Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons / 16.09.2012

S1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SabīneValtasaSK METRONS/Nike Riga RunMārupe10:25:54
2. PārslaPuriņaSporta klubs AšaisDrabeši10:26:30
3. SigitaLapiņaVeikals MaratonsValmiera10:28:01
4. SintijaAndrjuhinaSOS BCAValmiera10:28:25
5. ElizabeteLočmeleBurkānciems10:28:28
6. ElvitaAlksneZVOC-VBSSValmiera10:28:39
7. IevaPūceMežmalas MTBMadona10:28:59
8. Liis-GreteAtonenAdentese SKViljandi10:29:03
9. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļi10:29:18
10. KimaKrūmiņaMadonas BJSSMadona10:29:30
11. GintaKrūzēnaSC LEJASKURZEMEAizpute10:30:19
12. Arta-RenāteRulleValmieras sākumskola/ZVOCValmiera10:30:34
13. SamantaKrampeSS ArkādijaRīga10:30:43
14. SintijaOzolaValmieras sākumskola/ZVOCValmiera10:30:50
15. AnnaPencePenčiRīga10:31:46
16. Anna-EmīlijaSutaValmiera10:31:54
17. MartaBādereSC LEJASKURZEMEAizpute10:31:56
18. Ginta-RasmaArtejevaSOS BCAValmiera10:33:18
19. ElizabeteReinholdeSigulda10:33:22
20. Marta-AnnaJansoneMurjāņi10:33:22
21. EvaDreimaneLejaskurzemes sportsAizpute10:33:36
22. AmandaZūle10:33:42
23. KristiānaMaskava10:33:58
24. ZaneZiedoneSOS BCAValmiera10:35:16
25. AlvīneBruņinieceValmieras sākumskolaValmiera10:35:17
26. MartaKalniņaBurkānciems@CoValmiera10:35:43
27. EniaKaņepējaPSK „Skanste” / MySportPļaviņas10:36:03
28. DžūlijaPlusniņaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:04
29. RenāteKārkliņaMazsalaca10:36:10
30. LauraGaugereKocēnu S KKocēni10:36:51
31. ElīnaFatejevaKocēnu S KKocēni10:36:51
32. Līva-ValentīnaAkmentiņa10:36:57
33. LindaCeplīteRipoautocentrsValmiera10:37:06
34. LāsmaStepnovaSOS BCAValmiera10:37:16
35. SantaSmirnovaSOS BCAValmiera10:37:21
36. ElzaMelbārdeEžiValmiera10:38:12
37. VinetaKraineValmieras sākumskolaValmiera10:38:13
38. AgneseBuleValmieras pag.10:38:32
39. PaulaPortnajaValmiera10:39:13
40. MartaDzilnaSkandibusMadona10:39:16
41. MontaVimbaSOS BCAValmiera10:39:42
42. KristīneBriseleValmiera10:40:28
43. Kitija-KristiānaBergaValmieras sākumskolaValmiera10:40:57
44. AnnaŠakenaValmiera10:41:21
45. LauraKrakopaValmiera10:41:50
46. SintijaVimbaSOS BCAValmiera10:42:12
47. ArtaPušņakova4APDobele10:42:47
48. SabīneGailīteValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:43:22
49. Anija-AnnaVītiņaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:43:24
50. DanaUpeniece10:43:25
51. ArīnaOļšereska10:43:43
52. SonoraPētersoneSOS BCAValmiera10:44:18
53. OksanaStankevicaSOS BCAValmiera10:44:18
54. AnnaMelderaEžiValmiera10:44:20
55. ZaneJanstovičaSOS BCAValmiera10:45:30
56. AdelīnaMelbārdeEžiValmiera10:47:05
57. PaulaStradeValmieras sākumskolaValmiera10:50:08
58. Alīna-LīnaSkalbepatstāvīgiValmiera10:51:21
59. SandaGailīteValmiermuiža10:51:21
60. LaineElliņa10:51:21
61. KristīneŠteinbergaValmiera10:51:31
62. KristīneDzeneSalgale10:52:28
63. SamantaJurkāne10:52:59
64. DanielaPunculeESI VESELS!11:07:32
65. LindaZīleESI VESELS!11:07:34
66. Kate-DanielaApsīteESI VESELS!Valmiera11:10:11
67. LīgaPenjušaRēzekne11:21:58

S2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SintijaKaufeldeABC softwareRīga10:24:37
2. AnastasijaCaicaPreiļi10:26:10
3. ĒrikaGribonikaPreiļu BJSSPreiļi10:26:51
4. LindaKļaviņaSOS BCAValmiera10:27:16
5. JekaterinaKulagoZZKAdazi10:27:17
6. LauraVaivodePreiļi10:27:25
7. LīvijaGrantiņaLiepājas sssLiepāja10:28:09
8. BaibaBisnieceValmieras sporta skolaValmiera10:28:33
9. KristaZēmeleValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:29:33
10. UllaTrukšāne, Salaspils zīriņi/RRS10:30:14
11. MaijaJansoneLejaskurzemes sportsAizpute10:30:19
12. EmīlijaŠtolcereSmaidošā MAXIMA komanda10:30:38
13. DanaSamuleVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?Valmiera10:32:06
14. VenitaAmerikaValmiera10:32:07
15. SimonaLiepiņaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:32:18
16. DitaVīksnaVALMIERA10:32:59
17. LāsmaManguleValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:33:07
18. KarīnaFatejevaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:33:17
19. RasaLūseValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:33:40
20. Karlīna-IevaGasiņaSalaspils zīriņi/RRSSalaspils10:34:19
21. SanitaRodionovaSOS BCAValmiera10:34:51
22. ElizabeteŠņoreRīga10:35:39
23. KetlīnaStrazdiņaNBSigulda10:35:48
24. LīvaBērziņaCēsis10:36:19
25. GitaVerleValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:36:39
26. AneteSpalviņaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:22
27. Laura-LoretaKantāneValmiera10:37:23
28. LindaJemešovaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:44
29. MeldraGudinaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:44
30. ZaneJustmaneValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:48
31. GundegaVišņevskaRīga10:37:53
32. AdeleSīmaneEžiValmiera10:38:28
33. SabīneMoraOgre10:38:43
34. TelmaBarisaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:38:44
35. RūtaJurgevicaVSK noskrienRīga10:39:28
36. AnnijaVisockaValka10:40:37
37. ArtaBogdanovaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:40:41
38. GunitaDanenbergaRīga10:41:00
39. EvijaDauksteValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:42:30
40. LiānaStepanovaSOS BCAValmiera10:43:36
41. SamantaIvanovaSOS BCAValmiera10:43:54
42. LīgaAdomuškaSOS BCAValmiera10:45:03
43. AgneseZiedoneSOS BCAValmiera10:45:26
44. AnceAumeistarePārgaujas ģimnāzijaValmiera10:49:28
45. SamiraIvanovaSOS BCAValmiera10:53:11

S3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaJansoneSK METRONS/Nike Riga RunKuldīga10:23:26
2. ZaneSiliņaSK METRONS/Nike Riga RunRīga10:24:05
3. AnnaTitovaJūrmala-LSCJūrmala10:24:16
4. LīgaGirgensoneSK METRONS/Nike Riga RunDobele10:24:40
5. DaceČerņavskaMARATONA KLUBSVentspils10:25:23
6. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalga10:25:24
7. JolantaTetereValmiera10:25:27
8. KitijaValtereLīvānu vieglatlētikas klubsLīvāni10:25:43
9. MaritaKiļupaValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:26:24
10. IlonaDaģeVSK NoskrienJelgava10:26:59
11. EgitaStahovskaValka10:27:08
12. IneseKokorevičaBrenguļiValmiera10:27:13
13. AnnijaPušņakovaPreiļu kraukļiDobele10:27:25
14. DinaAlksneVSK NoskrienValmiera10:27:26
15. DaceĀboliņaVaidava10:27:33
16. EvijaGrīnbergaVentspils maratona klubsKuldīga10:27:50
17. DiānaVitkovskaSkrunda10:27:53
18. KristīneKaroleValkaValka10:28:11
19. ElgaBabreVSK NoskrienRīgas raj.10:28:31
20. SigitaRubene4burasRīga10:28:32
21. NataļjaKarabeškoKrāslava10:28:57
22. IngaVecvagareVentspils10:29:12
23. VaivaGavareMARATONA KLUBSVentspils10:29:28
24. IlzePužuleValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:29:36
25. VivitaZimba10:29:39
26. LauraStrupišaValmiera10:29:43
27. LīvaKleinbergaKuldīga10:29:45
28. IneseApineRīga10:30:03
29. AgneseMatisoneMARATONA KLUBSVentspils10:30:14
30. KadrijaRozentāleIF APDROŠINĀŠANALiepāja10:30:18
31. KristinaCimbaļukaMARATONA KLUBSVentspils10:30:31
32. RenāteKalniņaVentspils10:30:32
33. MadaraRudzīteVidzemes Olimpiskais CentrsValmiera10:30:34
34. IevaLasmaneRipo AutocentrsValmiera10:30:34
35. SigitaValkovskaMARATONA KLUBSVentspils10:30:34
36. SindijaSkangaleSwedbankRīga10:30:36
37. IlzeRunguleSmiltene10:30:37
38. IngūnaGailerēzekne10:30:46
39. SarmīteJermolovaRīga10:30:54
40. ZaneGrīnbergaMiZaKuldīga10:31:01
41. LīvaHasani10:31:09
42. DiānaLeokeValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:31:11
43. MadaraBērziņaIecava10:31:16
44. VinetaPētersoneRīga10:31:31
45. LauraBeļajevaMadonas BJSSMadonas rajons10:31:32
46. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaRīga10:31:33
47. AigaRakēvičaDarba RūķiRīga10:31:33
48. IndraGailāne10:31:34
49. AijaKučinskaIndividuāliValmiera10:31:36
50. BaibaKatajaRīga10:31:49
51. LaumaBērziņaSigulda10:31:49
52. GunitaGūtmaneValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:50
53. ZaneSpilveRīga10:31:52
54. ElīnaBrice-MatisoneRīga10:32:02
55. ĒrikaOzoliņaCēsis10:32:03
56. MāraŠķēleKuldīga10:32:09
57. GintaIvanovskaMaratona KlubsKuldīga10:32:12
58. EvaKatajaRīga10:32:16
59. GitaPizicaRiga10:32:25
60. SinitijaNezereValmiera10:32:25
61. LīgaNezereValmiera10:32:26
62. ArikaBunkusIF APDROŠINĀŠANALiepāja10:32:29
63. DaceStrazdiņaMaratona KlubsKuldīga10:32:32
64. JanaKārnupe10:32:40
65. IlzeRēdereSwedbankRīga10:32:40
66. IevaLācenberga-RocēnaSkrien!10:32:41
67. AuceAuškāpaKocēnu SKRUBENE10:32:43
68. EvaJeramiteSwedbankValmiera10:32:46
69. MarijaGreidāne10:32:49
70. EndijaTomsoneSIEMENSRīga10:32:56
71. AgneseSeipulePļaviņas10:33:02
72. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba Rūķi un draugiRīga10:33:11
73. IevaReihmaneValmiera10:33:13
74. GundegaBitenieceIF APDROŠINĀŠANALiepāja10:33:23
75. AneteGeduševaZVOCValmiera10:33:23
76. AgneseGeduševaZVOCValmiera10:33:23
77. ZaneMartinsone10:33:23
78. LeldeMeirāneRīga10:33:32
79. IlzeNarvaišaRīga10:33:33
80. SintijaMelneRīga10:33:33
81. SanitaBirumaValmieraValmiera10:33:35
82. Kristella-AdeleLīviņaAlūksne10:33:43
83. JūlijaHatilovaAlūksne10:33:43
84. IngaCirseVSK NoskrienMārupe10:33:47
85. ZaneFilatovaValmiera10:33:49
86. LīvaUmbraško10:33:59
87. LieneAtvareRiga10:34:04
88. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmala10:34:06
89. AdrianaBambāneValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:34:09
90. VinetaSudmaleRīga10:34:09
91. ZaneSedliņaSmaidošā MAXIMA komanda10:34:10
92. EvijaCakare10:34:13
93. IneseAstaševskaMaratona klubsKuldīga10:34:13
94. DinaSkrabeStrenči10:34:14
95. ArtaPīlagereVaiņode10:34:14
96. LieneCināte10:34:31
97. DacePoleJūrmala10:34:32
98. InaServuta10:34:38
99. AntraKrūmiņliepaVSK NOSKRIENRīga10:34:39
100. IevaGailerēzekne10:34:40
101. SanitaZaķeValmiera10:34:41
102. AlīnaRenceVSK Noskrien / PaBaso.lvRīga10:34:41
103. IvetaKazaineSwedbankSmiltene10:34:43
104. SilgaČerpinskaSalaspils10:34:44
105. LauraCigelnieceVingrošanas studijaValmiera10:34:45
106. ElīnaCeplīteRipoautocentrsValmiera10:34:49
107. LauraJanševskaDobeles novads10:34:51
108. SigneStūreIndividuāliValmiera10:34:52
109. IevaDelviņaValmiera10:34:54
110. IevaPloriņaVingrošanas studijaValmiera10:34:56
111. LindaSpurķe10:34:59
112. IngaDzeneNordeaLimbaži10:35:00
113. SolvitaCiprusevalmiera10:35:01
114. AivaJakubovskaĀbeļiJēkabpils novads10:35:04
115. DaceĶipureValmiera10:35:05
116. ElīnaKrūkleValmiera10:35:06
117. SintijaGustaESI VESELS!10:35:07
118. KristīneMerginaVingrošanas studijaValmiera10:35:11
119. IvetaŠmiteESI VESELS!10:35:13
120. NatālijaPavlovaRīga10:35:30
121. GundegaLiepiņaVingrošanas studijaValmiera10:35:33
122. IevaLeitlandeEžiValmiera10:35:35
123. AneteJaunzemeLiepāja10:35:35
124. IevaŠķēleKuldīga10:35:48
125. IevaŠakenaValmiera10:35:49
126. IevaKrūmiņa10:35:52
127. AsjaStrogonovaTalsi10:35:55
128. MāraMaurīteValmiera10:35:56
129. LīvaCeriņaValmiera10:35:56
130. LanaBrālēnaKocēnu pagasts10:35:59
131. AnitaKrūmiņaKuldīga10:36:00
132. IevaMiķīte-PlusniņaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:03
133. AijaBalode10:36:04
134. DaceRostopčinaVingrošanas studijaValmiera10:36:07
135. LīgaBergholdeSmaidošā MAXIMA komanda10:36:09
136. IlzePikšenapiksLimbaži10:36:12
137. MadaraVerveikoSmaidošā MAXIMA komanda10:36:15
138. IvetaKļaviņaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:17
139. SvetlanaKaraņikova10:36:20
140. LauraMočaVSK Noskrien / PaBaso.lvValmiera10:36:20
141. SanitaVecāVSK NoskrienRīga10:36:27
142. DaceLandrāteVingrošanas studijaValmiera10:36:36
143. LīgaLandrāteVingrošanas studijaValmiera10:36:38
144. LīvaGrahoļskaDarba RūķiRīga10:36:39
145. GunitaJunkereMARATONA KLUBSRīga, Piltene10:36:40
146. ArtaAudereVaiņode10:36:45
147. JutaMuravskaKocēnu S KRUBENE10:36:51
148. AnitaPlatačaMadona10:36:52
149. LanaLīcītemadona10:36:52
150. BaibaJekševicaValmiera10:36:53
151. ElīnaSniegaValmiera10:37:01
152. IngaDzērve-TāludaKauguru pagasts10:37:02
153. ElīnaPaegleValmiera10:37:08
154. ĒrikaSiļčenokaRīga10:37:10
155. BaibaGaileRīga10:37:12
156. KristīneSkudraSmaidošā MAXIMA komanda10:37:21
157. LauraPuikevica-PuikevskaSIEMENSRīga10:37:28
158. SandraKurmeIF APDROŠINĀŠANALiepāja10:37:33
159. MaijaSeleznovaRīga10:37:36
160. MāraVīksneDarba RūķiRīga10:37:36
161. SintijaKozlovska10:37:42
162. IevaPriedeValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:48
163. KristīneNiedraValmiera10:37:52
164. RenāteStrazdiņa10:37:54
165. MonikaMiķelsoneSmaidošā MAXIMA komanda10:37:58
166. DaigaGreiškāneLatvijas Finieris10:38:02
167. EvitaKalēja10:38:03
168. BaibaĀbolaValmiera10:38:03
169. SanitaDukureSwedbankValmiera10:38:05
170. ZaneKrīgereKocēnu S KKocēni10:38:08
171. DiānaCeplīteRipoautocentrsValmiera10:38:23
172. EveritaZaķe-KļaviņaRīga10:38:26
173. IevaGudinaEžiValmiera10:38:31
174. RenāteBukaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:38:36
175. EvijaKļavaKuldīga10:38:38
176. DainaEglīte-AntonaValmiera10:38:40
177. EgijaZīrapa10:38:45
178. OlīvijaSpēlmaneRīga10:38:46
179. KristīneGulbeEžiValmiera10:38:50
180. DagnijaPriedeJelgava10:39:05
182. LauraDāvidsoneValmieras Olimpiskais centrsValmiera10:39:08
181. JolantaDukureVidzemes Olimpiskais CentrsValmiera10:39:08
183. AgneseOzolaRīga10:39:12
184. InetaRezevskaĀdaži10:39:13
185. MartaSaliņaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:39:24
186. IneseBalodeRīga10:39:25
187. LauraVilkaValmiera10:39:29
188. IevaKalniņaČība un KauliņšRīga10:39:33
189. GuntaIndričevaČība un KauliņšSalaspils10:39:33
190. EgijaAvenaGulbene10:39:35
191. IneseBarisaLabai veselībaiRīga10:39:51
192. EdijaAkmentiņa10:40:00
193. RitaSaulīte10:40:05
194. JeļenaŅikitinaESI VESELS!Valmiera10:40:07
195. AgijaLezdiņaNike Riga RunValmiera10:40:10
196. TonijaBizunovaRīga10:40:13
197. ZaneVanagaDarba rūķi un draugiIkšķile10:40:20
198. JanaZīleValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:40:44
199. LīgaKalniņaNBSigulda10:40:45
200. DaceDzilnaSkandibusMadona10:40:46
201. SantaLegzdiņaRīga10:40:49
202. LindaZvejnieceStrenči10:40:54
203. AgitaDanenbergaVNK NoskrienRīga10:40:59
204. EvitaGrencbergaRiga10:41:00
205. SanitaDanenberganoskrien.lvRīga10:41:00
206. VelgaZēmeleValmiera10:41:09
207. MaijaBitteSmaidošā MAXIMA komanda10:41:24
208. BeatriseBiteValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:41:47
209. AndaPlatačeRīga10:41:51
210. SintijaLūsīteValmiera10:42:18
211. LīgaReideVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:42:32
212. IngaZaļupeLimbaži10:43:06
213. BaibaPlakaneRīga10:43:44
214. LiisiBlankKanēlisTallinn10:43:47
215. MartaPankeKanēlisValmiera10:43:49
216. KristīneŠvernaSwedbankValmiera10:44:43
217. KristīneRibnereJēkabpils10:44:47
218. IngaBleikšaSmaidošā MAXIMA komanda10:44:49
219. SigneFreimanisvalmiera10:45:43
220. DaigaSaule10:46:11
221. ZandaVērdiņa10:46:26
222. InesePlūmeRīga10:46:28
223. IngaLaķeSmaidošā MAXIMA komanda10:48:38
224. ElīnaUpīteSmaidošā MAXIMA komanda10:48:38
225. IevaVigupeSmaidošā MAXIMA komanda10:48:40
226. AgneseElliņa10:51:21
227. LieneZīleESI VESELS!11:10:10
228. IevaApsīteESI VESELS!11:10:11
229. DiānaVējkrīgereESI VESELSValmiera11:10:13

S4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZitaSproģeValkaValka10:25:52
2. IvetaLiepiņaSK METRONS/Nike Riga RunRiga10:27:09
3. DaceFūrmanePĒDU NAVvalmiera10:27:09
4. SandraHāna-ValtasaSK METRONS/Nike Riga RunMārupe10:27:33
5. DžanitaFreijaTurlava / MARATONA KLUBSKuldīgas novads10:28:24
6. AndaSaliņaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:29:05
7. IneseSirmāTirza10:29:22
8. IlzeZariņaKuldīga10:29:45
9. IvetaKaroleValkaValka10:30:18
10. IvetaLetapureSwedbankRīga10:31:15
11. RitaSkrastiņaSmiltene10:31:50
12. InitaĀboliņaValmiera10:31:57
13. LolitaZaķeGibžiValmiera10:32:44
14. DainuvīteVišķereVingrošanas studijaValmiera10:32:44
15. SandraKrūzeValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:33:42
16. IngūnaVarslavēneSankt-Peterburg10:34:09
17. DanaCeplīteRipo AutocentrsValmiera10:34:38
18. AivaMiķelsoneValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:03
19. IneseLočmeleBurkānciems10:35:26
20. GuntraGrigorjevaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:33
21. EvijaZiediņaVingrošanas studijaValmiera10:35:39
22. DžanetaSutaValmiera10:35:45
23. IevaVītolaPenčiRīga10:35:45
24. AijaKārkliņaMazsalaca10:36:10
25. IlzeBaumaneLielvārde10:37:06
26. IngrīdaRudzīteValmiera10:37:47
27. IlzeTanneRīga10:37:53
28. EritaKalniņaJelgava10:38:45
29. LīgaGulbeRīga10:39:29
30. AllaMellēnaValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:40:11
31. JolantaUmbraško10:40:49
32. SņežanaMakarukaRīga10:41:00
33. ZaneMelderaEžiValmiera10:44:20
34. StellaRudzīteESI VESELS!11:10:11

S5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IndraŠtalteTalsi10:28:20
2. SantaLorenceOzolniekiJelgava10:29:42
3. AijaLāceValkaValka10:30:01
4. AnitaZālīteind.Sigulda10:30:18
5. SailaJansoneKuldīga10:31:49
6. InetaAulikaSPORTLATRīga10:32:07
7. GuntaFetere-FektereVidriži10:34:00
8. RutaKozlovskaMadona10:34:05
9. AntaMincāneValkaValka10:35:19
10. ŅinaBlūmaBE 44Valmiera10:35:27
11. AgitaMazaļevskaVingrošanas studijaValmiera10:36:28
12. AnnaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalga10:36:35
13. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala10:39:24
14. AndaMucenieceValmiera10:39:53
15. IntaEškinaValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:40:01
16. DignaProdniecePreiļi10:40:01
17. JeļenaSemjonovaSemjonovi10:40:38
18. AntraĀriņaAA SPORTRīga10:41:17
19. GundegaKlapereVingrošanas studijaValmiera10:46:04
20. SvetlanaNeivaldeESI VESELS!11:10:12
21. ValentīnaKlāvaESI VESELS!11:10:12
22. GundegaBergaESI VESELS!Valmiera11:10:13

V1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsAseris-Indriķiss/k BruņinieksRīga10:22:54
2. Artūrs-NiklāvsMedvedsSC LEJASKURZEMEAizputes novads10:23:34
3. KristiānsPotašovsSporta klubs AšaisDrabeši10:23:36
5. RaimoVīgantsMadonas BJSSMadona10:24:37
6. MatīssBirzgalisValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:24:46
7. SavelijsSuharževskisPēdu navValmiera10:24:52
8. IļjaTaratutinsRigs 51.vskRīga10:25:06
9. ArtūrsJarullinsSporta klubs AšaisDrabeši10:25:13
10. PaulsRubenisPantēraRīga10:25:28
11. RūdolfsLapsaValmieras hokeja klubsValmiera10:25:59
12. RaimondsLevickisAQUATICSDobele10:26:17
13. MareksŅikiforovsAizputes novads, Kazdangas pagasts10:27:00
14. RūdolfsZosārsSporta Skola "Arkādija"Rīga10:27:13
15. HenrijsGabrilovičsJDFS AlbertsRīga10:27:50
16. JēkabsKeišsKocēni10:27:59
17. Rūdolfs-MatīssVimbaValmieras sākumskolaValmiera10:28:18
18. RenārsJēkabsonsKocēnu S KVaidava10:28:22
19. UvisAkmentiņšMadonas Sporta skolaMadona10:28:50
20. RihardsUmbraškoValmieras FKValmiera10:28:57
21. Artis-IvoPencisPenčiRīga10:29:00
22. MatīssLeitlandsEŽIValmiera10:29:08
23. RalfsLiģerisMadona10:29:14
24. ArtūrsŪdrisValmieras futbola klubsValmiera10:29:26
25. DāgsBreģisValmiera10:29:28
26. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"Rīga10:29:55
27. KasparsTreigūtsSC LEJASKURZEMEAizpute10:30:05
28. RainersLoikoValmieras FKValmiera10:30:31
29. AleksejsJakovļevsSOS BCAValmiera10:30:33
30. KristapsCirsisJelgava10:30:34
31. GvidoMiezersIecava10:30:45
32. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmiera10:30:45
33. PaulsSkujiņš10:30:48
34. KristiansStaņaRīga10:30:52
35. ArtursMihejevsRīgas raj. Mārupe10:30:53
36. EdvardsBērziņšVHKVamiera10:30:57
37. ĒriksKrievsValmieras sākumskolaValmiera10:31:08
38. DāvisZēmelisKocēni10:31:13
39. MairisLoikoValmiera10:31:19
40. MarkussPazānsValmieras sākumskolaValmiera10:31:20
41. KārlisPikšensValmieras futbola klubsValmiera10:31:24
42. ArtūrsBērziņšValmieras FKValmiera10:31:24
43. MadarsPūpolsMARATONA KLUBSAizputes novads10:31:31
44. KristapsMiķelsonsValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:34
45. KristiānsMagoneSOS BCAValmiera10:31:39
46. ArtūrsTomsonsVHKValmiera10:31:40
47. DzintarsJanstovičsSOS BCAValmiera10:31:47
48. RetsAplociņšValmieras sākumskolaValmiera10:31:49
49. ViktorsBlūmsValmieras sākumskolaValmiera10:31:56
50. AivarsMakstenieksValmiera10:31:57
51. MatīssSaulīteEžiValmiera10:32:02
52. IrvinsPūlisValmieras FKValmiera10:32:06
53. EmīlsVītolsKocēnu S KVaidava10:32:24
54. RihardsBlaubergsValmieras sākumskolaValmiera10:32:25
55. JustsGrencisValmiera10:32:43
56. JēkabsSvarinskisIecava10:32:52
57. KristapsAksenoksRīgas 49. vsk.Riga10:32:53
58. DanielsAndrjuhinsSOS BCAValmiera10:33:22
59. LenardsBrūverisVentspils10:33:32
60. Dāgs-EmīlsFaitušsLSCRīga10:33:33
61. BrunoBinovskisTeika/RiteņvasaraRīga10:33:33
62. DāvidsMisiņšValmiera10:33:39
63. RobertsĶiksisValmiera10:33:44
64. EmīlsSaulīteEžiValmiera10:33:49
65. DāgsLepiksonsVVVValmiera10:33:52
66. RičardsUpenieksOlaineOlaine10:34:29
67. EmīlsGražijsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:34:40
68. ElvisLaškovsVHK Naukšēni10:34:42
69. EdvardsEglītis10:34:43
70. TomassKrūzēnsSC LEJASKURZEMEAizpute10:34:48
71. HarijsBrantsValmieras hokeja klubsValmiera10:35:14
72. Adrians-AleksanMagoneSOS BCAValmiera10:35:18
73. JēkabsJansonsSwedbankRīga10:35:21
74. KristapsKārkliņšA2Sigulda10:35:21
75. Tomass-KristsMiķelsonsValmiera10:35:28
76. ElvisDaugulisValmiera10:35:32
77. MaksimsBrālēnsVHKValmiera10:35:42
78. PatriksReimanisTalsu biatlona klubsTalsi10:35:47
79. MārcisŠakensValmiera10:35:48
80. MareksBulisdrukas divīzija10:35:51
81. RalfsBērziņšValmieras hokeja klubsValmiera10:35:55
82. Orests-MartsRullisDrukas DivīzijaRīga10:35:58
83. RojsDzilnaSkandibusMadona10:36:31
84. Helvijs-JānisKārkliņšSigulda10:36:31
85. EmīlsLimanānsSwedbank/MeridaValmiera10:36:43
86. JēkabsLočmelisBurkānciems10:36:55
87. Mārtiņš-RobertsMatisonsSporta skola "Arkādija"Rīga10:37:06
88. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīga10:37:29
89. Dans-PatriksDukursVidzemes Olimpiskais CentrsValmiera10:37:37
90. JēkabsKļaviņšRīga10:37:40
91. Kristaps-MarkusMakarovsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:54
92. RičardsBrālēnsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:37:54
93. GundarsSimsonsLielvārde10:37:59
94. KristapsRozenblats10:38:08
95. ArmandsTiltiņšJēkabpilsJēkabpils10:38:32
96. DāvisMencisValmieras hokeja klubsValmiera10:38:33
97. Emīls-RalfsZagorskisValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:38:39
98. HelmutsSiliņšJelgava10:38:42
99. NikitaGluzunovsValmieras FKValmiera10:38:45
100. AndisRogālsJēkabpils10:38:47
101. UvisKlempnersGaujienaGaujiena10:38:56
102. RobertsUpeValmieras FKValmiera10:39:07
103. ReinisGūtmanisValmiera10:39:29
104. BrunoBirģelisValmieras hokeja klubsValmiera10:39:49
105. KristersBērziņšValmieras sākumskolaValmiera10:39:55
106. KasparsStepanovsSOS BCAValmiera10:40:46
107. JānisIvanovsSOS BCAValmiera10:40:46
108. RūdolfsLočmelisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:42:06
109. ElvisTrauliņšValmiera10:42:23
110. AnrijsPušņakovs4APDobele10:42:47
111. RobertsVimbaSOS BCAValmiera10:43:22
112. Jānis-ValtersKanniņšValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:43:23
113. Linards-NikolassŅikiforovsAizputes novads, Kazdangas pagasts10:43:27
114. VilisŠvābeRīga10:44:41
115. EdijsDreimanisAizputes vidusskolaAizpute10:45:27
116. VernersKāpiņšLiepājas rajona Sporta skolaAizpute10:45:28
117. AndrejsJakovļevsSOS BCAValmiera10:45:39
118. ArnoldsZeitmanisESI VESELS!10:48:12
119. MareksZaķisValmiera10:50:43
120. KristersArtejevsSOS BCAValmiera10:53:20
121. AgnisKrasovskisSportlat11:00:21
122. PaulsNākumsPriekuļi11:01:15
123. RūdolfsZeitmanisESI VESELS!11:07:31

V2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlbertsBlajsNike Riga RunRīga10:19:43
2. IndulisBikšeSS ArkādijaLejas Jozumi10:20:15
3. DenissVoroncovsVentspils10:20:25
4. TomassKalniņšSK METRONS/Nike Riga RunValmiera10:20:55
5. ValdisBogdanovsSC LEJASKURZEMEAizputes novads10:21:10
6. ViestursIvbulisJēkabpils SCJēkabpils10:21:15
7. OskarsLaucisAlūksne10:21:20
8. KlāvsRubenisPantēraRīga10:21:30
9. AustrisBogdanovsPreiļu kraukļiPreiļi10:22:07
10. RaivisPolisDobele/MSĢDobele10:22:17
11. RobertsKazainisSmiltene10:23:00
12. Zigmārs-JāzepsKļaviņšXtreme SportsRēzekne10:23:10
13. KristapsSkrastiņšValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:23:43
14. ArdisTukišsAlūksneAlūksne10:23:52
15. ArmandsArbuzovsRūjiena10:23:59
16. TomsBiernisValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:23:59
17. NaurisMikštaValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:24:29
18. MārtiņšŠķesterisPārgauja10:24:44
19. MārcisNīmanisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:24:58
20. MārcisDzirkalsMatīši10:25:04
21. Vladislavs-RinaVīksnaZVOCValmiera10:25:05
22. ErnestsSamsonovsSporta klubs AšaisDrabeši10:25:53
23. MatīssKlaviniussPārgauja10:26:09
24. PaulsErenbotsPārgauja10:26:29
25. RenārsApsītisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:26:42
26. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži10:26:44
27. RičardsAtvarsĶekava10:27:18
28. JānisVeļķerisAlūksneAlūksne10:27:20
29. EmīlsEglītisPārgauja10:27:38
30. SandisĀboliņšVaidava10:28:18
31. GvidoAndrjuhinsSOS BCAValmiera10:28:49
32. TomsStraumeSporta skola "Arkādija"Rīga10:28:50
33. RičardsLaugaPārgauja10:29:01
34. TomsMencisValmieras hokeja klubsValmiera10:29:14
35. RolandsReinsonsSOS BCAValmiera10:29:15
36. LaurisKrasovskisSPORTLAT.Rigas raj.10:29:24
37. LaurisBajāruns10:29:26
38. ArtisSkujiņšPārgauja, Stalbe10:30:15
39. KrišsMihejevsRīgas raj. Mārupe10:30:17
40. RaivisMarčenkovs, Salaspils zīriņi/RRSSalaspils10:30:52
41. MonvīdsStahovskisindividuāliIkšķile10:30:57
42. MiksLiepiņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:31:14
43. SandisButenieksSOS BCAValmiera10:31:15
44. KristsAvotiņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:31:24
45. GatisGrigorjevsValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:28
46. DanielsBriedītisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:31:33
47. RūdisSīmanisEžiValmiera10:31:49
48. TomsZemītisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:32:12
49. RičardsZālīteRūjiena10:32:14
50. Rūdolfs-TomsTomsonsRīga10:32:35
51. Matīss-DanielsVītoliņšValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:32:52
52. JānisVidovskisPĒDU NAV-110:33:04
53. MaxLeideVācija - Sigulda10:33:17
54. JānisBogdanovsZVOCValmiera10:33:30
55. NiksFreimanisVamiera10:34:42
56. JānisJaitimovičsPārgaujas ģimnāzijaValmiera10:34:48
57. AleksejsJakovļevsValmieras hokeja klubsValmiera10:35:10
58. ElmārsGrugulisSOS BCAValmiera10:35:16
59. KristapsBirums10:35:35
60. KārlisMednisValmieras Pilsētas pašvaldība10:36:40
61. DaniilsKovalsOgre10:36:59
62. JānisMucenieksValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:39:00
63. KristersPlētiensRauna10:39:10
64. KlāvsOzolsValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:40:44

V3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KonstantīnsKožanovsABC softwareRīga10:19:35
2. MārisĀbeleSPORTLAT/ MetroonsRīga10:19:45
3. RihardsKauliņšValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:20:20
4. DanielsKārkliņš10:20:34
5. DainisStepeSPORTLATTurlava10:20:50
6. RobertsSlotiņšMazsalaca10:20:50
7. DmitrijsSalatkovsLSCRīga10:21:37
8. RaimondsBricsPSK „Skanste” / MySportPļaviņas10:21:42
9. ArnisOzoliņšNike Riga RunValka10:21:45
10. MaigursOzoliņšSPORTLAT10:21:48
11. AinārsAnsonsMARATONA KLUBS10:21:51
12. IntarsSpalviņšRadi un Draugi10:21:53
13. RenārsValdonisPreiļu kraukļiPreiļi10:21:56
14. JurijsMisjunsValsts policijaDaugavpils10:22:18
15. ArmandsĀriņšAA SPORTRīga10:22:42
16. AndrisRonimoissGC10:22:55
17. ValtersĻubinskisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:22:58
18. VitālijsTumašsJūrmalas SSJūrmala10:23:02
19. AndisPušņakovsPreiļu kraukļiDobele10:23:12
20. MārtiņšZariņšSPORTLATSalacgrīva10:23:32
21. AnatolijsPurviņšSmaidošā MAXIMA komanda10:23:41
22. AndrisAkmentiņšVidzemes Olimpiskais CentrsValmiera10:23:41
23. KasparsMeinuzsPSK „Skanste” / MySportPļaviņu novads10:24:05
24. KārlisGabrilovičsSēņotāju klubsRīga10:24:40
25. MārisBērziņšEžiĒdole10:24:44
26. RobertsSukonovsGCRīga10:25:23
27. JānisMednis-Valmiera10:25:28
28. MatīssĀbelītis-Cēsis10:25:28
29. MārisSīmanisValmiera10:25:48
30. LaurisCikovskisKalngale10:25:48
31. GuntarsLoginsSK METRONS/Nike Riga RunMadona10:25:53
32. DenisStolobkovsValmieras 2.vidusskolaValmiera10:25:54
33. ViktorsSaveļjevsGC10:26:24
34. KārlisMeņģelisValmiera10:26:28
35. AgrisJansonsTukums10:26:36
36. VilnisAuzānsRun 4 SunRīga10:26:36
37. AdriansHeidens10:26:40
38. AndisĀriņšAA SPORTRīga10:26:57
39. GuntarsStahovskisValmiera10:27:09
40. ValdisAuniņšValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:27:16
41. AleksandrTitovJūrmalas SSJūrmala10:27:19
42. LudvigsSurgoftsRīga10:27:22
43. MārcisAlsiņšBN KURŠI10:27:23
44. ReinisAlsiņšBN KURŠIVALMIERA10:27:24
45. JānisBužaNike Riga RunValmiera10:27:36
46. KristapsSūna10:27:37
47. EriksKallissEriks KallissSpunciems10:27:52
48. HaraldsEvertsValmiera10:27:58
49. JānisLūsisCarnikava10:28:02
50. ArtūrsPoddujevsValmieras Pārgaujas ģimnāzija10:28:02
51. ĢirtsGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga10:28:15
52. TomsMarkssVidzemes Olimpiskais CentrsValmiera10:28:16
53. MārisIeviņšSmaidošā MAXIMA komanda10:28:19
54. UldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga10:28:23
55. RalfsEglītisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:28:27
56. AivarsValdmanis10:28:27
57. JānisKoklačsLattelecom10:28:29
58. KārlisKalējsRīga10:28:33
59. KārlisLiepaSIEMENSRīga10:28:36
60. KārlisLindeValmieras Bērnu sporta skolaValmiera10:28:41
61. AndrisKeziksValmiera10:28:43
62. GuntisStrautiņšLiepājas vieglatlētiks klubs10:28:47
63. JānisBreģisValmiera10:28:49
64. AivisĀdminisPārgauja10:28:51
65. AinisLiepaRīga10:28:59
66. ArtūrsCukursValmiera10:29:02
67. ArnisLasmanisRīga10:29:03
68. ArtūrsGordejevsRiga10:29:07
69. ArnisSkrastiņšJaunā Spriedze10:29:13
70. MareksPletiensRauna10:29:24
71. DidzisGalauliņšValmiera10:29:24
72. JānisJermacānsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:29:34
73. JurisKārkliņš10:29:39
74. LaurisĀbolsPārgauja10:29:41
75. MārcisBlūmsSIEMENSRīga10:29:50
76. KristapsPilskalnsGCAlūksne10:29:56
77. AndrisBrīvulisValmieras hokeja klubsValmiera10:30:10
78. AleksejsKostinsRīga10:30:11
79. GustsBērziņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:14
80. MadarsVirsisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:16
81. JānisČerņavskisZS Krasti/TārgaleVentspils10:30:18
82. KasparsKurmiņš10:30:18
83. RitvarsIrmejsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:20
84. ĢirtsKalniņšDarba rūķi un draugi10:30:22
85. JānisLeokeValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:22
86. JānisRozītisValmiera10:30:26
87. JānisSiliņšValmiera10:30:26
88. GatisKeišs10:30:29
89. RaimondsCacursRīga10:30:35
90. RinaldsZetliņšFat&ampCuriousIkšķile10:30:35
91. JānisMaileBeverīnas novads10:30:36
92. AndisKovaļevskisRīga10:30:41
93. GintsLasmanisVSK NoskrienTalsi10:30:44
94. ArmandsJaščenoksSalaspils10:30:46
95. DāvisCauneValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:30:47
96. MārisLigutsTark Grunte SutkieneRīga10:30:47
97. ErlensGrunckisValmiera10:30:52
98. MiķelisPušilovsMiZaKuldīga10:31:01
99. JānisSvitkaValmieras Pilsētas pašvaldība10:31:05
100. SandisSproģisLattelecomJauncekule10:31:11
101. ĢirtsKlapersVingrošanas studijaValmiera10:31:15
102. MārtiņšSandersDarba RūķiRīga10:31:17
103. ReinisPinnisValmiera10:31:34
104. GuntisBerķisRīga10:31:36
105. GintsVaserisEžiValmiera10:31:48
106. JānisSpirģisTukums10:31:49
107. ValtersSlišānsEžiValmiera10:31:49
108. JānisPikšensValmieras futbola klubsValmiera10:31:52
109. GuntisJaneksRīga10:32:01
110. KārlisJākobsonsRīga10:32:02
111. MarģersZeitmanisESI VESELS!10:32:02
112. GatisPuikāns10:32:11
113. RūdolfsMellēnsValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:32:16
114. AlvisZelčsValmiera10:32:26
115. GintsVerveikoSmaidošā MAXIMA komanda10:32:33
116. AndrisKuplis10:32:35
117. JurisMaileBeverīnas novads10:32:43
118. GuntisBergsKocēnu S KRUBENE10:32:44
119. IgorsŅikitinsESI VESELS!Valmiera10:33:09
120. JānisBriņķisValmiera10:33:09
121. RenārsLauzisEžiValmiera10:33:12
122. RihardsJakubānsRīga10:33:13
123. AgrisLacbergs10:33:23
124. RaivisDempelsonsRīga10:33:27
125. TomsFaitušsRīga10:33:31
126. JānisBērziņšValmiera10:33:32
127. JānisBruševicsRīgas domeSalaspils10:33:54
128. JurisGrīnvaldsRīga10:34:09
129. JānisRozītisBN KURŠI10:34:14
130. IngusLaumanisRīga10:34:28
131. KristersBriedisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:34:30
132. IngusBērziņš10:34:33
133. JānisJansonsRīga10:34:52
134. AndrisSemjonovsValmiera10:35:12
135. ArvisBisenieksHaviRiga10:35:18
136. MareksEsītisValmiera10:35:29
137. RūdolfsZagorskisValmieras Bērnu sporta skolaVaidava10:35:32
138. KasparsPortnajsValmiera10:35:33
139. NaurisAgrumsVALMIERA10:35:34
140. MārisBelovsEžiValmiera10:35:47
141. MārisLopatkoEžiValmiera10:35:48
142. AigarsEsītisVALMIERA10:35:54
143. IgorsVasiļjevsRīga10:35:57
144. GatisPlusniņšValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:03
145. ĢirtsCielēnsValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:36:39
146. VadimsPetrjakovs10:36:42
147. RenārsGailis10:37:12
148. EdmundsDzilnaSkandibs10:37:14
149. ZigmārsKalējsEkersValmiera10:38:03
150. JānisBagātsKocēnu S KRubene10:38:08
151. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava10:38:46
152. VladimirsTiscenkoRiga10:38:55
153. JānisBergsSwedbankValmiera10:39:01
154. PēterisMelbārdisValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:39:24
155. AndrisŠakensValmiera10:41:21
156. RaitisZaļupeMAXIMAValmiera10:43:05
157. UģisMeldersEžiValmiera10:44:20
158. JānisMelbārdisEžiValmiera10:47:05
159. ArtisMedniswAltsCēsis10:47:51
160. DāvisCauneValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:49:28
161. OjārsZīleESI VESELS!Valmiera11:10:13

V4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntarsInauskisVVKValmiera10:20:45
2. DenissGorbaLSC/tripower.lvRiga10:21:39
3. IvarsValtassSK METRONS/Nike Riga RunMārupe10:22:02
4. EdijsKizenbahsSK METRONS/Nike Riga RunRīga10:22:09
5. ValtersFreidenfeldsSK METRONS/Nike Riga RunRīga10:22:39
6. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīga10:22:48
7. AlvisKrilovskisizturiba.lvIkšķile10:22:52
8. JānisNeimanisTalsu Biatlona klubsTalsi10:23:23
9. AndrisKojalovičsSK BabīteBabīte10:23:43
10. AndrisDudelsValsts policijadaugavpils10:23:54
11. AigarsFeldmanisĒrģeme10:24:00
12. AndrisValertsMARATONA KLUBS10:24:11
13. GatisKrasovskisSPORTLAT10:24:17
14. ArnisŠūlmeistersCēsis10:24:43
15. DzintarsKaņepējsPSK „Skanste” / MySport10:25:19
16. RobertsZuļģisPSK „Skanste” / MySportPļaviņas10:25:21
17. RonaldsLiepiņšRīga10:26:52
18. ĢirtsFogelsSPORTLAT.Saldus10:27:23
19. AndrejsVisockisValka10:28:12
20. KasparsAksenoksCSDDRiga10:28:15
21. IvarsVorobjovs10:28:55
22. OskarsFreidenfeldsĀrstu biedrībaJelgava10:29:19
23. AndrisLāriņšSEBRīga10:29:20
24. VisvaldisGercānsJāņa sētaSigulda10:29:25
25. JānisBiernisValmiera10:29:50
26. ZigmundsEzergailisVidzemes Olimpiskais CentrsValmiera10:30:15
27. MārisRungulisSmiltene10:30:37
28. IlmārsSkādulisLatvenergo10:31:00
29. AntonsArmuškaRīga10:31:17
30. AndrisErenbotsPārgauja10:31:19
31. SandrisLīdumsLatvijas Finieris10:31:50
32. DzintarsApsītisVingrošanas studijaValmiera10:31:56
33. AigarsMuķielisValmiera10:32:35
34. AndrisĀboliņšVējiem līdzi...Vaidava10:32:59
35. AldisKrūmiņšSmiltene10:33:11
36. AivisStračinskisValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:33:12
37. IntsŽukovskisValmiera10:33:25
38. ĢirtsPriedītisPārgauja10:33:26
39. RaivisElliņšRīga10:34:42
40. GuntisKavīteVingrošanas studijaValmiera10:35:39
41. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsi10:35:47
42. SuhanovsJurisNORDVAKSigulda10:36:34
43. ArtisLočmelisBurkānciems10:36:55
44. RaitisSīmanisEžiValmiera10:38:50
45. VilnisPriedītisSPORTLAT.Rīga10:40:26
46. ArmandsBergsValmiera10:40:59
47. MārisSparānsKrustpils10:42:38

V5

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArnisĀbelītisCēsis10:23:47
2. JānisLagzdkalnsMārupeMārupe10:24:50
3. JurisBleidersRojas sporta klubsRoja10:24:59
4. IlmārsGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga10:25:28
5. JurijsKonovalovsVangaži10:27:17
6. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga10:27:39
7. AivarsGrinbergsSC "Kaimiņi"Beverīnas nov.10:27:44
8. UldisVērdiņš10:28:23
9. JānisLočmelis10:28:28
10. AleksandrsJakovļevsLSCRīga10:28:38
11. FeoktistsPušņakovsPreiļu kraukļiAglona10:28:47
12. TālisAuniņšValkaValka10:29:35
13. GundarsRutkis10:30:12
14. IlmārsBērziņšMadonas novads10:31:02
15. MiervaldisJāņakalnsAlūksne10:31:31
16. ArnoldsMiķelsonsValmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:34
17. AndrejsĀriņšAA SPORTRīga10:32:04
18. IlgvārsKubuliņšAlojas nov.10:32:44
19. GeorgijsSemjonovsSemjonovi10:33:12
20. VilisMednisindividuāliSmiltene10:33:15
21. AldisSprancisValmiera10:33:41
22. MārisAlksnisRīga10:34:42
23. ValdisSlavaOgre10:37:35
24. ViestursGailis10:43:11