Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSPORTLAT Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 19.09.2010

SV1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VioletaGodlevska10:22:55
2. DiānaPanovskaSS Arkadija10:24:47
3. TatjanaAnisimovaArkadija10:25:29
4. LauraLeibomaKĀPA OK10:25:47
5. JūlijaGromovaSporta skola Arkādija10:25:47
6. SabīneTiltaZVOC10:26:09
7. AnnaSvetlova10:27:10
8. ZanePutniņa10:27:31
9. ElzaMesterepalaid pa priekšu10:29:11
10. VitaDuļbinskaMAXIMA10:29:49
11. AgneseLībekaLejaskurzemes sports10:30:05
12. LaumaKrastiņaPar Labu Latviju10:30:09
13. LindaKļaviņaDROGAS10:30:24
14. IevaPūce10:30:38
15. IngaRītereizturiba.lv10:30:42
16. AnnaAvotaAvots10:30:49
17. LieneKaruzinaSK10:31:06
18. RēzijaVēvere10:31:33
19. IlvaValdonePreimes krauklēns10:31:36
20. LindaBukaPārgaujas ģimnāzija10:31:43
21. EvijaArstePārgaujas ģimnāzija10:31:45
22. ElīnaOzoliņaPārgaujas ģimnāzija10:31:57
23. LaimaLeitāne4EVER/SK Mežaparks10:32:01
24. VinetaPētersone10:32:10
25. BaibaBiseniece10:32:20
26. IevaPurniņaKlubs 410:32:20
27. RūtaStallīte10:32:28
28. LieneLūsīte10:32:28
29. IevaGaile10:32:29
30. DaceSurudaKURŠI10:32:38
31. SigneKrastiņaZVOC10:32:40
32. AliseDūne10:32:43
33. ElvitaAlksneZVOC-VBSS10:32:58
34. VenitaAmerika10:33:00
35. LilitaZelleVSK Noskrien10:33:00
36. ElizabeteLāceSporta laboratorija10:33:06
37. EmīlijaBrieze10:33:09
38. SantaIvanovaPārgaujas ģimnāzija10:33:28
39. MāraBraslavaEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk.)10:33:29
40. ElvaLubāneLejaskurzemes sports10:33:34
41. GerdaUpeniecefortuna&amp.sports10:33:42
42. AgneseZāģereLejaskurzemes sports10:33:44
43. RasaŅikitina10:34:01
44. SandaViskanta10:34:05
45. ElīnaSkrastiņaPārgaujas ģimnāzija10:34:11
46. RenāteBukaPārgaujas ģimnāzija10:34:21
47. LieneBērziņaPārgaujas ģimnāzija10:34:32
48. ElizabeteLočmeleBurkānciems &amp. Co10:34:53
49. LauraPriedīteVentspils Maratona klubs / Priede mežā aug10:35:01
50. AgneseSaulīteEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)10:35:06
51. LiānaStepanovaDROGAS10:35:06
52. SintijaAndrjuhinaDROGAS10:35:06
53. AgnijaGreizeEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)10:35:27
54. AndželikaFjodorovaEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)10:35:27
55. KristaKļavnieceSwiss Ironman club10:35:30
56. EvaDreimaneLejaskurzemes sports10:35:30
57. Izolde-BernadetOzoliņaPiepe10:35:43
58. Karlīna-IevaGasiņaSalaspils zīriņi10:35:57
59. LūcijaDukaļska10:36:01
60. EvitaRagovskaLDz10:36:02
61. ElīnaBirkaEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)10:36:04
62. UnaLāceAUTOSKOLA UNAMIKS RULLĒ10:36:05
63. Anna-MarijaJāņkalnaHanzas Maiznīca10:36:19
64. MadaraKārkliņaPārgaujas ģimnāzija10:36:20
65. MartaLizumaRozā Panteras10:36:20
66. SimonaŠternbergaKCV10:36:20
67. MadaraGrīviņaViens vesels10:36:24
68. RūtaRibeleViens vesels10:36:24
69. LīvaVirseBasketball girls10:36:48
70. LindaMagoneBasketball girls10:36:48
71. KeitijaLitteBasketball girls10:36:48
72. JutaĒrgleBasketball girls10:36:49
73. JustīneNiedreBasketball girls10:36:49
74. MartaAmoliņaBasketball girls10:36:49
75. ZanePlaukaBasketball girls10:36:50
76. SabīneBrošaBasketball girls10:36:50
77. EdīteBričonokaOK Kāpa10:36:52
78. PaulaPurniņaKlubs 410:37:09
79. ElzaAdmidiņaLejaskurzemes sports10:37:54
80. KristīneSutaPārgaujas ģimnāzija10:37:56
81. IngaZaļupeMAXIMA10:38:10
82. AmandaStrazdiņa10:38:17
83. SanitaDanenberganoskrien.lv10:38:19
84. AnnijaPabrikaind.10:38:42
85. GitaBabre10:38:45
86. SanitaRačicka10:38:49
87. AliseRazminovičaBasketball girls10:39:01
88. AneteMālkalneUijā uijā10:39:08
89. PaulaGrīnbergaVVĢ10:39:16
90. KristīneKārkliņa10:39:35
91. RūtaPickaineValmieras Valsts ģimnāzija10:39:39
92. LauraLogačevaVVĢ10:39:39
93. DārtaĀboliņaBasketball girls10:40:17
94. RūtaJurgevica10:40:23
95. ElīnaBērziņaPārgaujas ģimnāzija10:40:33
96. EvijaDaukstePārgaujas ģimnāzija10:40:47
97. VikijaUlmeEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)10:41:11
98. IevaĀbeleEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)10:41:11
99. SimonaPlaudeStatoil10:41:24
100. LeldeStrunda10:41:32
101. AdelīnaPriednieceBasketball girls10:41:33
102. AneteOzolaBasketball girls10:41:33
103. LarisaGordijeviča10:41:38
104. HelēnaRazminovičaVingrošanas studija10:41:52
105. UndīneGudinaEži10:41:55
106. ElīzaTaimaEži10:41:55
107. Dārta-ElīzaVeispāle10:42:01
108. RebekaKiršteina10:42:03
109. MartaLārmane10:42:20
110. BeāteGruguleDROGAS10:42:23
111. LīgaBikšeVVĢ10:42:35
112. Anna-KristaEškinaBE4410:42:35
113. NellijaMarmokaPar Labu Latviju10:42:48
114. AneteGeduševaPārgaujas ģimnāzija10:42:49
115. EvijaOzolaPar Labu Latviju10:42:49
116. RusudanaBasarijaMārupieši10:43:19
117. KatrīnaSniķere10:43:35
118. Paula-AnnaSvarinskaNORDEA10:43:53
119. BeatriseStūreSuslik10:45:21
120. SintijaOzolaZVOC10:46:37
121. ElzaMelbārdeEži10:46:55
122. LīgaCikovska10:49:46
- GitaBabreDNS
- MartaBrūniņa-BuileVVĢDNS
- AnnaDambergaDNS
- HelēnaDauvarteDNS
- ElīnaEglīteDNS
- AlīnaBormane-DNS
- IevaGredzenaPārgaujas ģimnāzijaDNS
- ElīnaKrūskopaDNS
- ZaneKubuliņaDNS
- EstereKursīteHanzas MaiznīcaDNS
- PaulaRubīnaStatoilDNS
- AdeleSīmanePārgaujas ģimnāzijaDNS

SV2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaĀbeleMetrons10:21:30
2. AneteMidrijāneMetroons10:22:00
3. AnnaTitovaJūrmala-LSC10:23:35
4. DanielaFetcereSS Arkadija/ Metroons10:23:42
5. GunaOšaStāmeriena10:24:05
6. LīgaSaulīteArkādija10:24:32
7. LīgaGlāzere-Spalviņa, Radi un Draugi10:25:04
8. LaineOrbidāneVSK Noskrien &amp. Folkmanis rullē10:25:11
9. JolantaDukure10:25:24
10. IevaDukse10:25:35
11. AļonaFomenkoATLĒTIKA10:25:43
12. KarinaOrlova10:25:45
13. KristīneZandersone10:27:11
14. DinaAlksneVSK Noskrien10:27:12
15. DaigaDābolaSK Ozolnieki10:27:19
16. VitaZandersoneIndividuāli10:27:28
17. EvijaVimba2Mīļās10:28:09
18. IngaBrusova10:28:44
19. LaumaČerņevskaVSK Noskrien10:28:50
20. GunitaGūtmaneValmieras Dome10:29:19
21. PaulaRozenvaldeSpēka Pasaule10:29:33
22. BaibaKovaļevskaLSC-SK Ozolnieki10:29:56
23. BaibaSniķereNordea10:30:05
24. LindaVeckalniņaMadona10:30:09
25. LieneSālījumaRIGA IRONMAN TEAM / Merks/ Rockstar energy drink10:30:22
26. LeldeGrāvīteRadi un Draugi10:30:35
27. SarmīteJermolova10:30:47
28. IngūnaGaile10:30:48
29. KristīneJansoneRiga Ironman Team/Merks/Rockstar Energy10:31:01
30. SolvitaCipruse10:31:04
31. LauraMoča10:31:29
32. LindaŠtāleNORDEA10:31:42
33. AneteŠēnbergaNordea10:32:02
34. KristaLapiņaStatoil10:32:06
35. LīgaKalveStatoil10:32:13
36. DaceEizenbergaStatoil10:32:19
37. LieneSīmanePar Labu Latviju10:32:19
38. MadaraPurniņaKlubs 410:32:20
39. SabīneMika10:32:22
40. KristīneGržibovskaVSK Noskrien10:32:23
41. AgitaDanenberganoskrien.lv10:32:25
42. KateGlika10:32:27
43. BaibaMeleceVerry Berry10:32:28
44. EvijaBrīnuma10:32:32
45. IevaDelviņa10:32:33
46. DairaPence10:32:36
47. AgneseMatisoneVentspils Maratona klubs10:32:38
48. ZaneSpilve10:32:40
49. DiānaLiepiņa10:32:40
50. LindaSpurķe10:32:46
51. GuntaStrade10:32:56
52. AigaRakēviča, Darba Rūķi un draugi10:33:00
53. DiānaPronckute10:33:07
54. MaijaStradiņa1 cilv.10:33:07
55. IngaDzeneNORDEA10:33:13
56. AijaBērziņaNordea10:33:14
57. EvitaGreidiņaNepalikt mežā!10:33:17
58. GundaPlūmanePēdu nav 210:33:18
59. ElīnaBērziņaVides Attīstības Biedrība10:33:21
60. ZaneGrava10:33:24
61. KatrīnaBergsoneNordea banka10:33:25
62. IvonnaJefimova10:33:27
63. DzintaCirse10:33:27
64. ElīnaRebinkaKURŠI10:33:29
65. KristīneStepanovaStopiņu novads. RSU10:33:34
66. IndraVēvere10:33:35
67. Nika-VeronikaKļaviņaXtreme Sports10:33:38
68. DiānaLaugaleNordea10:33:40
69. HelgaRudzīte10:33:43
70. MartaRībele10:33:55
71. AlīnaStankutePar Labu Latviju10:33:56
72. ViktorijaGucu10:34:06
73. BaibaKataja10:34:10
74. VitaUpmale10:34:18
75. AnitraPlūmeEži10:34:31
76. DanuteViskanta10:34:38
77. EvitaEndzeliņa-TēbeleĢimenes aptieka10:34:40
78. DiānaLauskaNORDEA10:34:43
79. SantaRulleValmieras bērnu sporta skola10:34:45
80. IngaBalgalve10:34:51
81. IritaTomiņaOdor beuty10:35:04
82. IngaŠūpulnieceSautētie baklažāni10:35:06
83. LīgaReideMovement Pro - Sport200010:35:14
84. AneteLāneMovement Pro - Sport200010:35:14
85. SanitaVecā10:35:18
86. NataļjaMjalika10:35:27
87. IevaŠakena10:35:36
88. DaceRastopčinaVingrošanas studija10:35:46
89. IevaPloriņaVingrošanas studija10:35:50
90. VitaVasiļjeva-JonovaNordea10:35:55
91. EvijaPuķe-JansoneHanzas Maiznīca10:35:55
92. LindaBeldava10:35:58
93. MāraMaurīteSpēka Pasaule10:36:04
94. MāraVīksneDarba rūķi un draugi10:36:16
95. VinetaPētersoneindividuālais starts10:36:26
96. IneseBrūkleSK Kauguri 201010:36:31
97. IlzeSkuja2 koki un citi zvēri10:36:34
98. RitaBīriņaMAXIMA10:36:42
99. LindaGlāzereRadi un draugi10:36:43
100. ElīnaČača-Cērmane10:36:48
101. InesePaidereBalvi10:36:55
102. MaijaSedlenieceVingrošanas studija10:36:56
103. AgneseDegleVingrošanas studija10:36:56
104. JolantaTauriņaKSK10:37:01
105. GunitaJunkere10:37:10
106. LindaZvejnieceSEB10:37:12
107. SandraRakicka-KadiķeSEB10:37:13
108. EvaBeriņa10:37:17
109. SanitaLočmele10:37:25
110. ZaneBaranovskaJa visapkārt10:37:31
111. LindaRēveleStatoil10:37:34
112. LīgaAnkravaStatoil10:37:35
113. VelgaZēmele10:37:39
114. LailaZēģeleVingrošanas studija10:37:46
115. LindaLočmeleVingrošanas studija10:37:46
116. IlzeBraukša10:37:50
117. IlzeDzeneEko-sets10:37:52
118. IrinaVeidmane10:37:55
119. SintijaNovikaDrogas10:38:03
120. IngaCirse10:38:03
121. InitaKrūmiņaLDz10:38:04
122. GuntaBaltgaileStatoil10:38:12
123. DaceŠmiteStatoil10:38:12
124. IevaLeitlandeEži10:38:14
125. ElīnaKristiņaMAXIMA10:38:22
126. DaceAvotiņaMAXIMA10:38:26
127. IneseBreide10:38:31
128. AntraKrievāne10:38:36
129. IevaJirgensone10:38:43
130. ZaneBerdaškeviča10:38:49
131. MarutaVeinberga10:38:49
132. IrīnaPētersoneNordea10:38:51
133. ŽaneteŽeibe10:38:56
134. DinaLiepiņa10:39:00
135. AntraLapsa10:39:00
136. ElīnaSproģeNordea10:39:08
137. MeldraPickainePārgaujas ģimnāzija10:39:20
138. LindaBāliņaVingrošanas studija10:39:25
139. InetaRezevskanav10:39:41
140. LindaSabājevaStatoil10:39:49
141. KristīneZvingēvica-Kalniņa10:39:57
142. EvijaZvirbule-Mirķeindiv.10:40:01
143. NatālijaZomeraVingrotava10:40:01
144. IvetaVebruāleVingrotava10:40:02
145. IvetaGrunteVingrotava10:40:02
146. DiānaVējkrīgereVingrotava10:40:02
147. JolantaAnšmiteVingrotava10:40:02
148. AijaKučinskaVingrotava10:40:03
149. BaibaPlakaneLOL10:40:10
150. ElīnaČakste-Rāzna10:40:11
151. DaceĀboliņa10:40:15
152. AndraBrūdere10:40:15
153. AgitaLāceAUTOSKOLA UNAMIKS RULLĒ10:40:27
154. IevaJonova10:40:39
155. IneseBoltāne10:41:19
156. LindaEkkerteMAXIMA10:41:20
157. DagnijaVanagaVSK Noskrien10:41:36
158. InaRūķeStatoil10:41:37
159. IldzeKrieviņatip-top10:41:43
160. LīgaRazminovičaVingrošanas studija10:41:52
161. LindaPutniņaPoint Transaction Systems10:42:13
162. KristīneRibnere10:42:21
163. IngaDzērve-Tāluda10:42:39
164. IngaLūseDROGAS10:42:44
165. AndraJupatova-NevieroStatoil10:42:51
166. LindaĀbeleNordea10:43:01
167. IlvaDzene-BubuceSwedbank10:43:11
168. ElīnaĀboliņaIMERIA10:43:13
169. ZaneZvirbule10:43:15
170. GunitaPetrovica2 koki un citi zvēri10:43:30
171. AgneseGoba10:43:34
172. LīgaHaisanovaStatoil10:43:44
173. IevaCīrule10:44:03
174. MarinaRageleDrogas10:45:50
175. MargaritaKoroļovaDROGAS10:45:50
176. SanitaBusuleDROGAS10:45:51
177. SabīneĀbeleValmieras maratonisti10:46:21
178. AigaCauneStatoil10:46:51
179. JolantaBreikšaStatoil10:46:51
180. OļesjaKizenkova10:48:05
181. ZandaOša10:49:06
182. InetaJurgevica10:49:25
183. LieneKreišmaneSalons LĪGA10:49:59
184. ZaneBuliņaSalons LĪGA10:49:59
185. MontaDambīteSalons LĪGA10:50:00
186. MairaPasīteSalons LĪGA10:50:00
187. LindaTīroneSalons LĪGA10:50:00
188. DaceKārņupeSalons LĪGA10:50:00
189. LindaĶirseSalons LĪGA10:50:00
190. AgijaBumbiereSalons LĪGA10:50:00
191. SandraPurlaureStatoil10:52:34
192. GunitaPlaudeStatoil10:52:35
193. KristīnePutniņa10:57:33
194. IvetaVīns-BolšteinaStatoil12:01:13
- BaibaLāceDNS
- BaibaLāceDNS
- IrinaAlutinaRimessDNS
- JautrīteAntonijaStatoilDNS
- IvetaVebruāleVingrotavaDNS
- SintijaBarvidaStatoilDNS
- RutaBekereDNS
- LaineBērziņaDNS
- AgneseBlekteDNS
- AgneseBondarenkoDNS
- ElīnaBrigmaneSS ArkādijaDNS
- OlesjaDambergaDNS
- IngaGaileDNS
- IngunaGaileGaiļiDNS
- ElgaGailīteE-komandaDNS
- BeāteGintereDNS
- EvijaGržibovskaDNS
- KristineKajurova1cilveksDNS
- GitaKaņepePūt un Palaid!DNS
- KristīneKatļinskaKURŠIDNS
- OksanaKirilovaNordeaDNS
- KristīneRenceDNS
- GunaKrēsliņaMeža zvēriDNS
- IvetaKrīgaleDNS
- KarīnaKrūmiņliepaDNS
- JolantaLāceNORDEADNS
- DaceLandrāteVingrošanas studijaDNS
- ZaneLaukšteineHanzas MaiznīcaDNS
- LīgaLelleImeriaDNS
- JekaterinaMedvedevaAuseklisDNS
- AgneseMeikšāneNORDEADNS
- IlzeMelgalveStatoilDNS
- OlgaMeļehaDNS
- NataļjaMjalikaDNS
- MarutaMurovskaEs atbalstu Olimpisko kustībuDNS
- IlzePavāreDNS
- SintijaPetrovaDNS
- SandraPrince3K RīgaDNS
- SarmītePutnanovaRimessDNS
- SantaPutniņaDROGASDNS
- LīgaRozīteDNS
- KristīneRuskuleDNS
- IevaSiugaleRimessDNS
- MārīteSurudaKURŠIDNS
- KatrīnaŠapaleDNS
- EdīteŠņepsteDNS
- JeļenaUsačovaKURŠIDNS
- AigaVilkauleNORDEADNS
- IlvaVoiceščukaPārisDNS
- DinaZaķeDNS
- DaceZvejnieceMAXIMADNS
- BaibaLāceDNS

SV3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaKojalovičaBabītes sporta klubs10:25:09
2. ZitaSproģe,ziemeļlatvija10:26:21
3. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans Team10:27:10
4. DžanitaFreijaTurlava10:27:42
5. AijaRogālePļaviņu sporta klubs SKANSTE10:28:34
6. AntraRoga10:29:28
7. LīgaKokina10:29:29
8. SanitaSuharevska10:29:48
9. MonikaLemeseSwiss Ironman club10:29:50
10. InetaZviedre10:29:51
11. IngaHeidemane10:30:07
12. ElgaBabre10:30:35
13. IvetaKaroleValka10:31:01
14. AijaLāce10:31:02
15. LijaKrūkliņaZiemeļlatvija10:31:03
16. DaceAņiskoveca10:31:24
17. BaibaApine10:31:53
18. DzintraPence10:31:53
19. LolitaLipskaindividuāli10:31:53
20. AntraEzera10:31:53
21. ĒrikaOzoliņa10:31:55
22. IngunaKorņējevaPēdas mežā/ PROFIL SPORT10:32:15
23. LolitaCīrule10:32:18
24. InitaĀboliņa10:32:20
25. DainuvīteVišķere10:32:31
26. DaceSaulīteMežmalas MTB - Savējie10:32:35
27. VijaLārmane10:32:49
28. AivaMiķelsonePeldēšanas klubs AQUA10:32:51
29. DacePole10:33:27
30. IvetaGudkovaBabite10:33:29
31. IngaVīksnaVējiem līdzi...10:33:38
32. SandaErbsa10:33:51
33. AntraDidzmaneAtlētika10:33:55
34. EvijaStračinskaValmieras Dome10:34:06
35. UnaBergsoneNordea10:34:08
36. IvetaLočmele10:34:22
37. IneseAnsoneBabītes sporta klubs10:34:27
38. LolitaZaķeValmieras vingrotava10:34:41
39. SailaJansone10:34:45
40. IneseLočmeleBurkānciems &amp. Co10:35:07
41. IgūnaVišņevska10:35:09
42. AijaStengrevicaDROGAS10:35:42
43. LīvijaMušaNoskrien VSK10:35:49
44. IntaEškinaBE4410:35:55
45. KristīneRozīteNORDEA10:36:17
46. IlzeValerteVentspils Maratona klubs10:36:21
47. GintaEglīte10:36:26
48. AliseTimermane-Legzdiņa10:36:47
49. EvijaKļaviņaindividuāli10:36:48
50. DaceDuļbinskaMAXIMA10:37:03
51. ZinaidaLoginaBalvi10:37:12
52. EvijaUlmeEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk.)10:37:25
53. SanitaZemeDnB NORD Banka10:37:35
54. SanitaReniņaDrogas10:37:38
55. AndaMuceniece10:37:45
56. IngaKrupenkova10:37:47
57. JanaMigliniece10:37:54
58. DžanetaSutaZVOC10:38:01
59. InāraNeļķe10:38:05
60. LigitaPickaineValmieras Viestura vsk.10:38:24
61. IlzeSleņģeVingrošanas studija10:38:45
62. ZaneMelderaEži10:38:48
63. KristaBondare10:38:53
64. EvijaZiediņaVingrošanas studija10:38:58
65. IlzeJanīteVingrošanas studija10:38:58
66. ZinaidaGrīnbergamūsējie10:39:15
67. SandraDegleVingrošanas studija10:39:24
68. AllaMellēnaBE4410:39:30
69. LūcijaKrone10:40:00
70. BaibaJēgereVingrotava10:40:03
71. RenāteŠēnbergaNORDEA10:40:21
72. AntraĀriņa10:40:45
73. IvonnaDreiblathena10:40:46
74. GundegaIvaneStatoil10:41:56
75. SolveigaBošaNORDEA10:42:26
76. ZandaGailīteVingrošanas studija10:43:06
77. EvaDzērveSalons LĪGA10:49:59
78. DainaĶirseSalons LĪGA10:50:00
79. LīgaAizsilaSalons LĪGA10:50:00
80. AismaPauniņaSalons LĪGA10:50:01
- InāraAncāneRimessDNS
- LitaDzelmeDNS
- GintaEgleRimessDNS
- KristīneGolubeckaHanzas MaiznīcaDNS
- SilvijaGulbeRimessDNS
- DaceKankareRimessDNS
- AigaKlaipaSalons LĪGADNS
- SilvijaLielupeturnaDNS
- GuntaMakarovaDNS
- KarinaPalasiosDNS
- SanitaPujāteDNS
- SigitaRubeneNenotveramie atriebējiDNS
- DzintraSalmiņaDNS
- InetaAulikaDNS

VV1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DmitrijsSerjoginsSK Metroons10:19:53
2. ValdasDopolskas10:20:04
3. RihardsKauliņšMSĢ10:21:12
4. IndulisBikšeMežmalas MTB10:21:35
5. MadisSvincovsVBSS,VVV10:21:48
6. ReinisOzolsSS Arkādija10:22:19
7. NaurisMikšta10:22:31
8. TomassKalniņšPārgaujas ģimnāzija10:22:49
9. PēterisLiepaZVOC10:22:51
10. RobertsCirsis10:23:05
11. KrišsKnodzePļaviņu sporta klubs SKANSTE10:23:19
12. KristersOzolsSS "Arkādija"10:23:31
13. KlāvsRubenisNenotveramie atriebēji10:23:51
14. JānisZūlisPārgaujas ģimnāzija10:23:59
15. AigarsPatmalnieksSporta skola "Arkādija"10:24:01
16. KārlisŠteinbriks10:24:19
17. OskarsŠulcs10:24:36
18. ValdisAuniņšVVK10:24:39
19. EdgarsĀboliņšMežmalas MTB- Savējie10:24:52
20. HenrijsKnodzePSK Skanste10:25:03
21. JānisSvīķisPārgaujas ģimnāzija10:25:30
22. DeinsKaņepējsPļaviņu sporta klubs SKANSTE10:25:38
23. KlāvsGrosbergsPriekuļi10:25:38
24. MihailsSemjonovs10:25:46
25. TomsVeličkoPārgaujas ģimnāzija10:25:58
26. EdgarsAseris-Indriķis10:26:02
27. ArvisVaivarsMAXIMA10:26:04
28. ViestursMušperts10:26:05
29. TomsVāverePārgaujas ģimnāzija10:26:07
30. TomsBiernis10:26:12
31. JurģisZumbergsCēsu pilsētas valsts ģimnāzija10:26:15
32. AndrejsManuilovs10:26:20
33. OskarsVidovskisPēdu nav10:26:27
34. RihardsČaibaJūrmala10:26:30
35. DainisKrasovskisISKAUKI10:26:32
36. KristiānsPotašovsSporta klubs Ašais10:26:36
37. DāvisZundeValmieras HK10:26:45
38. HenrijsLērmeGARĀM EJOT10:26:47
39. EdgarsŠtāksBSK AŠAIS10:26:52
40. ElvisMesterspalaid pa priekšu10:26:52
41. RenārsFīlips10:26:58
42. ArtūrsSaulītisjaujas10:27:03
43. ElvisBrokāns10:27:11
44. TomsRozentālsPārgaujas ģimnāzija10:27:28
45. ElmārsBušujevs10:27:28
46. GintsDreijaPārgaujas ģimnāzija10:27:31
47. MārcisTālmanis10:27:34
48. ArvilsOzoliņš10:27:38
49. ErnestsSamsonovsBSK AŠAIS10:27:47
50. NaurisBondars10:27:51
51. MārtiņšKājiņšFK "Valmiera"10:27:54
52. MatīssSaumiņšTinte10:27:54
53. JurģisPakalnsFK Valmiera10:27:55
54. TomsZvirgzdiņšFK Valmiera10:27:55
55. MārtiņšBeķerisFK Valmiera10:27:55
56. MatīssKļaviņšValmieras HK10:28:03
57. RūdolfsAksenoksRCHV10:28:05
58. ElvijsBeikmanisPārgaujas ģimnāzija10:28:07
59. RinaldsVīksnaZVOC10:28:12
60. RolandsReinsonsDROGAS10:28:21
61. ReinisMiks10:28:27
62. ViestursLaimītePārgaujas ģimnāzija10:28:28
63. RobertsGudkovsBabite10:28:30
64. ValtersVēveris10:28:32
65. KristersCinglers10:28:34
66. Aldis-JānisSproģisNordea banka10:28:36
67. JānisBriņķisPārgaujas ģimnāzija10:28:49
68. NaurisOpmanisLACA10:28:50
69. ArmandsArbuzovs10:28:51
70. Zigmārs-JāzepsKļaviņšXtreme Sports10:28:53
71. GustavsZēmele10:28:53
72. KasparsKrūmiņšValmieras valsts ģimnānzija10:29:17
73. MārtiņšKalniņšPārgaujas ģimnāzija10:29:17
74. TomsKarlivānsAK "Straume"10:29:18
75. SaimonsBurvisAK "Straume"10:29:19
76. ElgarsKrūmiņšKurši10:29:21
77. MārcisPīnupsPREIMES KRAUKLĒNS10:29:32
78. PaulisPavlovičsVFK10:29:40
79. KārlisLūsisCarnikava10:29:40
80. JānisLūsisCarnikava10:29:40
81. LaurisKrasovskisIskauki10:29:46
82. Mairis-MiksBērziņšFK Valmiera10:29:48
83. GvidoAndrjuhinsDROGAS10:29:51
84. MatīssZumbergs10:30:04
85. DagnisSaulītisFans10:30:04
86. ReinisTālmanis10:30:09
87. AivisLavrovsLejaskurzemes sports10:30:13
88. SandisButenieksDROGAS10:30:16
89. KristersLūsiņšFK Valmiera10:30:19
90. SandisĀboliņšVējiem līdzi..10:30:31
91. AinārsSīlisFK "Valmiera"10:30:34
92. SavelijsSuharževskis-10:30:40
93. ValtsUlmanisAuseklis10:31:00
94. KristapsKaufmanisPārgaujas ģimnāzija10:31:05
95. JurisMaile10:31:09
96. KalvisKronbergs10:31:19
97. RalfsGobaPārgaujas ģimnāzija10:31:23
98. AlfrēdsApinis10:31:24
99. HenrijsStrazdins10:31:26
100. HaraldsUlmanisAuseklis10:31:30
101. ArtisSkujiņš10:31:35
102. ĀrisPickainisVVĢ10:31:44
103. JēkabsStankevičs10:31:55
104. ElvisVisendorfs10:31:55
105. KrišsLužinskisFK "Valmiera"10:31:57
106. VladislavsKlapenkovsAK "Straume"10:32:00
107. ArtursMihejevs10:32:03
108. PēterisKraujaVVĢ10:32:08
109. ViestursVišņevskisZemturi10:32:11
110. KristofersKabraksFK "Valmiera"10:32:11
111. MatīssLeitlandsEži10:32:13
112. ArtisBisnieks10:32:18
113. JānisKaruzinsBSK AŠAIS10:32:22
114. ValtsZvirgžisFK "Valmiera"10:32:34
115. JānisAnsonsBabītes sporta klubs10:32:57
116. ZaneKubuliņa10:33:05
117. JānisVidovskisPēdu nav 210:33:13
118. ArtūrsMitrēvics10:33:23
119. RobertsJukāmsVSK noskrien10:34:07
120. AigarsLoksPārgaujas ģimnāzija10:34:10
121. UlvisBērziņšKurši10:34:17
122. GustavsZvirgzdiņšSporta skola Arkādija10:34:24
123. MadarsPūpolsLejaskurzemes sports10:34:37
124. JānisBogdanovsZVOC/ Pārgajas ģimnāzija10:34:38
125. SandijsZemturisLejaskurzemes sports10:34:42
126. ArnoldsLdums.10:34:42
127. AigarsVirdzinieksDROGAS10:34:52
128. Aldis-JānisSproģisNordea banka10:34:57
129. KārlisSvīķisindividuāli10:35:00
130. MārtiņšBošsNordea10:35:03
131. ArvisRagovskisLDz10:35:06
132. JēkabsLočmelisBurkānciems &amp. Co10:35:07
133. EmīlsDālderis10:35:09
134. RobertsBirkavsRIGA IRONMAN TEAM/MERKS/ROCKSTAR ENERGY10:35:39
135. RaivoButenieksDROGAS10:35:47
136. DāvisMiķelsonsVBJSS10:35:51
137. RičardsUlmisEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk.)10:36:01
138. EmīlsBirkaLimbažu 3. vsk.10:36:01
139. ReinisNungurs10:36:20
140. VladislavsKolupājevs10:36:21
141. MārcisŠakens10:36:27
142. LaurisJančevskisVSK Noskrien10:36:31
143. KristapsCirsis10:38:02
144. SandisVašutsVVĢ10:38:05
145. ElvisMālmanisVVĢ10:38:16
146. KrišjānisBušs10:39:15
147. BrunoBorisenoks10:39:17
148. JurģisSutsPārgaujas ģimnāzija10:39:20
149. JēkabsSvarinskisNORDEA10:39:49
150. JānisBogdanovsZVOC/ Pārgajas ģimnāzija10:40:33
151. KārlisMednis10:40:54
152. MārisLoiko10:41:02
153. MairisLoiko10:41:06
154. JēkabsKļaviņš10:41:18
155. ArtūrsGudkovsBabites10:41:19
156. ElmārsGrugulisDROGAS10:42:02
157. JēkabsJansonsRiga Ironman Team/ Merks/ Rockstar Energy10:45:00
158. Reinhards-MarkussSkudra10:46:08
159. RaimondsSkuja2 koki un citi zvēri10:47:44
- AlvisFreidenfeldsMetroonsDNS
- MārtiņšKājiņšFK "Valmiera"DNS
- MiksMūrnieksDNS
- AleksisEglītisDNS
- EmīlsFreibergsEJ TAK TU SKRIET (Limbažu 3.vsk)DNS
- DmitrijsGalašinsSK MetroonsDNS
- JaneksGolubeckisHanzas MaiznīcaDNS
- ReinisIrmejsDNS
- MiķelisKalniņšHanzas MaiznīcaDNS
- AgrisKolomicevsDNS
- Dāvis-EdvardsKrūskopsDNS
- RihardsKudinsVSK NoskrienDNS
- LaurisKūmsDNS
- Emīls-RūdolfsLācisNORDEADNS
- Dens-EnrijsLakučsDNS
- MārtiņšLāmaDNS
- PaulsLazdiņšPārgaujas ģimnāzijaDNS
- MikusLiepiņšDNS
- ArnisLipartsVSK NoskrienDNS
- ValtersMazjūlisDNS
- KrišsMihejevsDNS
- VladislavsŅikiforovsPārgaujas ģimnāzijaDNS
- JānisPazānsFK ValmieraDNS
- Reinhards-MarkussSkudraDNS
- ValdisSpruktsMazieMiilieDNS
- EdgarsŠimanskisvskDNS
- RihardsŠķiltsPārgaujas ģimnāzijaDNS
- ArtūrsŠternbergsKCVDNS
- RičardsVēversDNS
- MareVolsportaDNS
- RaitisZaļupeMAXIMADNS

VV2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisLingarts10:19:42
2. KristapsValtersArkādija10:20:14
3. JānisBoļšijsBez komandas10:20:14
4. JaroslavsHaļimoškinsArkadija.Metroons.org10:20:32
5. AleksejsPodšibjakins10:20:43
6. JānisPastarsmetroons.org10:20:58
7. JānisNuķisMetroons.org10:21:30
8. IntarsSpalviņšRadi un Draugi10:21:36
9. AtisStepānsKSK10:21:49
10. JānisĢērmanisStāmeriena10:21:52
11. AigarsKalējsBaltic Outdoor Agency10:21:58
12. GvidoBeļinskisMetroons10:22:00
13. RuslansŠuļgaVSK Noskrien10:22:41
14. MadarsLingarts10:23:07
15. KasparsMeinuzsPļaviņu sporta klubs SKANSTE10:23:19
16. RičardsZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORT10:23:25
17. SandisOzoliņš-10:23:30
18. JānisEiduksPļaviņas10:23:33
19. MārisRudensMERKS/ROCKSTAR ENERGY/RIGA IRONMAN TEAM10:23:34
20. LaurisPurniņšPļaviņu sporta klubs SKANSTE10:24:14
21. ArnisNoveičuks10:24:17
22. SandisĶemersG4S Latvia/ Fans Team10:24:20
23. JānisZoldnersspx.lv10:24:33
24. AinārsMatisonsVentspils Maratona klubs / sk Piltene10:24:40
25. IngmārsBriedis10:24:55
26. RobertsKrastiņšZVOC10:25:14
27. GatisPlusniņšValmieras Dome10:25:19
28. MatīssĀbelītis-10:25:27
29. NormundsDuksis10:25:35
30. JānisHohlovsMAXIMA10:25:41
31. MārtiņšRūniksMetroons10:25:47
32. ArnisGreitānsSILVA10:26:09
33. AleksandrTitovJūrmala10:26:14
34. KasparsMīligsKURŠI10:26:15
35. JānisKaufmanisKURŠI10:26:28
36. MareksVējkrīgersSpēka Pasaule10:26:32
37. AigarsŠmitsSpēka Pasaule10:26:32
38. MārisZiediņšKURŠI10:26:36
39. RaimondsOzoliņšStatoil10:26:40
40. AivisGustsNordea10:26:41
41. ArtūrsDavīdovsPārgaujas ģimnāzija10:26:57
42. MetjūMežinskisBearcats10:26:59
43. KlāvsBedrītisKURŠI10:27:18
44. UldisGlāzersRadi un Draugi10:27:23
45. MārisOzoliņšPar Labu Latviju10:27:26
46. IngusTonnisDROGAS10:27:32
47. ArtisRožņojsMovement Pro - Sport200010:27:34
48. SandisAmoliņšKURŠI10:27:54
49. IgorsMarčenkoKURŠI10:27:54
50. GatisLiepiņšFK "Valmiera"10:27:55
51. IvarsLaktiņšFK Valmiera10:27:55
52. RaimondsStulpāns10:27:57
53. ReinisAlsiņšKURŠI10:27:59
54. DidzisGalauliņš10:27:59
55. IlvarsGulbisredwhiteswans10:28:19
56. AigarsKāpostsNORDEA10:28:23
57. MikusFreimanisNORDEA10:28:25
58. ArmandsPaegleG4S Latvia/ Fans Team10:28:29
59. JānisBistersNORDEA10:28:32
60. JānisRozītisSpēka Pasaule10:28:44
61. RaivisBremšmits10:29:02
62. GuntarsGalvanovskisKURŠI10:29:03
63. MārcisLaidiņšSK Ozolnieki10:29:07
64. MārisPošeika10:29:10
65. KasparsBajārsDarba rūķi10:29:26
66. UldisEglītisKURŠI10:29:32
67. JurisEvertovskis&#061.^.^&#061.10:29:42
68. KasparsPortnajs10:30:09
69. TomsKrilovs10:30:11
70. AndisKrauklisSPORT 200110:30:15
71. ArtisIesmiņšSchneider-Electric10:30:25
72. IngarsKukainis10:30:33
73. HaraldsEverts10:30:37
74. DzintarsBudevicsRožkalni10:30:56
75. JurijsJesko10:30:58
76. KristapsGrīnbergsNordea10:31:23
77. JānisPikšensSEB banka10:31:28
78. RihardsPutniņšPar Labu Latviju10:31:31
79. JānisSkuja2 koki un citi zvēri10:31:43
80. IlgvarsCauneKSK10:31:45
81. KasparsMedisonsStatoil10:32:02
82. OskarsVirsisKURŠI10:32:08
83. JānisGravaSport 200010:32:30
84. GatisCelmiņš10:32:31
85. GatisPalms10:32:33
86. EdgarsMedisonsStatoil10:32:38
87. PēterisJansons10:32:47
88. JānisUpīteStatoil10:32:52
89. MareksĪzarsKURŠI10:33:03
90. EdijsLaškovs10:33:18
91. ĢirtsBaranovskisJa visapkārt10:33:21
92. ArtisZeiļaNORDEA10:33:33
93. EdmundsGrosvaldsDrogas10:33:33
94. JānisŠteinbaumsNORDEA10:33:40
95. DzintarsKrauklisSPORT 200010:33:48
96. RomānsDončenko10:33:49
97. JānisBruševics10:33:54
98. MārtiņšSandersDarba rūķi10:33:56
99. AndrejsŅikitins10:34:00
100. KārlisKļaviņšPārgaujas ģimnāzija10:34:32
101. UldisJonansPar Labu Latviju10:34:54
102. AndrisŠakens810:35:35
103. JānisKliesmetsSpēka Pasaule10:36:04
104. ĢirtsGreidiņšNepalikt mežā!10:36:46
105. DidzisRozenbergs10:37:17
106. JānisPetronisKURŠI10:37:18
107. RaivisĀbeleValmieras maratonisti10:37:22
108. KristsOzoliņšEži10:37:37
109. MārtiņšOzoliņš2 koki un citi zvēri10:37:43
110. JānisGalindomsEko-sets10:37:52
111. AskoldsCirsis10:38:03
112. OskarsKļaviņš10:38:04
113. GintsLasmanis10:38:18
114. EdgarsKaupeCarnikava10:39:26
115. MārtiņšZābersNordea10:39:52
116. DāvisSirmaisFK "Valmiera"10:41:38
117. ArtisMedniswAlts10:42:34
118. ZigurdsGreivulis10:42:44
119. JānisUpīteStatoil10:46:51
120. AndrisSkuja2 koki un citi zvēri10:47:46
- KasparsPakersAK "Straume"DNS
- KārlisBedrītisKURŠIDNS
- GintsBirznieksDNS
- GunārsBrencisIgauņu ģimeneDNS
- ValtersBrīkšisStatoilDNS
- DzintarsBudevicsDNS
- GunārsCauneDNS
- AigarsCibuļskisAl Sports AgencyDNS
- KasparsCiprussKURŠIDNS
- AigarsJakupānsDNS
- StaņislavsJurkēvičsDNS
- GuntarsKaņepsDNS
- SandisKelpšsDNS
- IvarsLapiņšSPORTLATDNS
- MārisLigutsNORDICLEGALDNS
- EdgarsLīmanisDNS
- AigarsMajorsLēnāk skriesi, tālāk tiksi...DNS
- ĒriksMaskalsDNS
- ArtisNīgalsDNS
- DzintarsPārumsDNS
- AleksandrsPatrejevsMAXIMADNS
- MareksPletiensDNS
- AgrisPotašsnokiaDNS
- DidzisRozenbergsDNS
- KristapsRūķītisDNS
- MārtiņšSkakauskisDNS
- ValtersSlišānsEžiDNS
- ArnisŠnoreMeža zvēriDNS
- KasparsTumovsDNS
- ViljamsVidauskisDNS
- KārlisVišņevskisZemturiDNS
- KalvisVoiceščuksPārisDNS
- EdgarsZemītisInd.DNS
- ArmandsZirnītisRoltonDNS
- JānisZverbulsDNS

VV3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtisKrievānsPēdas mežā/ PROFIL SPORT10:21:02
2. RichardBaerugJahren IL10:21:29
3. JānisNeimanisTalsu biatlona klubs - RAIMAKS10:21:46
4. ValdisTiltsVaidava10:21:51
5. EgonsZvirgzdiņšSporta skola Arkādija10:22:24
6. RaimondsAļuskinsG4S Latvia/ Fans Team10:22:27
7. KasparsStaņaLOF10:22:28
8. AntisZundaMežmalas MTB - Savējie10:23:00
9. AndrisKojalovičsSK Babīte10:23:08
10. AnatolijsLevšaDTC Jaunība10:23:22
11. JurisBleidersRojas sporta klubs10:23:25
12. ArtisSmerliņš10:23:38
13. RaivoOzols10:24:01
14. NormundsDūdaSK ROJA10:24:08
15. AldisRubenisStatoil10:24:09
16. AndrisPivarsizturiba.lv10:24:12
17. JurisFjodorovsNBS10:24:16
18. JurisBorovikovsMežmalas MTB - Savējie10:24:23
19. JānisPutniņšMežmalas MTB - Savējie10:24:43
20. GatisNeimanisTalsu biatlona klubs10:24:49
21. GatisBalodisind.10:24:51
22. ArnisĶibersPēdas mežā/Profilsport10:24:59
23. MareksŠīrantsVSK Noskrien &amp. Folkmanis rullē10:25:11
24. AivisGailītis, Pēdu nav 210:25:18
25. ValdisNītiņš4 Slapji krekli10:25:24
26. AinisBormanis-10:25:30
27. EgilsTēbelisĢimenes aptieka10:25:35
28. ViestursKazainisIlzene10:25:47
29. VilnisĶūrensLAU10:25:49
30. JānisLorencsCodes Malēji10:25:52
31. AndrejsPriedītisindividuāli10:26:19
32. ArnoldsMiķelsonsValmiera10:26:21
33. JānisĀboliņšAtlētika10:26:55
34. AndisBukontsAirBaltic10:26:56
35. TālisAuniņšValka10:27:33
36. JānisIndriķisBruņinieks10:27:46
37. AldisGlāzers, Radi un Draugi10:27:48
38. RonaldsLiepiņš10:28:04
39. NormundsAvotiņš10:28:08
40. IlgonisApfelbaumsVentspils Maratona klubs10:28:09
41. ĢirtsFogels, Sportlat10:28:10
42. MārisApinis10:28:18
43. MārisVeckalniņšMadona10:28:19
44. MārtiņšDimitersG4S Latvia/ Fans Team10:28:29
45. AivarsZuzeLattelecom10:28:48
46. VisvaldisGercānsLattelecom10:28:49
47. IlmārsSkādulisSadales tīkls10:28:59
48. LīgonisBečersAK "Straume"10:29:17
49. EdgarsOzoliņš10:29:28
50. AleksandrsJakovļevs10:29:28
51. JurisDuļbinskisMAXIMA10:29:46
52. GundarsRutkis10:29:55
53. SarmisStankevičs10:30:02
54. KasparsPīnupsPreimes kraukļi10:30:03
55. Rūdolfs-ZigurdsVeideASTOŅI KUSTOŅI/ RESNIE PUTNI10:30:06
56. JānisLūsisCarnikava10:30:20
57. OskarsAlks10:30:26
58. RaitisApinis10:30:34
59. ĢirtsVēvers10:31:34
60. ValērijsArbuzovs10:31:50
61. JānisBiernis10:31:59
62. GunārsMatsLejasjozumi Aronas pagasts10:32:01
63. JānisZagorskisEkers10:32:13
64. JānisŠķēpsTalsu biatlona klubs-Raimaks10:32:16
65. EdijsBraunersVentspils Maratona klubs10:32:38
66. RaitisPickainis10:33:00
67. IlgvārsKubuliņš10:33:27
68. HaraldsLaimīteDROGAS10:33:27
69. AldisPriedītisSPORTLAT10:33:32
70. AndrisĀboliņšVējiem līdzi...10:33:37
71. GatisBitenieksĀtrāk par vēju10:33:47
72. AleksandrsSuvorovs10:33:53
73. JurisGaidelis10:34:25
74. JānisSplīte10:34:28
75. ArtisLočmelisBurkānciems &amp. Co10:35:07
76. JānisLaizāns10:35:46
77. TomassJāņkalnsHanzas Maiznīca10:36:19
78. MārcisKatajs10:36:31
79. VilnisPriedītisSportlat10:36:41
80. AgrisKalējsVelobiķeri.lv10:36:58
81. ArmandsBergs10:37:31
82. JānisValdmanisPiepe10:38:32
83. ImantsKrupenkovs10:38:41
84. GuntisApinis10:38:43
85. PēterisSkabisEkers10:38:49
86. JurisMellēnsValmieras Dome// BE4410:40:13
87. RolandsAjevskisLatvijas Skriešanas centrs10:40:57
88. MārisSparāns10:43:56
89. RičardsGrīnbergsVHK12:16:10
- ViestursMeijersTalsu biatlona klubsDNS
- IlmārsBērziņšDNS
- ElmārsGulbisPārgaujas ģimnāzijaDNS
- ArvīdsIrmejsDNS
- JurisKopasovsda-marathonDNS
- AinārsLācisNordeaDNS
- RolandsLitteBasketball girlsDNS
- RaimondsLočmelisDNS
- MatīssMitenieksDNS
- AndrisPucitisSIA "TAIPANAS"DNS