Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu Parka Pusmaratons / 20.06.2010

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisAdamovičs-RātsOzolniekiJelgava41:44:31.10
2. VladimirsOrehovsStende41:45:25.40
3. HelmutsLukačovsTukuma novada DomeTukums41:51:53.30
4. JurisBērziņšLSC-SK Ozolnieki41:53:57.45
5. VoldemārsValdmanisLSC-OgreOgre41:55:32.70
6. UldisBangaAntarsCarnikava42:00:50.90
7. ViktorsSafutinsRiga42:01:48.75
8. Visvaldas-EmilisOzolasMazeikiai42:14:19.90
9. ArvīdsTareilaOzolniekiJelgava42:16:40.00
10. ErvīnsKaļassOzolniekiJelgava42:29:23.80

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTRūjiena41:26:23.10
2. ModrisĀbramsLSCRīga41:30:52.00
3. AigarsLūsisTalsu biatlona klubsTalsi41:31:33.20
4. IvarsEglītisKuldīga41:33:37.30
5. VaclovasMarkaitisSkuodas41:36:33.60
6. AivarsČaklisZūru pamatskolaVārves pag.41:37:04.45
7. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava41:37:08.75
8. AivarsVeissVSK NoskrienSalaspils41:41:03.30
9. AleksandrsSergejevsRiga41:41:07.50
10. NormundsUzulēnsTurlavaKuldīga41:43:42.20
11. AndisJaksisOzolniekiJelgava41:45:01.70
12. ElmārsGailisind.Kuldīga41:46:53.70
13. VladimirsKļavnieksRīga41:47:15.55
14. JānisCaicsRīga41:47:22.75
15. VladimirsRjazancevs41:47:51.65
16. EdvīnsCifersonsRīgas piensaimnieksRīga41:50:36.75
17. DzintarsGirgensonsDzintarlejasKandavas novads41:51:13.55
18. JānisTereškoLUMPIIRīga41:58:47.30
19. AleksandrsKuznecovsOlaine42:02:24.60
20. ValērijsIvanovsVentspils42:05:54.60
21. SandrisSondorsRīga42:14:24.90
22. IvarsŠleinersOK ZiemeļkurzemeTalsi42:15:13.65
23. ArnisVērmelsLSC-SK OzolniekiJelgava42:28:38.95

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvarsValtassMārupe41:15:27.85
2. KasparsTūbelisVSK noskrienLiepāja41:17:34.40
3. PetrasPranckūnasVilnius41:17:56.10
4. AntisZundaMežmalas MTB - SavējieGulbene41:18:32.90
5. GundarsOšmucnieksBabīteBabīte41:18:55.00
6. RaimondsBulsJūrmala41:19:46.15
7. NormundsFreimanisSDK LielupeStaļģene41:20:27.05
8. AigarsRublisAizkraukle41:22:42.00
9. DenissGorbaLSC/ TriMounti teamRiga41:24:04.70
10. SandrisBalinskisVentspils41:28:41.70
11. RolandasKazlasNa,pagaukVilnius41:30:29.40
12. JurisBleidersRoja41:31:44.30
13. AndisPāžeJelgava41:31:49.70
14. GundarsDoniņšSK ROJAROJA41:31:58.25
15. DainisĀboliņšMadonaMadona41:31:59.75
16. IlgonisMazjūlisRīga41:35:41.00
17. IngusMālkalnsUijā uijāSmiltene41:35:47.45
18. DidzisCeriņšVSK noskrienValmiera41:36:03.10
19. ValerijsJegorovsRIGA41:37:26.85
20. OlafsĶeņģisindividuāliVentspils41:40:17.00
21. JurisLiepaRīga41:41:14.15
22. GintsKudiņšVSK noskrienJurmala41:41:27.90
23. JurisRubenisStarpsienu CentrsRiga41:43:30.35
24. OļģertsGūtmanisTalsi41:44:03.15
25. AivarsBirksVSK noskrienRīga41:44:53.35
26. MārisOlandsJūrmala41:49:02.90
27. ArnisAvotsAvotsRīga41:52:16.65
28. AlbertsKūmsDobele41:52:20.05
29. JānisOnzulsAndreja audzēkņi41:53:03.80
30. JurisGubaVSK noskrien42:02:15.80
31. RaimondsRažinskisBaltijas PapīrsLielvārde42:05:22.00
32. UvisBraunfeldsVolkswagen VentspilsVentspils42:06:18.30
33. AldisŠternbergsKuldīga42:07:33.70
34. UģisKlētnieksSilvanols42:07:43.25
35. AleksandrsLisenkovsARMDESRīga42:10:08.95
36. UģisCābulisRīga42:10:37.00
37. JānisOzersJelgava42:14:53.50
38. AlfrēdsZandovskisJūrmala42:27:58.05
- RaimondsReinvaldsVentspils3DNF
- AleksandrsBalodisKuldīga3DNF

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārisĀbeleSK MetroonsRīga41:12:41.90
2. VidasTotilasKaunasKaunas41:17:19.55
3. GediminasGriniusLIETUVA41:20:31.75
4. ErvīnsTimermanisRīga41:21:48.20
5. AnsisMežulisJūrmala41:23:04.60
6. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka41:23:54.40
7. AleksandrsOzolsJuglaRīga41:25:20.20
8. VjačeslavsŽundaRiga41:25:30.40
9. AnsisĪvānsRīga41:25:46.50
10. IvarsKassalisRiga Iroman Team/Merks/Rockstar EnergyRīga41:25:57.00
11. JānisBriedisXB2Rīga41:26:44.50
12. SandisPužulisRīga41:27:24.60
13. MārisRudensMERKS/ROCKSTAR ENERGY/RIGA IRONMAN TEAMRīga/Mārupe41:29:26.45
14. ArtisVisendorfsRīga41:29:55.60
15. ValdisŅilovsOgre41:30:04.80
16. JurisSirmaisMetroonsRīga41:30:24.75
17. MārtiņšTeterisJelgava41:30:29.35
18. SandisSvarinskisNordeaRīga41:30:43.35
19. NormundsLagzdavsk noskrienLiepāja41:32:01.75
20. MārisPankoksLiepājaLiepaja41:32:44.75
21. AndrisPurvlicisSaulkalne41:34:27.00
22. GuntisGrīnvaldsTalsi41:34:37.25
23. LinardsKalvānsRīga41:34:42.50
24. JurisJansonsRīga41:35:02.85
25. PēterisCābulisRīga41:35:33.10
26. MārisVišņevskisSwedbank41:35:40.60
27. ArnisJeksteLiepāja41:35:53.90
28. RaitisAvotsOzolnieku SKJelgava - Ozolieki41:37:00.35
29. EdgarsPutkaINDIV.OGRE41:37:38.90
30. SalvisBrasavsJelgava41:38:01.95
31. TomasPetrauskasKauno BMKKaunas41:38:20.85
32. JānisMiezersNordeaRīga41:38:58.45
33. AnsisKupliswww.running.lvCēsis41:39:58.05
34. AleksandrsHolmanovsNBSSalaspils41:40:21.40
35. MareksVaišļaSSK BebraJaunjelgava41:40:45.70
36. MārtiņšRūniksMetroonsRīga41:41:09.85
37. AinoGošsVentspils41:41:32.80
38. EgnārsGudriķisASICSMārupe41:42:03.70
39. AndrisRozenštoksSporta laboratorijaRīga41:42:59.55
40. RobertsMencisRīga41:43:34.05
41. KasparsRūklisYes, we can!Rīga41:44:32.30
42. IntsDālderis41:44:44.15
43. JurisKeišsVentspils41:45:01.90
44. ImantsJansonsRīga41:45:30.35
45. GatisBalodisCarnikava41:45:34.90
46. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene41:46:05.80
47. JurģisPurgailisĀdaži41:47:53.90
48. KasparsTālbergsRīga41:47:55.95
49. GatisGailisĢeodēzists41:48:03.65
50. JānisBlūms41:49:13.30
51. MatīssEglītisDole InvestRīga, latvija41:51:12.70
52. JurisTrofimenkoRector RacingRīga41:52:08.90
53. AivarsEndželisTietoEnator AliseJūrmala41:52:19.65
54. PavelMaksimovIF APDROŠINĀŠANARīga41:52:51.10
55. IgorsTrofimenkoRector RacingRīga41:53:30.80
56. AndrisVolnersRīga42:00:12.20
57. EmīlsGailisRīga42:03:42.30
58. RodrigoTreijers42:04:04.10
59. AndisJukāmsRIMIRīga42:04:38.80
60. SandrisSkreitulisSmalkais stilsValmiera42:04:45.80
61. NormundsKadiķisZS 46.KBVentspils42:06:10.00
62. MaksimsVakorinsJurmala42:08:09.90
63. ValtersGailisRīga42:11:41.90
64. MārtiņšInbergs42:15:53.80
65. JānisDambergsCēsis42:21:12.90
66. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīga42:22:59.75
67. AldisBubucisSwedbank42:24:40.15
- ĢirtsFogelsSaldus3DNF
- AleksejsPozdņakovsVentspils3DNF

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MareksFlorošeksSK MetroonsRīga41:10:31.15
2. JānisVišķersSK Metroons41:10:31.30
3. JānisArseņikovsSK MetroonsRīga41:12:15.40
4. EdgarsBrigmanisSS ArkādijaBaldone41:12:16.35
5. ArnisRumbenieksOC Ventspils41:13:06.85
6. ArtūrsJukšsLiepāja41:14:03.35
7. DmitrijsSerjoginsSK Metroons41:15:35.60
8. LaurisRepšaIndividuāli41:16:35.40
9. IvarsZvirgzdiņšLSCRīga41:17:29.80
10. AlvisMazkalnsSK MetroonsJūrmala41:18:08.30
11. RitvarsPaļulisbauskas bjssBauska41:19:17.65
12. AndrejsJeskoSwedbankNagļi41:19:49.65
13. RoometRegetPärnumaa SL41:20:24.50
14. ArtūrsVadzisDrusti41:20:46.70
15. KārlisVanagsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi41:23:21.60
16. AleksandrsVasiļjevsVentspils41:24:40.40
17. MārtiņšJocisKuldīgaTurlava41:25:29.20
18. DmitrijsGalašinsRīgas Purvciema vidusskolaRīgas rajons41:25:44.35
19. AndrisVeissVSK NoskrienSalaspils41:26:00.55
20. JēkabsSaulītisVentspils41:26:34.90
21. RuslansŠuļgaVSK noskrienLiepāja41:26:48.20
22. JāzepsBaškoVentspils AugstskolaRīga41:27:12.25
23. GatisRuļuksVSK NoskrienRīga41:27:39.50
24. AndrijsKosiloZ/s KrastmaļiDunalka41:28:33.10
25. ArtūrsCaicsRīga41:28:48.40
26. IngusSiliņšVSK noskrienVentspils41:29:23.70
27. MārtiņšVišņevskisRīga41:29:40.20
28. DzintarsĶesterisŠosejas VilkiPriekule41:29:46.10
29. ArnoldsĀriņšspx.lvRīga41:30:17.80
30. ArvisRobaldsVentspils SPARSTalsi41:30:43.20
31. JurisDamškalnsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi41:31:05.30
32. MartinsVetraRiga41:31:47.60
33. MaksimsRjasnajsTalsi41:32:30.55
34. DmitrijsNičiporsWir Sind Das Volk!Skrunda41:32:41.25
35. ArmandsĀriņšspx.lvRīga41:33:16.70
36. MārisStumbrisKuldīgas brūzisKuldīga41:33:33.90
37. ArnisHansonsRīga41:34:18.45
38. GatisGāliņšLiepājaLiepāja41:34:26.90
39. KārlisLapiņšRīga41:35:05.15
40. ArnisSprudzānsGulbeneGulbene41:35:25.30
41. IvoLidaksTalsu biatlona klubsTalsi41:36:27.70
42. JurisEgleRīga41:37:36.80
43. ĒvaldsGaušisNordeaRīga41:37:51.95
44. ArvisAdijānsRīga41:38:02.05
45. AigarsKalnupsTriatelRīga41:38:52.55
46. AgnisĀriņšspx.lv41:39:00.45
47. GuntisŠmaukstelisRīga41:39:24.25
48. ValdisKapteinis41:39:36.20
49. ImantsVadzisVSK noskrieDrusti41:39:53.40
50. AndisĀriņšspx.lvRīga41:40:07.80
51. JānisJekševicsRīga41:40:56.10
52. ArtūrsJermolovsVSK noskrienKuldīga41:40:59.20
53. GatisBērziņš, Radi un Draugi / Veikals MaratonsRīga41:41:16.25
54. SergejsKoleda41:42:51.95
55. JānisPaeglis2 koki un citi zvēri41:43:16.55
56. IngusAlksniņšKandava41:43:22.60
57. PavelsKovalevics41:43:23.90
58. ElvissČešķisPar labu Latviju41:43:48.40
59. ArmandsZvejnieksVentspils41:43:56.20
60. KasparsŠtaltsVentspils augstskola41:44:26.45
61. ĢirtsLiepiņšVentspils SPARSVentspils41:44:39.55
62. GatisArtemjevsRīga41:45:38.20
63. JurisPošeikaLaineJelgava (Ozolnieki)41:45:50.30
64. ArtursPupšisSIA MiesnieksVentspils41:45:55.85
65. KrišjānisPutkaind.Ogre41:46:18.35
66. ĒriksKlētnieksSilvanols41:46:29.90
67. AndrisAvotsAVOTS41:46:50.55
68. ValdisZutersRīga41:48:32.90
69. JānisSpergaRīga41:48:54.85
70. RaitisRūrānsPļaviņas41:49:16.35
71. EdgarsSaulītisInčukalns41:49:21.60
72. ŽanisJeskoOK AlnisJelgava41:49:44.15
73. EdmundsDomkinsARBO41:52:28.80
74. ElgarsRogaPar labu Latviju41:53:38.60
75. ValdisVeidelisVentspils41:54:45.10
76. AndrisPetrovsSIA MiesnieksVentava41:58:51.40
77. KasparsOzersRīga41:59:48.55
78. AleksandrsGrinevičsKrāslavas PSKKrāslava42:02:47.30
79. JānisGrīnvaldsRTU42:03:44.20
80. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiSaulīte42:04:30.50
81. LeonīdsPetrovsSaskaņa42:04:55.75
82. JyriKarhumaki42:05:02.00
83. AndrisVārpiņšSIA MIESNIEKSVentspils42:05:15.30
84. KristsElviksTalsi42:06:59.95
85. AndrejsManuilovsRīga42:09:37.10
86. JurģisCābulisRīga42:09:41.10
87. GatisLapsiņšm-trase.lvRūjiena42:09:41.35
88. LaurisLangbergs42:10:40.90
89. EgilsStarisVentspils42:23:00.30
90. ArnisĻeļsPar labu Latviju42:27:52.60
91. MārtiņšMelderisĢeodēzistsVentspils42:28:54.70
- AndisGesteVentspils3DNF
- ArvīdsMaurānsVsk Noeskrien, KREISAIS KRASTSRīga3DNF
- AndrisVistiņšLiepāja3DNF
- DailisGrinbergsZūru pamatskolaventspils3DNF
- GintsLūsisTalsu biatlona klubsTalsi2DNF
- RenārsPūceVentspils2DNF

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GailutėKeliuotienėNa pagaukLIETUVA41:32:15.90
2. TereseBulkeviciuteNa,pagauk!41:44:25.10
3. NadeždaKavtaskinaLSCRīga42:04:39.05
4. JeļenaBescennajaRīga42:11:27.15

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūse41:37:27.05
2. LudmilaJoceKuldīgas nov.41:46:59.25
3. MaijaPūpolaAizputes novads41:47:29.60
4. InitaBistrovaOgre41:54:43.90
5. DaigaKrēsliņaGulbene41:55:23.85
6. MontaVasile41:57:04.80
7. IngrīdaGreivuleSK VAVERSCēsis41:59:09.20
8. MāraRināsaMadona42:00:54.50
9. ZintaLiepaRīga42:08:39.20
10. IlzePelēceVSK Noskrien/ OzolniekiJelgava42:35:04.55
11. VitaŠteinbergaVecie Krabji42:46:04.60
- MonikaLemeseLSC/ TriMounti teamRiga2DNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaČelnova-Prokopčuka41:14:34.50
2. DaceAnčaGulbene41:43:49.30
3. BaibaLāceTeikas KalnsRīga41:49:36.85
4. BaibaFrišenbrūdereTukums41:49:58.40
5. IlzeKārkliņanavLiepāja41:51:16.90
6. KristīneJansoneSwedbankRīga42:01:25.45
7. IlzeZariņaKuldīga42:02:20.25
8. SigitaVāceSwedbankRīga42:07:33.00
9. AndaBaklāneĢeodēzists42:09:46.90
10. IevaDobuleIkšķile42:25:59.15
11. AgneseGaileNordeaRīga42:31:18.35
12. IevaOzolaRīga42:43:16.45
- IlzeVilkaCarnikava3DNF
- JanaPlūmeVSK NoskrienRīga2DNF
- IngaZiediņaAizkraukle1DNF

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnitaSiliņaLSPAPreiļi41:21:56.05
2. IrīnaŠtūla-PankokaLiepājaLiepāja41:25:26.15
3. LienePūķeSK MetroonsRīga/Jelgava41:27:23.80
4. AneteMidrijāneMetroonsKuldīga41:28:37.85
5. KristīneStelcereTalsu Sporta skolaTalsi41:43:50.00
6. JolantaPupkevičaBabīte41:45:18.70
7. LīgaBrūveleVentspils41:46:01.20
8. DaceKovaļevskaLSC-SK Ozolnieki41:49:20.60
9. AnnaUzulēnaTurlavas pag.41:49:58.80
10. LauraČakleVentspils41:51:30.20
11. SantaFeldmaneVentspils41:58:02.70
12. LindaLangbergaPiltene41:58:10.55
13. AntraKadiķeLiepāja41:58:28.30
14. KitijaFridrihsoneTalsu novads41:58:44.55
15. IntaCīmureRīga41:58:46.85
16. LīgaJeksteLiepāja41:59:20.50
17. MarijaŠapkinaVentspils41:59:56.35
18. GuntaJēgere-Grundštoka42:02:06.05
19. EvijaJumejaPar labu Latviju42:02:26.35
20. ElīnaIrmejaCēsis42:03:46.90
21. LīgaLauvaVSK noskrienRīga42:04:02.80
22. GunaKudrjavceva42:04:49.00
23. LīnaSondoreVSK noskrienRīga42:08:39.15
24. AgneseJumejaPar labu Latviju42:12:05.70
25. DiānaFridrihsoneLiepāja42:13:18.25
26. LieneSkujaVentspils SPARSVentspils42:15:28.20
27. MāraBalodeJūrmala42:17:39.65
28. VirgīnijaLiepiņaĢīblis.lvRīga42:25:16.25
29. MadaraVīnbergaRīga42:32:27.05
30. AlīnaStankutePar labu LatvijuLiepaja42:35:04.20
- DaceAšnevicaRīga3DNF
- JolantaBurkēvicaSkorohodRīga3DNF
- BaibaMuzikanteVentspils2DNF