Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas Triatlons - Baltijas Kausa posms / 11.08.2013

SJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. FaustaRimkutePanevežys triathlon club60:43:41.75
2. KristiānaKalniņaReir Dobele60:47:03.75

VJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DzianisDudka60:39:06.70
2. SavelijsSuharževskisReir DobeleValmiera60:39:46.75
3. ŽanisŠteinertssk Reir dobele60:42:39.25
4. PovilasGokasPanevežys triathlon club60:45:02.15
5. JustinasNarkunasTriathlon team DARNA60:45:20.65
6. ZigmārsKalvānsJūrmala60:45:34.20
7. FergusBarkerRīga60:51:53.20

SV.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KatrīnaPavlovskaJurmala TriVentspils60:51:05.75
2. DiānaRožkalneFILTERRīga60:53:07.45
3. DaigaKalnupaGarkalnes nov.60:55:43.85
4. IneseĶīkulerwch60:55:50.60
5. BaibaKataja60:59:29.90
6. AļonaPurvlīceRīga61:02:20.45
7. AliseUmbraškoBemberiSaulkrasti61:06:56.30

VV.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ĢircTreigutsFILTER60:43:24.55
2. ĢirtsLindeLSCRīga60:44:28.15
3. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala60:44:58.55
4. KrišsKnodzePļaviņas60:45:09.65
5. IgorsKrilovs60:46:33.40
6. DmitrijsBlatovs60:47:02.90
7. NormundsOrlovsSpararatsRīga60:47:31.00
8. EdgarsBricisSport 2000 team60:47:37.90
9. EmīlsRibaksebike 4 / BJC Daugmale60:47:46.95
10. EdgarsUpmanisRīga60:47:56.65
11. JānisĀboliņšAtlētikaJelgava60:47:59.30
12. MitrofansSlobodjansLSC60:48:16.15
13. SalvisKovaļevskis60:48:38.85
14. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsi60:48:45.65
15. RaivisPalmakovskisSK Cesvaine60:49:01.20
16. GintsPiķis60:49:30.75
17. EdvīnsTihomirovs60:49:31.50
18. UģisVaivars60:50:24.10
19. KristapsRamiņšFILTERJūrmala60:50:37.10
20. UģisPilābersRiekstiņa labdarības fonds60:51:25.10
21. EdgarsBatņa-Rīga60:51:45.00
22. DmitrijsSemendjajevsRĪga60:52:00.15
23. AndrisBalodis60:52:05.90
24. ReinisZariņšRīga60:52:34.55
25. MārtiņšKišuroBemberi60:53:11.90
26. ĢirtsKrastiņšVichy60:53:17.45
27. LinardsKovaļevskis60:53:26.15
28. ZigmārsStrodsBite Latvija60:54:00.20
29. KasparsŠampiņš60:54:04.75
30. JānisŠiliņš60:54:06.30
31. MareksJakubovskis3M LatvijaRīga60:55:28.35
32. KalvisKovaļevsSport 2000 teamRīga60:55:30.10
33. MatīssRostoks60:57:00.25
34. AndisBrigmanis-BriģisRiekstiņa labdarības fonds60:57:15.75
- JānisZemturisRīga2DNF
- MārisRjabiņins1DNF

SJC.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneAquatics60:43:38.75
2. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club60:47:58.85
3. VioletaLevinokaAQUATICS60:48:13.65
4. VilteNarkunaiteTriathlon team DARNA60:48:14.45
5. DaceEihvaldeAquatics60:49:48.95
6. ŪnėNarkūnaitėTriathlon team "Darna"60:50:45.50
7. GretaStjade61:04:15.00
- EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon club2DNF

VJC.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieks60:42:35.70
2. JēkabsAudzēvičsAQUATICS60:44:03.85
3. AlekssKrastsVidzemes mērnieks/RIPO autocentrs60:45:35.45
4. KristapsSiltumēnsAquatics60:46:20.35
5. EdgarsGalimžanovsDUEsportCarnikava60:48:14.00
6. MatasBernadickasTriathlon team DARNA60:48:18.90