Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens (pludmale) / 05.09.2010

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. EdgarsBrigmanisSS ArkādijaBaldoneV2030:34:45.150:19:010:24:40
2. AndrejsSergejevsS..S. ArkādijaRīgaV1630:34:45.500:19:020:24:40
3. OļegsAndrejevsDTC JaunībaDaugavoilsV3030:35:27.150:19:010:24:43
4. AndrejsDmitrijevsLTV7RigaV2030:35:27.950:19:110:25:02
5. MārisĀbelesk metroonsRīgaV3030:35:35.600:19:080:25:02
6. AnatolijsMacuksPļaviņu sporta klubs SKANSTEJēkabpilsV3030:36:05.000:19:090:25:06
7. IvarsValtassLOFMārupeV4030:36:22.150:19:280:25:28
8. GintsLūsisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV2030:36:39.250:19:280:25:36
9. AndrejsBondarevsLīvānu VKLīvāniV3030:36:59.250:19:530:25:57
10. ArtisKrievānsPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV3530:37:02.450:19:520:25:57
11. NaurisZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV2030:37:05.850:19:200:25:28
12. AndrisDudelsda-marathondaugavpilsV4030:37:10.900:19:490:25:57
13. KārlisVanagsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV2030:37:12.850:19:480:25:58
14. MārisKrastiņšSK MetroonsRīgaV3530:37:16.350:20:030:26:08
15. MārcisPētersonsironman.lvRīgaV3030:37:25.350:19:450:25:59
16. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalkaV3530:37:47.450:19:460:26:12
17. KasparsKārkliņšLOFSiguldaV3530:37:56.750:19:520:26:15
18. MarkensEglenieksLSPAAizputeV2030:38:00.500:20:130:26:32
19. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepājaV4030:38:13.400:20:220:26:37
20. AivarsUzolsD-pils JaunībaDaugavpilsV4030:38:17.200:26:41
21. DenissGorbaSwiss Ironman clubRigaV4030:38:20.650:20:200:26:41
22. ErvīnsTimermanisLSC-MetroonsRīgaV3530:38:36.850:20:270:26:53
23. JurisZilversKRASTMALI.LVSaldusV2030:38:48.050:20:380:27:12
24. ValtsEiduksMežmalas MTB - SavējieV2030:38:57.300:20:200:27:03
25. ArtūrsVadzisDrustiV1630:39:03.600:20:310:27:01
26. AleksandrsOzolsJuglaRīgaV3530:39:04.450:20:430:27:18
27. IntarsSpalviņšRadi un DraugiV3030:39:08.050:20:360:27:12
28. AleksandrsSerovsRīgaV3030:39:15.050:20:520:27:26
29. VjačeslavsŽundaSwiss Ironman ClubRigaV3030:39:25.600:20:230:27:03
30. KasparsStaņaLOFV3530:39:28.350:20:530:27:25
31. JānisNeimanisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV4030:39:32.150:20:470:27:25
32. NormundsIvzānsPreimes kraukļiV3530:39:36.750:20:530:27:29
33. MārtiņšVišņevskisRīgaV1630:39:38.550:20:340:27:18
34. EdgarsPrusaksPreiļiV2030:39:41.550:20:540:27:26
35. GuntisGrīnvaldsTalsiV3030:39:43.450:20:370:27:12
36. JurisDamškalnsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV2030:39:49.150:21:150:27:49
37. RičardsZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV1630:39:49.400:21:190:27:50
38. GatisSvētiņšG4S Latvia/ Fans TeamV2030:40:22.650:21:260:28:10
39. PēterisKrastiņšPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņasV3530:40:27.750:21:440:28:24
40. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pilsV5030:40:34.450:21:240:28:13
41. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubs - RAIMAKSV3530:40:47.000:21:350:28:21
42. RaimondsAļuskinsG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV4030:40:50.850:21:360:28:18
43. JurisSniķisMežmalas MTB - SavējieMadonaV3530:40:55.900:21:260:28:21
44. ArnisĀbelītisMTB CēsisCēsisV5030:40:58.350:21:380:28:19
45. RolandsRudzītisG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV3030:41:00.150:21:350:28:18
46. AinisKanaviņšSSK BebraRīgaV4030:41:13.050:21:390:28:37
47. RenārsValdonisPreimes kraukļiPreiļiV2030:41:18.000:21:550:28:39
48. LeonīdsValdonisPreimes kraukļiPreiļiV5030:41:18.200:21:370:28:37
49. ZigmārsZučiksG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV3030:41:21.850:22:070:29:07
50. ValdisUkinsG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV3530:41:31.950:21:360:28:38
51. MārtiņšŠlēziņšMTB CēsisCēsisV3030:41:45.300:22:110:29:12
52. JeļenaĀbeleMetroonsRīgaS2030:41:45.300:22:270:29:22
53. KasparsMeinuzsPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņu novadsV3030:41:48.500:21:480:29:06
54. EdgarsFreilibsSSK BebraRīgaV3530:41:50.550:22:340:29:33
55. KalvisMalderisSalaspils zīriņiV3530:41:53.850:22:010:29:09
56. JurisBleidersRojas sporta klubsRojaV4030:41:54.800:22:200:29:24
57. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTRūjienaV5030:42:11.750:21:500:28:54
58. ReinisJanevicsĀdažiV3030:42:40.950:22:360:29:32
59. MiķelisSkudraJaunsardzes 101. vienībaRīgaV1630:42:42.800:22:490:29:57
60. ValdisŅilovsOgreV3530:42:45.700:22:310:29:20
61. KārlisŠteinbriksSmilteneV1630:42:51.700:21:330:29:08
62. EdgarsMednisAtbildībaAnnas muižaV4030:42:52.900:23:160:30:14
63. RobertsIvzānsV4030:42:57.200:22:340:29:47
64. InāraLūseCarnikavaS4030:43:04.650:23:180:30:23
65. VitālijsDeksnisMežmalas MTB - SavējieLetesV5030:43:04.750:22:510:30:03
66. AndrisPurvlicisizturiba.lvSaulkalneV3030:43:06.850:23:070:30:11
67. PēterisCābulisRīgaV3030:43:20.250:22:480:30:05
68. RaimondsVesersRīgaV4030:43:25.450:22:590:30:15
69. AinārsMazursValkaV4030:43:25.600:22:540:30:12
70. ErvīnsVeicsRīgaV3530:43:29.600:22:580:30:20
71. GuntisKanaviņšAizkraukleV4030:43:30.900:22:500:30:12
72. JurisBorovikovsMežmalas MTB - SavējieMadonaV4030:43:37.650:23:020:30:19
73. AigarsLūsisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV5030:43:43.200:23:100:30:23
74. RaimondsMuižzemnieksRīga, Meža ciemsV4030:43:57.800:23:410:31:00
75. ArnisHansonsRīgaV2030:43:59.750:23:010:30:48
76. JurisJansonsRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīgaV3530:44:00.200:23:320:30:52
77. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadonaV3530:44:00.800:23:250:30:50
78. ValerijsUstinovsda-marathonDaugavplsV4030:44:10.750:23:460:30:59
79. UģisInkaRīgas triatlona klubsV3030:44:13.800:23:150:30:36
80. RobertsDrākeNAARīgaV5030:44:14.900:23:110:30:30
81. EgilsTēbelisMārupeV3530:44:59.650:23:510:31:23
82. GuntarsLoginsBalviV1630:45:04.900:24:120:31:49
83. AnnaTitovaJūrmala-LSCJūrmalaS3030:45:05.700:24:190:31:49
84. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspilsV4030:45:06.400:24:150:31:50
85. DiānaPanovskaSS ArkādijaRīgaS1630:45:07.450:24:320:32:00
86. KrišsKnodzePļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņasV1630:45:27.250:23:180:31:15
87. GatisNeimanisTalsu biatlona klubsTalsiV4030:45:30.900:24:260:31:54
88. DidzisCeriņšVSK NoskrienValmieraV4030:45:35.200:24:290:32:02
89. LaineOrbidāneSK OzolniekiEmburgaS3030:45:45.950:24:210:31:49
90. AgnisLukačovsSILVATukumsV1630:45:51.050:24:480:32:23
91. MartsKalniņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV4030:45:54.900:24:310:32:02
92. ValentīnsŠornikovsVentspilsV2030:45:58.750:25:100:32:40
93. SandisVanders-RīgaV2030:46:02.900:24:410:32:13
94. EdgarsRencisVSK NoskrienRīgaV2030:46:05.550:24:420:32:18
95. VladimirsKļavnieksRīgaV5030:46:13.550:24:300:32:04
96. ArnisTaukačsMMASiguldaV2030:46:14.650:25:090:32:55
97. ValdisRaitumsXlineRīgaV3530:46:16.850:24:470:32:31
98. ViestursKazainisIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novadsV5030:46:26.050:24:220:31:55
99. AndrisDainisZiemeļlatvijaValkaV6030:46:27.750:24:270:32:20
100. NormundsLīdumsMMALangstiņiV4030:46:28.300:25:090:32:55
101. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpilsV5030:46:32.700:25:180:32:49
102. HelmutsLukačovsSILVATukumsV6030:46:38.800:25:080:32:44
103. LindaKatlapaLOFRīgaS3030:46:39.550:24:330:32:17
104. GintsKudiņšVSK NoskrienJurmalaV4030:47:10.350:25:490:33:16
105. TatjanaAnisimovaArkadijaRigaS1630:47:12.100:24:510:33:03
106. JānisLorencsCodes MalējiTalsiV5030:47:14.600:25:110:33:09
107. AinisBormanis-RīgaV5030:47:23.150:24:550:32:51
108. ArnisSprudzānsGulbeneGulbeneV2030:47:24.750:24:570:33:01
109. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalgaS2030:47:25.650:24:350:32:48
110. JānisAdamovičs-RātsOzolniekiJelgavaV6030:47:34.800:25:470:33:35
111. JānisKaimiņšG4S Latvia/ Fans TeamOgreV6030:47:35.100:24:500:32:53
112. EgnārsGudriķisAsicsMārupeV3030:47:35.250:25:440:33:49
113. SanitaVītolaG4S Latvia/ Fans TeamRīgaS2030:47:43.400:25:390:33:33
114. IlmārsGlāzersRadi un DraugiV5030:48:02.450:24:350:32:48
115. ArvīdsLīcisRīgaV3030:48:03.050:25:450:33:52
116. EdgarsBaldunčiksVIENOTĪBARīgaV2030:48:05.050:26:160:34:22
117. KasparsRūklisYes, we can!RīgaV3530:48:18.550:25:310:33:41
118. GatisKrasovskisIskaukiRīgaV4030:48:24.650:24:530:33:11
119. MārtiņšRāznaSSK BebraRīgaV3530:48:24.850:25:450:33:50
120. DansHadanonoksRīgaV3030:48:32.600:25:080:33:13
121. MatīssĀbelītis-RīgaV1630:48:37.150:25:410:33:45
122. AndrejsPriedītisRīgaV4030:48:41.400:25:380:33:45
123. ZaneKokinaRīgaS2030:48:51.550:26:290:34:24
124. GvidoDzenisNordeaRīgaV1630:48:54.250:25:350:33:46
125. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans TeamRīgaS4030:49:14.200:25:440:33:57
126. AndrisVasiļevskisVālodzes!RīgaV1630:49:18.350:26:280:34:23
127. JurijsKonovalovsRīgaV4030:49:22.850:25:570:34:16
128. ArmandsKrampeLAK 4RīgaV3530:49:27.700:26:380:34:52
129. LaurisCikovskisRīgaV2030:49:31.800:26:310:34:46
130. AldisGlāzersRadi un DraugiRīgaV4030:49:41.800:25:430:34:00
131. IntsDālderisRīgaV3530:49:47.450:27:060:35:27
132. UldisGlāzersRadi un DraugiRīgaV3030:49:54.300:26:220:34:50
133. RaimondsRozenfeldsRīgaV3530:50:04.800:26:490:35:03
134. JānisVītolsGulbeneRīgaV2030:50:08.100:26:200:35:01
135. RaivitaBirkentālaTalsu biatlona klubs - RAIMAKSRīgaS3030:50:10.400:26:570:35:11
136. HenrijsKnodzePSK SkansteRīgaV1630:50:24.600:25:060:32:47
137. EdgarsOzoliņšĶīpsalas peldēšanas klubs (veterāni)RīgaV5030:50:28.950:26:150:34:44
138. KristapsEškinsBE44RīgaV2030:50:30.300:26:370:34:44
139. ĢirtsFogelsSPORTLATRīgaV3530:50:30.600:26:510:35:11
140. LudmilaJoceKRASTMALI.LVRīgaS4030:50:31.350:27:050:35:27
141. AlīdaĀbolaLOFRīgaS5030:50:37.450:26:480:35:15
142. DinaAlksneGARĀM EJOTRīgaS3030:50:47.000:26:570:35:16
143. LailaCeikaPēdas mežā/ PROFIL SPORTRīgaS5030:50:53.450:26:480:35:15
144. RenārsLūsisDarba rūķiRīgaV3030:50:55.300:26:380:35:19
145. RenārsPūceRīgaV2030:50:57.400:28:270:36:49
146. LindaRiņķeProfil SportRīgaS2030:51:04.700:27:550:36:26
147. KristapsLiepaLiepasRīgaV3030:51:09.450:27:070:35:31
148. IngaMauliņaizturiba.lvRīgaS2030:51:12.250:28:350:36:38
149. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsRīgaV3530:51:23.150:28:140:36:30
150. IneseZvirgzdiņaPļaviņu sporta klubs SKANSTERīgaS4030:51:24.050:27:050:35:46
151. MonikaLemeseSwiss Ironman clubRīgaS4030:51:29.300:27:110:35:40
152. JaneksMaļinovskisRīgaV2030:51:31.050:28:560:37:17
153. GintsMalzubrisNPKRīgaV3030:51:32.600:27:000:35:52
154. SandrisSkreitulisSmalkais stilsRīgaV3530:51:48.350:26:460:35:13
155. IvetaLiepiņas/b DENDERIRīgaS4030:51:49.450:27:360:36:07
156. RaimondsLanginsVecmīlgrāvisRīgaV1630:51:59.500:28:290:36:59
157. MārisAntonevičsRīgaV3030:52:04.500:27:230:36:08
158. LīgaBrūveleRīgaS2030:52:11.450:28:350:36:54
159. AigaGrandāneRīgaS2030:52:20.800:27:090:36:06
160. AndrejsJakovļevsactiVator.lvRīgaV3030:52:25.850:28:220:36:32
161. DidzisMalderisSalaspils zīriņiRīgaV1630:52:26.450:26:360:35:32
162. PavelMaksimovIf ApdrošināšanaRīgaV3030:52:40.800:28:220:36:57
163. AijaRogālePļaviņu sporta klubs SKANSTERīgaS4030:52:42.550:28:060:36:51
164. MārtiņšDimitersG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV6030:52:44.450:28:210:37:13
165. AleksandrsJakovļevsRīgaV5030:53:04.100:27:250:36:22
166. LauraKupčaMežmalas MTB - SavējieRīgaS1630:53:17.050:27:320:36:37
167. KasparsBajārsDarba rūķiRīgaV2030:53:34.250:27:410:36:56
168. ArnisGreitānsRīgaV1630:53:35.250:26:440:36:47
169. InetaZviedreRīgaS4030:53:49.650:28:220:37:14
170. KasparsVingrisRīgaV2030:53:55.050:28:260:37:08
171. SandisRiņķisProfil SportRīgaV2030:54:01.250:29:150:38:03
172. ArtūrsVeispālsRīgaV4030:54:52.700:27:290:37:26
173. SigitaVāceSwedbankRīgaS3030:55:00.650:28:520:38:30
174. EdvardsRubezisVSK NoskrienRīgaV1630:55:09.000:29:210:38:15
175. JörgTumatRīgaV4030:55:13.600:28:550:38:32
176. AijaKlovāneRīgaS3030:55:19.050:29:470:38:48
177. LaimonisDaugavietisAntarsRīgaV6030:55:23.400:28:450:38:12
178. Rūdolfs-ZigurdsVeideASTOŅI KUSTOŅI/ RESNIE PUTNIRīgaV6030:55:23.800:28:350:37:39
179. ZintisDzeguzeStrenču jaunais korpussRīgaV3530:55:41.750:30:000:38:52
180. UldisVītolsRīgaV3030:55:51.000:28:260:37:50
181. IevaGlāzereRadi un DraugiRīgaS2030:55:57.650:29:360:38:51
182. VitaLancenieceKRASTMALI.LVRīgaS4030:56:03.750:29:290:38:56
183. LeontijsRutkovskisCēsisRīgaV6030:56:29.900:29:350:39:03
184. IvetaGasiņaSalaspils zīriņiRīgaS3030:56:37.800:30:570:40:05
185. LindaRaitumaXlineRīgaS3030:56:38.850:30:570:40:05
186. JānisŠķēpsRīgaV6030:56:46.650:30:400:39:56
187. AntraRogaĶīpsalas peldēšanas klubs (veterāni)RīgaS3030:57:04.550:30:390:39:55
188. GunārsMatsLejasjozumi Aronas pagastsRīgaV6030:57:12.150:29:540:39:10
189. AndaPlakaneLOLRīgaS4030:57:14.900:30:130:39:51
190. IntaCīmureCīmurēniRīgaS2030:57:28.350:30:260:39:59
191. AleksandrsLisenkovsARMDES siaRīgaV4030:57:34.550:30:320:40:24
192. EgilsStarisRīgaV2030:57:48.850:30:540:40:30
193. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBRīgaS5030:57:51.950:30:360:40:17
194. LīgaKokinaRīgaS4030:57:54.250:30:550:40:35
195. OskarsAlksRīgaV4030:58:25.750:30:120:40:05
196. AigaRakēvičaDarba rūķi un draugiRīgaS2030:58:50.550:30:310:40:34
197. GatisCelmiņšRīgaV2030:58:50.850:29:500:40:09
198. DaceSaulīteMežmalas MTB - SavējieRīgaS5030:59:03.650:31:120:40:49
199. VizbulīteCelmiņaVSK NoskrienRīgaS3030:59:10.650:31:320:41:21
200. MontaRazgaleB.XC.SRīgaS1630:59:19.350:30:510:40:49
201. AigarsBeksRīgaV4030:59:21.100:29:500:40:11
202. InetaAulikaRīgaS4030:59:44.750:30:500:41:03
203. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīgaV3030:59:49.200:31:130:41:26
204. GundaPlūmanePēdu nav 2RīgaS3031:03:01.550:33:240:43:57
205. IngaVīksnaVējiem līdzi...RīgaS4031:03:07.450:32:460:43:24
206. IneseVectirāneRīgaS4031:03:31.350:33:030:43:52
207. MārtiņšSandersDarba rūķiRīgaV3031:03:40.250:33:500:44:44
208. ZaneZaubergaRīgaS2031:04:19.150:33:410:44:31
209. GaitisHeinsbergsG43HRīgaV4031:04:38.450:31:030:42:00
210. IngaBalgalveRīgaS3031:04:59.200:34:070:44:53
211. MairaVasiļevskaRīgaS1631:05:25.350:34:460:45:32
212. IntaVingreRīgaS3031:06:24.950:35:200:46:38
213. InetaTāreDarba rūķiRīgaS3031:07:07.200:36:130:47:15
214. KristīneZvingēvica-KalniņaRīgaS3031:10:59.150:37:040:48:47
215. JolantaBurkēvicaSkorohodRīgaS2031:12:21.950:38:370:50:21
216. AijaBērziņaRīgaS3031:14:24.950:38:340:51:05
217. VilisKokinsRīgaV6031:29:54.550:47:141:01:54