Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāZelta Keda / 01.06.2013

Rezultāti pa grupām

S1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristaRatnieceĶNSSBaloži21:05:21.15

V1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisVidovskis20:50:46.95
2. AlfrēdsApinisRīga20:54:10.10
3. KristapsCirsisJelgava20:54:54.00
4. JēkabsJansonsSwedbankRīga21:00:13.65

S2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaĀbeleRīga20:41:04.60
2. KristīneJansoneSwedbankRīga20:45:24.80
3. InaZariņaRīga20:45:37.40
4. SigitaVāceSwedbankRīga20:45:48.75
5. TamāraKrasinaRiga20:46:11.55
6. GintaValtereLīvāni20:47:07.70
7. SandaŽelveVSK NoskrienPreiļi20:51:21.40
8. LaumaČerņevska, FILTERRīga20:52:04.85
9. UnaLiepiņaEgīliņšMadona20:52:19.40
10. ZaneMucenieceIkšķile20:53:37.00
11. ZaneTilta-KūmaRīga20:54:25.90
12. AgneseGržibovskaVSK NoskrienRīga20:55:08.70
13. DzintraSkārdaVSK NoskrienJaunjelgava, Aizkraukle20:57:53.60
14. LauraLasmaneRīga20:58:10.80
15. SigneBriceIkšķile20:58:37.85
16. LeldeRonimoisaVSK Noskrien - BizoņiMadona20:58:40.90
17. MeldraŽīgureHappy FeetRīga20:58:56.50
18. IevaPastare21:00:26.50
19. AgnijaBula-Ikšķile21:00:45.75
20. SanitaMalējaSkrienu uz bibliotēkuRīga21:01:10.05
21. KristīneDeksneSkrienu uz bibliotēkuRīga21:01:21.90
22. ZaneZauberga21:01:22.20
23. DiānaEižvertiņaRiga21:02:02.10
24. ZaneVanaga, Darba rūķi un draugiIkšķile21:03:57.95
25. LīgaRulleJelgava21:04:58.90
26. KristīneŠiļūnarīga21:05:33.55
27. EvisaKrumholcaUBB-Kalniem pāri21:07:06.60
28. AndaSvilāneUBB - Kalniem pāriRīga21:07:06.60
29. AgneseVēzeVSK NoskrienLiepāja21:08:17.15
30. AnaAnmeistereRīga21:09:27.40
31. RenāteStrazdiņaSkrienu uz bibliotēkuRīga21:10:57.25
32. EdīteBrikmaneRīga21:11:20.25
33. TaniaMontesApeironsRīga21:21:46.60
34. SintijaBērziņaApeironsRīga21:21:46.90

V2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsKaimiņšVSK NoskrienSan Pedro20:32:11.20
2. AndrejsJeskoSwedbankNagļi, Rēzeknes nov.20:33:50.10
3. RaimondsSiliņš, SPORTLATJaunanna20:35:45.60
4. UģisKarasevsSkrienu uz bibliotēkuRīga20:36:03.70
5. IvarsKassalisRiga Ironman TeamRīga20:38:10.75
6. GatisPūcītisSwedbankMārupe20:39:41.90
7. KārlisŠteinbriksSmiltene20:41:14.30
8. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži20:41:20.75
9. ValdisKulpeIkšķile20:41:47.20
10. EdgarsBremzeizturiba.lvIkšķiles novads20:42:11.50
11. GenādijsRimšsRīga20:42:26.00
12. ĢirtsLindeuz paģirām20:42:34.05
13. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSLiepāja,Kapsēde20:43:46.00
14. EdgarsErtsIndividuāliVācu Kalni20:43:51.90
15. ArtūrsBraučsVSK NoskrienRīga20:44:06.85
16. JānisRozenbergsSkrienu uz bibliotēkuRīga20:44:14.40
17. RaivisRuskulisRAGNERīga20:46:32.40
18. AndrejsVarčenkoTransneticRīga20:46:35.50
19. EdgarsEižvertiņšRiga20:46:38.30
20. GuntisPedersMežparks20:47:25.30
21. MārtiņšMiķelsonswww.lmp.lvRīga20:47:28.55
22. KristapsKudlānsRīga20:48:54.30
23. EdvīnsTihomirovsRīga20:49:44.35
25. OskarsZonneAcsābolsRīga20:50:13.40
26. EdgarsRūtiņšVSK NoskrienOgre20:50:33.95
27. RobertsBeikmanisRīga20:51:09.40
28. JānisZverbulsRīga20:51:11.65
29. KlāvsKāpiņšStende20:51:39.90
30. ArmandsKerijsOlaine20:52:34.75
31. AigarsZupaRīga20:52:49.55
32. JānisOgaRīga20:53:43.95
33. ArnisBērziņšRīga20:53:56.30
34. RenārsRapaRHVRīga20:54:05.55
35. MārisAntonevičsRīga20:54:06.10
36. KristapsRamiņšFilterJūrmala20:54:32.40
37. ImantsLipskisDARBA RŪĶIRīga20:57:09.80
38. AskoldsCirsisMARATONA KLUBSJelgava20:58:38.65
39. MareksJakubovskisRīga20:58:43.50
40. GatisPuikāns20:59:31.80
41. SergejsSuharževskisPēdu navValmiera20:59:52.90
42. MārtiņšStrautiņšSkrienu uz bibliotēkuRīga20:59:55.60
43. KristapsEglājsSkrienu uz bibliotēkuRīga20:59:55.90
44. AtisBrikmanisRīga21:05:21.50
45. DainisĀbolsaaxcRīga21:09:35.45
46. JurisPabērzsApeironsRīga21:21:45.95

S3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaLiepiņas/b DENDERIRiga20:47:02.10
2. IvetaPriedīteOgre20:47:16.75
3. IngaZiediņaMežmalas MTBAizkraukle20:48:38.45
4. ElitaOzoliņaSwedbankRīga20:51:58.75
5. IndraŠtalteVentspils20:52:53.30
6. RitaŽuravļovaOgre20:52:55.35
7. ZaneVilaņaRīga20:58:16.85
8. LarisaUrbanovičaRīga20:59:52.00
9. IngunaGulbe20:59:59.40
10. SilvijaHansoneRīga21:08:44.20
11. IevaVītolaPenčiRīga21:09:26.35

V3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pils20:38:13.45
2. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspils20:41:49.85
3. JurisRubenis4 burasRiga20:42:53.40
4. EgilsTēbelisBENU aptiekaMārupe20:43:17.95
5. JānisKaimiņšSPORTLATOgre20:45:15.45
6. AndrejsPriedītisRīga20:45:15.55
7. ArtursHofmanisJūrmala20:46:04.80
8. ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga20:46:58.40
9. JurijsKonovalovsVangaži20:47:11.40
10. FlorensJansonsFLOATING UNIVERSERīga20:48:11.35
11. GuntarsStraumeGURīga20:48:14.50
12. AndrejsDementjevsVSK Noskrien/ Lielceļa rikšotāji 00720:48:25.60
13. RonaldsLiepiņšRīga20:49:31.10
14. ValtersBrussVSK NoskrienTērvete20:49:40.60
16. AndresSerranoKick AssRiga20:51:40.00
17. AndrisGavarsRīga20:52:11.25
18. UldisMeņģelis20:53:50.45
19. NormundsUzulēnsRīga20:54:33.30
20. LeontijsRutkovskisCēsis20:55:54.30
21. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspils20:56:40.80
22. EdgarsCelmsMārupe20:58:54.30
23. ArnisLeikartsSWEDBANKRīga20:59:09.30
24. AndrisEglājsSkrienu uz bibliotēkuRīga20:59:55.45