Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens (pludmale) / 05.09.2010

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrejsSergejevsS..S. ArkādijaRīga30:34:45.50
2. ArtūrsVadzisDrusti30:39:03.60
3. MārtiņšVišņevskisRīga30:39:38.55
4. RičardsZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera30:39:49.40
5. MiķelisSkudraJaunsardzes 101. vienībaRīga30:42:42.80
6. KārlisŠteinbriksSmiltene30:42:51.70
7. GuntarsLoginsBalvi30:45:04.90
8. KrišsKnodzePļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņas30:45:27.25
9. AgnisLukačovsSILVATukums30:45:51.05
10. MatīssĀbelītis-Rīga30:48:37.15
11. GvidoDzenisNordeaRīga30:48:54.25
12. AndrisVasiļevskisVālodzes!Rīga30:49:18.35
13. HenrijsKnodzePSK SkansteRīga30:50:24.60
14. RaimondsLanginsVecmīlgrāvisRīga30:51:59.50
15. DidzisMalderisSalaspils zīriņiRīga30:52:26.45
16. ArnisGreitānsRīga30:53:35.25
17. EdvardsRubezisVSK NoskrienRīga30:55:09.00

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DiānaPanovskaSS ArkādijaRīga30:45:07.45
2. TatjanaAnisimovaArkadijaRiga30:47:12.10
3. LauraKupčaMežmalas MTB - SavējieRīga30:53:17.05
4. MontaRazgaleB.XC.SRīga30:59:19.35
5. MairaVasiļevskaRīga31:05:25.35

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsBrigmanisSS ArkādijaBaldone30:34:45.15
2. AndrejsDmitrijevsLTV7Riga30:35:27.95
3. GintsLūsisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi30:36:39.25
4. NaurisZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera30:37:05.85
5. KārlisVanagsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi30:37:12.85
6. MarkensEglenieksLSPAAizpute30:38:00.50
7. JurisZilversKRASTMALI.LVSaldus30:38:48.05
8. ValtsEiduksMežmalas MTB - Savējie30:38:57.30
9. EdgarsPrusaksPreiļi30:39:41.55
10. JurisDamškalnsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi30:39:49.15
11. GatisSvētiņšG4S Latvia/ Fans Team30:40:22.65
12. RenārsValdonisPreimes kraukļiPreiļi30:41:18.00
13. ArnisHansonsRīga30:43:59.75
14. ValentīnsŠornikovsVentspils30:45:58.75
15. SandisVanders-Rīga30:46:02.90
16. EdgarsRencisVSK NoskrienRīga30:46:05.55
17. ArnisTaukačsMMASigulda30:46:14.65
18. ArnisSprudzānsGulbeneGulbene30:47:24.75
19. EdgarsBaldunčiksVIENOTĪBARīga30:48:05.05
20. LaurisCikovskisRīga30:49:31.80
21. JānisVītolsGulbeneRīga30:50:08.10
22. KristapsEškinsBE44Rīga30:50:30.30
23. RenārsPūceRīga30:50:57.40
24. JaneksMaļinovskisRīga30:51:31.05
25. KasparsBajārsDarba rūķiRīga30:53:34.25
26. KasparsVingrisRīga30:53:55.05
27. SandisRiņķisProfil SportRīga30:54:01.25
28. EgilsStarisRīga30:57:48.85
29. GatisCelmiņšRīga30:58:50.85

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaĀbeleMetroonsRīga30:41:45.30
2. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalga30:47:25.65
3. SanitaVītolaG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:47:43.40
4. ZaneKokinaRīga30:48:51.55
5. LindaRiņķeProfil SportRīga30:51:04.70
6. IngaMauliņaizturiba.lvRīga30:51:12.25
7. LīgaBrūveleRīga30:52:11.45
8. AigaGrandāneRīga30:52:20.80
9. IevaGlāzereRadi un DraugiRīga30:55:57.65
10. IntaCīmureCīmurēniRīga30:57:28.35
11. AigaRakēvičaDarba rūķi un draugiRīga30:58:50.55
12. ZaneZaubergaRīga31:04:19.15
13. JolantaBurkēvicaSkorohodRīga31:12:21.95

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. OļegsAndrejevsDTC JaunībaDaugavoils30:35:27.15
2. MārisĀbelesk metroonsRīga30:35:35.60
3. AnatolijsMacuksPļaviņu sporta klubs SKANSTEJēkabpils30:36:05.00
4. AndrejsBondarevsLīvānu VKLīvāni30:36:59.25
5. MārcisPētersonsironman.lvRīga30:37:25.35
6. IntarsSpalviņšRadi un Draugi30:39:08.05
7. AleksandrsSerovsRīga30:39:15.05
8. VjačeslavsŽundaSwiss Ironman ClubRiga30:39:25.60
9. GuntisGrīnvaldsTalsi30:39:43.45
10. RolandsRudzītisG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:41:00.15
11. ZigmārsZučiksG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:41:21.85
12. MārtiņšŠlēziņšMTB CēsisCēsis30:41:45.30
13. KasparsMeinuzsPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņu novads30:41:48.50
14. ReinisJanevicsĀdaži30:42:40.95
15. AndrisPurvlicisizturiba.lvSaulkalne30:43:06.85
16. PēterisCābulisRīga30:43:20.25
17. UģisInkaRīgas triatlona klubs30:44:13.80
18. EgnārsGudriķisAsicsMārupe30:47:35.25
19. ArvīdsLīcisRīga30:48:03.05
20. DansHadanonoksRīga30:48:32.60
21. UldisGlāzersRadi un DraugiRīga30:49:54.30
22. RenārsLūsisDarba rūķiRīga30:50:55.30
23. KristapsLiepaLiepasRīga30:51:09.45
24. GintsMalzubrisNPKRīga30:51:32.60
25. MārisAntonevičsRīga30:52:04.50
26. AndrejsJakovļevsactiVator.lvRīga30:52:25.85
27. PavelMaksimovIf ApdrošināšanaRīga30:52:40.80
28. UldisVītolsRīga30:55:51.00
29. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīga30:59:49.20
30. MārtiņšSandersDarba rūķiRīga31:03:40.25

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtisKrievānsPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera30:37:02.45
2. MārisKrastiņšSK MetroonsRīga30:37:16.35
3. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka30:37:47.45
4. KasparsKārkliņšLOFSigulda30:37:56.75
5. ErvīnsTimermanisLSC-MetroonsRīga30:38:36.85
6. AleksandrsOzolsJuglaRīga30:39:04.45
7. KasparsStaņaLOF30:39:28.35
8. NormundsIvzānsPreimes kraukļi30:39:36.75
9. PēterisKrastiņšPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņas30:40:27.75
10. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubs - RAIMAKS30:40:47.00
11. JurisSniķisMežmalas MTB - SavējieMadona30:40:55.90
12. ValdisUkinsG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:41:31.95
13. EdgarsFreilibsSSK BebraRīga30:41:50.55
14. KalvisMalderisSalaspils zīriņi30:41:53.85
15. ValdisŅilovsOgre30:42:45.70
16. ErvīnsVeicsRīga30:43:29.60
17. JurisJansonsRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīga30:44:00.20
18. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadona30:44:00.80
19. EgilsTēbelisMārupe30:44:59.65
20. ValdisRaitumsXlineRīga30:46:16.85
21. KasparsRūklisYes, we can!Rīga30:48:18.55
22. MārtiņšRāznaSSK BebraRīga30:48:24.85
23. ArmandsKrampeLAK 4Rīga30:49:27.70
24. IntsDālderisRīga30:49:47.45
25. RaimondsRozenfeldsRīga30:50:04.80
26. ĢirtsFogelsSPORTLATRīga30:50:30.60
27. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsRīga30:51:23.15
28. SandrisSkreitulisSmalkais stilsRīga30:51:48.35
29. ZintisDzeguzeStrenču jaunais korpussRīga30:55:41.75

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnaTitovaJūrmala-LSCJūrmala30:45:05.70
2. LaineOrbidāneSK OzolniekiEmburga30:45:45.95
3. LindaKatlapaLOFRīga30:46:39.55
4. RaivitaBirkentālaTalsu biatlona klubs - RAIMAKSRīga30:50:10.40
5. DinaAlksneGARĀM EJOTRīga30:50:47.00
6. SigitaVāceSwedbankRīga30:55:00.65
7. AijaKlovāneRīga30:55:19.05
8. IvetaGasiņaSalaspils zīriņiRīga30:56:37.80
9. LindaRaitumaXlineRīga30:56:38.85
10. AntraRogaĶīpsalas peldēšanas klubs (veterāni)Rīga30:57:04.55
11. VizbulīteCelmiņaVSK NoskrienRīga30:59:10.65
12. GundaPlūmanePēdu nav 2Rīga31:03:01.55
13. IngaBalgalveRīga31:04:59.20
14. IntaVingreRīga31:06:24.95
15. InetaTāreDarba rūķiRīga31:07:07.20
16. KristīneZvingēvica-KalniņaRīga31:10:59.15
17. AijaBērziņaRīga31:14:24.95

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvarsValtassLOFMārupe30:36:22.15
2. AndrisDudelsda-marathondaugavpils30:37:10.90
3. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepāja30:38:13.40
4. AivarsUzolsD-pils JaunībaDaugavpils30:38:17.20
5. DenissGorbaSwiss Ironman clubRiga30:38:20.65
6. JānisNeimanisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi30:39:32.15
7. RaimondsAļuskinsG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:40:50.85
8. AinisKanaviņšSSK BebraRīga30:41:13.05
9. JurisBleidersRojas sporta klubsRoja30:41:54.80
10. EdgarsMednisAtbildībaAnnas muiža30:42:52.90
11. RobertsIvzāns30:42:57.20
12. RaimondsVesersRīga30:43:25.45
13. AinārsMazursValka30:43:25.60
14. GuntisKanaviņšAizkraukle30:43:30.90
15. JurisBorovikovsMežmalas MTB - SavējieMadona30:43:37.65
16. RaimondsMuižzemnieksRīga, Meža ciems30:43:57.80
17. ValerijsUstinovsda-marathonDaugavpls30:44:10.75
18. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspils30:45:06.40
19. GatisNeimanisTalsu biatlona klubsTalsi30:45:30.90
20. DidzisCeriņšVSK NoskrienValmiera30:45:35.20
21. MartsKalniņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera30:45:54.90
22. NormundsLīdumsMMALangstiņi30:46:28.30
23. GintsKudiņšVSK NoskrienJurmala30:47:10.35
24. GatisKrasovskisIskaukiRīga30:48:24.65
25. AndrejsPriedītisRīga30:48:41.40
26. JurijsKonovalovsRīga30:49:22.85
27. AldisGlāzersRadi un DraugiRīga30:49:41.80
28. ArtūrsVeispālsRīga30:54:52.70
29. JörgTumatRīga30:55:13.60
30. AleksandrsLisenkovsARMDES siaRīga30:57:34.55
31. OskarsAlksRīga30:58:25.75
32. AigarsBeksRīga30:59:21.10
33. GaitisHeinsbergsG43HRīga31:04:38.45

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūseCarnikava30:43:04.65
2. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:49:14.20
3. LudmilaJoceKRASTMALI.LVRīga30:50:31.35
4. IneseZvirgzdiņaPļaviņu sporta klubs SKANSTERīga30:51:24.05
5. MonikaLemeseSwiss Ironman clubRīga30:51:29.30
6. IvetaLiepiņas/b DENDERIRīga30:51:49.45
7. AijaRogālePļaviņu sporta klubs SKANSTERīga30:52:42.55
8. InetaZviedreRīga30:53:49.65
9. VitaLancenieceKRASTMALI.LVRīga30:56:03.75
10. AndaPlakaneLOLRīga30:57:14.90
11. LīgaKokinaRīga30:57:54.25
12. InetaAulikaRīga30:59:44.75
13. IngaVīksnaVējiem līdzi...Rīga31:03:07.45
14. IneseVectirāneRīga31:03:31.35

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pils30:40:34.45
2. ArnisĀbelītisMTB CēsisCēsis30:40:58.35
3. LeonīdsValdonisPreimes kraukļiPreiļi30:41:18.20
4. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTRūjiena30:42:11.75
5. VitālijsDeksnisMežmalas MTB - SavējieLetes30:43:04.75
6. AigarsLūsisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi30:43:43.20
7. RobertsDrākeNAARīga30:44:14.90
8. VladimirsKļavnieksRīga30:46:13.55
9. ViestursKazainisIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novads30:46:26.05
10. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpils30:46:32.70
11. JānisLorencsCodes MalējiTalsi30:47:14.60
12. AinisBormanis-Rīga30:47:23.15
13. IlmārsGlāzersRadi un Draugi30:48:02.45
14. EdgarsOzoliņšĶīpsalas peldēšanas klubs (veterāni)Rīga30:50:28.95
15. AleksandrsJakovļevsRīga30:53:04.10

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlīdaĀbolaLOFRīga30:50:37.45
2. LailaCeikaPēdas mežā/ PROFIL SPORTRīga30:50:53.45
3. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBRīga30:57:51.95
4. DaceSaulīteMežmalas MTB - SavējieRīga30:59:03.65

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrisDainisZiemeļlatvijaValka30:46:27.75
2. HelmutsLukačovsSILVATukums30:46:38.80
3. JānisAdamovičs-RātsOzolniekiJelgava30:47:34.80
4. JānisKaimiņšG4S Latvia/ Fans TeamOgre30:47:35.10
5. MārtiņšDimitersG4S Latvia/ Fans TeamRīga30:52:44.45
6. LaimonisDaugavietisAntarsRīga30:55:23.40
7. Rūdolfs-ZigurdsVeideASTOŅI KUSTOŅI/ RESNIE PUTNIRīga30:55:23.80
8. LeontijsRutkovskisCēsisRīga30:56:29.90
9. JānisŠķēpsRīga30:56:46.65
10. GunārsMatsLejasjozumi Aronas pagastsRīga30:57:12.15
11. VilisKokinsRīga31:29:54.55