. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļiS1520:24:380:09:390:24:36.00
27. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"RīgaV1220:24:560:09:200:24:54.50
28. MatvejsSuharževskisPēdu navValmieraV1220:25:020:10:070:25:00.70
29. BrunoBinovskisTeika/RiteņvasaraRīgaV1220:25:100:10:250:25:07.95
30. LuīzeOpolāIzturibaIkšķileS1520:25:110:09:370:25:08.85
31. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRS-Grīva / SS ArkādijaRīgaV1520:25:270:10:060:25:25.15
32. JurisBrīvulisRīgaVV20:25:510:10:280:25:43.25
33. TerrenceStevensRigaVV20:26:050:10:360:26:00.20
34. ElitaOzoliņaSwedbankRīgaSV20:26:050:10:260:25:59.60
35. KristaIgenbergaOSCIkšķileS1220:26:090:10:070:26:07.00
36. IlonaKārkliņaA 2SiguldaSV20:27:030:10:590:27:01.15
37. DaceŠķirusJelgavaSV20:27:090:11:180:27:05.45
38. IneseRērihaVSK Noskrien / LSCRīgaSV20:27:150:10:430:27:08.45
39. RenāteRodionovaCarnikavaS1220:27:210:10:540:27:17.50
40. IevaBurčikaRīgaSV20:27:260:11:130:27:23.90
41. JānisLūsisCarnikavaVV20:27:350:11:060:27:31.60
42. ElīnaBrice-MatisoneRīgaSV20:27:580:11:210:27:52.00
43. Reinhards-MarkussSkudraRīgaV1220:28:340:11:040:28:31.00
44. SigneBriceIkšķileSV20:28:360:11:000:28:31.45
45. ElizabeteĀbolaSiguldas Sporta skolaSiguldaS1220:29:000:10:550:28:57.60
46. JaroslavsOrbidānsSK OzolniekiSalgaleV1220:29:090:11:570:29:05.30
47. VitaLancenieceSPORTLATRīgaSV20:29:280:11:450:29:22.35
48. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīgaSV20:29:320:11:370:29:26.80
49. RobertsOrbidānsSK OzolniekiSalgaleV1220:29:590:12:370:29:55.35
50. SergejsSuharževskis-ValmieraVV20:30:040:12:070:29:55.70
51. ZaneVanagaDarba rūķiIkšķileSV20:30:090:11:570:30:04.00
52. RavitaBernāneAnKaRa TeamUgāleSV20:30:130:11:540:30:08.45
53. JēkabsJansonsSwedbankRīgaV1220:30:330:11:350:30:26.15
54. Helvijs-JānisKārkliņšA2SiguldaV1220:31:060:13:210:31:03.10
55. KarīnaBernāneVentspils novada sporta skolaUgāleS1220:31:100:11:590:31:07.35
56. ElīzeBremzeIzturībaIkšķiles novadsSV20:31:220:12:050:31:17.25
57. OskarsVeitsSiguldaV1220:31:430:13:260:31:39.85
58. LuīzeRuskulaS1220:31:440:12:290:31:42.70
59. DiānaRožkalneFilterRīgaSV20:31:470:12:120:31:41.70
60. GaidaBiteRīgaSV20:32:060:12:480:32:00.15
61. KimaKrūmiņaMadonas BJSSMadonaS1220:32:390:12:380:32:36.40
62. IngunaEglīteSV20:32:420:12:420:32:35.20
63. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīgaV1220:33:030:13:550:32:55.40
64. SilvijaHansoneRīgaSV20:33:200:12:440:33:14.45
65. AnnaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalgaSV20:33:270:13:020:33:20.10
66. AndraVanagaĶekavaSV20:36:220:14:200:36:14.10
67. AgnisKrasovskisSPORTLATV1220:38:470:15:240:38:41.70
68. AelitaIgnatjevaNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaSV20:38:530:15:070:38:46.80
69. AigarsIgnatjevsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVV20:38:540:15:060:38:47.25
70. Mārcis-KristiānSudrabsV1220:39:580:15:190:39:56.00
- AinārsRukkalnsRīgaVV1DNF0:12:05
- RudīteŽukovaSV1DNF0:12:04
- Keita-AliseGorelovaSPORTLATĶekavaS12DNF