Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas kausa izcīņa krostriatlonā / 14.07.2012

SJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristiānaKalniņaReir Dobele50:56:23.85
2. DanielaLeitāneAquatics50:58:25.60

VJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskis-Valmiera50:47:36.05
2. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieks50:49:50.05
3. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava50:57:12.90
4. KristapsSiltumēnsAquatics50:57:30.75

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaZariņa51:00:09.10
2. GaidaBiteRīga51:00:45.35
3. GuntaFetere-FektereVidriži51:02:30.45

SJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElzaMesterePiramida/triathlon club50:54:01.20
2. SintijaStrakšask Reir dobele51:04:15.35
3. RūtaPatmalnieceSporta skola ArkādijaRīga51:16:48.65

VJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaivisVoitānsDTC Jaunība50:41:29.00
2. MikusFreibergsReir Dobele50:50:24.60
3. RičardsVāravs51:01:18.20
4. FergusBarkerRīga51:06:56.55

SJA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnijaBaļčūnesk REIR DOBELE50:52:31.30

VJA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārcisUmbraškoREIR Dobele50:43:24.05
2. ArtūrsSpruktsDTC Jaunība50:43:26.80
3. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka50:47:17.40

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LaimonisDaugavietisCarnikavas sporta centrs50:55:07.45

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaĀrnieceEbikeRīga50:52:43.80
2. IevaGlāzereVecpiebalgaVecpiebalga50:59:19.00
3. GitaFreibergaDobele51:01:46.50
4. IngunaNaikaBauska51:02:43.75
- LīgaDaugavieteAntarsMunaiči4DNF
- KatrīnaŽaltkovskaDeju grupaDNS

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārtiņšLejiņšFisherteam.lv50:42:16.50
2. IntsJēkabsonsAqua50:48:05.95
3. JānisSpergaRīga50:48:15.25
4. IngusAndersonsEMU50:49:32.60
5. GatisKrasovskisSPORTLAT50:51:07.65
6. SergejsSuharževskis-Valmiera50:51:35.95
7. AndrisVistiņšLiepāja50:51:44.65
8. AigarsLočmelisValmiermuiža50:51:52.05
9. ArmandsJasāns50:52:38.20
10. MārtiņšOzoliņšRīga50:52:49.85
11. HerbertsBucenieksSalaspils50:53:44.80
12. RaimondsMuižzemnieksRīga, Meža ciems50:54:08.25
13. EdvīnsTihomirovsRīga50:54:39.25
14. AldisGlāzersRadi un Draugi50:55:38.65
15. MārtiņšPakalniņš50:56:37.65
16. GundarsPatmalnieksMeņgeleOgre51:02:18.45
17. AndrisDimantsOgre51:03:22.95
18. DairisMeijersRīga51:09:20.05
- EdgarsPeičsP3RīgaDNS
- PēterisRusskisDNS
- JānisZemturisDNS