Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāZelta Keda / 01.06.2013

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. EvitaEzeraSkrienu uz bibliotēkuRīgaSB120:00:44.40
2. RaulsBērtulisIkšķileVB120:00:44.50
3. JaroslavsOrbidānsSK OzolniekiEmburgaVB120:00:44.50
4. TomsKuzminsOlaineVB120:00:44.85
5. OliversDzenītisRīgaVB120:00:46.50
6. AdriansBroksOlaineVB120:00:46.90
7. RobertsKarssFS METTARīgaVB120:00:47.50
8. EmīlsKrampeRīgaVB120:00:47.80
9. GenrihsRadionovsRiteņvasaraVB120:00:48.40
10. Katrīna-LauraTerentjevaVelomafijaRīgaSB120:00:50.50
11. ElizabeteGrabe-GrāpēnaSB120:00:50.80
12. DilansSproģisLattelecomJauncekuleVB120:00:51.05
13. EdmundsJegorovsVB120:00:52.05
14. HenrijsŠarakovsVB120:00:53.30
15. AlinaNovikovaSB120:00:53.40
16. TimursTkačuksVB120:00:53.65
17. GustavsJansonsSK VANAGIRīgaVB120:00:53.70
18. LindaSavičaĶekavaSB120:00:54.45
19. SandijaBērziņaBērziņiRīgaSB120:00:54.50
21. LoretaZālīteRīgaSB120:00:54.55
20. PoļinaŽiguļinaSELDINGSB120:00:54.55
22. EmīlijaSlaideBaldones LauvasRīgaSB120:00:55.30
23. Elza-AnnaKļavnieceSS ArkādijaRīgaSB120:00:55.60
24. KirillsStasjonoksolaineVB120:00:55.70
25. Daniels-JurisMaksimovsRīgaVB120:00:55.70
27. MariellaPūpolaSB120:00:56.10
26. IevaKalniņaRīgaSB120:00:56.10
28. RodrigoTauriņšStūnīšiVB120:00:56.30
29. SannijaGreiškāneJelgavaSB120:00:56.40
30. Anna-ElzaDreimaneSkrienu uz bibliotēkuRīgaSB120:00:56.80
31. MārcisKosenkovsRīgaVB120:00:57.05
32. OskarsVeitsRīgaVB120:00:57.20
33. LindaJaņēvičaJelgavaSB120:00:57.35
34. EdžusEvelonsRīgaVB120:00:57.70
35. ElzaSeileRīgaSB120:00:57.95
36. VitālijsPetrovskisLARīgaVB120:00:58.00
37. ArdisĀbeļkalnsrīgaVB120:00:58.25
38. LīnaAncāneRīgaSB120:00:58.35
39. AmadejsBrūversVB120:00:59.15
40. EmīlijaSkujiņaSELDINGRīgaSB120:00:59.55
41. Adriana-RenēBorovskaRīgaSB120:00:59.85
42. MarkussLiepinsMūsējieRīgaVB120:01:00.50
43. DarjaVdovinaRīgaSB120:01:01.30
44. RenardsErtsOgreVB120:01:02.85
45. Matilde-TerēzeBernšteinaRīgaSB120:01:03.00
46. GrētaČevereRīgaSB120:01:03.25
47. BeāteSkoreJūrmalaSB120:01:03.35
48. MarkussCelmsMārupeVB120:01:03.40
49. LieneLoreOgreSB120:01:03.45
50. RobertsTālmanisLielvārdeVB120:01:04.25
51. AmandaMankusEcole Francaise Jules VerneRīgaSB120:01:05.70
52. ErnestsPosumsRīgaVB120:01:05.90
53. MārtiņšĒrglisRīgaVB120:01:06.45
54. AliseOzoliņaSB120:01:07.10
55. GundarsSirmaisRīgaVB120:01:07.45
56. KristapsJakstsRīgaVB120:01:07.80
57. ErnestsPakalnieksVB120:01:09.30
58. KristapsBuņķisRīgaVB120:01:09.35
59. DagmāraĀboltiņaRūjienaSB120:01:09.65
60. MāraDaniševskaDaņiRīgaSB120:01:10.05
61. AgateRegžaSporta klubs OBRīgaSB120:01:10.30
62. LaimiņšMastiņšValmieraVB120:01:11.30
63. RihardsVaičkusSaldusVB120:01:11.50
64. EmilijaDadeikaSB1RīgaSB120:01:11.55
65. EvelīnaMisāneĀdažu nov.SB120:01:11.85
66. MarkussJākobsonsSELDINGOgreVB120:01:11.90
67. KārlisKnoksOgreVB120:01:13.20
68. EvelīnaRožlapaVSK NoskrienValmieraSB120:01:13.35
69. MontaKrampeRīgaSB120:01:13.65
70. AnnijaGaļinovskaRun 4 Sun / VSK NoskrienRīgaSB120:01:13.95
71. KirillsProkudinsKadagaĀdažu novadsVB120:01:15.20
72. NikolajsGusevsOlainēVB120:01:17.70
73. MartaLejstrautaM+KRīgaSB120:01:18.55
74. SofijaRutkovskaRīgaSB120:01:19.40
75. TerēzeSproģeSB120:01:19.80
76. PaulaBurveRīgaSB120:01:20.05
77. VincentsSaulitisRigaVB120:01:20.80
78. IevaKauliņaOgreSB120:01:21.10
79. SofijaSemjonovaSB120:01:21.55
80. KārlisVanagsSkrienu uz bibliotēkuRīgaVB120:01:22.10
81. NilsZābersRīgaVB120:01:23.20
82. KrišsĀboliņšJorika SCRīgaVB120:01:24.20
83. ElizabeteMegiRīgaSB120:01:24.50
84. JūlijaHolmanovaSalaspilsSalaspilsSB120:01:25.00
85. PēterisKorčaginsRīgaVB120:01:25.10
86. DārtaRegžaSporta klubs OBRīgaSB120:01:25.70
87. HenrijsGrīnbergsRīgaVB120:01:25.95
88. EmīlsEvelonsRīgaVB220:01:26.55
89. KristersBoldasevicsKadagaAdzaziVB120:01:26.80
90. SamantaMelnbārdeRīgaSB120:01:27.00
91. UllaStrazdiņaSkrienu uz bibliotēkuRīgaSB120:01:27.05
92. AdriansRimšsRīgaVB120:01:27.10
93. GvidoBušsĶegumsVB120:01:27.35
94. PatricijaPuikāneSB120:01:27.45
95. RobertsMelnbārdisRīgaVB120:01:27.60
96. EvelīnaBrūkšaRīgaSB120:01:27.80
97. AmandaSniedzeĀdažiSB220:01:28.55
98. MadeAlksne-ButkusĶegumsSB120:01:28.60
99. KarīnaBernāneTalsu novada sporta skolaUgāleSB220:01:31.05
100. Krišjānis-JustsRatnieksRiteņvasaraRīgaVB220:01:31.25
101. AnnikaZālīteRīgaSB120:01:31.45
102. PaulaBērziņaBērziņiRīgaSB120:01:31.55
103. KarīnaKrauzeSporta skola ArkādijaRīgaSB220:01:31.70
104. LindaVaislaKadagaAdzaziSB120:01:32.95
105. PatrīcijaŪdreŪDRIRīgas rajonsSB220:01:34.55
106. LuīzeSkalbiņaRīgaSB120:01:34.80
107. PatriksBurvisRīgaVB220:01:34.85
108. KārlisAncānsRīgaVB220:01:35.00
109. RaivoSmilgaGarkalneVB220:01:35.20
110. KārlisZeidaksRīgas Angļu ģimnāzijaRīgaVB220:01:35.70
111. AnceCelmaMārupeSB220:01:35.95
112. Beatrise-LībaBuršaAUTOSTARTS.LVRīgaSB120:01:36.10
113. RodionsBurovsRīgaVB220:01:36.55
114. RobertsOrbidānsSK OzolniekiSalgaleVB220:01:36.65
115. KārlisKalējsRīgaVB120:01:36.75
116. MartaDzenīteSpicieRīgaSB220:01:38.55
117. MarkussGaļinovskisRun 4 Sun / VSK NoskrienRīgaVB220:01:40.25
118. ĢirtsKaimiņšOlaineVB220:01:41.10
119. Helvijs-JānisKārkliņšA2SiguldaVB220:01:41.25
120. MarkussRaitisRīgaVB220:01:42.10
121. Patriks-PaulsRullisJelgavaVB220:01:42.30
122. MadaraKļavnieceSS ArkādijaRīgaSB220:01:42.75
123. EmīlijaBeņķeSB120:01:42.85
124. RenēBaumanisRiteņvasara.lvRīgaVB220:01:43.30
125. VincentsBušsRīgaVB120:01:43.80
126. RainersKreitālsVB220:01:43.85
127. KristiānsKudorsSK VANAGIRīgaVB220:01:44.85
128. MartinsBorovskisRīgaVB120:01:44.95
130. UrsulaRadionovaRiteņvasaraSB220:01:46.10
129. KārlisLejstrautsM+KRīgaVB120:01:46.10
131. GabrielsSičovsRīgaVB120:01:46.15
132. DanielaBērziņaInstinct GemossRigaSB220:01:46.90
133. Emīls-TomsKauliņšOgreVB220:01:47.20
134. ŅikitaStasjonoksOlaineVB220:01:47.45
135. GustavsPakalnieksSK VanagiVB220:01:47.55
136. AndrisLiepiņšRīgaVB220:01:47.90
137. DaniilsIvanovsOlaineVB220:01:48.00
138. ArtisDaniševskisDaņiRīgaVB220:01:48.20
139. Patriks-GatisGalejslaternas.lvVB120:01:48.30
140. LailaSlaideBaldones LauvasRīgaSB220:01:48.70
141. RaivoEglītisSalaspilsVB320:01:49.95
142. Paula-KristiānaLejstrautaSPORTLATRīgaSB120:01:51.00
143. DāvisMažrimsAM Sporta aģentūraPilteneVB220:01:51.05
144. ArvīdsApinisRīgaVB220:01:54.60
145. DanielsEzers-ŠpīssRīgaVB220:01:54.70
146. Dāvis-NaidželsTālmanisRigaVB120:01:54.95
147. DanielsRimšsRīgaVB220:01:55.75
148. MartaKļaviņaSB220:01:57.65
149. VladislavsSidorčiksRīgaVB220:01:58.45
150. ValtersČeversRīgaVB220:01:59.00
151. AnrijsŠarakovsVB220:01:59.55
152. PaulaTālmaneRigaSB120:02:02.45
153. KrišsApinisRīgaVB120:02:02.70
154. LīvaMenģeleSB220:02:02.90
155. KārlisPosumsRīgaVB220:02:03.35
156. ErnestsBabulis-KalniņšOgres puikasOgreVB220:02:03.45
157. RēzijaĀbeļkalnerīgaSB220:02:04.65
158. ErnestsBērziņšInstinct GemossRigaVB320:02:04.70
159. Melisa-AnnaAržanovska-RīgaSB220:02:05.10
160. LauraCirseJelgavaSB220:02:05.40
161. KitijaAleidzāneRīgaSB220:02:05.70
162. SofijaBērziņaRīgaSB120:02:09.10
163. Evija-IremaFilipovaJūrmalaSB220:02:12.10
164. RičardsSniedzeĀdažiVB320:02:12.15
165. MarijaJansoneRīgaSB220:02:12.55
166. EduardsBabulis-KalniņšOgres puikasOgreVB220:02:12.80
167. MartaKrampeRīgaSB220:02:13.55
168. RobertsMažrimsPiltenes vidusskolaVB320:02:15.05
169. BrunoKrampeRīgaVB320:02:15.25
170. KristaIgenbergaIkšķileSB320:02:15.40
171. JēkabsStirnaSK VANAGIRīgaVB320:02:15.50
172. PatriksSeilisRīgaVB320:02:16.20
173. Margarita-DainaBuršaAUTOSTARTS.LVRīgaSB220:02:16.60
174. Deivs-DeividsRolovs-RīgaVB320:02:16.80
175. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"RīgaVB320:02:17.30
176. PatriksLegzdiņšDUEsportCarnikavaVB320:02:17.35
177. LauraDargevičaRīgaSB220:02:17.45
178. KrišsMazursSalaspilsVB320:02:18.20
179. SamantaKrampeRīgaSB320:02:19.40
180. EvelīnaRēdereTīraineSB220:02:19.95
181. KārlisValters-GrundulisSK VANAGIRīgaVB320:02:22.00
182. Niks-MarkussBatarevskisRīgaVB120:02:23.35
183. KristersVaičkusSaldusVB220:02:23.95
184. MārcisJaņēvičsJelgavaVB220:02:25.55
185. KārlisLagzdiņšSkrienu uz bibliotēkuRīgaVB320:02:25.80
186. Rihards-JānisBeitānsRīgaVB320:02:25.85
187. Paula-MartaBērziņaOgreSB320:02:26.65
188. LindaZobovaSB320:02:26.90
189. SintijaOzolasporta skola ,,Arkādija"RīgaSB320:02:29.50
190. Roberts-MartinsKlauģissporta skola "Arkādija"RīgaVB320:02:31.25
191. KristiānaKalniņa-VīndedzkalnaRīgaSB320:02:32.05
192. AnitaApineRīgaSB320:02:33.45
193. HelēnaBrīvereSB320:02:33.65
194. DinijaSaulīteRīgas 6 vsk.RīgaSB320:02:34.05
195. MārcisZariņšRīgaVB120:02:34.55
196. MarkussBērziņšRīgaVB320:02:35.50
197. ArtisKempelisRigaVB320:02:35.80
198. Emīls-ReilijsZālītisRīgaVB320:02:36.50
199. KrišsAvenītis-RīgaVB320:02:36.65
200. LīvaKreitāleSB320:02:37.25
201. NilsZeiļaksSK VANAGIRīgaVB320:02:37.80
202. LoretaLasmaneIkšķileSB320:02:43.65
203. KrišsMazursSalaspilsVB320:02:43.70
204. MontaSlaideBaldones LauvasRīgaSB320:02:45.50
205. MareksTrifanovsRīgaVB320:02:51.40
206. BetijaOstnieceKarameleVentspilsSB320:02:51.55
207. KristapsOzoliņšVB120:02:52.20
208. Inese-ElizabeteBukovska64 VSKRīgaSB320:02:52.25
209. FrancisBušsRīgaVB320:02:54.80
210. Markuss-DanielsSurvelloRīgaVB320:02:55.50
211. ElzaDārziņaRīgaSB120:03:01.25
212. Elīza-RobertaMillerePRINPARĀdažiSB320:03:01.35
213. KētaFogeleVentspilsSB120:03:04.25
214. ElzaRatnieceSPORTLATRīgaSB120:03:19.90
215. ArtjomsHolmanovsSalaspilsSalaspilsVB320:03:41.55
216. RūdisTālmanisRīgaVB110:00:58.60
217. KasparsKrūmiņšVB110:00:58.65
- KristersBilinskisSK VANAGIRīgaVB11DNF
- Katrīna-DārtaNovikaSkrienu uz bibliotēkuRīgaSB31DNF
- AleksandrsČerņevskisVB3DNF